تدریس و عضویت در هیات علمی بزرگترین دانشگاه کشور بر بستر وب

تدریس در فرادرس به دانش و تخصص شما دایره اثری به وسعت کل کشور می‌بخشد. دانش و تجربه‌ای که تاکنون محدود به زمان و جغرافیا بود، در فرادرس اوج گرفته و فارغ از هر گونه مرزی می‌شود. تدریس در فرادرس، تدریس برای آرمان «دانش بدون مرز» است.

فرایند انتشار آموزش در فرادرس

تولید محتوای آموزشی با کیفیت، هم از جهت محتوایی و روش تدریس، هم از ابعاد فنی و چگونگی ارائه محتوا، همواره اولویت فرادرس بوده است. در همین راستا، تیم همکاران فرادرس، از ابتدا تا انتشار روی سایت، گام به گام با مدرسین، به پیش می‌روند تا بهترین خروجی را برای انتشار آماده کنند و در اختیار مخاطبین و دانشجویان، قرار دهند. برای مشاهده مراحل تدریس در فرادرس، از پیشنهاد عنوان تا ارائه آموزش، روی آکاردیون زیر، کلیک کنید.


 • مشاهده فرایند انتشار آموزش - کلیک کنید
   
  ۱
   
  هماهنگی اولیه
  هماهنگی اولیه و اعلام عناوین پیشنهادی توسط مدرس
  ۲
   
  ارسال سرفصل و پیش‌ضبط
  ارسال سرفصل توسط مدرس و هماهنگی جهت ارسال فیلم پیش‌ضبط
  ۳
   
  انعقاد قرارداد و شروع ضبط
  تکمیل فرم قرارداد و انتخاب ضبط در منزل یا استودیوهای مجهز ضبط آموزشی فرادرس (تجهیزات ضبط آموزشی به صورت رایگان در اختیار مدرسین دورکار قرار می‌گیرد و پشتیبان ضبط گام به گام همراه مدرس خواهد بود و حضور مدرس در استودیو نیز رایگان و به همراه پشتیبان و همراه ضبط، است)
  ۴
   
  ضبط آموزش با پشتیبانی تیم حرفه‌ای ضبط آموزشی
  هماهنگی و راهنمایی کامل و گام به گام تیم پشتیبانی ضبط آموزشی فرادرس از گام اول شروع ضبط تا آخرین مرحله انتشار
  ۵
   
  تدوین حرفه‌ای ویدئوهای آموزش توسط تیم آموزشی فرادرس
  تدوین لحظه به لحظه ویدئوهای آموزشی، توسط تیم حرفه‌ای ضبط و تدوین فرادرس (به صورت رایگان)
   

   


پلن‌های مالی تدریس در فرادرس

آموزش‌های منتشر شده، با ذکر نام مولف، در وزارت ارشاد ثبت رسمی می‌شوند و تحت حمایت حقوقی وزارت ارشاد قرار می‌گیرند. در کنار این موضوع، از بعد مادی نیز فرادرس پلن‌هایی را برای پرداخت به مدرسین ایجاد کرده است.فرادرس هم اکنون

۲۰,۰۰۰ ساعت آموزش

و ایجاد بیش از ۲ میلیون ساعت
مطالعه علمی

۱,۶۰۰ نفر اعضای هیات علمی

برای بیش از
یک میلیون دانشجو

ثبت دروس در وزارت ارشاد

با نام مولف
با شماره شناسایی واحد فرهنگی ۱۰۰۱۳۷۷

همکاری با تأمین‌کنندگان و شرکت‌های تولیدکننده محتوای آموزشی

در صورتی که در حوزه تولید محتوای چندرسانه‌ای آموزشی، چه در قالب شخصی و چه در قالب شرکتی، فعالیت می‌کنید و قبلا آموزش‌هایی را تهیه کرده‌اید، برای طرح‌های ویژه فرادرس جهت همکاری با تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان محتوا، لطفا با ایمیل hamkari@faradars.org مکاتبه کنید.


نظرات مدرسین

 • فرشید شیرافکن

  فارغ‌التحصیل دکتری تخصصی بیوانفورماتیک و مدرس ۴۴ آموزش در فرادرس

  در طی ۶ سال فعالیت در فرادرس، بیشتر از ۱۸۰ هزار دانشجو در داخل و خارج از کشور دارم (به اندازه ظرفیت دو استادیوم ورزشی). همچنین آموزش‌هایی که با فرادرس کار کرده‌ام، یکی از سه پیشنهاد اول در موتورهای جستجو است.

 • امید زندی

  دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی برق و مدرس ۶۰ آموزش در فرادرس

  من عاشق تدریس هستم و در فرادرس موفق شدم، علمی را که کسب کرده‌ام به هزاران نفر منتقل کنم. فرادرس پلن‌های مالی مختلفی دارد که با توجه به شرایط، می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. آموزش آنلاین، در مقایسه با انتشار کاغذی کتاب، درآمد بیشتری دارد؛ علاوه بر اینکه شبکه گسترده تبلیغاتی فرادرس، آموزش‌ها را در دسترس طیف وسیعی از دانشجویان سراسر کشور قرار می‌دهد.

 • محمد صفار

  دکتری تخصصی مهندسی عمران - زلزله و مدرس ۱۴ آموزش در فرادرس

  در مدت همکاری من با فرادرس، آن را سازمانی قانون‌مند و بر اساس ساختاری انعطاف‌پذیر و پویا یافتم. این ویژگی‌ها از یک‌سو، باعث افزایش کیفیت محتوای آموزش‌های ارایه‌شده، می‌شود و از سوی دیگر، دانشجویان را تبدیل به مخاطبینی وفادار خواهد کرد. بنده استفاده از آموزش‌های فرادرس را به همه دانش‌پژوهان اکیدا توصیه می‌کنم.

 • پژمان اقبالی شمس آبادی

  دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی بیومکانیک و چهار سال سابقه همکاری با فرادرس

  طی ۴ سال همکاری، آموزش‌های زیادی را در فرادرس ارائه کرده‌ام. در فرادرس ارتباط و تعامل با اساتید، بسیار صمیمانه و در عین حال دقیق است، همچنین نظارت کیفی و فرایندی، برای بهبود کیفیت آموزش‌ها وجود دارد که با ادامه همین روند، کیفیت آموزش‌ها همواره بهترین خواهند بود.

 • امیر یاری

  کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی و عکاس و مدرس نرم‌افزارهای گرافیکی

  من چند آموزش در فرادرس منتشر کرده‌ام و طی این مدت، رفتار حرفه‌ای و ارتباط کاملا منظم و قانونمند همکاران این مجموعه برایم بسیار جذاب بوده است. در طول سال‌های گذشته با مجموعه‌های زیادی همکاری داشته‌ام، اما احساس امنیت بابت ماندگاری آموزش‌هایم در فرادرس بیشتر از جاهای دیگر است.

 • مجیدرضا آخوندان

  کارشناس ارشد مدیریت ساخت و چهار سال سابقه همکاری با فرادرس

  طی چهار سال همکاری مستمر با فرادرس، این مجموعه را کاملا منظم، هدفمند، با انگیزه و با کارکنان صبور و باحوصله یافتم. در حوزه تکنیکال نیز فرادرس، بسیار قوی ظاهر شده‌ است و امکان هماهنگی‌های مجازی بین مدرس و مجموعه وجود دارد.