×
امیرحسین شصتی

امیرحسین شصتی

  • مدرس فرادرس
  • دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
  • دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام

امیرحسین شصتی، دانشجوی کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر - نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام، به زبان های برنامه نویسی ++C (سی پلاس پلاس)، #C (سی شارپ)، PHP (پی اچ پی)، Java (جاوا)، JavaScript (جاوا اسکریپت) مسلط هستند. طراحی گرافیکی با فتوشاپ و طراحی وب (HTML, CSS, Sass, Bootstrap و JS) از دیگر تخصص های ایشان محسوب می شود. علاقه مند به یادگیری و تکنولوژی های جدید هستند و به طور پیوسته بیشتر وقت خود را صرف مطالعه می کنند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام
کاردانی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام
دانشجویان۲۵۱ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۳۶ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۲۴۶ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۲ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش طراحی رابط کاربری اپلیکیشن دیجی کالا با فتوشاپ

امروزه با پیشرفت ابزارهای گرافیکی و تکنولوژی ها، طراحی رابط کاربری مناسب برای اپلیکیشن ها و سایت ها یکی از مهم ترین مسائل موجود در این حوزه ها محسوب می شود. رابط کاربری (UI) در واقع ظاهر اولیه ای از یک اپلیکیشن یا سایت است که یک طراح رابط کاربری آن را طراحی می کند و توسعه دهنده ها با استفاده از آن، طرح اپلیکیشن یا سایت مورد نظر را توسعه می دهند. طراحی رابط کاربری مناسب، یکی از عوامل مهم در جذب کاربران برای استفاده از سایت یا اپلیکیشن های مختلف محسوب می شود.

مدرس: امیرحسین شصتی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۵۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش پروژه محور طراحی رابط کاربری - اپلیکیشن علی بابا در فتوشاپ

پس از گذراندن این آموزش می‌توانید آنالیز مناسبی از رابط کاربری اپلیکیشن‌ها داشته باشید و بتوانید رابط‌های کاربری مختلف را طراحی و پیاده‌سازی کنید. یک رابط کاربری خوب، مسائل زیادی را جهت جذابیت اپلیکیشن و راحتی کاربران تحت نظر دارد. رابط کاربری همانند دکور یک مغازه است که کم‌کاری در آن باعث می‌شود کاربران از اپلیکیشن یا وب‌سایت شما دور شوند و ترجیح دهند از رقیبان مشابه شما با رابط کاربری بهینه‌تر و استانداردتر استفاده کنند.

مدرس: امیرحسین شصتی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید