×
دکتر آزاده سهرابی نژاد

دکتر آزاده سهرابی نژاد

  • مدرس فرادرس
  • دکتری تخصصی مهندسی صنایع - تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم
  • دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

دکتر آزاده سهرابی نژاد، دانش آموخته دکتری رشته مهندسی صنایع گرایش تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم هستند. ایشان مدرس دانشگاه و سابقه تدریس دروس رشته مهندسی صنایع، دروس پایه و ICDL را در کارنامه خود دارند. شایان ذکر است که ایشان به دلیل تجربه کاری به عنوان مهندس فنی و صدابردار در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی بر نرم افزارهای ضبط و ویرایش صوت تسلط کامل دارند. علاوه بر این به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و آلمانی نیز مسلط هستند.

زمینه های پژوهشی و آموزشی: ایشان مشغول انجام کار پژوهشی بر روی رساله دکتری، در زمینه «آینده پژوهی صنعت رسانه» می باشند.

مهارت ها: ایشان به دلیل تجربه کاری به عنوان مهندس فنی و صدابردار در سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی بر نرم افزارهای ضبط و ویرایش صوت تسلط کامل دارند به علاوه به زبان های انگلیسی، اسپانیایی و آلمانی نیز تسلط دارند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دکتری تخصصی مهندسی صنایع - تحقیق در عملیات و مهندسی سیستم دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات
کارشناس ارشد مهندسی صنایع - سیستم های اقتصادی اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران
کارشناسی مهندسی برق - الکترونیک دانشگاه ازاد اسلامی
دانشجویان۳۰,۶۸۱ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۱۷/۷ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۱,۷۷۷ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۹ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۳۹ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش اکسل (Microsoft Office Excel 2016)

اکسل یک برنامه صفحه گسترده الکترونیکی است. این نرم افزار قدرتمند برای محاسبه، ذخیره، تجزیه و تحلیل علمی و آماری و مدیریت و تحلیل داده ها بکار می رود. یکی از مزایای این نرم افزار استفاده از آن به عنوان یک نرم افزار پایگاه مدیریت داده ها است. اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، کاربرد دارد.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۹ ساعت و ۱۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش ویرایش فایل های صوتی با Adobe Audition

نرم افزار Adobe Audition (ادوبی آدیشن) یک ویرایشگر صوتی بسیار حرفه ای است با استفاده از این نرم افزار امکان ضبط و ویرایش صدا و تبدیل، میکس و اعمال افکت های صوتی روی فایل های صوتی میسر است. به طور کلی می توان گفت این نرم افزار به مانند یک استودیوی مجازی برای ویرایش، ضبط و اعمال تغییرات بر روی اصوات و آهنگ ها است.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۲۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش Microsoft OneNote برای یادداشت برداری و مدیریت اطلاعات

نرم افزار وان نوت (OneNote) از ابزارهای خانواده مایکروسافت آفیس است که با استفاده از آن می توان اطلاعاتی شامل: متن، محتوای چند رسانه ای (عکس، ویدئو، فایل صوتی و …)، جدول، نمودار و لینک را وارد و مدیریت نمود. در این فرادرس، چگونگی استفاده از وان نوت برای افزایش بهره وری، ساماندهی و مدیریت محتوا بیان می شود، همچنین قالب بندی در بهترین حالت ممکن برای استفاده و شیوه اشتراک گذاری محتوا هم بیان می گردد.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش Adobe Audition - افکت ها و افزودن پلاگین ها

امروزه اعمال افکت صوتی بر روی فایل ها، ترک های موسیقی و وکال بسیار رایج است. افکت ها مانند برنامه های کوچکی هستند که می توان آن ها را بر روی کلیپ یا فایل صوتی اعمال کرد. با اعمال برخی از افکت ها، صدایی با جلوه و متفاوت از فایل اصلی شنیده می شود و علاوه بر این، به کمک برخی از افکت ها می توان فایل های صوتی را اصلاح کرد. در بسیاری از استودیوها برای اعمال افکت از دستگاه های افکتور استفاده می شود اما نرم افزار ادوب ادیشن امکان اعمال بسیاری از افکت ها را فراهم کرده است. همچنین می توان سایر افکت ها را به صورت پلاگین در این نرم افزار نصب نمود. در این آموزش با افکت های مختلف موجود در ادوب ادیشن و نصب پلاگین ها به صورت پروژه محور آشنا می شویم.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۵۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش روش تصمیم گیری دیمتل (DEMATEL) و پیاده سازی در اکسل

تکنیک دیمتل (DEMATEL) یکی از روش های تصمیم گیری است که مبتنی بر مقایسه های زوجی می باشد. از تکنیک دیمتل می توان برای شناسایی و بررسی رابطه بین معیارها، روابط علت و معلولی و ایجاد نگاشت روابط شبکه استفاده نمود.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش ساخت کتاب الکترونیک با نرم افزارهای Sigil و Calibre

Ebook مخفف کلمه Electronic Book به معنای کتاب الکترونیکی است اما Ebookها علاوه بر داشتن رونوشت کتاب، قابلیت افزودن امکانات مالتی مدیا مانند: صوت، تصویر و… را هم شامل می شوند. امروزه کتاب الکترونیک به علت امکاناتی مانند: جستجوی سریع، انسجام مطالب، پشتیبانی از مالتی مدیا و… در میان متخصصان، محبوب شده است. به کمک کتاب های الکترونیکی می توان نسخه ای از کتاب را بدون صرف هزینه های هنگفت چاپ و… در دسترس خوانندگان قرار داد و همچنین می توان نسخه هایی با ویرایش جدید را به سرعت ارائه کرد.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۲۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش نرم‌ افزار Canvas برای آموزش الکترونیکی

Canvas سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر کلود (Cloud-Based) است که یادگیری و آموزش را آسان می سازد و همچنین این سیستم طوری طراحی شده است که در مرورگرهای وب، دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها به راحتی قابل استفاده باشد. سیستم مدیریت آموزش Canvas به علت مبتنی بر کلود بودن، قابل دسترس بودن در همه جا و عدم نیاز به سیستم یا نرم افزار خاص همواره مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در این آموزش با شیوه ایجاد یک دوره، افزودن دانش پژوهان، ایجاد گروه ها، افزودن تکالیف، ایجاد جلسات درجه بندی شده، ارتباط با دانش پژوهان و ایجاد تست و آزمون، به صورت یک پروژه آموزشی آشنا می شویم.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش آشنایی با اکسل (Microsoft Office Excel 2016) (رایگان)

اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، کاربرد دارد.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۴۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش آشنایی با افکت های مدولاسیون در نرم افزار Adobe Audition (رایگان)

نرم‌افزار Adobe Audition یکی از قوی‌ترین نرم افزارهای ضبط، ویرایش و پردازش صوتی محسوب می‌شود. این نرم‌افزار با نرم‌افزارهای تدوین مانند: Adobe Premiere Pro و Adobe Effect سازگار است و به همین دلیل برای بهبود و پردازش صدای فیلم‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. به کمک این نرم‌افزار می توان بر روی فایل‌های صوتی، افکت‌ها و جلوه‌های صوتی ایجاد نمود. ما در این آموزش قصد داریم تا افکت‌های مدولاسیون در نرم‌افزار Adobe Audition را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید