فرادرس
x عدم نمایش آخرین فرصت‌ها جشنواره تخفیف بسوی مهر ۴۰% تخفیف کد تخفیف: SRV99 کلیک کنید
فرصت باقیمانده

آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب – (رایگان)

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

دکتر سید مصطفی کلامی هریس
دکتر سید مصطفی کلامی هریس

عضو هیأت علمی فرادرس

دکترای تخصصی مهندسی برق - کنترل


دکتر سید مصطفی کلامی هریس یکی از بنیانگذاران و مدیران کنونی فرادرس و از اعضای هیات علمی آن است. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته مهندسی برق - کنترل، از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (قطب علمی کنترل صنعتی) هستند و زمینه های پژوهشی و کاری تخصصی ایشان، در حوزه های مختلف مهندسی کنترل و سیستم های هوشمند بوده است. (+)فرادرس تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب، چهارمین بخش از مجموعه فرادرس های برنامه نویسی متلب پیشرفته است. در این فرادرس، دانشجویان عزیز، با مباحث مختلف آرایه های توسعه یافته آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، container maps، تعمیم مفهوم آرایه اندیس گذاری، محدودیت های آرایه های کلاسیک و … می باشد. نقطه قوت این آموزش این است که به طور کامل به توضیح مباحث مربوطه پرداخته شده است و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه، انجام شده است.

👤 مدرس: دکتر سید مصطفی کلامی هریس
🕓 مدت زمان: ۲۳ دقیقه

هزینه: رایگان!

اگر قصد مشاهده و دانلود این آموزش را دارید، بر روی این لینک (+) کلیک کنید.


آنچه شما در این فرادرس خواهید دید:
آموزش ویدئویی مورد تایید فرادرس
فایل برنامه ها و پروژه های اجرا شده در حین آموزش
فایل PDF یادداشت های مدرس در حین آموزش  توضیحات

  فرادرس تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب، چهارمین بخش از مجموعه فرادرس های برنامه نویسی متلب پیشرفته است. در این فرادرس، دانشجویان عزیز، با مباحث مختلف آرایه های توسعه یافته آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، container maps، تعمیم مفهوم آرایه اندیس گذاری، محدودیت های آرایه های کلاسیک و … است. نقطه قوت آموزش این است که به طور کامل به توضیح مباحث مربوطه پرداخته شده است و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه، انجام شده است.

  زبان برنامه نویسی و نرم افزار متلب، بدون شک، امروزه یکی از ابزارهای حیاتی برای مطالعات علمی در رشته های مختلف علمی و فنی به حساب می آید. با توجه به نیاز کاربران متلب در ایران، که شامل تعداد قابل توجهی از دانشجویان و متخصصین کشور است، برای دسترسی به منابع آموزشی مناسب و کامل، مجموعه کاملی از فیلم های آموزشی برنامه نویسی متلب تولید و در اختیار مخاطبان محترم قرار گرفته است.

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • نگاشت های شامل شونده یا container maps
  • تعمیم مفهوم آرایه اندیس گذاری با استفاده از نگاشت های شامل شونده
  • بررسی محدودیت های آرایه های کلاسیک
  • معرفی امکان اندیس گذاری غیر عددی

  در این مجموعه آموزشی، جوانب مختلفی از برنامه نویسی متلب مورد بحث و بررسی قرار می گیرند که قطعا برای همه کاربران متلب، حاوی نکات آموزشی فراوانی است. شیوه آموزشی منحصر به فردی که این مجموعه آموزشی در پیش گرفته، همانند سایر آموزش های ارائه شده در فرادرس، آن را به یک مرجع بسیار قوی برای آموزش برنامه نویسی متلب تبدیل کرده است. در این مجموعه آموزشی، به جای بیان مطالب به صورت فهرست وار و صرفا تئوری، به صورت کاملا عملی از قابلیت های نرم افزار و زبان برنامه نویسی متلب برای حل مسائل عملی و کاربردی استفاده شده و از این طریق، نکات تئوری و عملی به طور همزمان آموزش داده می شوند. مدرس این مجموعه آموزشی، دکتر سیدمصطفی کلامی هریس، فارغ التحصیل دکترای مهندسی برق-کنترل از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، است.

  در «بسته طلایی فیلم های آموزشی برنامه نویسی متلب پیشرفته»، متدها، ابزارها و رویکردهای پیشرفته و حرفه ای موجود در نرم افزار و زبان برنامه نویسی متلب مورد بحث و بررسی واقع شده اند، و سعی شده است با ارائه یک چارچوب کاری جامع و کامل، نحوه استفاده از این امکانات در پیاده سازی پروژه های مختلف، بررسی شود. این بسته آموزشی، از این نظر که حاوی نکات پیشرفته برنامه نویسی متلب است و تا کنون مشابهی برای آن (حتی به صورت مکتوب) ارائه نشده است، یک مرجع بی نظیر برای آموزش حرفه ای برنامه نویسی متلب محسوب می شود. قطعا استفاده از ابزارهای معرفی شده در این بسته آموزشی، توانایی های ویژه ای را به یادگیرنده خواهد داد که امکان پیاده سازی سریع و حرفه ای برنامه های کاربردی متلب، تنها یک جنبه از آن است.

   

  راهنمای مقایسه و انتخاب

  مجموعه فرادرس های برنامه نویسی متلب پیشرفته در ۸ نسخه مختلف ارائه شده است. می توانید بر حسب نیاز خود یک یا چندین مورد از این آموزش ها را برای مطالعه انتخاب کنید. لیست نسخه های مختلف این فرادرس در ادامه آمده است.

  ردیف عنوان بسته کامل / زیربخش عنوان خلاصه مجموع ساعت لینک
  ۱ فرادرس مباحث پیشرفته ساختارها و آرایه های سلولی در متلب  زیربخش مباحث پیشرفته ساختارها و آرایه های سلولی ۱ ساعت و ۵۶ دقیقه لینک (کلیک کنید)
  ۲ فرادرس عبارات قانونمند یا Regular Expressions و کاربردهای آن ها در متلب زیربخش عبارات قانونمند یا Regular Expressions و کاربردهای آن ها ۶۷ دقیقه لینک (کلیک کنید)
  ۳ فرادرس رویکردهای پیشرفته تعریف و پیاده سازی توابع در متلب زیربخش رویکردهای پیشرفته تعریف و پیاده سازی توابع ۵۰ دقیقه لینک (کلیک کنید)
  ۴ فرادرس تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب [رایگان] زیربخش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map [رایگان] ۲۳ دقیقه همین صفحه
  ۵ فرادرس مدیریت خطا و حالات استثنائی برنامه ها در متلب [رایگان] زیربخش مدیریت خطا و حالات استثنائی برنامه ها [رایگان] ۲۰ دقیقه لینک (کلیک کنید)
  ۶ فرادرس تایمرها و کاربرد آن ها در متلب زیربخش تایمرها و کاربرد آن ها ۴۷ دقیقه لینک (کلیک کنید)
  ۷ فرادرس برنامه نویسی شی گرا یا Object-Oriented Programming در متلب زیربخش برنامه نویسی شی گرا یا Object-Oriented Programming ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه لینک (کلیک کنید)
  ۸ مجموعه فرادرس های برنامه نویسی متلب پیشرفته بسته کامل
  (شامل همه زیربخش ها)
  برنامه نویسی متلب پیشرفته ۷ ساعت و ۱۲ دقیقه لینک (کلیک کنید)


  پیش نیاز

  مشاهده آنلاین و دانلود رایگان

  بخش ۱ : دانلود کامل و رایگان فرادرس تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب - ۲۳ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم - حجم دانلود ۶۳ مگابایت (کلیک کنید +)


  آموزش‌های پیشنهادی و مرتبط
  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب – (رایگان)
  ناشر فرادرس
  کد آموزش MVRMA92023D
  مدت زمان ۲۳ دقیقه
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  حجم دانلود ۶۳ مگابایت     (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)
  دیدگاه ها

  1. 1 از 5

   :

   سلام. وقتتون بخیر. من باید تابع آموزشی رو برای یک شبکه عصبی با استفاده از متلب بنویسم که تعدادی کارنامه دانشجویی رو به عنوان ورودی دریافت کنه و آموزش ببیند که دانشجو پس از گذراندن چه واحدهایی کدوم واحد ها را اخذ کرده است. در واقع اطلاعات ترم اول یا دروس پاس شده را دریافت کرده دروسی که مجاز به انتخاب در ترم بعد است را خروجی بدهد. من در مورد متلب و شبکه عصبی کاملا مبتدی هستم شما کدام بسته آموزشی را برای من با توجه به وقت محدودم پیشنهاد می کنید. ممنونم از زحماتتون.


  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,

دسته های مرتبط:


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران