×
نیوشا کوهستانیان

نیوشا کوهستانیان

  • مدرس فرادرس
  • کارشناسی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
  • دانشکده فنی و حرفه ای دختران قدسیه ساری

مهندس نیوشا کوهستانیان کارشناس رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستند. ایشان علاوه بر تسلط بر زبان های برنامه نویسی و طراحی سایت مانند: سی شارپ، سی پلاس پلاس، HTML و  CSS و JavaScript، علاقه مند به بخش طراحی رابط کاربری (UI) در صفحات وب هستند و در این زمینه فعالیت می کنند. همچنین از دوران دانشجویی تا به الان در زمینه تاثیر تکنولوژی بر آموزش تحقیقاتی را انجام می دهند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناسی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشکده فنی و حرفه ای دختران قدسیه ساری
دانشجویان۶,۳۹۵ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۲/۴ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۲,۰۹۶ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۱۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۹ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش نرم افزار Snagit برای ضبط و فیلم برداری از صفحه نمایش

با توجه به این که در شرایطی ممکن است افراد، نیاز به تصویربرداری و فیلم برداری از صفحه نمایش سیستم خود داشته باشند و سیستم عامل های موجود، فاقد این قابلیت ها است و تنها قابلیت عکس برداری ساده را دارند، کاربران نیاز به یک نرم افزار کاربردی برای رفع این نیاز خود دارند. یکی از این نرم افزارهای موجود، نرم افزار Snagit است. این نرم افزار قابلیت تصویربرداری و فیلم برداری را فراهم می سازد.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش کار با تقویم گوگل

همان طور که می دانیم شرکت گوگل امکانات زیادی را در اختیار کاربران خود قرار داده است که یکی از این موارد، تقویم گوگل است. از طریق نرم افزار تحت وب تقویم گوگل و همچنین نرم افزار موبایل آن ما می توانیم در یک فضای دیجیتال تمام برنامه های پیش روی خود را ثبت کنیم و همیشه همراه خود داشته باشیم و همین طور با استفاده از اعلان های تقویم گوگل، تمام رویدادها در زمان تعیین شده آن به ما اطلاع رسانی می شود که باعث جلوگیری از فراموشی آن ها می گردد. از امکانات دیگر تقویم گوگل می توان به اشتراک گذاری تقویم با دیگران، تنظیم وقت قرار، دعوت دیگران به رویداد ثبت شده و… اشاره کرد. پس می توان گفت با استفاده از تقویم گوگل می توانیم روز و هفته خود را به آسانی مدیریت کنیم.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش تولید محتوای الکترونیک با نرم افزار Storyline

نرم افزار استوری لاین (Storyline) یک نرم افزار تولید محتوای الکترونیکی و آموزش الکترونیک به صورت اسلایدشو است که امکانات بسیاری از نرم افزارها را به صورت یک جا در خود جای داده است تا کاربر بتواند بدون نیاز به نرم افزارهای جانبی، محتوای خود را تنها با استفاده از نرم افزار تولید محتوای استوری لاین ایجاد کند. در این فرادرس با نرم افزار استوری لاین آشنا می شوید و ماهیت این آموزش به این صورت است که ابتدا با امکانات و اشیا مختلف موجود در نرم افزار استوری لاین آشنا می شویم و نحوه به کارگیری آن ها را فرا می گیریم و در آخر، پس از یادگیری بخش های مختلف این نرم افزار، یک پروژه کامل را در محیط نرم افزار استوری لاین تولید می کنیم.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۳۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش تولید محتوای الکترونیک با نرم افزار Adobe Captivate

در این فرادرس سعی شده است مفاهیم کلی آموزش و تولید محتوای الکترونیک مورد بحث قرارگیرد و یک دید کلی از این موضوع برای مخاطب ایجاد گردد. سپس نرم افزار ادوبی کپتیویت (Adobe Captivate) که یک نرم افزار تولید محتوای الکترونیک است و توسط شرکت ادوبی منتشر و توسعه داده شده است، به صورت کامل آموزش داده شده است.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۳۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش نرم افزار MathType برای فرمول نویسی

MathType، یک ویرایشگر گرافیکی جهت فرمول نویسی و استفاده از نمادهای ریاضی است. با توجه به قابلیت های این نرم افزار می توانیم فرمول های مختلف ریاضی، فیزیک و… را در قالب بندی های متنوع فرمولی از جمله: فرمول های کسری، فرمول های انتگرال و ماتریس را به ساده ترین شیوه، تایپ و استفاده کنیم. پس می توان گفت یکی از ویژگی های کارآمد این نرم افزار، وجود قالب بندی های متنوع آماده فرمولی از جمله ماتریس و انتگرال است که به آسانی با جایگذاری اعداد در مکان های مشخص شده می توان فرمول مورد نظر را تایپ و ایجاد کرد. هدف از این آموزش، آشنایی و یادگیری کامل و جامع قابلیت ها و امکانات نرم افزار MathType به عنوان یک نرم افزار فرمول نویسی است.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش نرم افزار مالتی مدیا بیلدر (Multimedia Builder) برای ساخت اتوران و برنامه های چند رسانه ای

با استفاده از محیط توسعه Multimedia Builder که به صورت مخفف MMB هم نوشته می شود، می توانید نرم افزارهای آموزشی چند رسانه ای، اتوران دی وی دی، بازی و نرم افزارهایی بنویسید که در محیط ویندوز قابل اجرا هستند. در این فرادرس همه چیز را از صفر شروع می کنیم و تمامی نکات لازم را بیان می کنیم تا برای کسانی که در این زمینه تجربه ای ندارند و تا به حال برنامه نویسی نکرده اند هم قابل استفاده باشد، همچنین در این آموزش تمام آن چه را که با MMB قابل انجام است، به شما آموزش خواهیم داد.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش نرم افزار ActivePresenter برای تولید محتوای الکترونیکی

یکی از نرم افزارهای تولید محتوای الکترونیک، نرم افزار ActivePresenter است که با توجه به دارا بودن محیطی ساده و کاربرپسند، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. محیط این نرم افزار بسیار شبیه به محیط نرم افزار پاورپوینت (PowerPoint) است، اما مزایای بیشتری از جمله: طراحی اسلایدهای پرسشی، ضبط از صفحه نمایش و… دارد. در این فرادرس سعی شده است ابتدا با محیط نرم افزار و کاربردهای آن آشنایی مختصری شود و بعد از آن در هر درس، به آشنایی کامل با امکانات، قابلیت ها و خصوصیات همراه با مثال های مختلف پرداخته شده است.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۴۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش تولید محتوای چند رسانه ای الکترونیک با iSpring Suite

نرم افزار iSpring Suite یک مجموعه نرم افزاری تولید محتوای الکترونیک است که شامل بخش های مختلف از جمله: ایجاد پروژه محتوایی، ایجاد آزمون، ضبط از صفحه نمایش و… است که هر کدام از این بخش ها به عنوان ابزاری در جهت تولید یک محتوای الکترونیک به کار گرفته می شود. با استفاده از این نرم افزار می توان محتوای آموزشی را به آسانی تحت نرم افزار PowerPoint ایجاد کرد و در واقع این نرم افزار به عنوان یک افزونه به نرم افزار PowerPoint تحت یک سربرگ اضافه می شود، البته بخش های از این مجموعه به صورت مجزا قابل استفاده نیز هستند.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۳۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش تولید صدا با نرم افزار Adobe Captivate (رایگان)

در این فرادرس سعی شده است تمام امکانات نرم افزار کپتیویت (Adobe Captivate) همراه با تمام ویژگی ها ارائه داده شود تا مخاطب پس از مشاهده این فرادرس با تمام بخش های نرم افزار Captivate آشنا شود و پروژه های محتوای الکترونیک خود را تولید کند. ما در این آموزش قصد داریم تا تولید صدا با نرم افزار Adobe Captivate را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۳۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش مقدمه ای بر محتوای الکترونیک با نرم افزار Adobe Captivate (رایگان)

در این فرادرس سعی شده است مفاهیم کلی آموزش و تولید محتوای الکترونیک مورد بحث قرار گیرد و یک دید کلی از این موضوع برای مخاطب ایجاد گردد. سپس نرم افزار ادوبی کپتیویت (Adobe Captivate) که یک نرم افزار تولید محتوای الکترونیک است و توسط شرکت ادوبی منتشر و توسعه داده شده است، به صورت کامل آموزش داده شود.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۲۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش آشنایی با نرم افزار iSpring Suite (رایگان)

نرم افزار iSpring Suite یک مجموعه نرم افزاری تولید محتوای الکترونیک است که شامل بخش های مختلف از جمله: ایجاد پروژه محتوایی، ایجاد آزمون، ضبط از صفحه نمایش و… است که هر کدام از این بخش ها به عنوان ابزاری در جهت تولید یک محتوای الکترونیک به کار گرفته می شود.

مدرس: نیوشا کوهستانیان مدت زمان آموزش: ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید