Faradars Discount
x عدم نمایش آخرین فرصت‌ها برای اولین بار ۵۵٪ تخفیف جشنواره تخفیف سال نو کد تخفیف: NWR99 .
فرصت باقیمانده

گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرسین

مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی
مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی

مدیرگروه و مدرس رباتیک و برنامه نویسی مجتمع فنی تهران (نمایندگی گرگان)

کارشناسی ارشد مکاترونیک


مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مکاترونیک در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران هستند. ایشان نزدیک به ۶ سال سابقه در زمینه برنامه نویسی میکروکنترلرهای مختلف و با تمرکز بر کاربرد آن ها در رباتیک و نیز آموزش این موضوعات را با خود دارند. ایشان در حال حاضر به عنوان مدیر گروه و مدرس رباتیک و برنامه نویسی با مجتمع فنی تهران همکاری دارند. (+)

مهندس مجتبی شادریان
مهندس مجتبی شادریان

عضو گروه مدرسین فرادرس

کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر – نرم افزار


مهندس مجتبی شادریان کارشناس ارشد مهندسی کامپیوتر هستند. ایشان به صورت حرفه ای به مدت هشت سال مشغول برنامه نویسی تحت ویندوز بوده اند و پروژه های تخصصی را برای سازمان ها و ارگان های مختلف طراحی و عملیاتی نموده اند. ایشان مدرس زبان های برنامه نویسی تحت ویندوز، دوره های امنیت و شبکه، اندروید، میکروکنترلرهای مختلف و انواع برد های صنعتی نظیر برد آردینو و برد رزبری پای، هستند. (+)

مهندس امید زندی
مهندس امید زندی

مدرس فرادرس

کارشناسی ارشد مهندسی برق – کنترل


مهندس امید زندی کارشناس ارشد مهندسی برق - کنترل از دانشگاه علم و صنعت ایران هستند. ایشان موفق به کسب رتبه اول المپیاد علمی دانشجویی مهندسی برق کشور در سال ۹۴ و همچنین رتبه سوم المپیاد علمی دانشجویی کشوری در سال ۱۳۹۳ در رشته برق شده اند. ایشان از رساله ارشد خود در زمینه «شناسایی عیوب ماشین های دوار» با موفقیت دفاع کردند. (+)از آردوینو می توان برای کنترل LED ها، موتورها، صفحه های نمایش و هر پروژه الکترونیک دیگری استفاده کرد. فقط کافی است این قطعه را به پورت USB کامپیوتر وصل کنید و برنامه را از کامپیوتر روی برد کنترلر دانلود کنید و سپس برد را در پروژه مورد نظرتان استفاده کنید. در راستای یادگیری آردوینو برای مخاطبین فرادرس، آموزش های آردوینو (Arduino) را در قالب یک گنجینه گردآوری کردیم. گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino) شامل ۵۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای یادگیری آردوینو محسوب می شود.

👥 مدرسین: مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی، مهندس مجتبی شادریان، مهندس امید زندی
🕓 مدت زمان: ۵۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
🎓 تعداد دانشجو: ۵۲۱ نفر این آموزش را تهیه کرده اند. — ۱۱۶ نفر در یک ماه اخیر

هزینه آموزش بدون تخفیف: ۲۲۵,۰۰۰ تومان
هزینه عادی آموزش: ۱۶۹,۰۰۰ تومان
در جشنواره تخفیف بهاره: ۷۶,۰۵۰ تومان (کسب اطلاعات بیشتر +)
دانلود آنی
فعال‌سازی آنی لینک دانلود، بلافاصله پس از ثبت سفارش

گنجینه فرادرس چیست؟
گنجینه ها مجموعه ای از چندین آموزش مجزا هستند که در یک بسته بزرگتر، حول یک موضوع واحد، ارائه می شوند. مزیت گنجینه ها این است که تهیه آن ها در قالب بسته جامع و به صورت گنجینه، در مقایسه با تهیه تک به تک آموزش ها، هزینه به مراتب کمتری دارد. به غیر از این، هیچ تفاوتی میان محتوای گنجینه ها و زیربخش های آن ها وجود ندارد.

  توضیحات

  آردوینو (Arduino) در واقع یک پلت فرم متن باز است که از دو قسمت نرم افزاری و سخت افزاری تشکیل شده است. بخش سخت افزاری آردوینو از میکروکنترلر Atmel به عنوان قطعه سخت افزاری اصلی و از زبان برنامه نویسی جاوا هم به عنوان بخش نرم افزاری استفاده می کند. از آردوینو می توان برای کنترل LED ها، موتورها، صفحه های نمایش و هر پروژه الکترونیک دیگری استفاده کرد. فقط کافی است این قطعه را به پورت USB کامپیوتر وصل کنید و برنامه را از کامپیوتر روی برد کنترلر دانلود کنید و سپس برد را در پروژه مورد نظرتان استفاده کنید. بله؛ کار با آردوینو به همین سادگی است.

  در راستای یادگیری آردوینو برای مخاطبین فرادرس، آموزش های آردوینو (Arduino) را در قالب یک گنجینه گردآوری کردیم. گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino) شامل ۵۷ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای یادگیری آردوینو محسوب می شود.

   

  گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)

  گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)

  مجموع مدت زمان: ۵۷ ساعت و ۵۲ دقیقه

  تعداد آموزش های گنجینه: ۱۰ عنوان

  فهرست آموزش های این گنجینه

  ۱
  آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) با محوریت پروژه های رباتیک - مقدماتی
  آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) با محوریت پروژه های رباتیک - مقدماتی

  مدرس: مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی

  مدت زمان: ۸ ساعت و ۴۷ دقیقه

  آردوینو یک برد کنترلی کوچک است که با برنامه نویسی درست می تواند کارهای بزرگی انجام دهد. از کنترل یک ربات گرفته تا پیاده سازی خانه های هوشمند. که در این فرادرس به معرفی این وسیله کاربردی و ارزان قیمت و نحوه ی برنامه نویسی آن با محوریت ساخت یک ربات (مسیریاب/فاصله یاب) خواهیم پرداخت.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۲
  آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) - تکمیلی
  آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) - تکمیلی

  مدرس: مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی

  مدت زمان: ۶ ساعت و ۵۳ دقیقه

  آردوینو بردهایی هستند که براساس برخی از میکروکنترلرها ساخته شده اند و امکان احساس کنترل فضای بیشتری از دنیای فیزیکی را فراهم می کند. در اصل یک پلتفرم متن باز برای نمونه سازی و انجام پروژه های الکترونیکی به شمار می رود. هدف این فرادرس، آموزش به شکلی است که چه کاربران مبتدی که دانش کافی از برنامه نویسی ندارند و چه برنامه نویسان حرفه ای که با پلتفرم آردوینو آشنایی دارند، به کمک این ماژول امکان ساخت مجموعه های پیچیده را داشته باشند.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۳
  آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) با متلب (MATLAB)
  آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) با متلب (MATLAB)

  مدرس: مهندس ابوذر تمسکنی زاهدی

  مدت زمان: ۴ ساعت و ۱۵ دقیقه

  اگر با نرم افزار آردوینو آشنایی داشته باشید، می دانیم که این برد کوچک اما قدرتمند به ما این امکان را می دهد تا برای راه اندازی طیف وسیعی از قطعات و سنسورهای الکترونیکی، برنامه نویسی های لازم را انجام دهیم. اما حال اگر شما بخواهید نتایج آزمایش های خود را به طور دقیق تحلیل کنید و یا در مقالات معتبر علمی به آن استناد کنید، نیازمند استفاده از استاندارهای شناخته شده ای هستید که یکی از نرم افزارهای معتبر، نرم افزار متلب (MATLAB) است که داده های خروجی آن قابل استناد خواهد بود. ما نیز سعی داریم بین محیط بیرونی و داده های کامپیوتری ارتباط برقرار کنیم که راه حل ما به شما استفاده از آردوینو با متلب است.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۴
  آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) با نرم افزار پروتئوس (Proteus)
  آموزش آردوینو در نرم افزار پروتئوس (برنامه نویسی و شبیه سازی همراه با پیاده سازی چند پروژه)

  مدرس: مهندس امید زندی

  مدت زمان: ۸ ساعت و ۵۱ دقیقه

  در این آموزش به برنامه نویسی نرم افزار آردوینو (Arduino) با استفاده از نرم افزار پروتئوس (Proteus) می پردازیم. شبیه سازی با نرم افزار پروتئوس این امکان را به وجود می آورد که برای طرح ها و پروژه های خود بدون صرف هزینه، نمونه بسازیم و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شویم. همچنین با توجه به این که اغلب پروژه های عملی مهندسی برق، الکترونیک شامل بخش های مختلفی مانند: پردازنده ها و مدارات الکتریکی است، شبیه سازی و برنامه نویسی آردوینو در پروتئوس این فرصت را به ما می دهد که خیلی راحت طراحی مدارات الکترونیک را با برنامه نویسی ترکیب کنیم و بعد از نهایی سازی پروژه های شبیه سازی از همان طرح ها برای پیاده سازی عملی استفاده کنیم.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۵
  آموزش پیاده سازی سیستم های کنترلی با آردوینو
  آموزش پیاده سازی سیستم های کنترلی با آردوینو

  مدرس: مهندس امید زندی

  مدت زمان: ۴ ساعت و ۴۳ دقیقه

  در این آموزش، در ابتدا با چند نمونه از موتورهای صنعتی آشنا خواهیم شد. سپس به مبحث اندازه گیری موقعیت و سرعت موتور جریان مستقیم با استفاده از انکودر و سخت افزار آردوینو می پردازیم. در ادامه آموزش، انواع کنترلرها برای کنترل موقعیت و سرعت موتور معرفی خواهد شد و سیستم حلقه بسته در نرم افزار آردوینو به صورت عملی اجرا خواهد شد و در نهایت روش های فرمان دادن به موتور یعنی از طریق ارسال سیگنال آنالوگ، ارسال از طریق صفحه کلید و ارسال از طریق موبایل (بلوتوث موبایل) را ارائه خواهیم داد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۶
  آموزش پیاده سازی کنترل تطبیقی مدل مرجع با آردوینو (Arduino)
  آموزش پیاده سازی کنترل تطبیقی مدل مرجع با آردوینو (Arduino)

  مدرس: مهندس امید زندی

  مدت زمان: ۳ ساعت و ۵ دقیقه

  در این آموزش به صورت گام به گام و عملی، مراحل لازم برای طراحی یک کنترل تطبیقی مدل مرجع برای کنترل موقعیت یک موتور جریان مستقیم با استفاده از برد آردوینو آموزش داده خواهد شد. در ابتدا به صورت تئوری کنترل تطبیقی طراحی خواهد شد و در محیط نرم افزار سیمیولینک، شبیه سازی خواهد شد و سپس کنترلر طراحی شده از طریق برنامه نویسی در محیط نرم افزار آردوینو پیاده سازی شده و بر روی موتور جریان مستقیم واقعی تست خواهد شد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۷
  آموزش پروژه محور آردوینو با سی شارپ و اندروید – کنترل موتور پله ای
  آموزش پروژه محور آردوینو با سی شارپ و اندروید – کنترل موتور پله ای

  مدرس: مهندس مجتبی شادریان

  مدت زمان: ۴ ساعت و ۴۰ دقیقه

  امروزه، برد آردوینو یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین بردها به حساب می آید که یکی از دلایل آن، سادگی ارتباط این برد با انواع ماژول ها و تجهیزات دیگر می باشد؛ موتور های پله ای (Step Motors) نیز در صنعت کاربرد فراوانی دارند به عنوان مثال، هد پرینترهای موجود مجهز به این نوع موتور می باشند که باعث می شود کاغذ را به آرامی داخل پرینتر حرکت داده و تصویر مورد نظر را بر روی کاغذ چاپ کند، یکی دیگر از موارد استفاده موتور های پله ای، در رباتیک می باشد که به عنوان دست ربات می تواند مورد استفاده قرار گیرد، با توجه به اینکه حرکت موتور های پله ای بسیار دقیق بوده و در هر مرحله به اندازه ثابتی جا به جا می گردد، در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرند.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۸
  آموزش کنترل لوازم (برد آردوینو) از طریق شبکه با اندروید و سی شارپ
  آموزش کنترل لوازم (برد آردوینو) از طریق شبکه با اندروید و سی شارپ

  مدرس: مهندس مجتبی شادریان

  مدت زمان: ۷ ساعت و ۴۵ دقیقه

  در این فرادرس که شامل ۲ سمت برنامه نویسی است، در دروس ابتدایی نحوه برنامه نویسی سمت میکروکنترلر (برای این منظور از برد آردوینو UNO استفاده می شود) به صورت پروژه محور و در قالب مثال های مختلف آموزش داده می شود و در دروس بعدی، برنامه نویسی تحت ویندوز توسط کامپایلر سی شارپ و برنامه نویسی تحت اندروید توسط محیط بیسیک فور اندروید آموزش داده خواهد شد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۹
  آموزش کنترل زمان بندی شده LED RGB با اندروید
  آموزش کنترل زمان بندی شده LED RGB با اندروید

  مدرس: مهندس مجتبی شادریان

  مدت زمان: ۴ ساعت و ۱۸ دقیقه

  امروزه استفاده از بردهایی با اندازه کوچک و قابلیت های فراوان، روز به روز در حال گسترش است. علاوه بر این، به دلیل قیمت ناچیز، بردهای مذکور علاقه مندان بسیار زیادی پیدا کرده اند. یکی از معروف ترین و محبوب ترین این بردها، بردهای آردوینو هستند و بیشترین کاربرد آن ها در: صنعت روباتیک، هوشمندسازی، اتوماسیون و طرح های پژوهشی و تحقیقی است. به علاوه، کار با گوشی ها و تبلت های اندرویدی نیز به شدت افزایش یافته است. در این فرادرس، با استفاده از سیستم عامل اندروید (Android) و آردوینو، نحوه کنترل یک LED RGB به صورت زمان بندی شده به صورت کامل و کاربردی آموزش داده خواهد شد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۱۰
  آموزش اتصال برد آردوینو (Arduino) با برنامه نویسی سی شارپ (روشن کردن LED)
  آموزش اتصال برد آردوینو (Arduino) با برنامه نویسی سی شارپ (روشن کردن LED)

  مدرس: مهندس مجتبی شادریان

  مدت زمان: ۴ ساعت و ۳۴ دقیقه

  در این فرادرس، نحوه ارتباط بین برد آردوینو و محیط برنامه نویسی سی شارپ در قالب پروژه های متنوعی به صورت کامل آموزش داده خواهد شد. یکی از پروژه هایی که آموزش خواهیم داد کنترل LED توسط برنامه ای است که با کامپایلر سی شارپ برنامه نویسی شده است و کاربر می تواند از طریق نرم افزار، LED مورد نظر را روشن یا خاموش کند، پروتکل ارتباطی در این پروژه ها، واحد ارتباط سریال است که به صورت کامل نحوه راه اندازی و پیکربندی آن آموزش داده می شود.

  کسب اطلاعات بیشتر


  پیش نمایش

  پیش نمایش ۱ : آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) با محوریت پروژه های رباتیک - مقدماتی - ۳ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۹ مگابایت (کلیک کنید +)


  پیش نمایش ۲ : آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) - تکمیلی - ۱۸ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۱۸ مگابایت (کلیک کنید +)


  پیش نمایش ۳ : آموزش برنامه نویسی آردوینو (Arduino) با متلب (MATLAB) - ۶ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۲۶ مگابایت (کلیک کنید +)


  پیش نمایش ۴ : آموزش آردوینو در نرم افزار پروتئوس (برنامه نویسی و شبیه سازی همراه با پیاده سازی چند پروژه) - ۱۲ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۲۶ مگابایت (کلیک کنید +)


  پیش نمایش ۵ : آموزش پیاده سازی سیستم های کنترلی با آردوینو - ۲۰ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۶ : آموزش پیاده سازی کنترل تطبیقی مدل مرجع با آردوینو (Arduino) - ۹ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۷ : آموزش پروژه محور آردوینو با سی شارپ و اندروید – کنترل موتور پله ای - ۶ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۸ : آموزش کنترل لوازم (برد آردوینو) از طریق شبکه با اندروید و سی شارپ - ۱۹ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۹ : آموزش کنترل زمان بندی شده LED RGB با اندروید - ۲۰ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۱۰ : آموزش اتصال برد آردوینو (Arduino) با برنامه نویسی سی شارپ (روشن کردن LED) - ۲۴ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.


  آموزش‌های پیشنهادی و مرتبط
  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)
  ناشر فرادرس
  کد آموزش HPRD9704
  مدت زمان ۵۷ ساعت و ۵۲ دقیقه
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  حجم دانلود ۱۰٫۰۵ گیگابایت     (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)


  ​راهنمای تهیه آموزش ها

  آیا می دانید که تهیه یک آموزش از فرادرس و شروع یادگیری چقدر ساده است؟

  راهنمایی بیشتر ( +)

  در مورد این آموزش یا نحوه تهیه آن سوالی دارید؟ 
  • با شماره تلفن واحد مخاطبین ۵۷۹۱۶۰۰۰ (پیش شماره ۰۲۱) تماس بگیرید. - تمام ساعات اداری
  • با ما مکاتبه ایمیلی داشته باشید (این لینک). - میانگین زمان پاسخ دهی: ۳۰ دقیقه

  با شروع یادگیری، یک کلیک فاصله دارید. همین حالا شروع کنید.

  گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)

  هزینه آموزش: ۱۶۹,۰۰۰ تومان
  دیدگاه ها

  تا کنون ۵۲۱ نفراز این آموزش استفاده کرده اند.
  1. 4 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم فرادرس
   بنده اموزش مقدماتی اردوینو از مهندس زاهدی را تهیه کردم و از ان جایی که اون اموزش خوب بود این گنجینه را خریداری کردم و راضی بودم
   قسمت برنامه نویسی پیشرفته عالی بود فقط برخی مطالب مثل میانگین گیری در جوی استیک یکم برای بنده گنگ بود ولی توضیحات و فن بیان مهندس زاهدی عالی بود و نسبت به بقیه اساتید بیشتر مورد توجه بنده قرار گرفت
   برنامه نویسی برد اردوینو با متلب هم بسیار خوب بود فقط تنوع پروژه ها و سنسور ها کم بود
   راه اندازی موتور ها خوب وکافی
   فقط قسمت اندروید یکم نیاز به توضیحات بیشتر داشت
   در کل اینکه این اموزش ها یک جا جمع شدن بسیار کار زیبایی هست و برای امثال بنده خیلی بصرفه تر از تهیه هر اموزش به صورت جدا هست و به بقیه دوستان هم پیشنهاد میدم
   با تشکر از فرادرس

  2. 0 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید
   بنده دانشجوی کارشناسی ارشد هستم اولش فکر نمیکردم توی پایان نامه نیازی به استفاده از سیستم های کنترلی مثل آردوینو داشته باشم تا اینکه با شروع کار بر روی پایان نامه متوجه شدم باید حتما از سیستم های کنترلی استفاده کنم تا کار پیش بره و بین انواع سیستم آردوینو از همه راحت بود برام ولی کار باهاش به علت ناآشنا بودن سخت بود تا این از فرادرس این مجموعه رو تهیه کردیم تا تونستیم کار پایان نامه رو به سرانجام برسونیم.
   خواستم تشکر ویژه داشته باشم از تیم فرادرس به خاطر تلاش هاشون از بابت راه انداختن همچین کار زیبایی واقعا فوق العاده است.

  3. 0 از 5

   :

   من اولین آموزشی که از فرادرس تهیه کردم مربوط میشه به دوره ی آموزش آردویینو رباتیک محور.ترم چهار کارشناسی با معرفی استاد عزیزم این آموزش را برای یادگیری آردویینو تهیه کردم و در واقع اولین نقطه ی شروع یادگیری برنامه نویسی برای برد های نهفته شد.این آموزش واقعا عالی بود.هم مباحث مربوط به کد نویسی رو پوشش داد و هم با قطعات مختلف الکترونیکی خوب آشنا شدیم.
   نکته ی جالب آموزش های فرادرس اینه که میتونی قبل خرید مدتی معقولی از هر قسمت رو ببینین.پس میشه با اطمینان خاطر خرید کنین.

  4. 0 از 5

   :

   با سلام خدمت گروه فرادرس
   ممنون از مطالب کاربردی و مفیدتون و سایت عالیتون


  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:​همین امروز شروع به آموختن کنید​

گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)

هزینه آموزش: ۱۶۹,۰۰۰ تومان


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


به همراه دهها آموزش دیگر مرتبط با گنجینه آموزش های آردوینو (Arduino)

برای مشاهده آموزش های مرتبط دیگر، در میان بیش از ده هزار ساعت آموزش منتشر شده در فرادرس، جستجو کنید ...


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران