×
مائده حوائی

مائده حوائی

  • مدرس فرادرس
  • کارشناسی مهندسی نرم افزار
  • دانشگاه صنعتی اصفهان

مهندس مائده حوایی، کارشناس مهندسی کامپیوتر - نرم افزار از دانشگاه صنعتی اصفهان هستند. ایشان بین سال های ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۳ به فعالیت در زمینه انجام پروژه های سه بعدی با نرم افزارهای تری دی مکس و فتوشاپ و تدریس این نرم افزارها مشغول بوده اند. از سال ۱۳۹۵ به کار نویسندگی و تولید محتوا در اینترنت پرداخته و از ابتدای تابستان ۱۳۹۷ به عضویت هیئت تحریریه زومیت درآمدند و در بخش کسب و کار سایت زومیت، در زمینه تولید محتوای معرفی کتاب، فعالیت می کنند. ایشان تاکنون برای سایت های متعددی همچون: نابرو، ایران کتاب و نورندبوک تولید محتوای متنی انجام داده اند و در حال حاضر هم تدریس دوره راه هنرمند، نویسندگی و طراحی سایت با وردپرس از فعالیت های اصلی ایشان است.

زمینه های پژوهشی و آموزشی: سابقه تدریس نرم افزارهای تری دی مکس، فتوشاپ و آفیس. تهیه محتوای دیجیتال آموزشی به صورت متن و ویدئو

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناسی مهندسی نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشجویان۲,۱۴۶ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۲۴۷ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۳۰۱ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۴ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش مبانی بازاریابی محتوا (Content Marketing)

در این فرادرس، مطالبی پیرامون بازاریابی محتوا که یکی از مهم ترین روش های دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) می باشد به صورت خلاصه و مفید ارائه گردیده است. مفاهیم عنوان شده حاصل مطالعه مقالات متعدد خارجی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا می باشد و شما را با مفاهیم کلی و اساسی در این زمینه، آشنا می سازد. بازاریابی محتوا بر اساس تولید محتوای با کیفیت شکل می گیرد و می تواند برای تمامی کسب و کارها و آگاه سازی درباره برند شخصی، مفید و موثر واقع شود.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش رندر و نورپردازی با Mental Ray در 3ds Max

در این آموزش، تمامی مفاهیم مهم و اساسی درباره موتور رندرینگ Mental Ray در نرم افزار تری دی مکس بیان شده است. مفهوم متریال Arc & Design که پایه متریال در محیط منتال ری است و Car Paint Material شرح داده شده است. همچنین مخاطبان را با مفاهیم نورپردازی و نورهای مخصوص منتال ری آشنا می کند. در پایان درباره دوربین Physical و چگونگی رندرگیری و مفاهیم مهم رندرینگ با موتور Mental Ray شرح داده شده است.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش مقدمه و نکات مهم در شروع کار با Mental Ray در 3ds Max (رایگان)

این آموزش مناسب طراحان و معماران و سه بعدی سازانی است که می خواهند رندرینگ واقعی، قوی و مطلوبی از محیط تری دی مکس داشته باشند. ما در این آموزش قصد داریم تا مقدمه و نکات مهم در شروع کار با Mental Ray در 3ds Max را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید