مهندس شیما قنواتی نسب – مدرس فرادرس
Faradars Discount
جشنواره تخفیف عید قربان ۴۰٪ تخفیف روی همه آموزش‌ها کد تخفیف: SHR97
Faradars Discount
فرصت باقیمانده تخفیف

مهندس شیما قنواتی نسب

مهندس شیما قنواتی نسب

مهندس شیما قنواتی نسب

استاد مدعو دانشگاه شهرکرد

دانشجوی دکترای تخصصی شیمی تجزیه

دانشگاه شهرکرد

شیما قنواتی نسب دانشجوی دکترای تخصصی شیمی تجزیه در دانشگاه شهرکرد می باشند. ایشان درحال حاضر مشغول به انجام کار پژوهشی بر روی رساله دکترای خویش در زمینه­ ی حذف برخی آلاینده های زیست محیطی با استفاده از جاذب های نانوساختار و کار بر روی طبقه بندی روغن های سنتزی و گیاهی با استفاده از روش ­های کمومتریکس می باشند. علاقمندی ایشان به کمومتریکس، منجر به تسلط ایشان دربرخی مباحث نظیر طراحی آزمایش و بهینه سازی، کلاسیفیکیشن، رزولوشن، کالیبراسیون و QSAR شده است.

زمینه های پژوهشی و آموزشی: ایشان درحال حاضر مشغول به انجام کار پژوهشی بر روی رساله دکترای خویش در زمینه­ ی حذف برخی آلاینده های زیست محیطی با استفاده از جاذب های نانوساختار و کار بر روی طبقه بندی روغن های سنتزی و گیاهی با استفاده از روش ­های کمومتریکس می باشند.

مهارت ها: علاقمندی ایشان به کمومتریکس، منجر به تسلط ایشان دربرخی مباحث نظیر طراحی آزمایش و بهینه سازی، کلاسیفیکیشن، رزولوشن، کالیبراسیون و QSAR شده است.


فهرست فرادرس ها

آمار مربوط به آموزش های این مدرس در ادامه آمده است.

دانشجویان این مدرس ۱,۲۵۳ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس این مدرس ۳۹۷ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش های این مدرس ۲۶۴ دقیقه
تعداد آموزش های این مدرس ۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۳ سال فعالیت آموزشی است.

در ادامه، فهرست فرادرس های ارائه شده توسط «مهندس شیما قنواتی نسب» قابل مشاهده است. آموزش ها، به ترتیب تاریخ، و از جدیدترین به قدیمی ترین مرتب شده اند.

ردیف عنوان آموزش لینک دسترسی
۱
آموزش طراحی آزمایش و بهینه سازی
مشاهده آموزش


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران

عضویت در خبرنامه فرادرس

برای دریافت اخبار مربوط به آخرین فرادرس های منتشر شده، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.


تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
فرادرس مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی logo-samandehi پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان