مجموعه آموزش برنامه نویسی ASP.NET

مجموعه آموزش برنامه نویسی ASP.NET

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۸۵ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۱۰ عنوان آموزشی
1

آموزش چارچوب توسعه تحت وب ASP.NET MVC

امروزه میلیون ها وب سایت وجود دارد که هر لحظه نیز بر تعداد آن ها افزوده می شود. شما نیز می توانید با آموختن شیوه ایجاد یک وب سایت، از این پتانسیل نهایت استفاده را ببرید و آنچه در ذهن دارید را به شکلی که مدنظرتان است ارائه دهید. تنها چیزی که شما نیاز دارید، آموختن یک چارچوب توسعه تحت وب است. در این آموزش به صورت کامل و قدم به قدم، از اصول پایه تا پیشرفته چارچوب توسعه ASP.NET MVC 5 آموزش داده شده است به گونه ای که برای تمامی افراد در هر سطحی که باشند، مفید خواهد بود.

مدرس: نیما مسقدی مدت زمان آموزش: ۲۰ ساعت و ۵۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش پروژه محور ASP.NET MVC - طراحی سایت فروشگاهی

هدف از این آموزش، ارائه مباحث مربوط به طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از فریم ورک ASP.NET MVC است. مسیر آموزش به صورتی است که از ابتدای ساخت پروژه به صورت عملی و مفهومی، آموزش ارائه و همین طور مطالب تکمیلی به مباحث اضافه می شود. به طوری که دانشجو بعد از چند درس، کاملا به مفهوم و معماری MVC مسلط می شود و به راحتی می تواند با استاد همراه شود و در مدت زمان کوتاهی، وب سایت فروشگاهی خود را طراحی و آماده کند.

مدرس: عباس حافظی حقانی مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۳۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش پروژه محور ASP.NET Core - طراحی سایت رزرو هتل - بخش اول

در این فرادرس با تکنولوژی NET Core. آشنا می شویم که با زبان ASP.NET ترکیب و بحث شیرین و جذابی را ارائه می دهد. مخاطبان این آموزش، برنامه نویس هایی هستند که با نسخه ASP.NET MVC آشنایی و قصد مهاجرت از نسخه MVC معمولی به Core MVC را دارند. هدف ما از ارائه این آموزش، یادگیری مباحث NET Core. در سمت وب است، چرا که نسل جدید برنامه نویسی وب بر پایه این تکنولوژی در حال رشد است و به ناچار برنامه نویس هایی که در سمت وب کار می کنند باید این زبان جدید را فرا گیرند تا دانش خود را به روز کرده باشند، پس هدف اصلی ما یادگیری، به روز شدن و ملحق شدن به بازار کار جدید است.

مدرس: علیرضا بهارلوئی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۵۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش ساخت سایت فروشگاه با ASP.NET

امروزه با توجه به افزایش تعداد کاربران در اینترنت و خرید کالا و خدمات به صورت اینترنتی، ساخت سایت برای افراد و شرکت هایی که کالا و خدمات ارائه می کنند، به امری ضروری تبدیل شده است. امروزه یکی از روش های نوین فروش محصولات استفاده از بازار اینترنت و راه اندازی فروشگاه های الکترونیک است. ما در این آموزش قصد داریم سایت فروشگاهی خود را با استفاده از زبان برنامه نویسی C#‎ در فریم ورک ASP.NET WEB FORM پیاده سازی کنیم.

مدرس: میثم حبیبی مدت زمان آموزش: ۱۴ ساعت و ۴۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش ساخت سایت خبری با ASP.Net

امروز سایت های خبری، سهم به سزایی در اطلاع رسانی به افراد دارند. دستگاه های کامپیوتر، گوشی های هوشمند، تبلت ها و همچنین امکان استفاده از اینترنت پرسرعت، این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد تا به اینترنت متصل شده و آخرین اطلاعات و مطالب روز را از اینترنت دریافت کرده و دیگر احتیاجی به خرید روزنامه نباشد. هدف از این آموزش کمک به آشنایی با دنیای طراحی وب و به خصوص طراحی صفحات خبری است. سعی شده است تا با استفاده از زبان سی شارپ بهترین و راحت ترین روش برای ایجاد سایت خبری ارائه شود.

مدرس: میثم حبیبی مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش طراحی رابط کاربری مدرن در NET. با کامپوننت های جانوس (Janus)

امروزه اکثر پروژه های نرم افزاری با تکنولوژی دات نت (NET.) پیاده سازی می شوند و تکنولوژی دات نت سهم زیادی از بازار را برای پروژه های نرم افزاری دارا می باشد، بنابراین برنامه نویسان دات نت باید پروژه های خود را هم از لحاظ ظاهر هم از لحاظ کارایی به بهترین شکل ممکن پیاده سازی کنند. هدف از این فرادرس یادگیری یکی از بهترین مجموعه ابزارها برای زیباسازی پروژه های نرم افزاری می باشد. در این آموزش برنامه نویسان با کلیه کامپوننت های جانوس برای زیباسازی پروژه های خود آشنا خواهند شد تا بتوانند پروژه های حرفه ای تری را پیاده سازی کند.

مدرس: عبداله اسکندری مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش پروژه محور ASP.NET - ورود داده های انبوه با اکسل و خروجی اکسل و PDF

در وب‌سایت‌های تعاملی ضرورت وجود روش ساده‌ای مانند فایل اکسل که بتوان با آن داده‌های انبوه را در وب‌سایت بارگذاری و سپس به صورت یک فایل اکسل بتوان داده‌های انبوه را از سایت دریافت کرد، جایگاه بالایی دارد. هدف از ارائه این فرادرس ارائه راه‌حلی مناسب در کدنویسی برای بارگذاری و دریافت چنین فایلی در بستر ASP.NET Core است. در مطالب ارائه شده این آموزش، روش سنتی تک‌تک وارد کردن داده که علاوه بر وقت‌گیر بودن، خسته‌کننده نیز است، حذف شده و شیوه‌ای جدید با استفاده از فایل اکسل فراهم شده است تا اطلاعات و داده‌های فراوان و انبوه خود را در پایگاه داده وب‌سایت بارگذاری و یا دریافت داده‌های فراوان و انبوه مورد نظر را بدون اتلاف وقت انجام دهیم.

مدرس: علیرضا بهارلوئی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش آشنایی با فریم ‌ورک Blazor در ASP.NET Core برای طراحی رابط کاربری

زیبایی ظاهری وب‌‌سایت جزو بخش‌های اصلی سایت محسوب می‌شود. با تکنولوژی‌های AJAX و JavaScript می‌توان صفحه‌ها را با جلوه‌های جالبی پیاده کرد. در طراحی صفحات وب همیشه بخش UI (User Interface) یا کلاینت مورد توجه اساسی طراحان و مشتریان بوده است که دلیل آن هم، کاربر‌پسندتر شدن وب‌سایت از لحاظ ظاهری است. در مجموعه مایکروسافت برای زبان برنامه‌نویسی ASP.NET Core نیز این موضوع مورد توجه قرار گرفته است. با استفاده از قابلیت‌های #C و JavaScript، ویژگی جدیدی تحت عنوان Blazor شکل گرفته است که در آن خبری از JavaScript نبوده ولی قابلیت Razor و #C در این موضوع و شکل‌گیری آن نقش اصلی داشته‌اند. Blazor به صورت یک کامپوننت است که در کنار ASP.NET Core به کار گرفته می‌شود. در این آموزش پس از آشنایی با Blazor، می‌توانید صفحات وب خود را با استفاده از آن پیاده‌سازی کنید.

مدرس: علیرضا بهارلوئی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۳۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش آشنایی با معماری سه لایه درASP.NET با MVC و Core

پیاده‌سازی یک وب‌سایت با شیوه نوین برای بهبود بخشیدن به سرعت بارگذاری و دسترسی ساده‌تر کاربران صورت می‌پذیرد، اما مهم‌ترین مساله، امنیت بهتر است. در این آموزش می‌خواهیم با استفاده از ظرفیت لایه‌بندی، پیکر اصلی وب‌سایت را با زبان ASP.NET پیاده‌سازی کنیم. این معماری بر پایه لایه پایگاه داده، لایه ارتباط با پایگاه داده و لایه ارتباط کاربری پیاده‌سازی می‌شود. در این فرادرس از جزئیات روش کدفرست، الگوسازی ریپوزیتوری و ماگریشن سازی استفاده شده است تا در Asp Mvc و Asp Core بتوان وب سایت کامل و ایمنی را طراحی کرد.

مدرس: علیرضا بهارلوئی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش احراز هویت در ASP.NET Core به روش‌ های ساده و Identity

در این آموزش به احراز هویت در وب‌سایت به زبان ASP.NET Core به دو شکل ساده و با Identity به صورت گام به گام پرداخته شده است. در ابتدا به صورت کدنویسی با تعیین مراحل ثبت‌نام، ورود و نگهداری اطلاعات ورود کاربر به صورت داده موقت، احراز هویت و بررسی دسترسی لازم کاربر آشنا می‌شویم. سپس در بخش دوم این آموزش احراز هویت با روش پیش‌فرض یعنی Identity به صورت مراحل پیش‌کدنویسی شده و با تغییرات لازم برای ثبت‌نام، ورود کاربر و سپس دسترسی لازم انجام می‌شود. در پایان درک صحیحی از کدنویسی پیش‌فرض با کدنویسی احراز هویت به روش مقایسه‌سازی انجام می‌گیرد.

مدرس: علیرضا بهارلوئی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید