دکتر وحید کیوانفر

دکتر وحید کیوانفر

دکتر وحید کیوانفر

مدرس دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دکترای تخصصی مهندسی صنایع

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

وحید کیوانفر دکترای مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) از رشته مهندسی صنایع هستند. ایشان عضو بنیاد ملی نخبگان، مولف کتاب در زمینه تحقیق در عملیات و نویسنده ۲۲ مقاله ISI در مجلات معتبر و ارائه ۱۷ مقاله کنفرانسی بصورت سخنرانی در ۹ کشور دنیا هستند. در کنار ۷ سال سابق تدریس رسمی در دانشگاه های مختلف دولتی مختلف در حال حاضر استاد مدعو دانشگاه های صنعتی امیرکبیر، شهید بهشتی، خوارزمی و … بوده و در مقاطع کارشناسی تا دکتری در حال تدریس هستند.

همچنین ایشان برنده جایزه استعدادهای برتر بنیاد ملی نخبگان در سال ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ هستند. وی در سال ۲۰۱۶ برای یک دوره فرصت مطالعاتی در کشور سنگاپور را گذراند. همچنین وی در حال حاضر داور مدعو در بیش از ۲۵ مجله ISI و ۷ مجله غیر ISI بوده و زمینه های تخصصی وی در امر پژوهش، بطور عمده زنجیره تامین، بهینه سازی کاربردی، زمان بندی، محاسبات نرم و برنامه ریزی تولید است که تحقیق در حوزه های نوظهور و بین رشته ای در سال های اخیر مورد توجه وی بوده است. برگزاری چندین دوره کارگاه مقاله نویسی در دانشگاه های مختلف از دیگر فعالیت های اخیر و جاری نامبرده است.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دکترای تخصصی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر

فهرست فرادرس ها

آمار مربوط به آموزش های این مدرس در ادامه آمده است.

دانشجویان این مدرس ۴۸۲ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس این مدرس ۲۴۷ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش های این مدرس ۴۲۶ دقیقه
تعداد آموزش های این مدرس ۲ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی است.

در ادامه، فهرست فرادرس های ارائه شده توسط «دکتر وحید کیوانفر» قابل مشاهده است. آموزش ها، به ترتیب تاریخ، و از جدیدترین به قدیمی ترین مرتب شده اند.

ردیف عنوان آموزش لینک دسترسی
۱
آموزش زبان تخصصی مهندسی صنایع - بهینه سازی (Optimization) (رایگان)
مشاهده آموزش
۲
آموزش زبان تخصصی مهندسی صنایع
مشاهده آموزش


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران