مهندس الهام سادات سیدمحمد

مهندس الهام سادات سیدمحمد

مهندس الهام سادات سیدمحمد

مدرس فرادرس

کارشناس ارشد برق-مخابرات

دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلی تکنیک)

الهام سادات سیدمحمد کارشناس ارشد برق-مخابرات از دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلی تکنیک تهران) می باشند. موضوع پایان نامه ایشان در زمینه «بهینه سازی آرایه آنتن های پچ مایکرواستریپ» می باشد. ایشان پس از اتمام دوره کارشناسی در دانشگاه قزوین، به عنوان همیار استاد در درس الکترونیک و آزمایشگاه الکترونیک به فعالیت پرداخته و در کنار آن به تدریس خصوصی دروس معادلات دیفرانسیل میکروکنترلر(AVR)، ریاضیات مهندسی، مدارهای الکتریکی، الکترونیک، معماری کامپیوتر و کنترل و برنامه های تخصصی رشته برق-الکترونیک نظیر Proteus ،PSpice پرداخته اند و همچنین علاوه بر تسلط بر زبان برنامه نویسی متلب(MATLAB)، مسلط به برنامه های قدرتمند و کاربردی به منظور آنالیز و طراحی سیستم های الکترومغناطیسی نظیر CST ،HFSS ،ADS می باشند. وی در زمینه مخابرات-شبکه نیز فعالیت دارند و دارای مدارک CCNA نیز می باشند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناس ارشد برق-مخابرات دانشگاه صنعتی امیر کبیر (پلی تکنیک)
کارشناس برق-الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

مهارت ها: ایشان علاوه بر تسلط بر زبان برنامه نویسی متلب(MATLAB)، مسلط به برنامه های قدرتمند و کاربردی به منظور آنالیز و طراحی سیستم های الکترومغناطیسی نظیر CST ،HFSS ،ADS می باشند.


فهرست فرادرس ها

آمار مربوط به آموزش های این مدرس در ادامه آمده است.

دانشجویان این مدرس ۲۰۷ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس این مدرس ۴۹ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش های این مدرس ۱۹۷ دقیقه
تعداد آموزش های این مدرس ۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

در ادامه، فهرست فرادرس های ارائه شده توسط «مهندس الهام سادات سیدمحمد» قابل مشاهده است. آموزش ها، به ترتیب تاریخ، و از جدیدترین به قدیمی ترین مرتب شده اند.

ردیف عنوان آموزش لینک دسترسی
۱
آموزش ​​بررسی آنتن های مایکرواستریپ و طراحی آن با نرم افزار​ ​​​CST
مشاهده آموزش


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران

عضویت در خبرنامه فرادرس

برای دریافت اخبار مربوط به آخرین فرادرس های منتشر شده، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.


تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
فرادرس مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان