تدریس در فرادرس

فرادرس، دانشگاهی آنلاین است که آموزش‌های کاربردی و مورد نیاز دانشجویان را ارائه می‌دهد. در همین راستا تاکنون بیش از ۱۵۰۰۰ ساعت آموزش آنلاین، در زمینه‌‌ها و رشته‌های مختلف، ارائه شده‌اند و این آموزش‌ها در اختیار بیش از ۹۰۰ هزار دانشجوی آنلاین در سراسر ایران و خارج از کشور قرار گرفته‌اند. آموزش‌های فرادرس، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد.

تدریس و عضویت در هیات علمی بزرگترین دانشگاه کشور بر بستر وب

تدریس در فرادرس به دانش و تخصص شما دایره اثری به وسعت کل کشور می‌بخشد. دانش و تجربه‌ای که تاکنون محدود به مرز زمان و جغرافیا بود، در فرادرس اوج گرفته و فارغ از هر گونه مرزی می‌گردد. تدریس در فرادرس، تدریس برای آرمان «دانش بدون مرز» است.

فرادرس هم اکنون:

۱۵,۰۰۰ ساعت آموزش

ایجاد و ارائه بیش از ۲ میلیون ساعت مطالعه علمی با ارائه ۱۵۰۰۰ ساعت آموزش

۱,۸۰۰ نفر اعضای هیات علمی

تدریس بیش از ۱۸۰۰ نفر از برترین اعضای هیات علمی برای بیش از ۹۰۰ هزار دانشجو

ثبت دروس در وزارت ارشاد

ثبت رسمی دروس در وزارت ارشاد با نام مولف (با شماره شناسایی واحد فرهنگی ۱۰۰۱۳۷۷)

نظرات مدرسین:

 • مهندس فرشید شیرافکن

  • مدرس ۴۰ آموزش در فرادرس

  در طی ۵ سال فعالیت در فرادرس، بیشتر از ۱۳۰ هزار دانشجو در داخل و خارج از کشور دارم. (بیشتر از ظرفیت یک استادیوم ورزشی)

  همچنین آموزش‌هایی که با فرادرس کار کرده‌ام، یکی از سه پیشنهاد اول در موتورهای جستجو است.

 • مهندس امید زندی

  • مدرس ۶۰ آموزش در فرادرس

  من عاشق تدریس بودم، در فرادرس توانستم علمی که به من اعطا شده را به هزاران نفر منتقل کنم.

  فرادرس پلن‌های مالی مختلفی دارد که می‌توان بسته به شرایط، یکی از آنها را انتخاب کرد که در مقایسه با انتشار کاغذی کتاب، هم درآمد بیشتری کسب می‌شود و هم به واسطه شبکه گسترده تبلیغاتی فرادرس، آموزش در دسترس دانشجویان در سراسر کشور قرار می‌گیرد.

 • مهندس محمد نسیمی فر

  • مدرس ۳۵ آموزش در فرادرس

  در ابتدا به‌جز فرادرس، مجموعه‌های دیگری را نیز برای همکاری در نظر داشتم. اما پس از انتشار اولین آموزشم در فرادرس و بررسی رفتار حرفه‌ای این مجموعه، تصمیم گرفتم که همکاری‌ام را منحصراً با فرادرس ادامه دهم.

 • مهندس پژمان اقبالی شمس آبادی

  • چهار سال سابقه همکاری با فرادرس

  در طی همکاری چهارساله آموزش‎های زیادی را در فرادرس ارائه کرده‌ام. در فرادرس محیط کار بسیار صمیمانه و در عین حال دقیق، به همراه مقررات زیادی برای بهبود کیفیت آموزش‌ها وجود دارد که با ادامه همین روند، کیفیت آموزش‌ها همواره صعودی خواهند بود.

 • مهندس فاطمه ولیخواه

  • مولف کتاب های حوزه عمران

  فرادرس در معرفی آموزش‌ها بسیار موفق بوده‌است. لینک معرفی آموزش‌های خودم و سایر همکاران را در گروه‌ها و کانال‌های آموزشی زیادی دیده‌ام. همچنین، دانشجویانی داشته‌ام که از آموزش‌ها استفاده و به یکدیگر معرفی می‌کنند که این مسأله گواه رضایت و اعتماد دانشجویان به این مجموعه است.

 • مهندس مجیدرضا آخوندان

  • چهار سال سابقه همکاری با فرادرس

  در طی چهار سال همکاری مستمر با فرادرس، این مجموعه را کاملاً منظم، هدفمند، با انگیزه، با کارکنان صبور و باحوصله یافتم. در حوزه تکنیکال نیز فرادرس بسیار قوی ظاهر شده و امکان هماهنگی‌های مجازی بین مدرس و مجموعه وجود دارد.

  شرایط مالی و اطلاعات پرداخت

  آموزش‌های منتشر شده، با ذکر نام مولف، در وزارت ارشاد ثبت رسمی می‌شوند و تحت حمایت حقوقی وزارت ارشاد قرار می‌گیرند. در کنار این موضوع، از بعد مادی نیز فرادرس پلن‌هایی را برای پرداخت به مدرسین ایجاد کرده‌است.


  راهنمایی بیشتر

  برای اطلاع از بررسی فرایند همکاری و موضوعات تدریس در فرادرس، بر روی آکاردیون زیر کلیک نمایید.

  • فرایند بررسی همکاری با فرادرس

   ۱) هماهنگی اولیه

   هماهنگی اولیه و اعلام عناوین پیشنهادی توسط مدرس ( تکمیل فرم این صفحه (+))

   ۲) ارسال سر فصل

   ارسال سرفصل توسط مدرس و هماهنگی جهت ارسال فیلم پیش‌ضبط

   ۳) هماهنگی ضبط نهایی

   تکمیل فرم قرارداد و شروع همکاری رسمی   ویژگی‌های موضوعات مناسب برای تدریس در فرادرس

   ۱) موضوع جدید و یا نسخه تکمیل شده از آموزش‌های منتشر شده در سایت فرادرس باشد: لیست دوره‌های ارائه شده در فرادرس، در این لینک (+) و دوره‌های در حال ارائه در این لینک (+) در دسترس است.

   ۲) مدت زمان آموزش مورد نظر کوتاه باشد: کوتاه و خلاصه بودن آموزش‌ها در مقایسه با آموزش‌های سنتی و حضوری از ویژگی‌های اصلی آموزش‌های فرادرس است. از سویی دیگر برای شروع همکاری، هماهنگ کردن یک آموزش کوتاه، راحت‌تر و چابک‌تر خواهد بود.

   ۳) شما تسلط و تجربه آموزشی بیشتری در آن دارید: مثلاً اگر موضوع «الف» را قبلاً دو بار و موضوع «ب» را بیش از ۱۰ بار تدریس کرده‌اید، اولویت با موضوع «ب» خواهد بود.

   ۴) سطح نیاز به محتوای موضوع بالا باشد: یعنی تعداد دانشجو و یا متخصص غیردانشجوی بیشتری، نیاز به آموختن آن داشته باشند.

   ۵) دروس رسمی دانشگاهی: حداقل مدرک تحصیلی برای تدریس دروس رسمی دانشگاه، کارشناسی ارشد است.

  ارسال عناوین آموزش و شروع به همکاری با فرادرس

  فرادرس بیش از ۲۵۰۰ عنوان آموزش آنلاین، با مجموع مدت زمان بیش از ۱۵۰۰۰ ساعت، در زمینه‌های تخصصی مختلف، به ۹۰۰ هزار نفر از اعضای جامعه دانشگاهی ایران و برخی کشورهای همسایه، ارائه داده است. آموزش‌های فرادرس، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد. به منظور شروع همکاری و پیوستن به اعضای هیات علمی فرادرس، لطفاً عناوین آموزشی مورد نظر خود را از طریق لینک زیر ارسال نمایید.