×
محمدحسین مهدوی

محمدحسین مهدوی

  • مدرس فرادرس
  • کارشناس ارشد مهندسی صنایع
  • دانشگاه تربیت مدرس تهران

محمد حسین مهدوی کارشناس ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستند. ایشان مشغول انجام کار پژوهشی در زمینه «benchmarking» بیمارستان های کشور می باشند. ایشان از سال ۹۳ تاکنون مشغول تدریس نرم افزارهای گوناگون در آموزشگاه های مختلف کشور می باشند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناس ارشد مهندسی صنایع دانشگاه تربیت مدرس تهران
کارشناسی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشجویان۱۵,۰۱۹ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۸/۳ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۹۲۳ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۵ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۲۰ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش داشبوردهای مدیریتی اکسل (Excel)

همان گونه که می دانید مدیران علاقمند هستند تا بدون نگاه کردن به ریز اطلاعات، در گزارشی جامع و مختصر بتوانند وضعیت سازمان خود را تحلیل و بررسی کنند. کاری که داشبوردها انجام می دهند دقیقا همین است. در این فرادرس حتی اگر در اکسل متوسط باشید، نکات بسیار خوبی را فرا خواهید گرفت.

مدرس: محمدحسین مهدوی مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۳۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش اکسس (Access) به همراه کدنویسی VBA‎‎‎‎‎

در این آموزش سعی کرده ایم به علت گستردگی مطالب و نکات استفاده از نرم افزار اکسس، تا حدی که توانستیم همه مطالب را تحت پوشش قرار دهیم و علاوه بر استفاده از تمامی اجزای یک پایگاه داده از قبیل ایجاد فرم، جدول، کوئری و گزارش، کدنویسی VBA را نیز آموزش دهیم. تقریباً می توان گفت شما با دیدن این مجموعه آموزشی اکثر نیازهای خود را در محیط کار و آموزشی برآورده می سازید.

مدرس: محمدحسین مهدوی مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۴۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش کار با Query در اکسس (Access) (رایگان)

نرم افزار Access از مجموعه نرم افزارهای داخل بسته نرم افزاری Office است که به کاربر کمک می کند تا پایگاه داده های رابطه را ایجاد و مدیریت کند. این نرم افزار امکاناتی فراهم می کند تا به ساده ترین روش ممکن، پایگاه داده مورد نظر را ایجاد کرده و داده های خود را در آن ذخیره کند. ما در این آموزش قصد داریم تا مبحث کار با Query در اکسس (Access) را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: محمدحسین مهدوی مدت زمان آموزش: ۷۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش کاربرد شاخص عملکرد (KPI) در داشبوردهای مدیریتی اکسل (رایگان)

در دنیای امروز که بحث های زیادی پیرامون داده های انبوه مطرح است، توانایی یک فرد در نحوه ارائه آن اطلاعات بسیار مهم است. استفاده از Excel علاوه بر اینکه با دنیایی از قابلیت ها ما را روبرو می کند، در این امر بسیار حائز اهمیت است. هدف از این فرادرس این است تا همکاران و دوستان گرامی در بخش های برنامه ریزی، فروش و سایر بخش ها بتوانند در یک نگاه اجمالی و مختصر به گزارش گیری از داده های زیاد و انبوه خود بپردازند و با این ترفندها، اکسل (Excel) را در قالب یک ابزار مناسب گزارش گیری به مدیران نشان دهند.

مدرس: محمدحسین مهدوی مدت زمان آموزش: ۳۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش نمودارها و تکنیک های رسم آن در داشبوردهای مدیریتی اکسل (رایگان)

هدف از این فرادرس این است تا همکاران و دوستان گرامی در بخش های برنامه ریزی، فروش و سایر بخش ها بتوانند در یک نگاه اجمالی و مختصر به گزارش گیری از داده های زیاد و انبوه خود بپردازند و با این ترفندها، اکسل (Excel) را در قالب یک ابزار مناسب گزارش گیری به مدیران نشان دهند.

مدرس: محمدحسین مهدوی مدت زمان آموزش: ۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید