×
مریم معین خرازی

مریم معین خرازی

  • مدرس فرادرس
  • دانشجوی دکتری تخصصی زبان و ادبیات انگلیسی
  • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

مریم معین خرازی، دانشجوی دکتری زبان و ادبیات انگلیسی، در حال حاضر مشغول انجام کار پژوهشی بر روی رساله دکتری خود می باشند. ایشان سابقه تدریس دروس تخصصی زبان و ادبیات انگلیسی و مترجمی زبان انگلیسی در بسیاری از دانشگاه های تهران را در کارنامه خود دارند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی دکتری تخصصی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال
کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی
دانشجویان۱۶۴ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۹۵ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۴۹۰ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش آشنایی با شعر انگلیسی

این فرادرس با توجه به مهم ترین عناوین و بر پایه سرفصل وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای درس شعر انگلیسی در مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات انگلیسی تهیه شده است. در این آموزش، در ابتدا ویژگی های بارز شعر انگلیسی از جمله ساختار شعر و الگوهای آوایی، آرایه های مجاز، انواع شعر و همچنین تفاوت بین تجزیه - تحلیل و نقد شعر را مورد بررسی قرار می دهیم، سپس در قسمت های بعد با برخی از مهم ترین دوره های ادبی، آشنا می شویم و اشعار حائز اهمیت شعرای شاخص آن دوره را تجزیه و تحلیل می نماییم.

مدرس: مریم معین خرازی مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۱۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش انگلیسی شعر قصیده‌ ای در باب پاییز اثر جان کیتس (John Keats’s To Autumn) (رایگان)

این فرادرس با توجه به مهمترین عناوین و بر پایه سرفصل وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای درس شعر انگلیسی در مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات انگلیسی تهیه شده است. در این آموزش، در ابتدا ویژگی‌های بارز شعر انگلیسی از جمله ساختار شعر و الگوهای آوایی، آرایه‌های مجاز، انواع شعر و همچنین تفاوت بین تجزیه - تحلیل و نقد شعر را مورد بررسی قرار می‌دهیم، سپس در قسمت‌های بعد با برخی از مهمترین دوره‌های ادبی، آشنا می‌شویم و اشعار حائز اهمیت شعرای شاخص آن دوره را تجزیه و تحلیل می‌نماییم. ما در این آموزش قصد داریم تا انگلیسی شعر قصیده‌‌ای در باب پاییز اثر جان کیتس (John Keats’s To Autumn) را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: مریم معین خرازی مدت زمان آموزش: ۲۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش شعر مدرن (Modern Poetry) (رایگان)

این فرادرس با توجه به مهمترین عناوین و بر پایه سرفصل وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای درس شعر انگلیسی در مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات انگلیسی تهیه شده است. در این آموزش، در ابتدا ویژگی‌های بارز شعر انگلیسی از جمله ساختار شعر و الگوهای آوایی، آرایه‌های مجاز، انواع شعر و همچنین تفاوت بین تجزیه - تحلیل و نقد شعر را مورد بررسی قرار می‌دهیم، سپس در قسمت‌های بعد با برخی از مهمترین دوره‌های ادبی، آشنا می‌شویم و اشعار حائز اهمیت شعرای شاخص آن دوره را تجزیه و تحلیل می‌نماییم. ما در این آموزش قصد داریم تا شعر مدرن (Modern Poetry) - بخش یکم را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: مریم معین خرازی مدت زمان آموزش: ۴۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید