دکتر علی سعداله

دکتر علی سعداله

  • استادیار دانشگاه علم و فرهنگ
  • دکتری تخصصی سیستم های هوشمند
  • دانشگاه فنی نانیانگ سنگاپور

دکتر علی‌ سعداله در حال حاضر استادیار دانشکده مکانیک دانشگاه علم و فرهنگ هستند. ایشان مقطع دکتری را در دانشگاه مالایای مالزی در زمینه گسترش و ایجاد الگوریتم‌ های فراابتکاری با رویکرد مهندسی‌ به پایان رسانده اند و سپس جهت گذراندن موقعیت‌ های پسا دکتری به مدت دو سال در دانشگاه کره در کره جنوبی، یک سال در دانشگاه فنی‌ نانیانگ در سنگاپور و به مدت دو سال به عنوان استادیار مهمان در دانشگاه صنعتی شریف، مشغول به امر تحقیق و تدریس بودند.

در طی‌ دوران پسا دکتری و شرکت در همایش‌ های بین‌ المللی در کشورهایی چون: آمریکا، هنگ کنگ و ژاپن، ایشان موفق به انتشار بیش از ۷۰ مقاله علمی‌ در ژورنال‌ ها و کنفرانس‌ های علمی‌ معتبر شده اند. الگوریتم چرخه آب و کاربردهای آن از جمله مقالات علمی‌ و روش‌ های بهینه سازی منتشر شده در دوران دکتری ایشان محسوب می شود.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دکتری تخصصی سیستم های هوشمند دانشگاه فنی نانیانگ سنگاپور
دکتری تخصصی مکانیک محاسباتی دانشگاه مالایا
کارشناس ارشد مهندسی مکانیک دانشگاه سمنان
کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی سمنان
دانشجویان۴۲۰ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۱۲۳ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۲۴۴ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش الگوریتم چرخه آب برای حل مسائل بهینه سازی

روش های بهینه سازی فراابتکاری دریچه ای نو به سوی حل مسائل مهندسی، کامپیوتر و علوم پایه گشوده است. در محاسبات سنگین تحلیلی در عرصه خودروسازی و هوافضا، الگوریتم های بهینه سازی هوشمند، نقش بسزایی در بهینه کردن پارامترهای ساخت و طراحی ایفا می کنند. آشنایی با روش های بهینه سازی، ابزاری مهم و حیاتی در اختیار طراحان، مهندسان و سازندگان قرار می دهد تا با استفاده از قابلیت جستجو موثر و توانمندی بالای این روش ها به دنبال جواب بهینه مورد نظر باشند. از طرفی طیف وسیعی از این الگوریتم ها امکان مقایسه عملکرد و سنجش این الگوریتم ها را فراهم می کند.

مدرس: دکتر علی سعداله مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید