×
زهرا ادیبی

زهرا ادیبی

  • مدرس فرادرس
  • کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی
  • دانشگاه آزاد کرج

زهرا ادیبی، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد کرج هستند، از جمله مهارت ها و حوزه کاری ایشان می توان به تدریس کتب آموزشگاهی، مدارس، دانشگاهی (برای تمامی رشته ها)، تدریس تخصصی چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت تخصصی و برای تمامی سطوح و سنین مختلف، تدریس EPT برای دانشجویان بورسیه و دکتری (افتخار قبولی بیش از ۳۰ دانشجو در آزمون)، تدریس حضوری، خصوصی و گروهی و همچنین آنلاین و مجازی اشاره نمود.

از افتخارات دیگر ایشان، اجرای سمینار King Lear در دانشگاه آزاد کرج در سال ۱۳۹۴ است. مدرس مدارکی چون TOEFL, TTC, ICDL را دارا است. عنوان پایان نامه پژوهشی ایشان، خوانشی فلسفه ای _ اخلاقی برگرفته از سیر و سلوک زائر، اثر جان بانیان و سیر العباد الی المعاد اثر سنایی غزنوی است. ایشان سابقه تدریس قریب به ١٠سال به صورت خصوصی، در مدارس، آموزشگاه و دانشگاه در استان البرز را دارا هستند. دانش پژوهان این مدرس از سن ۴ ساله تا ۶۵ ساله را شامل می شوند. در زمینه تخصصی ادبیات انگلیسی در تدریس رمان، نمایشنامه، شعر، تاریخ ادبیات، فلسفه، ترجمه متون ادبی و اسلامی نیز مهارت دارند و به دانشجویان ادبیات انگلیسی تدریس می نمایند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
کارشناس ارشد زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد کرج
کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه آزاد کرج
دانشجویان۸۵۰ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۱۳۵ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۱۳۲ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۱ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۲ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش زبان انگلیسی - اصطلاحات رایج در احوالپرسی رسمی و غیر رسمی

در این فرادرس ابتدا تعریف اصطلاح، عبارت، ضرب المثل، رسمی و غیر رسمی بودن اصطلاحات را تدریس نموده و سپس به آموزش نحوه شروع مکالمات روزمره با استفاده از عبارات و اصطلاحات تخصصی همراه با توضیح و مثال هر یک می پردازیم. در آخر هر درس، ضرب المثل، عبارات رایج و مکالمه مربوط به موضوع آن درس گفته می شود. در این آموزش یاد می گیرید که چطور به زبان انگلیسی صحبت کنید تا جملاتی که در مکالمه استفاده می کنید، بوی ترجمه ندهد. اگر بخواهید فقط گرامر یا فقط لغات را فرا بگیرید، بی فایده است بلکه باید بتوانید تمام مهارت ها را در مکالمه استفاده کرده و به راحتی صحبت کنید. هدف فقط یادگیری مکالمه نیست، بلکه یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی در قالب مکالمه با تلفظ صحیح و استفاده از لغات کاربردی و کلیدی است. پس از تمرین روزانه، به مدت حدود یک ساعت در روز می توانید خود را برای زندگی به زبان انگلیسی آماده کنید و با قالب های یک Native برای صحبت کردن آشنا شوید.

مدرس: زهرا ادیبی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید