×
مائده حوائی

مائده حوائی

  • مدرس فرادرس
  • کارشناسی مهندسی نرم افزار
  • دانشگاه صنعتی اصفهان

مهندس مائده حوایی، کارشناس مهندسی کامپیوتر - نرم افزار از دانشگاه صنعتی اصفهان هستند. ایشان بین سال های ۱۳۸۶ تا ۱۳۹۳ به فعالیت در زمینه انجام پروژه های سه بعدی با نرم افزارهای تری دی مکس و فتوشاپ و تدریس این نرم افزارها مشغول بوده اند. از سال ۱۳۹۵ به کار نویسندگی و تولید محتوا در اینترنت پرداخته و از ابتدای تابستان ۱۳۹۷ به عضویت هیئت تحریریه زومیت درآمدند و در بخش کسب و کار سایت زومیت، در زمینه تولید محتوای معرفی کتاب، فعالیت می کنند. ایشان تاکنون برای سایت های متعددی همچون: نابرو، ایران کتاب و نورندبوک تولید محتوای متنی انجام داده اند و در حال حاضر هم تدریس دوره راه هنرمند، نویسندگی و طراحی سایت با وردپرس از فعالیت های اصلی ایشان است.

زمینه‌های پژوهشی و آموزشی: سابقه تدریس نرم افزارهای تری دی مکس، فتوشاپ و آفیس. تهیه محتوای دیجیتال آموزشی به صورت متن و ویدئو

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناسی مهندسی نرم افزار دانشگاه صنعتی اصفهان
دانشجویان۲,۸۰۰ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۳۰۹ هزار دقیقه
> 0)
مدت زمان آموزش‌ها۳۰۱ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۴ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها‌

  • نوع آموزش
  • فقط موارد منتشر شده (موجود)
1

آموزش مبانی بازاریابی محتوا (Content Marketing)

در این فرادرس، مطالبی پیرامون بازاریابی محتوا که یکی از مهم ترین روش های دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) می باشد به صورت خلاصه و مفید ارائه گردیده است. مفاهیم عنوان شده حاصل مطالعه مقالات متعدد خارجی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا می باشد و شما را با مفاهیم کلی و اساسی در این زمینه، آشنا می سازد. بازاریابی محتوا بر اساس تولید محتوای با کیفیت شکل می گیرد و می تواند برای تمامی کسب و کارها و آگاه سازی درباره برند شخصی، مفید و موثر واقع شود.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش رندر و نورپردازی با Mental Ray در 3ds Max

در این آموزش، تمامی مفاهیم مهم و اساسی درباره موتور رندرینگ Mental Ray در نرم افزار تری دی مکس بیان شده است. مفهوم متریال Arc & Design که پایه متریال در محیط منتال ری است و Car Paint Material شرح داده شده است. همچنین مخاطبان را با مفاهیم نورپردازی و نورهای مخصوص منتال ری آشنا می کند. در پایان درباره دوربین Physical و چگونگی رندرگیری و مفاهیم مهم رندرینگ با موتور Mental Ray شرح داده شده است.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش مقدمه و نکات مهم در شروع کار با Mental Ray در 3ds Max (رایگان)

این آموزش مناسب طراحان و معماران و سه بعدی سازانی است که می خواهند رندرینگ واقعی، قوی و مطلوبی از محیط تری دی مکس داشته باشند. ما در این آموزش قصد داریم تا مقدمه و نکات مهم در شروع کار با Mental Ray در 3ds Max را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید