×
امیرحسین فاطمی

امیرحسین فاطمی

  • مدرس فرادرس
  • دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار
  • دانشگاه آزاد اسلامی

مهندس امیرحسین فاطمی، دانشجوی ارشد در رشته مهندسی کامپیوتر – نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامی، در حال حاضر در حوزه های ساخت بازی و برنامه نویسی مشغول پژوهش و فعالیت تخصصی هستند. همچنین ایشان علاوه بر تسلط بر زبان های برنامه نویسی متعدد نظیر: #C (سی شارپ) و Python (پایتون) در زمینه ساخت بازی توسط موتور قدرتمند Unity (یونیتی) نیز فعالیت دارند.

زمینه های پژوهشی و آموزشی: آموزش ساخت بازی توسط Unity در آپارات، مسلط به سی شارپ و پایتون، زمینه پژوهشی در مورد مسیریابی توسط الگوریتم های برگرفته شده از کلونی مورچگان و زنبور و…، زمینه پژوهشی در مورد اینترنت اشیا و امنیت و مسیریابی در آن

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه آزاد اسلامی
کارشناسی مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دانشگاه مقدس اردبیلی
دانشجویان۱۴۸ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۱۲ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۶۶ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش پروژه محور Unity - پیاده سازی پرداخت درون برنامه ای (IAB) کافه بازار

پرداخت درون برنامه ای یا In-App Billing که به اختصار به آن IAB نیز گفته می شود، یکی از خدمات ارائه شده توسط کافه بازار و سایر مارکت ها است. IAB این امکان را به شما می دهد که یک فروشگاه در برنامه خود راه اندازی کنید و در آن محتویات دیجیتال مورد نظر خود را برای فروش عرضه کنید. در این فرادرس قصد داریم بهترین روش را برای فروش محصولات بازی مثل: فروش سکه، خرید محصولات گوناگون و... را به صورت پرداخت درون برنامه ای آموزش دهیم. بدون شک در حال حاضر بهترین راه کسب درآمد برای اپلیکیشن ها، قرار دادن پرداخت درون برنامه ای است چون که امکان کرک شدن و ارائه رایگان برنامه را به حداقل می رساند. در این آموزش به کار با پنل توسعه دهندگان کافه بازار نیز می پردازیم.

مدرس: امیرحسین فاطمی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید