مهندس محمد صبری

مهندس محمد صبری

مهندس محمد صبری

عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس تهران

دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

محمد صبری در حال حاضر دانشجوی دکتری مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی می باشند. زمینه پژوهشی وی در مقطع کارشناسی ارشد بر روی سیستم های کمک تشخیص پزشکی (CAD) سرطان بوده و زمینه پژوهشی در مقطع دکتری بر روی ارزیابی سیستم های اتوماتیک تشخیص هویت بر مبنای تصویر چهره و اثر انگشت می باشد.

در حال حاضر ایشان عضو هیات علمی گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس تهران و مدیر گروه مقطع کارشناسی ارشد گرایش هوش مصنوعی واحد بوشهر می باشند. ایشان سابقه تدریس در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی کشور (واحد علوم و تحقیقات تهران، تهران شرق، دماوند، بویین زهرا، ساوه، ماهشهر،امیدیه) و آموزشگاه های تهران را نیز از سال ۸۶ دارا است.

تخصص ایشان در حوزه پردازش تصویر، بیومتریک و سیستم های هوشمند است و مسلط بر زبان های برنامه نویسی مختلف، نظیر #C ،C++ ،C و متلب می باشند. ایشان از سال ۹۰ در پروژهای ملی کشور مرتبط با اخذ اثر انگشت و تصویر چهره همکاری داشته اند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی دکترای تخصصی مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر – هوش مصنوعی دانشگاه شهید چمران اهواز
کارشناس مهندسی کامپیوتر – نرم افزار دانشگاه فردوسی مشهد

زمینه های پژوهشی و آموزشی: زمینه پژوهشی وی در مقطع کارشناسی ارشد بر روی سیستم های کمک تشخیص پزشکی (CAD) سرطان بوده و زمینه پژوهشی در مقطع دکتری بر روی ارزیابی سیستم های اتوماتیک تشخیص هویت بر مبنای تصویر چهره و اثر انگشت می باشد.

مهارت ها: تخصص ایشان در حوزه پردازش تصویر، بیومتریک و سیستم های هوشمند است و مسلط بر زبان های برنامه نویسی مختلف، نظیر #C ،C++ ،C و متلب می باشند. ایشان از سال ۹۰ در پروژهای ملی کشور مرتبط با اخذ اثر انگشت و تصویر چهره همکاری داشته اند.


فهرست فرادرس ها

آمار مربوط به آموزش های این مدرس در ادامه آمده است.

دانشجویان این مدرس ۷۹۱ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس این مدرس ۳۰۳ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش های این مدرس ۲۷۴ دقیقه
تعداد آموزش های این مدرس ۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی است.

در ادامه، فهرست فرادرس های ارائه شده توسط «مهندس محمد صبری» قابل مشاهده است. آموزش ها، به ترتیب تاریخ، و از جدیدترین به قدیمی ترین مرتب شده اند.

ردیف عنوان آموزش لینک دسترسی
۱
گنجینه دروس آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر – گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز
مشاهده آموزش
۲
گنجینه دروس آزمون کارشناسی ارشد کامپیوتر – گرایش نرم افزار
مشاهده آموزش
۳
آموزش هوش مصنوعی
مشاهده آموزش


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران

عضویت در خبرنامه فرادرس

برای دریافت اخبار مربوط به آخرین فرادرس های منتشر شده، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.


تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
فرادرس مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان