×

آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب (رایگان)

آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب (رایگان)

تعداد دانشجو
۹۳ نفر
مدت زمان
۲۳ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
محتوای این آموزش
۲ بازخورد (مشاهده نظرات)
آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب (رایگان)

فرادرس تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب، چهارمین بخش از مجموعه فرادرس های برنامه نویسی متلب پیشرفته است. در این فرادرس، دانشجویان عزیز با مباحث مختلف آرایه های توسعه یافته آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، Container Maps، تعمیم مفهوم آرایه اندیس گذاری، محدودیت های آرایه های کلاسیک و... است. نقطه قوت این آموزش این است که به طور کامل به توضیح مباحث مربوطه پرداخته شده و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه انجام شده است.

آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب (رایگان)

مدت زمان
۲۳ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
۲ بازخورد (مشاهده نظرات)
مدرس
دکتر سید مصطفی کلامی هریس

دکتری تخصصی مهندسی برق - کنترل

دکتر سید مصطفی کلامی هریس یکی از بنیانگذاران و مدیران کنونی فرادرس و از اعضای هیات علمی آن است. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته مهندسی برق - کنترل، از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (قطب علمی کنترل صنعتی) هستند و زمینه های پژوهشی و کاری تخصصی ایشان، در حوزه های مختلف مهندسی کنترل و سیستم های هوشمند بوده است.

توضیحات تکمیلی

فرادرس تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب، چهارمین بخش از مجموعه فرادرس های برنامه نویسی متلب پیشرفته است. در این فرادرس، دانشجویان عزیز با مباحث مختلف آرایه های توسعه یافته آشنا می شوند. سرفصل هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود، container maps، تعمیم مفهوم آرایه اندیس گذاری، محدودیت های آرایه های کلاسیک و... است. نقطه قوت آموزش این است که به طور کامل به توضیح مباحث مربوطه پرداخته شده است و آموزش توسط یکی از بهترین مدرسین متخصص در این زمینه انجام شده است.

زبان برنامه نویسی و نرم افزار متلب، بدون شک، امروزه یکی از ابزارهای حیاتی برای مطالعات علمی در رشته های مختلف علمی و فنی به حساب می آید. با توجه به نیاز کاربران متلب در ایران که شامل تعداد قابل توجهی از دانشجویان و متخصصین کشور است، برای دسترسی به منابع آموزشی مناسب و کامل، مجموعه کاملی از فیلم های آموزشی برنامه نویسی متلب تولید و در اختیار مخاطبان محترم قرار گرفته است.

فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • نگاشت های شامل شونده یا Container Maps
  • تعمیم مفهوم آرایه اندیس گذاری با استفاده از نگاشت های شامل شونده
  • بررسی محدودیت های آرایه های کلاسیک
  • معرفی امکان اندیس گذاری غیر عددی

در این مجموعه آموزشی، جوانب مختلفی از برنامه نویسی متلب مورد بحث و بررسی قرار می گیرند که قطعا برای همه کاربران متلب، حاوی نکات آموزشی فراوانی است. شیوه آموزشی منحصر به فردی که این مجموعه آموزشی در پیش گرفته، همانند سایر آموزش های ارائه شده در فرادرس، آن را به یک مرجع بسیار قوی برای آموزش برنامه نویسی متلب تبدیل کرده است. در این مجموعه آموزشی، به جای بیان مطالب به صورت فهرست وار و صرفا تئوری، به صورت کاملا عملی از قابلیت های نرم افزار و زبان برنامه نویسی متلب برای حل مسائل عملی و کاربردی استفاده شده و از این طریق نکات تئوری و عملی به طور هم زمان آموزش داده می شوند. مدرس این مجموعه آموزشی، دکتر سید مصطفی کلامی هریس، فارغ التحصیل دکتری مهندسی برق - کنترل از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی است.

در «بسته طلایی فیلم های آموزشی برنامه نویسی متلب پیشرفته»، متدها، ابزارها و رویکردهای پیشرفته و حرفه ای موجود در نرم افزار و زبان برنامه نویسی متلب مورد بحث و بررسی واقع شده اند، و سعی شده است با ارائه یک چارچوب کاری جامع و کامل نحوه استفاده از این امکانات در پیاده سازی پروژه های مختلف، بررسی شود. این بسته آموزشی، از این نظر که حاوی نکات پیشرفته برنامه نویسی متلب است و تا کنون مشابهی برای آن (حتی به صورت مکتوب) ارائه نشده است، یک مرجع بی نظیر برای آموزش حرفه ای برنامه نویسی متلب محسوب می شود. قطعا استفاده از ابزارهای معرفی شده در این بسته آموزشی، توانایی های ویژه ای را به یادگیرنده خواهد داد که امکان پیاده سازی سریع و حرفه ای برنامه های کاربردی متلب، تنها یک جنبه از آن است.

پیش نیاز


آنچه در این آموزش خواهید دید:

آموزش ویدئویی مورد تائید فرادرس
فایل برنامه ها و پروژه های اجرا شده
فایل PDF یادداشت‌ های ارائه مدرس
تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب
جهت شروع مطالعه و یادگیری نیاز است بعد از ورود (+) و یا عضویت (+) بر روی دکمه «شروع یادگیری» کلیک کنید.

اطلاعات تکمیلی

نام آموزش آموزش تعریف آرایه های توسعه یافته با Container Map در متلب (رایگان)
ناشر فرادرس
کد آموزش MVRMA92023D
مدت زمان ۲۳ دقیقه
زبان فارسی
نوع آموزش آموزش ویدئویی (نمایش آنلاین + دانلود)
حجم دانلود ۲۳ مگابایت (کیفیت ویدئو HD با فشرده سازی انحصاری فرادرس)


نظرات

سعیده
سعیده
۱۳۹۳/۱۲/۰۶

سلام. وقتتون بخیر. من باید تابع آموزشی رو برای یک شبکه عصبی با استفاده از متلب بنویسم که تعدادی کارنامه دانشجویی رو به عنوان ورودی دریافت کنه و آموزش ببیند که دانشجو پس از گذراندن چه واحدهایی کدوم واحد ها را اخذ کرده است. در واقع اطلاعات ترم اول یا دروس پاس شده را دریافت کرده دروسی که مجاز به انتخاب در ترم بعد است را خروجی بدهد. من در مورد متلب و شبکه عصبی کاملا مبتدی هستم شما کدام بسته آموزشی را برای من با توجه به وقت محدودم پیشنهاد می کنید. ممنونم از زحماتتون.
پاسخ به نظر

روابط عمومی
روابط عمومی
۱۳۹۳/۱۲/۱۲

در پاسخ به سعیده:
با سلام،
برای افراد میتدی، هم در مبحث آموزش متلب و هم در مبحث آموزش شبکه عصبی، موارد زیر پیشنهاد می شود؛ شما می توانید با مراجعه به لینک های زیر از جزییات سرفصل ها مطلع شوید:
مجموعه فرادرس های برنامه نویسی متلب

مجموعه فرادرس های شبکه‌های عصبی مصنوعی در متلب
امیدواریم موارد فوق در راستای هدف شما باشد.
موفق و پیروز باشید.

دسته‌بندی موضوعی: آموزش های فرادرسی رایگان
برچسب‌ها:
mapcontainer | آرایه اندیس گذاری | آرایه های کلاسیک | آموزش آرایه های توسعه یافته در متلب | اندیس گذاری | اندیس گذاری غیر عددی | تعریف آرایه با Container Map در متلب | فیلم آموزشی آرایه های توسعه یافته در MATLAB | محدودیت های آرایه های کلاسیک | نگاشت های شامل شونده | نگاشت های شامل شونده در متلب
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

×
فهرست جلسات ۱ جلسه ویدئویی
×