×
عبدالرحیم سرودلیر

عبدالرحیم سرودلیر

  • مدرس فرادرس
  • کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (IT)
  • دانشگاه مهر البرز

عبدالرحیم سرودلیر کارشناس ارشد فناوری اطلاعات با گرایش تحلیل و طراحی سیستم های اطلاعاتی هستند. ایشان ۱۲ سال سابقه فعالیت در امور برنامه‌ ریزی و بودجه‌ ریزی سازمان‌ های غیرانتفاعی را در کارنامه خود دارند و در این مسیر، موفق به طراحی و پیاده‌ سازی سیستم‌ های اطلاعاتی مورد نیاز در سازمان‌ های متبوع خود شده اند.

ایشان با تمرکز بر سیستم‌ های مبتنی بر نرم‌ افزار اکسل (Excel) سعی نموده اند تا تعریف جدیدی از کابرد فناوری برای سازمان‌ ها ارائه نمایند که در آن حداقل آشنایی کارکنان با فناوری اطلاعات مورد نیاز باشد و در این مسیر دوره‌ های آموزشی متعددی را در زمینه آموزش نرم‌ افزار اکسل برگزار نموده اند و به نیاز واقعی سازمان‌ ها در این خصوص دست یافته و برای آن راهکار ارائه داده اند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناس ارشد مدیریت فناوری اطلاعات (IT) دانشگاه مهر البرز
کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه یزد
دانشجویان۱,۰۳۳ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۱۰۸ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۸۷ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش ترکیب چندین فایل اکسل با افزونه RDBMerge

افزونه RDBMerge با برخورداری از ظاهر ساده و گرافیکی باعث سهولت درک منطق عملکرد آن شده است. بدین ترتیب کاربران از استفاده از روش های دیگری نظیر نوشتن کدها و ماکروها یا استفاده از کوئری ها بی نیاز می شوند. از سوی دیگر، سهولت طراحی فرم هایی که داده های آن ها به وسیله این افزونه قابل جمع آوری است، باعث می شود تا کاربران با برخورداری از دانش مقدماتی اکسل، بتوانند پروژه های بزرگ جمع آوری داده را در زمان بسیار کوتاهی به انجام برسانند، همچنین گزارشی که این افزونه در بخش LogSheet خود ارائه می دهد، یافتن خطاهای احتمالی را بسیار آسان کرده است.

مدرس: عبدالرحیم سرودلیر مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید