سرکار خانم خدیجه کارگر اسفندابادی

سرکار خانم خدیجه کارگر اسفندابادی

مدرس فرادرس
  • مدرس فرادرس
  • دانشجوی دکترای تخصصی علوم سیاسی
  • آزاد اسلامی واحد کرج

خدیجه کارگر اسفندابادی، در حال حاضر دانشجوی دکترای سال اخر علوم سیاسی گرایش مسائل ایران در دانشگاه آزاد کرج بوده و مشغول دفاع از پایان نامه خود با موضوع رساله زنان روشنفکر در عصر پهلوی هستند. ایشان سال ها سابقه تدریس درس حقوق تجارت در دانشگاه را در کارنامه خود دارند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی دکترای تخصصی علوم سیاسی آزاد اسلامی واحد کرج
کارشناس ارشد علوم سیاسی آزاد اسلامی واحد کرج
کارشناسی علوم سیاسی شهید باهنر کرمان
دانشجویان۳۰۹ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۱۱۳ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۷۷۵ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۵ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش تقسیم بندی نظام های حقوقی (رایگان)

در حقوق تطبیقی (Comparative Law) به دنبال بررسی مقایسه ای میان موضوعات مرتبط با یکی از رشته های حقوقی هستیم و باید با رشته های حقوق اساسی نیز آشنایی داشته باشیم. اینجا باید متذکر شویم که حقوق تطبیقی علمی است که در سیر مطالعات خود به ناچار باید از یکی از رشته های حقوق عمومی یا حقوق خصوصی استفاده کند. از آنجایی که اکثر دانشجویان رشته حقوق از سنگینی مباحث حقوق تطبیقی گلایه دارند و اغلب در مطالعه آن دچار یاس و نا امیدی می شوند، در پی ارتباطی منسجم و منطقی میان مباحث برآمده ایم تا داوطلبان با رغبت بیشتری به دنبال فهم مفاهیم حقوقی باشند. ما در این آموزش قصد داریم تا تقسیم بندی نظام های حقوقی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: خدیجه کارگر اسفندابادی مدت زمان آموزش: ۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش تقسیم بندی حقوق تطبیقی (رایگان)

در حقوق تطبیقی (Comparative Law) به دنبال بررسی مقایسه ای میان موضوعات مرتبط با یکی از رشته های حقوقی هستیم و باید با رشته های حقوق اساسی نیز آشنایی داشته باشیم. اینجا باید متذکر شویم که حقوق تطبیقی علمی است که در سیر مطالعات خود به ناچار باید از یکی از رشته های حقوق عمومی یا حقوق خصوصی استفاده کند. از آنجایی که اکثر دانشجویان رشته حقوق از سنگینی مباحث حقوق تطبیقی گلایه دارند و اغلب در مطالعه آن دچار یاس و نا امیدی می شوند، در پی ارتباطی منسجم و منطقی میان مباحث برآمده ایم تا داوطلبان با رغبت بیشتری به دنبال فهم مفاهیم حقوقی باشند. ما در این آموزش قصد داریم تا تقسیم بندی حقوق تطبیقی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: خدیجه کارگر اسفندابادی مدت زمان آموزش: ۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش قوانین چک - از صدور چک تا دعاوی حقوقی و کیفری

چک یکی از اوراق تجاری و رایج ترین وسیله پرداخت است که در حقیقت جایگزین پول می شود. اهمیت و نقش چک به عنوان ساده ترین وسیله پرداخت، در تنظیم روابط و اعمال حقوقی و داد و ستد در بین مردم بسیار واضح است، چون همه ما روزانه شاهد و ناظر به گردش درآمدن تعداد بی شماری از این برگ ها هستیم و امروزه بیشتر فعالیت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی در جامعه با استفاده از چک تنظیم می گردد و جریان پیدا می کند.

مدرس: خدیجه کارگر اسفندابادی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش حقوق تطبیقی

در حقوق تطبیقی (Comparative Law) به دنبال بررسی مقایسه ای میان موضوعات مرتبط با یکی از رشته های حقوقی هستیم و باید با رشته های حقوق اساسی نیز آشنایی داشته باشیم. اینجا باید متذکر شویم که حقوق تطبیقی علمی است که در سیر مطالعات خود به ناچار باید از یکی از رشته های حقوق عمومی یا حقوق خصوصی استفاده کند. از آنجایی که اکثر دانشجویان رشته حقوق از سنگینی مباحث حقوق تطبیقی گلایه دارند و اغلب در مطالعه آن دچار یاس و نا امیدی می شوند، در پی ارتباطی منسجم و منطقی میان مباحث برآمده ایم تا داوطلبان با رغبت بیشتری به دنبال فهم مفاهیم حقوقی باشند.

مدرس: خدیجه کارگر اسفندابادی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۱۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش حقوق تجارت ۳ - اسناد تجاری (چک، سفته، برات)

از آن جایی که اکثر محصلین رشته حقوق از سنگینی و ثقیلی مباحث تجارت گلایه دارند و اغلب دچار سرخوردگی و یاس به دلیل عدم انسجام و نظم در مباحث می شوند، از این رو در پی ارتباط منظم و منطقی میان مباحث برآمده ایم تا داوطلبان با لذت بیشتری به بررسی و تحلیل مباحث اسناد تجاری و جزییات آن بپردازند. به خاطر این که این درس از دروس مهم حقوقی است که داوطلبان برای گذر از آزمون ها نیازمند یادگیری آن هستند، سعی شده است تا مباحث مفصل و جامع در قالب چارچوب بندی منسجم در سه درس مکمل به همراه مثال ها و اشکال ارائه گردد.

مدرس: خدیجه کارگر اسفندابادی مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید