×
دکتر مقداد خزایی

دکتر مقداد خزایی

  • عضو گروه مدرسین فرادرس
  • دکتری تخصصی مکانیک ماشین های کشاورزی
  • دانشگاه تربیت مدرس

دکتر مقداد خزایی، فارغ التحصیل دکترای مکانیک ماشین های کشاورزی در دانشگاه تربیت مدرس هستند. ایشان در شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو فعالیت دارندو هم چنین سرپرست مکانیک گروه صنعتی آرین سعید می باشند. از زمینه های پژوهشی ایشان نگهداری و تعمیرات، پایش وضعیت و عیب یابی، پردازش سیگنال، داده کاوی، شناسایی و طبقه بندی سیگنال ها، هوش مصنوعی، شبکه های عصبی، منطق فازی، عصبی- فازی (انفیس)، محاسبات نرم، آزمون¬های غیر مخرب، سیستم های مکانیکی و مکاترونیکی، حوزه های صدا و ارتعاشات مکانیکی و زیستی را می توان نام برد.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دکتری تخصصی مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه تربیت مدرس
کارشناس ارشد مهندسی مکانیک ماشین آلات دانشگاه تهران
کارشناسی مهندسی مکانیک ماشین آلات دانشگاه تهران
دانشجویان۱,۸۷۵ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۱/۳ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۱,۶۶۰ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۳ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش مبانی و کاربردهای راهبرد تلفیق داده یا Data Fusion

افزایش درجه اطمینان، کاهش نوفه، کاهش شدید نرخ داده های غیر مطمئن و مواردی بسیاری از این دست از مزیت های مهم و تاثیرگذار استفاده از سامانه تلفیق داده در تمامی کاربردهای یاد شده آن است. بنابراین استفاده از روش تلفیق داده ها یکی از ضروریات بسیار مهم در افزایش قابلیت اطمینان در کاربردهای مختلف آن از تصمیمات مدیریتی گرفته تا پایش وضعیت و عیب یابی است. در واقع در آینده و با پیچیده تر شدن سامانه های مختلف (اعم از مکانیکی، نظامی، رباتیک و غیره) چاره ای جز استفاده از چند حسگر و تلفیق داده های آن ها با یکدیگر وجود ندارد.

مدرس: دکتر مقداد خزایی مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۲۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش كاربردهای پردازش سيگنال های صدا و ارتعاشات در سامانه های مكانيكی و زيستی در متلب

امروزه پردازش سیگنال در معنای گسترده آن یکی از پر کاربردترین راهبردها جهت استخراج اطلاعات مفید از سوژه های مختلف است. کاربرد پردازش سیگنال تنها به سامانه های مکانیکی محدود نمی شود و اکنون در حوزه ی کاربردهای سامانه های زیستی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند و کاربردهای فراوانی نیز دارند. این آموزش می تواند ایده های خوبی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه انتخاب موضوع پژوهش های خود و همچنین نحوه تجزیه و تحلیل داده های مربوطه را پرورش می دهد.

مدرس: دکتر مقداد خزایی مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش کاربرد آزمون های غیر مخرب در تشخیص عیوب سامانه های مکانیکی

در این فرادرس، دانشجویان عزیز، با مباحث مختلف آزمون های غیر مخرب در تشخیص عیوب سامانه های مکانیکی آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، انواع آزمون های غیر مخرب، مزایا و معایب آن ها، روش های اجرا و ... است. توضیح کامل مباحث مربوطه و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه از نقاط قوت این آموزش به شمار می رود.

مدرس: دکتر مقداد خزایی مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۳۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید