فرادرس
آرمان صفایی

آرمان صفایی

  • مدرس مركز كارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف
  • دانشجوی کارشناسی مهندسی شیمی
  • دانشگاه صنعتی شریف

آرمان صفایی دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی شیمی در دانشگاه صنعتی شریف هستند. ایشان در حال حاضر به تدریس و مشاوره در حوزه مدل‌های كسب‌ و كار به استارتاپ‌ها و سازمان‌ها مشغول به فعالیت می باشند و نیز مدرس دوره‌های آموزشی متعددی در مركز كارآفرینی شریف می باشند. وی در شكل‌گیری چند كسب‌ و كار به عنوان مشاور نقش داشته اند. ایشان مقالات و دست‌نوشته‌هایی در حوزه كارآفرینی نوین و استارتاپ‌ها نیز تهیه نموده اند كه در مجلات، روزنامه‌ها و سایت ها نیز منتشر شده است و نیز در حوزه كارآفرینی تا كنون 2 كتاب منتشر کرده اند.

زمینه های پژوهشی و آموزشی: ایشان مقالات و دست‌نوشته‌هایی در حوزه كارآفرینی نوین و استارتاپ‌ها نیز تهیه نموده اند كه در مجلات، روزنامه‌ها و سایت ها نیز منتشر شده است.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی کارشناسی مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف
کارشناسی اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف
دانشجویان۷۰ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۴ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۱۴۹ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش ابر روندهای استارتاپ های دنیا (رایگان)

در این فرادرس با بزرگ‌ ترین روندهای استارتاپ‌ های دنیا، آشنایی نسبی پیدا خواهید کرد تا بتوانید در حوزه‌ های مورد توجه در دنیا برای راه‌ اندازی استارتاپ یا سرمایه‌ گذاری یا ورود به عنوان متخصص، فعال باشید.

مدرس: آرمان صفایی مدت زمان آموزش: ۴۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش عوامل شكست استارتاپ ها با بررسی موردی (رایگان)

این فرادرس، فیلم یک همایش واقعی است. این همایش در ۲۸ فروردین سال ۹۶ در مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شریف به تدریس مهندس آرمان صفایی برگزار شده است که در آن مهم ترین علل شکست استارتاپ ها در ایران و جهان با مستندات دقیق ارایه شده است. بزرگ ترین استارتاپ های شکست خورده دنیا، دقیقا بررسی شده اند که علت شکست آن ها چه بوده است.

مدرس: آرمان صفایی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش اکوسیستم کارآفرینی ایران – از آغاز تا جذب سرمایه (رایگان)

شروع راه هر کارآفرین خصوصا کارآفرینی نوآورانه یا استارتاپ ها همواره پر از ریسک های بسیار سنگینی است که این موضوع و نیز آمارهای نگران کننده شکست استارتاپ ها در سال های اولیه فعالیت آن ها، هر کارآفرینی را ممکن است با سوالاتی مواجه کند که چگونه می توان این مراحل سخت و پر ریسک را پشت سر گذاشت.

مدرس: آرمان صفایی مدت زمان آموزش: ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید