آموزش کامل علوم پزشکی

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش کامل علوم پزشکی

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرسین

دکتر عاطفه شریفی راد
دکتر عاطفه شریفی راد

مدرس فرادرس

دکترای تخصصی ژنتیک مولکولی


دکتر عاطفه شریفی راد دکترای ژنتیک مولکولی از پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری هستند که در حال حاضر علاوه بر مشاوره‌ پایان‌ نامه‌ دانشجویان در این مرکز، با برخی از سازمان های فعال در زمینه ژنتیک نیز در انجام برخی طرح‌ های پژوهشی، همکاری دارند. (+)

دکتر نادر گودرزی
دکتر نادر گودرزی

عضو هیأت علمی دانشگاه رازی

دکترای تخصصی علوم تشریح


نادر گودرزی دکترای تخصصی علوم تشریح از دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران هستند. همچنین ایشان عضو هیأت علمی گروه علوم پایه دانشکده دامپزشکی دانشگاه رازی کرمانشاه می باشند. (+)

دکتر مجتبی هدایتی چکوسری
دکتر مجتبی هدایتی چکوسری

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دکترای تخصصی توکسین های میکروبی


دکتر مجتبی هدایتی چکوسری دارای مدرک دکترای توکسین های میکروبی از دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله هستند. ایشان دوره های تخصصی ژنتیک، تکامل، حشره شناسی و انگل شناسی پزشکی را در انگلستان گذرانده اند. همچنین تجارب ارزشمندی در صنعت داروسازی کشور به عنوان محقق داشته اند. ایشان دارای کتب و تالیفات فراوان بوده که به عنوان منبع اصلی امتحانات زیست شناسی و علوم پایه پزشکی استفاده می شود. (+)

احدعلی هراتی اصل
احدعلی هراتی اصل

مدرس فرادرس

دانشجوی دکترای تخصصی باکتری شناسی


احد علی هراتی اصل دانشجوی دکترای تخصصی باکتری شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستند و در حال حاضر روی مراحل پایانی رساله خود کار می کنند. (+)

امیرمحمد قربانی
امیرمحمد قربانی

مدرس فرادرس

دانشجوی دکترای تخصصی پزشکی


امیرمحمد قربانی دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. ایشان سابقه برگزاری دوره های آموزشی متعدد برای دانشجویان علوم پزشکی و علوم پایه را دارند. همچنین برای افزایش دانش عمومی افراد، در مورد بیماری ایدز نیز دوره های مختلفی را برگزار کرده اند. (+)

رضوانه قاسم نژاد
رضوانه قاسم نژاد

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل

کارشناسی ارشد علوم تشریحی


رضوانه قاسم نژاد کارشناس ارشد علوم تشریحی از دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل هستند. ایشان علاقه مند به حوزه تدریس، روش های نوین آموزشی و همچنین پژوهش در آموزش هستند. ایشان همچنین در سال ۹۲ به عنوان پزوهشگر برگزیده دانشگاه علوم پزشکی گیلان انتخاب گردیدند و همچنین دارای سابقه پژوهشی در زمینه «آپوپتوزیس در سلو های زایا » هستند. (+)

مهندس فتاح حایری
مهندس فتاح حایری

محقق در مرکز تحقیقات بیورزونانس دانشگاه صنعتی امیرکبیر

دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی -گرایش مهندسی بافت


مهندس فتاح حایری دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی گرایش مهندسی بافت هستند. ایشان رتبه سوم جشنواره جوان خوارزمی در رشته الکترونیک و نیز مقام سوم مسابقات بین المللی ایران اپن در زمینه ربات های زیردریایی و همچنین کسب عنوان جوان ترین کارآفرین و دریافت تقدیر نامه از معاون محترم ریاست جمهور، وزیر علوم و وزیر آموزش و پرورش به جهت اختراعات و جشنواره ها و نیز دو پتنت داخلی و سه نمایشگاه ملی را در کارنامه خود دارند. (+)

جواد راحتی
جواد راحتی

مدرس فرادرس

کارشناسی پرستاری


جواد راحتی کارشناس پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی گناباد هستند. ایشان مشغول به فعالیت در زمینه تحصیلی خود در دانشگاه علوم پزشکی گناباد هستند. محتوای ارائه شده از ایشان در حال حاضر از معدود محتواهای آموزشی مجازی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های پیراپزشکی می باشد. (+)با توجه به پیشرفت فراوان رشته های علوم پزشکی و افزایش تعداد دارندگان مدارک پزشکی، پرستاری، اتاق عمل، هوشبری، مامایی و سایر رشته های علوم پزشکی در کشور عزیزمان و همچنین کم بودن منابع اینترنتی و مجازی (شامل منابع متنی و صوتی و تصویری) برای این رشته ها، این گنجینه را تهیه کرده ایم. امروزه در دانشگاه ها دروس پایه رشته های علوم پزشکی بسیار مهم است. ولی متاسفانه اساتید وقت کافی برای ارائه موضوعات به طور کامل ندارند و دانشجویان با ابهامات زیادی دروس را به پایان می رسانند. بنابراین گنجینه آموزش های علوم پزشکی می تواند کمک شایانی به دانشجویان رشته های علوم پزشکی بکند.

👥 مدرسین: دکتر عاطفه شریفی راد، دکتر نادر گودرزی، دکتر مجتبی هدایتی چکوسری، احدعلی هراتی اصل، امیرمحمد قربانی، رضوانه قاسم نژاد، مهندس فتاح حایری، جواد راحتی
🕓 مدت زمان: ۶۹ ساعت و ۱۲ دقیقه
🎓 تعداد دانشجو: ۶۵ نفر این آموزش را تهیه کرده اند.

هزینه آموزش بدون تخفیف: ۲۰۷,۰۰۰ تومان
هزینه عادی آموزش: ۱۶۳,۰۰۰ تومان
در جشنواره عید فطر: ۹۷,۸۰۰ تومان (کسب اطلاعات بیشتر +)
دانلود آنی
فعال‌سازی آنی لینک دانلود، بلافاصله پس از ثبت سفارش

گنجینه فرادرس چیست؟
گنجینه ها مجموعه ای از چندین آموزش مجزا هستند که در یک بسته بزرگتر، حول یک موضوع واحد، ارائه می شوند. مزیت گنجینه ها این است که تهیه آن ها در قالب بسته جامع و به صورت گنجینه، در مقایسه با تهیه تک به تک آموزش ها، هزینه به مراتب کمتری دارد. به غیر از این، هیچ تفاوتی میان محتوای گنجینه ها و زیربخش های آن ها وجود ندارد.

  توضیحات

  با توجه به پیشرفت فراوان رشته های علوم پزشکی و افزایش تعداد دارندگان مدارک پزشکی، پرستاری، اتاق عمل، هوشبری، مامایی و سایر رشته های علوم پزشکی در کشور عزیزمان و همچنین کم بودن منابع اینترنتی و مجازی (شامل منابع متنی و صوتی و تصویری) برای این رشته ها، این گنجینه را تهیه کرده ایم. امروزه در دانشگاه ها دروس پایه رشته های علوم پزشکی بسیار مهم است. ولی متاسفانه اساتید وقت کافی برای ارائه موضوعات به طور کامل ندارند و دانشجویان با ابهامات زیادی دروس را به پایان می رسانند. بنابراین گنجینه آموزش های علوم پزشکی می تواند کمک شایانی به دانشجویان رشته های علوم پزشکی بکند.

  گنجینه آموزش های علوم پزشکی شامل مجموعه ای از فیلم های آموزشی در مورد آموزش های علوم پزشکی است که ارائه شده است. این گنجینه شامل بیش از ۶۵ ساعت برنامه آموزشی تخصصی است که منبعی بی نظیر برای دانشجویان رشته های علوم پزشکی و علاقه مندان محسوب می شود. در همین راستا آموزش های علوم پزشکی که در فرادرس منتشر شده اند را در قالب یک گنجینه جمع آوری نمودیم و مخاطبین فرادرس می توانند این گنجینه را با ۲۵ درصد تخفیف نسبت به مجموع هزینه همه آموزش ها، دریافت کنند. مشخصات گنجینه دروس کارشناسی ارشد رشته مدیریت، در ادامه آمده است.

  آموزش کامل علوم پزشکی

  آموزش کامل علوم پزشکی

  مجموع مدت زمان: ۶۹ ساعت و ۱۲ دقیقه

  تعداد آموزش های گنجینه: ۹ عنوان

  فهرست آموزش های این گنجینه

  ۱
  آموزش آناتومی عمومی بدن انسان
  آموزش آناتومی عمومی بدن انسان

  مدرس: رضوانه قاسم نژاد

  مدت زمان: ۷ ساعت و ۲ دقیقه

  در این آموزش به صورت گام به گام تمام مفاهیم ضروری درس آناتومی بدن انسان، توضیح داده شده است، این آموزش پیش نیازی کاملا ضروری در جهت درک مفاهیم درس آناتومی که مورد نیاز دانشجویان پزشکی، دندان پزشکی، مهندسی پزشکی، کارشناسی ارشد علوم تشریحی و همچنین دانشجویان دوره دکترای بیولوژی تولید مثل می باشد. به علاوه تمامی نیاز دانشجویانی که ملزم به گذراندن واحد کلیات آناتومی می باشند، اعم از پرستاری، مامایی، علوم آزمایشگاهی، رادیوتراپی و … را مرتفع می سازد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۲
  آموزش هیستولوژی و پاتولوژی پایه (آناتومی بدن)
  آموزش هیستولوژی و پاتولوژی پایه (آناتومی بدن)

  مدرس: مهندس فتاح حایری

  مدت زمان: ۸ ساعت و ۱۶ دقیقه

   اهمیت این فرادرس برای دانشجویان از آن جهت است که فهم بیولوژی بدن انسان را از طریق واحدهای سازنده آن درک کرده و می توانند به کمک آن به تحلیل وقایع بدن، تحلیل پروژه های پایانی خود، تحلیل داده های خروجی میکروسکوپ های مختلف بپردازند و همچنین ارتباط آسیب های بدن با منشا آن را درک نمایند.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۳
  آموزش مقدماتی فیزیولوژی (Physiology)
  آموزش مقدماتی فیزیولوژی (Physiology)

  مدرس: جواد راحتی

  مدت زمان: ۲ ساعت و ۳۹ دقیقه

  امروزه در دانشگاه ها دروس پایه رشته های پزشکی و پیراپزشکی بسیار مهم می باشند. ولی متأسفانه اساتید وقت کافی برای ارائه موضوعات به طور کامل ندارند و دانشجویان با ابهامات زیادی دروس را به پایان می رسانند. بنابراین چنین آموزشی می تواند کمک شایانی به دانشجویان رشته های پیراپزشکی و حتی پزشکی بکند. هدف از این فرادرس آشنایی با علم فیزیولوژی و بررسی فیزیولوژی سلول و فیزیولوژی حرکتی و فیزیولوژی قلب می باشد. این سه موضوع مهم ترین و به نوعی پایه و اساس فیزیولوژی می باشند که با تسلط بر آنها بسیاری از امورات بالینی و تئوری قابل اجرا خواهند بود.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۴
  آموزش میکروبیولوژی پزشکی (میکروب شناسی)
  آموزش میکروبیولوژی پزشکی (میکروب شناسی)

  مدرس: دکتر مجتبی هدایتی چکوسری

  مدت زمان: ۷ ساعت و ۷ دقیقه

  میکروب شناسی پزشکی یکی از اصلی ترین دروس آموزشی رشته هایی چون پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری، مامایی، فوریت های پزشکی، تکنسین های دهان و دندان، بهداشت عمومی و حرفه ای، و پیش نیاز بسیاری از رشته های زیر مجموعه پزشکی مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. اشراف بر این درس که در اکثر آزمون های علوم پایه و کنکورها از ضریب بالایی برخوردار است موجب تسلط دانشجو بر بسیاری از جنبه های مهم بیولوژی نیز خواهد شد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۵
  آموزش بافت شناسی عمومی
  آموزش بافت شناسی عمومی

  مدرس: دکتر نادر گودرزی

  مدت زمان: ۸ ساعت و ۳۳ دقیقه

  رشته بافت شناسی یکی از زیر شاخه های علوم تشریح (علوم آناتومی) است که به بررسی میکروسکوپی ساختارهای تشکیل دهنده بدن انسان و سایر حیوانات می پردازد. بدون تردید، اطلاع از ساختمان طبیعی و نرمال بافت های تشکیل دهنده اندام ها در بدن برای مقایسه ساختار آن ها با حالت های غیرطبیعی بیمار، ضروری و بنیادین است. به عبارت دیگر برای درک هر چه بهتر تغییراتی که به دنبال بیماری های مختلف، در بافت های بدن رخ می دهد، لازم است که در ابتدا با ساختارهای طبیعی و سالم این بافت ها آشنا بود.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۶
  آموزش مبانی علم ژنتیک
  آموزش مبانی علم ژنتیک

  مدرس: دکتر عاطفه شریفی راد

  مدت زمان: ۹ ساعت و ۱۶ دقیقه

  بی شک، کشف قوانین حاکم بر وراثت صفات ژنتیکی، نقطه عطف مهمی در تاریخ علم زیست شناسی به شمار می رود. اصلاح ژنتیکی انواع گیاهان و جانوران با اهداف گوناگون تجاری و صنعتی، مطالعه موشکافانه طیف گسترده ای از بیماری ها در مقیاس ژنومی و کاهش نرخ تولد نوزادان مبتلا به برخی بیماری های مادرزادی، تنها چند نمونه از صدها کاربرد علم ژنتیک در دنیای امروز است، که اصول آن بر مباحث ژنتیک پایه استوار است؛ شاخه ای از ژنتیک که به مطالبی از جمله مندلیسم، تقسیم هسته، سیتوژنتیک، روابط بین الل ها و ژن ها، تاثیر جنسیت بر وراثت و وراثت برون هسته ای می پردازد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۷
  آموزش آنتی بیوتیک ها و عوامل ضدمیکروبی
  آموزش آنتی بیوتیک ها و عوامل ضدمیکروبی

  مدرس: احدعلی هراتی اصل

  مدت زمان: ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه

  یکی از راه های پیشگیری از مقاومت های دارویی و درمان صحیح عفونت ها، آشنایی با کلاس های مختلف آنتی بیوتیکی، مکانیسم عمل آن ها و استفاده از آنتی بیوتیک های مناسب برای درمان است. این آموزش به صورت خلاصه به ذکر نکات کلیدی در باب گروه های مختلف آنتی بیوتیکی (باکتریایی، قارچی و انگلی)، مکانیسم عمل آن ها، نحوه بروز مقاومت های دارویی و نحوه پیشگیری از آن ها پرداخته است. مطالعه مباحث مطرح شده می تواند برای گروه های پزشکی، علوم پایه پزشکی و گروه های زیست شناسی، بسیار مفید باشد.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۸
  آموزش تیروئیدولوژی (Thyroidology) - آناتومی و علائم و درمان بیماری های غده تیروئید
  آموزش تیروئیدولوژی (Thyroidology) - آناتومی و علائم و درمان بیماری های غده تیروئید

  مدرس: امیرمحمد قربانی

  مدت زمان: ۱۲ ساعت و ۵۷ دقیقه

  تیروئید، این عضو کوچک ۱۰ یا ۲۰ گرمی در جلوی گردن، هورمون هایی تولید می کند که تقریبا بر تمامی سلول های بدن تاثیرات قابل توجهی دارند. به دلیل این تاثیر وسیع، اختلالات این غده، با علامت های متنوعی خود را نشان می دهد. چه اختلالات آناتومیک غده تیروئید و چه اختلالات عملکردی آن (کم کاری و پرکاری تیروئید) جزو بیماری های شایع ایران و سایر نقاط جهان هستند. به جرات می توان گفت که مباحث مرتبط با غده تیروئید و بیماری دیابت، مهم ترین بیماری های شاخه اندوکرینولوژی (Endocrinology) هستند.

  کسب اطلاعات بیشتر

  ۹
  آموزش جنین شناسی (Embryology)
  آموزش جنین شناسی (Embryology)

  مدرس: دکتر نادر گودرزی

  مدت زمان: ۱۰ ساعت و ۳۷ دقیقه

  بطور کلی جنین شناسی (Embryology) یکی از اصلی ترین دروس علوم پایه در رشته های مرتبط با علوم پزشکی و پیراپزشکی محسوب می گردد که به بررسی نحوه تکامل و تشکیل رویان در دوران بارداری و همچنین ایجاد ناهنجاری های مادرزادی می پردازد. بنابراین یادگیری دقیق و اصولی این علم تاثیر بسیار فراوانی در درک بهتر آناتومی ساختارهای مختلف بدن و همچنین چگونگی ایجاد ناهنجاری های مادرزادی و ناقص الخلقه زایی ها خواهد داشت. در این فرادرس بطور کامل چگونگی تکامل یک فرد جدید از زمان لقاح و تشکیل سلول تخم تا زمان تولد بصورت روز به روز و هفته به هفته همراه با تصاویر واقعی و شماتیک شرح داده شده است.

  کسب اطلاعات بیشتر


  پیش نمایش

  پیش نمایش ۱ : آناتومی عمومی بدن انسان - ۲۴ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۲۱ مگابایت (کلیک کنید +)

  پیش نمایش ۲ : هیستولوژی و پاتولوژی پایه (آناتومی بدن) - ۱۳ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۱۲ مگابایت (کلیک کنید +)

  پیش نمایش ۳ : آموزش مقدماتی فیزیولوژی (Physiology) - ۶ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۱۲ مگابایت (کلیک کنید +)

  پیش نمایش ۴ : میکروبیولوژی پزشکی (میکروب شناسی) - ۴ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۵ : بافت شناسی عمومی - ۱۴ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۶ : مبانی علم ژنتیک - ۶ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۷ : آنتی بیوتیک ها و عوامل ضدمیکروبی - ۵ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۸ : تیروئیدولوژی (Thyroidology) - آناتومی و علائم و درمان بیماری های غده تیروئید - ۱۳ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.

  پیش نمایش ۹ : جنین شناسی (Embryology) - ۶ دقیقه


  مشاهده آنلاین و یا دانلود رایگان این پیش نمایش، نیازمند عضویت و ورود به سایت (+) است.


  آموزش‌های پیشنهادی و مرتبط
  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش کامل علوم پزشکی
  ناشر فرادرس
  شناسه اثر ۸-۱۲۴۵۲-۰۶۵۷۸۴ (ثبت شده در مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد)
  کد آموزش HPBME9805
  مدت زمان ۶۹ ساعت و ۱۲ دقیقه
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  حجم دانلود ۳٫۷۵ گیگابایت     (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)


  ​راهنمای تهیه آموزش ها

  آیا می دانید که تهیه یک آموزش از فرادرس و شروع یادگیری چقدر ساده است؟

  راهنمایی بیشتر ( +)

  در مورد این آموزش یا نحوه تهیه آن سوالی دارید؟ 
  • با شماره تلفن واحد مخاطبین ۵۷۹۱۶۰۰۰ (پیش شماره ۰۲۱) تماس بگیرید. - تمام ساعات اداری
  • با ما مکاتبه ایمیلی داشته باشید (این لینک). - میانگین زمان پاسخ دهی: ۳۰ دقیقه

  با شروع یادگیری، یک کلیک فاصله دارید. همین حالا شروع کنید.

  آموزش کامل علوم پزشکی

  هزینه عادی آموزش: ۱۶۳,۰۰۰ تومان
  در جشنواره عید فطر: ۹۷,۸۰۰ تومان (کسب اطلاعات بیشتر +)
  دیدگاه ها

  تا کنون ۶۵ نفراز این آموزش استفاده کرده اند.

  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:​همین امروز شروع به آموختن کنید​

آموزش کامل علوم پزشکی

هزینه عادی آموزش: ۱۶۳,۰۰۰ تومان
در جشنواره عید فطر: ۹۷,۸۰۰ تومان (کسب اطلاعات بیشتر +)


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


به همراه دهها آموزش دیگر مرتبط با آموزش کامل علوم پزشکی

برای مشاهده آموزش های مرتبط دیگر، در میان بیش از ده هزار ساعت آموزش منتشر شده در فرادرس، جستجو کنید ...


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران