×
مهدی مصلح آبادی فراهانی

مهدی مصلح آبادی فراهانی

  • مدیر خدمات فنی و مهندسی شرکت لوله سازی ماهشهر
  • کارشناس ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی
  • دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک

مهندس مهدی مصلح آبادی فراهانی کارشناس ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی هستند. ایشان مولف دو کتاب در زمینه آموزش حرفه ای نرم افزار کتیا و دارای چندین مقاله در زمینه صنعت لوله سازی هستند. ایشان طراح هد دستگاه اکسپندر از دستگاه های صنعت لوله سازی، برای اولین بار در ایران بوده و در حال حاضر به عنوان مدیر خدمات فنی و مهندسی شرکت لوله سازی ماهشهر فعالیت دارند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناس ارشد مهندسی مکانیک طراحی کاربردی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک
دانشجویان۱,۴۷۴ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۵۱۱ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۵۹۶ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۳ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

مجموعه آموزش های پایپینگ در CATIA با استفاده از سه محیط پیشرفته

Piping امروزه در صنایع مختلف به ویژه در صنعت نفت و گاز از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد، همین ویژگی باعث شده است که در نرم افزارهای مهندسی به طور حرفه ای به این مبحث پرداخته شود. نرم افزار CATIA نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در قسمت Equipment & System به طور مفصل و تخصصی به این شاخه از رشته مهندسی پرداخته است. مبحث Piping خود شامل ۴ قسمت به نام های Piping و Equipment, Structure, HVAC است و لذا از آنجا که منابع آموزشی بار این محیط در ایران اندک است، لذا تصمیم بر آن شد که برای اولین بار در ایران آموزش این محیط به طور رسمی انتشار یابد.

مدرس: مهدی مصلح آبادی فراهانی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش طراحی پارامتریک و شبیه سازی حرکتی و ارگونومیک در کتیا (CATIA)

در میان نرم افزارهای طراحی برای مهندسی مکانیک، نرم افزار کتیا یکی از قدرتمندترین آن ها است که تمام نیازهای یک طراح را در هر سطحی برآورده می کند. به این دلیل که این نرم افزار هر سه ویژگی CAD, CAM, CAE را به یک باره در خود گنجانده است و ابزارهای گوناگون برای یک طراح را در خود دارد. طراحی به کمک فرمول نویسی، شبیه سازی حرکتی و ارگونومیک از محیط هایی هستند که یادگیری آن ها برای یک طراح از ضرورت بالایی برخوردار است.

مدرس: مهدی مصلح آبادی فراهانی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش شبیه سازی حرکتی - چرخ دنده مخروطی در کتیا (رایگان)

در میان نرم افزارهای طراحی برای مهندسی مکانیک، نرم افزار کتیا یکی از قدرتمندترین این نرم افزارها است که تمام نیازهای یک طراح را در هر سطحی برآورده می کند. زیرا این نرم افزار هر سه ویژگی CAD, CAM, CAE را به یک باره در خود گنجانده است و ابزارهای گوناگون برای یک طراح را در خود دارا است. طراحی به کمک فرمول نویسی و شبیه سازی حرکتی و ارگونومیک از محیط هایی هستند که یادگیری آن ها برای یک طراح از ضرورت بالایی برخوردار است.

مدرس: مهدی مصلح آبادی فراهانی مدت زمان آموزش: ۱۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید