×
امیرحسین بهبودی

امیرحسین بهبودی

  • مدرس فرادرس
  • دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (IT)
  • دانشگاه علامه طباطبایی

امیرحسین بهبودی در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش سیستم های اطلاعاتی پیشرفته در دانشگاه علامه طباطبایی هستند. ایشان علاوه بر این رشته بر مباحث برق صنعتی نیز اشراف کامل دارند، همچنین بر نرم‌ افزارهای تولید چند رسانه‌ ای و نرم افزارهای مهندسی برق مانند: SIMATIC Step 7 و Autocad Electrical مسلط بوده و در حوزه‌ تولید محتوای الکترونیکی با ارگان‌ های مختلف همکاری داشته‌ اند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (IT) دانشگاه علامه طباطبایی
کارشناسی مهندسی ارتباطات و فناوری اطلاعات دانشکده فنی شهید شمسی پور تهران
دانشجویان۱,۳۴۷ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۴۴۸ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۸۸۰ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۴ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۳ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش هوشمندی کسب و کار

هر روزه داده‌های مختلفی در سازمان‌ها و شرکت‌ها ایجاد شده و نگهداری می‌شوند. حجم این داده‌ها حتی در شرکت‌های متوسط نیز زیاد است. در نگاه اول، شاید اینطور به نظر برسد که مدیریت و نگهداری این حجم از داده‌ها آسان است، ولی وقتی که بحث رقابت با سازمان‌ها و شرکت‌های دیگر مطرح می‌شود، لازم است تا این داده‌ها به اطلاعات مفیدی تبدیل شوند که در تصمیمات سازمانی مورد استفاده قرار گیرند که با استفاده از هوشمندی کسب‌و‌کار (Business Intelligence)، دستیابی به این مهم امکان‌پذیر است.

مدرس: امیرحسین بهبودی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۲۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش تبلیغ نویسی (Copywriting)

رقابت بین کسب و کارها هر روزه در حال افزایش است و به همین دلیل هر ساله میلیاردها دلار در تمام دنیا صرف تبلیغات می شود. انسان ها در هر کجا که باشند در معرض بمباران این تبلیغات قرار می گیرند، اما یک تبلیغ برای موثر بودن باید ساده، شفاف و جذاب باشد و در اینجا است که کپی رایتینگ (Copywriting) وارد عرصه می شود. مفهوم کپی رایتینگ این است که تبلیغی نوشته و ایجاد شود که خواننده آن را به انجام کاری تشویق و ترغیب نماید. کپی رایتینگ یا تبلیغ نویسی در چند سال اخیر بسیار مورد توجه بوده است. در واقع این شغل ترکیبی است از مهارت های مختلف، مخصوصا نویسندگی که با کمک آن محصولات و خدمات به شکل اصولی به مخاطبین هدف معرفی شده و باعث ترغیب مخاطبین به خرید محصولات و خدمات می شود.

مدرس: امیرحسین بهبودی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش مبانی ICT - مقدماتی

این آموزش به شکلی ارائه خواهد شد که برای دانشجویان ICT, IT، مخابرات و همچنین برای عموم علاقه مندان و کسانی که هر روز از اینترنت، شبکه های مخابراتی و فناوری های مرتبط با آن ها استفاده می کنند، مفید باشد. در این فرادرس، ابتدا با اصلی ترین مفاهیم که از سیستم و شبکه شروع می شود، آموزش را شروع می کنیم و با به روز ترین و پرکاربردترین آن ها که شامل سیستم های تلفن همراه، اینترنت اشیا و تاثیراتی که این فناوری ها بر ابعاد مختلف زندگی روزمره دارند، آموزش را به پایان می رسانیم. در فرایند این آموزش از منابع معتبر استفاده شده تا مخاطبین در صورت نداشتن پیش زمینه، مشکلی در یادگیری نداشته باشند.

مدرس: امیرحسین بهبودی مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۴۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS)

حمل و نقل هوشمند (Intelligent Transportation System) به سیستم هايي گفته مي شود كه از ارتباطات و فناوری اطلاعات برای کنترل و اداره شبکه حمل و نقل استفاده می کنند. استفاده از این سیستم ها باعث بهبود عملکرد شبکه حمل و نقل، جلوگیری از اتلاف وقت، حفظ جان انسان ها و بسیاری از منافع دیگر می گردد. سیستم حمل و نقل هوشمند (ITS) فقط یک فناوری و ابزار جدید نیست، بلکه فناوری های مختلفی در این سیستم استفاده می شود که در نهایت باعث تعامل و یکپارچه سازی بخش های مختلف حمل و نقل می گردد. در این آموزش قصد داریم به بررسی سیستم های هوشمند حمل و نقل (ITS) بپردازیم. در درس یکم، اصلی ترین مفاهیم ITS را آموزش داده و در درس های دیگر آموزش، هوشمندی قسمت های مختلف حمل و نقل را مورد بررسی قرار می دهیم.

مدرس: امیرحسین بهبودی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید