×
امیرعلی محجوب

امیرعلی محجوب

  • مدرس فرادرس
  • دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های انرژی
  • دانشگاه تهران

مهندس امیرعلی مجحوب، دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های انرژی و فارغ التحصیل مهندسی مکانیک دانشگاه تهران هستند. زمینه های تخصصی کاری و تحصیلی ایشان سیستم های برق، حرارت خورشیدی و همچنین سیستم های هوشمند بوده است. عضویت در بنیاد ملی نخبگان، مقام های مختلف در مسابقات رباتیک مانند مسابقات رباتیک آزاد ایران (ایران اپن) از افتخارات ایشان است.

زمینه های پژوهشی ایشان عمدتا حول محور انرژی بوده است. ایشان سابقه تدریس به عنوان دستیار آموزشی در دانشکده مکانیک دانشگاه تهران و آموزش سیستم های خورشیدی را دارند. تسلط بر نرم افزارها و زبان های برنامه نویسی همچون: متلب (MATLAB)، سالیدورکس (SolidWorks)، اتوکد (AutoCAD)، کتیا(CATIA)، فلوئنت (Fluent)، پی وی سیست (PVsyst)، تی سول (Valentin T*SOL)، سی پلاس پلاس (++C) و پایتون (Python) از جمله مهارت های ایشان محسوب می شوند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی سیستم های انرژی دانشگاه تهران
کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه تهران
دانشجویان۱۲۵ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۲۰ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۱۳۳ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش طراحی سیستم های حرارتی خورشیدی با نرم افزار Valentin T*SOL

در این آموزش تلاش می شود تا پس از آشنایی با اصول این سیستم ها، مانند: نحوه عملکرد آن ها، اجزای آن ها، نحوه انتخاب این اجزا و…، طراحی یک نمونه پروژه ساده شده توسط نرم افزار Valentin T*SOL انجام گردد و نکات مربوط به این طراحی آموزش داده شود. همچنین برای فاز عملی این کار در این آموزش، افراد با طراحی نقشه های برقی و تاسیسات این سیستم ها آشنا می شوند. این آموزش برای افرادی که علاقه به این حوزه دارند بسیار مفید بوده و پس از این آموزش می توانند به طراحی سیستم های حرارتی خورشیدی بپردازند.

مدرس: امیرعلی محجوب مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید