×
علی غفارپور

علی غفارپور

  • پژوهشگر دانشگاه صنعتی شریف
  • دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی برق
  • دانشگاه صنعتی امیر کبیر

مهندس علی غفارپور، دانشجوی دکترای برق در دانشگاه امیرکبیر و کارشناس ارشد رشته مهندسی برق از دانشگاه صنعتی شریف هستند. ایشان در دوران دانشجویی علاوه بر فعالیت های پژوهشی، به عنوان مدرس و مشاور در موسسات آموزشی کنکور و همچنین به عنوان تدریس یار در دانشگاه ها مشغول به فعالیت بوده اند. تخصص اصلی ایشان، پژوهش در زمینه کنترل ماشین های الکتریکی با کاربرد خاص است و همچنین علاوه بر انتشار مثال هایی در این زمینه، پژوهش هایی در زمینه الکترونیک قدرت و قابلیت اطمینان در سیستم های مهندسی و … انجام داده اند. ایشان در زمینه آموزش مدارهای الکتریکی و ریاضیات مهندسی دارای تخصص هستند.

زمینه های پژوهشی و آموزشی: تخصص اصلی ایشان، پژوهش در زمینه کنترل ماشین های الکتریکی با کاربرد خاص است و همچنین علاوه بر انتشار مثال هایی در این زمینه، پژوهش هایی در زمینه الکترونیک قدرت و قابلیت اطمینان در سیستم های مهندسی و … انجام داده اند.

مهارت ها: ایشان در زمینه آموزش مدارهای الکتریکی و ریاضیات مهندسی دارای تخصص هستند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیر کبیر
کارشناس ارشد مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
دانشجویان۵,۲۶۰ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۴/۲ میلیون دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۶۵۷ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۲ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۸ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش مدارهای الکتریکی ۲

درس مدارهای الکتریکی، یکی از مهم ترین و اصلی ترین دروس مورد بحث در مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق و رشته های وابسته است و حتی به جرات می توان گفت که این درس، مهم ترین درس این رشته های تحصیلی است. توانایی تحلیل یک مدار الکتریکی، مهارتی است که در تشکیل تفکر مهندسی در یک مهندس برق یا کامپیوتر، نقش بسیار زیادی دارد و در بسیاری از مواقع، عملا توانایی درک عملکرد یک سیستم، نهایتا به صورت حل یک مساله تحلیلی از مدارهای الکتریکی، قابل توصیف است.

مدرس: علی غفارپور مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۵۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش فرکانس های طبیعی مدار در مدارهای الکتریکی ۲ (رایگان)

مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی، کاملا منطبق بر مباحث طرح شده در کتاب «نظریه اساسی مدارها و شبکه ها» (جلد دوم) است و طرح درس نیز، به نحوی در نظر گرفته شده است که هم برای دانشجویان مقطع کارشناسی و عموم علاقه مندان مفید باشد و هم افرادی که قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد و یا آزمون دکتری را دارند، بتوانند از این فیلم های آموزشی، برای منظور خود استفاده نمایند. ما در این آموزش قصد داریم تا مبحث فرکانس های طبیعی مدار در مدارهای الکتریکی ۲ را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: علی غفارپور مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید