مهندس علیرضا سبحانی

مهندس علیرضا سبحانی

مهندس علیرضا سبحانی

مدرس فرادرس

کارشناس ارشد برق مخابرات سیستم

دانشگاه شیراز

علیرضا سبحانی کارشناس ارشد برق مخابرات سیستم می باشند. ایشان در حال حاضر پژوهشگر مستقل در صنعت موبایل و شبکه می باشند و در یک دهه پژوهش بر شبکه های موبایل و شبکه های بی سیم، چندین شبکه خصوصی و ماموریت محور را پیاده سازی کرده اند. وی از بنیان گذاران و هیئت موسس انجمن رمز ایران شاخه دانشجویی دانشگاه شیراز و پژوهشگر فعال آزمایشگاه آپا دانشگاه شیراز در زمینه بدافزارهای موبایل بوده است. از علاقمندی های پژوهشی ایشان می توان به امنیت شبکه، شبکه های اقتضایی و شبکه های سلولی اشاره کرد. ایشان بر شبیه ساز های شبکه های سلولی از جمله LTE Simulator و NS و همچنین ابزارهای پیاده سازی و بهینه سازی شبکه های سلولی TEMS تسلط کافی دارند و نیز سابقه چندین دوره تدریس مباحث شبکه های سلولی و شبکه های کامپیوتری را دارند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناس ارشد برق مخابرات سیستم دانشگاه شیراز
کارشناس برق الکترونیک موسسه آموزش عالی پاسارگاد شیراز

زمینه های پژوهشی و آموزشی: ایشان در حال حاضر پژوهشگر مستقل در صنعت موبایل و شبکه می باشند و در یک دهه پژوهش بر شبکه های موبایل و شبکه های بی سیم، چندین شبکه خصوصی و ماموریت محور را پیاده سازی کرده اند.

مهارت ها: ایشان بر شبیه ساز های شبکه های سلولی از جمله LTE Simulator و NS و همچنین ابزارهای پیاده سازی و بهینه سازی شبکه های سلولی TEMS تسلط کافی دارند و نیز سابقه چندین دوره تدریس مباحث شبکه های سلولی و شبکه های کامپیوتری را دارند.


فهرست فرادرس ها

آمار مربوط به آموزش های این مدرس در ادامه آمده است.

دانشجویان این مدرس ۷۲۵ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس این مدرس ۱٫۲ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش های این مدرس ۱,۱۵۳ دقیقه
تعداد آموزش های این مدرس ۵ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی است.

در ادامه، فهرست فرادرس های ارائه شده توسط «مهندس علیرضا سبحانی» قابل مشاهده است. آموزش ها، به ترتیب تاریخ، و از جدیدترین به قدیمی ترین مرتب شده اند.

ردیف عنوان آموزش لینک دسترسی
۱
گنجینه آموزش های شبکه های کامپیوتری
مشاهده آموزش
۲
گنجینه دروس آزمون کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر – مشترک
مشاهده آموزش
۳
آموزش لایه فیزیکی (الف) در شبکه های کامپیوتری ۱ (رایگان)
مشاهده آموزش
۴
آموزش لایه پیوند داده در شبکه های کامپیوتری ۱ (رایگان)
مشاهده آموزش
۵
آموزش شبکه های کامپیوتری ۱
مشاهده آموزش


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران

عضویت در خبرنامه فرادرس

برای دریافت اخبار مربوط به آخرین فرادرس های منتشر شده، ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.


تمامی محصولات و خدمات این وبسایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
فرادرس مجوز نشر دیجیتال از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی پرداخت آنلاین -  بانک ملت پرداخت آنلاین - بانک پارسیان پرداخت آنلاین - بانک اقتصاد نوین پرداخت آنلاین - بانک سامان