Faradars Discount
x عدم نمایش ۴۰٪ تخفیف جشنواره تخفیف فرادرس کد تخفیف: BHN98 .
Faradars Discount
فرصت باقیمانده

مهندس امیررضا نیک خواه

مهندس امیررضا نیک خواه

مهندس امیررضا نیک خواه

مدرس فرادرس

کارشناسی مهندسی نرم افزار

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مجلسی

مهندس امیررضا نیک خواه کارشناس نرم افزار هستند. ایشان با بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس در آموزشگاه ها و شرکت های تولید کننده نرم افزار دارای سوابق آموزشی از قبیل: تدریس در بیش از ۵ آموزشگاه کامپیوتر در اصفهان در سال های ۸۲ تا ۸۵، تدریس دوره ICDL ویژه کارمندان دولت در آموزشگاه های اصفهان و دانشگاه اصفهان به مدت ۲ سال، تدریس خصوصی دوره های تخصصی برنامه نویسی و کامپیوتر در تهران و کرج، مولف و مدرس نرم افزارهای آموزشی در بیش از ۱۲ شرکت و برند معتبر نرم افزاری کشور از سال ۱۳۸۵ تاکنون، تدریس و تالیف بیش از ۱۷۰ عنوان مجموعه آموزشی برای برندهای معتبر و خوش نام کشور در زمینه های عمومی، گرافیک، برنامه نویسی، طراحی وب، مهندسی عمران و معماری، دکوراسیون داخلی و آشپزخانه، مهندسی مکانیک، مهندسی برق و الکترونیک، سه بعدی سازی و انیمیشن، مدیریت پروژه، حسابداری و چندین گروه و گرایش متنوع دیگر هستند.

ایشان همچنین گواهینامه فنی و حرفه ای اصفهان در رشته رایانه کار کامپیوتر (سال ۸۲)، مهندسی مایکروسافت (مهندسی شبکه) در نمایندگی اصفهان (سال ۲۰۰۲) و ISO 29990: 2010 در زمینه تایید کیفیت آموزشی را دارند. وی مدیر پروژه و مدیر تولید نرم افزارهای آموزشی دیجیتال (بر روی CD , DVD) در چند شرکت نرم افزاری معتبر تهران، از سال ۱۳۸۵ تاکنون بوده و دارای بیش از ۱۷۰۰ ساعت آموزش محتوای دیجیتال مطابق با استانداردهای مرکز رسانه های دیجیتال و اخذ هولوگرام و مجوزهای لازم (وزارت ارشاد) از سال ۱۳۸۵ تاکنون هستند.

تهیه و تولید برترین و معتبرترین سورس های آموزشی، با بالاترین کیفیت صدا و تصویر به همراه درج آرم و لوگوی اختصاصی شرکت ها، موسیقی زمینه فیلم ها، ویرایش و ایجاد خروجی نهایی با فرمت دلخواه به همراه ساخت اتوران و مطابق با استانداردهای ایران و جهان (مطابق با سرفصل های روز دنیا)، ترجمه، دوبله و بازگردانی فیلم های آموزشی و عمومی لاتین، به زبان فارسی به صورت روان و قابل فهم، اخذ نمایندگی رسمی شرکت دانش بنیان (بنیاد آموزش مجازی ایرانیان) در تهران و کرج (دارای مجوز فعالیت از معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت و معدن و تجارت، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و بیش از ۱۴ آکادمی بین المللی از جمله آکسفورد انگلستان و نیز داشتن تایید صلاحیت سطح علمی موسسات فرهنگی و دیجیتال در زمینه تولید نرم افزارهای آموزشی از دیگر توانایی های ایشان به شمار می رود.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناسی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد مجلسی

فهرست فرادرس ها

آمار مربوط به آموزش های این مدرس در ادامه آمده است.

دانشجویان این مدرس ۱,۹۷۷ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس این مدرس ۱٫۲ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش های این مدرس ۶۳۴ دقیقه
تعداد آموزش های این مدرس ۶ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۳ سال فعالیت آموزشی است.

در ادامه، فهرست فرادرس های ارائه شده توسط «مهندس امیررضا نیک خواه» قابل مشاهده است. آموزش ها، به ترتیب تاریخ، و از جدیدترین به قدیمی ترین مرتب شده اند.

ردیف عنوان آموزش لینک دسترسی
۱
آموزش بازیابی اطلاعات حذف شده
مشاهده آموزش
۲
گنجینه آموزش های تری دی مکس (3DS MAX)
مشاهده آموزش
۳
گنجینه آموزش های 3DS Max
مشاهده آموزش
۴
گنجینه آموزش های 3DS Max
مشاهده آموزش
۵
آموزش مبانی مدل سازی سه بعدی با 3DS MAX (رایگان)
مشاهده آموزش
۶
آموزش مدل سازی سه بعدی با 3DS MAX
مشاهده آموزش

فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران