×
مجموعه وبینار و آموزش‌های تعاملی فرادرس

مجموعه وبینار و آموزش‌های تعاملی فرادرس

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۳۰ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۲۱ عنوان آموزشی
1

نوشتن یک رزومه خوب — بررسی نمونه های عملی و الگوهای ساخت (وبینار ضبط شده) - رایگان

رزومه‌های استاندارد و خوب با کلمات مناسب و عمل‌محور مشخص می‌شوند که شخصیت، توانایی و مهارت‌های منحصر به فرد متقاضیان محترم را منعکس می‌کنند. از این رو اطلاعات موجود در رزومه دارای ویژگی‌هایی هستند که با یکدیگر موارد مرتبط را بررسی می‌نماییم.

مدرس: دکتر محمد امیری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

وبینار شروع به یادگیری زبان آلمانی - رایگان

این زبان در قاره اروپا از لحاظ تعداد افرادی که از این زبان به عنوان زبان مادری استفاده می‌کنند، رتبه اول را دارد. زبان آلمانی برخی کلمات و اصطلاحاتی را شامل می‌شود که در سایر زبان‌ها معادلی برای آن وجود ندارد. زبان آلمانی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، لیختن اشتاین، لوگزامبورک و بلژیک، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این وبینار به دنبال چرایی یادگیری زبان آلمانی هستیم و سپس به روش‌های یادگیری این زبان می‌پردازیم.

مدرس: مهرداد رجبعلی فردی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت
یادگیری را شروع کنید
3

وبینار آشنایی با نشریات معتبر جهت چاپ مقاله - رایگان

اکنون یکی از چالش‌ها جهت چاپ مقاله، انتخاب مجله معتبر و ارسال آن است. از این رو در این وبینار سعی داریم آشنایی اولیه با نشریات معتبر داخلی و خارجی برای مخاطبین محترم ایجاد نماییم.

مدرس: دکتر محمد امیری مدت زمان آموزش: ۲ ساعت
یادگیری را شروع کنید
4

وبینار روش‌ های یادگیری واژگان زبان انگلیسی و به‌ کارگیری آن‌ ها - رایگان

امروزه مطالعه زبان انگلیسی، از حالت مزیت برای قبولی در یک رشته خوب و پیدا کردن شغلی مناسب تغییر کرده و به ضرورت تبدیل شده است. بسیاری از دانشگاه‌ها از دانشجویان و اساتید انتظار دارند که در حداقل یک زبان به عنوان زبان خارجه تسلط داشته باشند. بالا بردن دایره واژگان به افراد کمک می‌کند به طور مستقیم مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی را تقویت کنند و شانس قبولی خود را در آزمون‌های زبان داخلی و بین‌المللی بالا ببرند.

مدرس: مجید حاتمی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت
یادگیری را شروع کنید
5

وبینار لینوکس چیست و چگونه لینوکس یاد بگیریم؟ - رایگان

وارد شدن به دنیای لینوکس دارای چالش‌های اولیه‌ای است که فرد را نیازمند دریافت راهنمایی‌های اولیه می‌کند. هدف از این وبینار ارائه مسیر صحیح یادگیری لینوکس برای رسیدن به هدف نهایی یعنی تسلط بر لینوکس و سیستم‌عامل‌های مبتنی بر آن است. بدون داشتن نقشه راه علمی در مسیر آموزش لینوکس، فرایند رسیدن به اهداف کند می‌شود.

مدرس: محمدرضا آقازاده مدت زمان آموزش: ۲ ساعت
یادگیری را شروع کنید
6

وبینار چگونه اپلای کنیم: نکات مهم در مورد نحوه‌ اپلای به دانشگاه‌ های مختلف جهان - رایگان

امروزه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور برای بسیاری از جوانان جهت بهبود مهارت‌های زبانی، تجربه سبک متفاوت آموزش، کسب تجربیات از فرهنگ و بستری متفاوت، افزایش اعتماد به نفس و بهبود رزومه تحصیلی و کاری، کسب فرصت‌های شغلی و دلایلی که باعث پیشرفت و توسعه مهارت‌های فردی می‌شود موجب افزایش اشتیاق و انگیزه افراد جهت اپلای برای دانشگاه‌های خارج از کشور شده است. از این رو، فرایند مراحل و نکات ضروری اپلای در دانشگاه‌های مختلف جهان مورد بررسی قرار گرفته است.

مدرس: دکتر محمد امیری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت
یادگیری را شروع کنید
7

وبینار چگونه یک رزومه خوب بنویسیم — بررسی ساختار: از رزومه تا معرفی نامه (رایگان)

در زمان گذشته افراد برای شروع به فعالیت و استخدام شدن در یک سازمان، مجموعه و یا هر کسب و کار کوچک و بزرگی، به صورت حضوری و روش‌های سنتی به آن محل مراجعه نموده و مدارک خود را ارائه می‌نمودند. در این روش، فرایند استخدام طولانی‌تر می‌گردید. اما هم اکنون با تغییر رویکرد سازمان‌ها و فرایند جذب و گزینش، قبل از تنظیم جلسه حضوری با متقاضیان، رزومه آنان که شامل سوابق تحصیلی، کاری، مهارتی و ویژگی‌ شخصیتی فرد است مورد مطالعه قرار می‌گیرد و تنها در صورتی که با استانداردها و ارزش‌های سازمان و مجموعه همخوانی داشته باشد برای مصاحبه انتخاب می‌شوند. در همین راستا داشتن یک رزومه خوب برای افرادی که جویای کار هستند از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدرس: دکتر محمد امیری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت
یادگیری را شروع کنید
8

وبینار آشنایی با فرایند مصاحبه و نحوه ارسال رزومه به سازمان فرادرس - رایگان

امروزه با توجه به فرایند استخدامی سازمان‌ها، ارسال رزومه و شرکت در مصاحبه‌های استخدامی به یکی از دغدغه‌های اصلی کارجویان تبدیل شده است، از این رو جهت آشنایی هر چه بهتر کارجویان محترم با فرایند استخدامی سازمان فرادرس، مسیر استخدامی از ابتدا تا انتها بررسی می‌شود.

مدرس: دکتر محمد امیری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت
یادگیری را شروع کنید
9

وبینار کسب درآمد از آموزش های آنلاین - رایگان

اگر تمایل دارید، در خصوص روندهای مهم آموزش آنلاین و کسب درآمد در این حوزه، جدیدترین اطلاعات را به دست بیاورید و از نزدیک با روند همکاری و انتشار آموزش در فرادرس آشنا شوید، از شما دعوت می‌کنیم تا در این وبینار رایگان شرکت کنید.

مدرس: دکتر زهرا راکی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت
یادگیری را شروع کنید
10

وبینار گام‌ های تبدیل شدن به یک معامله‌گر موفق - رایگان

هر معامله‌گری برای رسیدن به موفقیت نیاز به یک‌سری اطلاعات و حتی پیمودن یک مجموعه از مسیرها در راه تریدر شدن و موفقیت دارد و دانستن این مسیر و فازهای آن از این جهت ضرورت دارد که به فرد کمک می‌کند تا بتواند این مسیر را با سادگی و سرعت بیشتر تا رسیدن به موفقیت طی کند.

مدرس: دکتر فرزاد تحریری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت
یادگیری را شروع کنید
11

نقش شبکه‌ های اجتماعی در برندینگ (وبینار ضبط شده) - رایگان

شبکه‌های اجتماعی معمولا به عنوان فضایی برای یافتن دوست‌های جدید و یا قدیمی، تبادل نظر و گذراندن اوقات فراغت محسوب می‌شوند اما برخی از افراد نیز از ظرفیت‌های این بستر استفاده می‌کنند و کسب‌ و کار خود را از طریق آن توسعه می‌دهند، در آن بازاریابی می‌کنند و برندینگ (برندسازی) انجام می‌دهند. با افزایش ضریب نفوذ شبکه‌های اجتماعی در جوامع انسانی، برندینگ در شبکه‌های اجتماعی و استفاده از ظرفیت‌های این شبکه‌ها برای رشد کسب و کار و افزایش فروش محصولات و خدمات ضروری به نظر می‌رسد.

مدرس: اندیشه رضایی پور مدت زمان آموزش: ۳۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

یادگیری وردپرس و طراحی سایت با آن - (وبینار ضبط شده) - رایگان

وردپرس (WordPress) یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و متن‌باز (Open Source) است که افراد می‌توانند به راحتی توسط آن وبلاگ، فتوبلاگ (Photoblog)، گالری، پلتفرم انتشار پادکست (Podcast) و سایت‌های قدرتمند را طراحی کنند و از دنیای وب به کسب درآمد بپردازند. این سیستم با زبان معروف و محبوب PHP نوشته شده است. بدون شک وردپرس یک سیستم عالی و قدرتمند برای رسیدن هر چه سریع‌تر به اهداف حضور در دنیای وب است. به طور قطع برای شروع هر یادگیری نیاز به یک مسیر مطمئن برای شروع پرقدرت و مطمئن وجود دارد. در این وبینار مسیرهای مختلف یادگیری وردپرس معرفی شده است و در واقع به معرفی دقیق طراحی سایت با وردپرس پرداخته می‌شود.

مدرس: پویا عمادی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت , 35 دقیقه
یادگیری را شروع کنید
13

زبان انگلیسی - گرامر زمان گذشته و حال (وبینار ضبط شده) - رایگان

یادگیری زمان‌های مختلف در زبان انگلیسی همیشه یکی از چالش‌های پیش روی زبان‌آموزان در حوزه گرامر بوده است. استفاده درست از ساختارهای گرامری علاوه بر جلوگیری از اشتباه، باعث ایجاد اعتماد به نفس و روانی در کلام می‌شود به همین دلیل در این وبینار به پرکاربردترین زمان‌های انگلیسی می‌پردازیم.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

مسیر موفقیت در حوزه کنترل پروژه با رویکرد PMBOK (وبینار ضبط شده) - رایگان

حوزه کنترل پروژه در صورت ایجاد یک پروسه استاندارد کمک شایان توجهی به مدیریت پروژه کرده و با تعریف مسیری مناسب، از خزش و انحراف برنامه نیز جلوگیری می‌کند. داشتن دانش در زمینه مدیریت پروژه و تسلط کافی بر استانداردهایی نظیر: PMBOK و PRINCE2 نیز می‌تواند این مسیر را تسهیل کند.

مدرس: آرش رحیمی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
15

چگونه از رپورتاژ آگهی بیشترین نتیجه را بگیریم - (وبینار ضبط شده) - رایگان

نگارش و انتشار رپورتاژ آگهی را می‌توان بهترین فرصت برای در اختیار گرفتن فضای وب جهت معرفی محصول یا کسب و کار خود دانست. برای این کار کافی است تا یک سری اصول ساده و در عین حال مهم را رعایت کنیم تا با موثرترین شکل، محصول یا کسب و کار خود را به مخاطبین معرفی کنیم و روی آن ها تاثیر بگذاریم. همچنین با رعایت اصول و مقررات سئو در مقاله خود، می‌توانیم گوگل و سایر موتورهای جستجو را مجبور کنیم که ما را ببینند و در نتایج جستجوها ما را به مخاطبین هدفمان معرفی کنند. در این وبینار می خواهیم از فرصت استفاده کنیم و زمانی را برای شناخت بهتر این قواعد و طریقه نگارش صحیح یک رپورتاژ خوب و تاثیرگذار به گفتگو بنشینیم.

مدرس: علی رضائی اصل مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
16

وبینار آشنایی با داده کاوی، روش ها و چالش های آن - رایگان

با پیشرفت سریع فناوری اطلاعات بشر شاهد یک رشد انفجاری در تولید داده (Data) و ظرفیت‌های گردآوری و ذخیره‌سازی آن در دامنه‌های گوناگون بوده است. همین امر لزوم بهره‌گیری از این داده‌ها برای تصمیم‌سازی و افزایش کمی و کیفی فرایندها و خروجی‌ها در حوزه‌های گوناگون را ایجاد کرد. در این وبینار، به مفهوم داده‌کاوی (Data Mining)، فرایند داده‌کاوی، کاربردهای آن، انواع روش‌های داده‌کاوی و چالش‌ها و دستاورهای این حوزه پرداخته شده است.

مدرس: دکتر آرمان ری بد مدت زمان آموزش: ۱ ساعت
یادگیری را شروع کنید
17

مسیر موفقیت در بازارهای مالی - (وبینار ضبط شده) - رایگان

در طول چند سال گذشته فعالان بازارهای مالی در کشور ما با جهش و رشد خیره‌کننده‌ای مواجه بوده‌اند. از یک سو در فاصله سال‌های ۹۷ تا ۹۹ شاهد ورود میلیون‌ها فرد جدید به بازار سرمایه یا بورس کشور بودیم و از سوی دیگر در سال‌های ۹۹ و ۱۴۰۰ نیز بسیاری از هموطنان وارد بازارهای مالی بین‌المللی از جمله بازار ارزهای دیجیتال یا رمزارزها شده‌اند اما به تناسب و به موازات این رشد فزاینده تعداد معامله‌گران و فعالان، باورها، هنجارها و ذهنیت صحیح تحلیل، معامله‌گری و سرمایه‌گذاری رشد نکرده است. در این وبینار تلاش می‌شود تا جدا از مسائل فنی و تکنیکی به ارائه خطوط راهنمای کلی برای طراحی مسیر موفق در انواع بازارهای مالی پرداخته شود.

مدرس: دکتر عبدالرحمن حائری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت , 41 دقیقه
یادگیری را شروع کنید
18

دلایل عدم موفقیت در بازارهای مالی (وبینار ضبط شده) - رایگان

امروزه بازارهای مالی در ایران و جهان از اقبال خوب و قابل قبولی برخوردار هستند. به خصوص که دولت‌ها نیز به جهت تحقق اهداف خودکفایی و افزایش تولید داخلی در این مسیر قرار گرفته‌اند، لذا به نظر می‌رسد که آشنایی افراد با ماهیت رفتاری این بازارها بسیار مهم و کلیدی است و موجب می‌شود تا افراد علاقه‌مند با یک دید کامل و نگرش صحیح وارد این بازارهای بزرگ شوند.

مدرس: دکتر محمد صفار مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
19

راه‌ اندازی استارت آپ شخصی - بررسی اصول و قواعد (وبینار ضبط شده) - رایگان

راه‌اندازی کسب‌ و‌ کار، همیشه برای افراد به صورت یک دغدغه‌ بوده است مخصوصا برای مشاغل کوچک و محدود. علاوه بر دغدغه‌های تولید محصول یا ارائه خدمات، تامین مالی، تامین ملک، تامین نیروی انسانی، فضاسازی و دکوراسیون و موارد بسیاری از این قبیل، باری است بر روی دوش افراد و به طور عمده همین موارد باعث عدم انجام درست کار و یا انصراف از شروع راه‌اندازی کسب‌ و‌ کار می‌شود. در این وبینار، پیرامون راه‌اندازی استارت‌آپ، عوامل تاثیرگذار بر موفقیت یا شکست و استراتژی‌های مهم، صحبت می‌نماییم.

مدرس: امیررضا نیک خواه مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
20

آشنایی با آزمون زبان انگلیسی دولینگو (Duolingo) - (وبینار ضبط شده) - رایگان

با همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ و در زمان‌های اوج ابتلا، برگزاری آزمون‌های بین‌المللی زبان به صورت حضوری ممکن است غیرمنطقی به نظر برسد، از این رو بسیاری از دانشگاه‌های ایران و جهان به آزمون دولینگو روی آورده‌اند که یکی از آزمون‌های آنلاینی است که می‌تواند سطح زبان دانشجویان را به خوبی مشخص کند.

مدرس: کیان اسماعیلیان مدت زمان آموزش: ۵۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
21

وبینار مديريت ذهن و كنترل افكار - رایگان

گاهی افراد چنان درگير مسائل و اتفاقات زندگی خود می‌شوند كه متوجه نمی‌شوند ذهن آن‌ها همه امور را به صورت خودكار تحت كنترل خود درآورده، اختيار اعمال فرد را از او گرفته و تمام هيجان او را نيز به طور درست يا نادرست كنترل می‌كند. ما در اين وبينار قصد داريم تا بياموزيم چطور بتوانيم رئيس ذهن خود باشيم و آن را مديريت كنيم كه به دنبال آن بتوانيم ابتدا افكار مزاحم را از خود دور كنيم، احساسات بهتری را تجربه كنيم، رفتار مناسب‌تری از خود بروز دهيم و در نهايت بتوانيم وقايع زندگی خود را خودمان تعيين كنيم.

مدرس: زینب نادری مدت زمان آموزش: ۲ ساعت
یادگیری را شروع کنید