×
محمدرضا آقازاده

محمدرضا آقازاده

  • مدرس فرادرس
  • کارشناسی مهندسی کامپیوتر – نرم‌افزار
  • دانشگاه صنعتی قم

مهندس محمدرضا آقازاده، کارشناس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار از دانشگاه صنعتی قم هستند. ایشان به مباحث مربوط به نرم‌افزارهای آزاد و سیستم‌عامل لینوکس علاقه‌مند بوده و در این زمینه فعالیت می‌کنند. ایشان در دوران دانشگاه، سه دوره به عنوان دبیر تیم علمی و اجرایی کارگاه‌های آموزشی نرم‌افزارهای آزاد - لینوکس و نیز معاون اجرایی اولین دوره مسابقات برنامه‌نویسی ACM در دانشگاه صنعتی قم فعالیت داشته‌اند. همچنین بر مفاهیم دنیای نرم‌افزارهای آزاد - لینوکس، شی‌گرایی و پردازش ابری مسلط هستند.

پروژه پایانی دوره کارشناسی ایشان، پیاده‌سازی سیستمی برای تجمیع بار پردازشی محاسبات فنی مهندسی از بخش‌های مختلف یک دانشگاه بر روی یک سرور مرکزی با استفاده از Shine Framework در زبان Java بوده است. ایشان مسلط به زبان‌های برنامه‌نویسی: Shell Script, C++, Java, Objective-C, Python هستند. همچنین در استفاده از بردهای مینی‌کامپیوتر مثل رزبری‌پای مسلط بوده و در حال حاضر با چندین شرکت در حوزه هوشمندسازی با استفاده از این برد در حال همکاری هستند.

از سوابق تحصیلی ایشان می توان به: لینوکس مقدماتی، برنامه‌نویسی جاوا J2SE, J2EE، شل‌اسکریپت لینوکس و نیز تحقیق و پژوهش بر روی سیستم‌عامل‌های مبتنی بر پردازش ابری با استفاده از لینوکس اشاره کرد.

زمینه‌های پژوهشی و آموزشی: اینترنت اشیا، Raspberry Pi, Embedded Linux, Qt, Micro Web Framework

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناسی مهندسی کامپیوتر – نرم‌افزار دانشگاه صنعتی قم
دانشجویان۱۱,۷۷۴ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۳/۲ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۲,۷۹۷ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۲۰ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱۶ سال فعالیت آموزشی است.

لطفا منتظر بمانید