مهندس محمود موسوی

مهندس محمود موسوی

مهندس محمود موسوی

مدرس فرادرس

دانشجوی کارشناسی ارشد برق قدرت

دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول

سید محمود موسوی در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد برق قدرت در دانشگاه دزفول می باشند. ایشان مشغول انجام کار پژوهشی و تحقیقاتی بر روی پایان نامه های ارشد، در زمینه های «کنترل توان راکتیو و ادوات فکتس و سلول های فتوولتاییک و تاثیر ادوات بر شبکه های توزیع و تجهیزات پست های فشار قوی» می باشند. ایشان علاوه بر تسلط بر زبان های برنامه نویسی مختلف، نظیر C (سی)، ++C (سی پلاس پلاس)، ویژوال بیسیک (Visual Basic یا VB) و متلب (MATLAB)، در زمینه شبیه سازی سیستم های قدرت به وسیله برنامه های simulink و powerfactory و powerworld simulator و … نیز تبحر دارند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی کارشناسی ارشد برق قدرت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول
کارشناس برق قدرت دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول

زمینه های پژوهشی و آموزشی: ایشان مشغول انجام کار پژوهشی و تحقیقاتی بر روی پایان نامه های ارشد، در زمینه های «کنترل توان راکتیو و ادوات فکتس و سلول های فتوولتاییک و تاثیر ادوات بر شبکه های توزیع و تجهیزات پست های فشار قوی» می باشند.

مهارت ها: ایشان علاوه بر تسلط بر زبان های برنامه نویسی مختلف، نظیر C (سی)، ++C (سی پلاس پلاس)، ویژوال بیسیک (Visual Basic یا VB) و متلب (MATLAB)، در زمینه شبیه سازی سیستم های قدرت به وسیله برنامه های simulink و powerfactory و powerworld simulator و … نیز تبحر دارند.


فهرست فرادرس ها

آمار مربوط به آموزش های این مدرس در ادامه آمده است.

دانشجویان این مدرس ۹۴ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس این مدرس ۴۰ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش های این مدرس ۳۵۰ دقیقه
تعداد آموزش های این مدرس ۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

در ادامه، فهرست فرادرس های ارائه شده توسط «مهندس محمود موسوی» قابل مشاهده است. آموزش ها، به ترتیب تاریخ، و از جدیدترین به قدیمی ترین مرتب شده اند.

ردیف عنوان آموزش لینک دسترسی
۱
آموزش شبیه سازی سیستم های قدرت با PowerWorld Simulator
مشاهده آموزش


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران

عضویت در خبرنامه فرادرس

برای دریافت اخبار مربوط به آخرین فرادرس های منتشر شده، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.


تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
فرادرس مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان