آموزش استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک (رایگان)

آموزش استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک (رایگان)

تعداد دانشجو
۲۸۱ نفر
مدت زمان
۱۸ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
محتوای این آموزش
۱ بازخورد (مشاهده نظرات)
آموزش استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک (رایگان)

در فیلم آموزشی «استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک»، که به صورت رایگان بر روی فرادرس منتشر شده است، نحوه استفاده از امکانات متلب (MATLAB)، برای تعریف بلوک های سفارشی مبتنی بر توابع و عبارات محاسباتی متلبی، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. استفاده از قدرت بالای نرم افزار متلب و زبان برنامه نویسی متلب، در کنار قابلیت های سیمیولینک، می تواند قدرت این دو نرم افزارها را بیشتر کرده و شبیه سازی های پیشرفته تری را انجام پذیر کند.

آموزش استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک (رایگان)

مدت زمان
۱۸ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
۱ بازخورد (مشاهده نظرات)
مدرس
دکتر سید مصطفی کلامی هریس

دکتری تخصصی مهندسی برق - کنترل

دکتر سید مصطفی کلامی هریس یکی از بنیانگذاران و مدیران کنونی فرادرس و از اعضای هیات علمی آن است. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته مهندسی برق - کنترل، از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (قطب علمی کنترل صنعتی) هستند و زمینه های پژوهشی و کاری تخصصی ایشان، در حوزه های مختلف مهندسی کنترل و سیستم های هوشمند بوده است.

توضیحات تکمیلی

در فیلم آموزشی «استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک»، که به صورت رایگان بر روی فرادرس منتشر شده است، نحوه استفاده از امکانات متلب (MATLAB) برای تعریف بلوک های سفارشی مبتنی بر توابع و عبارات محاسباتی متلب، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. استفاده از قدرت بالای نرم افزار متلب و زبان برنامه نویسی متلب، در کنار قابلیت های سیمیولینک، می تواند قدرت این دو نرم افزار را بیشتر کرده و شبیه سازی های پیشرفته تری را انجام پذیر کند. مانند سایر آموزش های فرادرس، در این فیلم آموزشی نیز همه مراحل این شبیه سازی به صورت گام به گام انجام شده است.

این فیلم، بخشی از کارگاه تخصصی آموزش شبیه سازی و مدل سازی با سیمیولینک (Simulink) است، که در اسفند ماه 1393، با همکاری فرادرس و شاخه دانشجویی IEEE در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور افراد مختلفی از دانشگاه ها و صنایع ایران، برگزار شد و گواهینامه بین المللی معتبر از سوی IEEE به شرکت کنندگان ارائه گردید. مدرس این کارگاه آموزشی، دکتر سید مصطفی کلامی هریس، دانش آموخته دکتری مهندسی برق - کنترل، از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی است.

این آموزش بخشی از «مجموعه فرادرس های ضبط شده کارگاه تخصصی مدل سازی و شبیه سازی با سیمیولینک» است. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی این لینک (+) کلیک کنید.


آنچه در این آموزش خواهید دید:

آموزش ویدئویی مورد تائید فرادرس
فایل برنامه ها و پروژه های اجرا شده
فایل PDF یادداشت‌ های ارائه مدرس
دانلود کامل و رایگان فرادرس استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک
جهت شروع مطالعه و یادگیری نیاز است بعد از ورود (+) و یا عضویت (+) بر روی دکمه «شروع یادگیری» کلیک کنید.

اطلاعات تکمیلی

نام آموزش آموزش استفاده از توابع متلب برای مدل سازی در سیمیولینک (رایگان)
ناشر فرادرس
کد آموزش FWSIM9312E9
مدت زمان ۱۸ دقیقه
زبان فارسی
نوع آموزش آموزش ویدئویی (نمایش آنلاین + دانلود)
حجم دانلود ۶۲ بایت (کیفیت ویدئو HD با فشرده سازی انحصاری فرادرس)آموزش‌های پیشنهادی برای شمانظرات

مهسا
مهسا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی کارکنان سایت خوبه فرادرس. بنده از پکیج های شبیه سازی با متلب استفاده کردم و بسیار پر بار بود. تمامی اموزش ها هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی عالی بودند. با استفاده از این پکیج ها توانستم که به راحتی پروژه نهایی مربوط به مقطع کارشناسی در بخش مربوط به دستور های شرطی را با درجه بالا انجام بدم. فقط در صورتی که تعداد مثال ها را بالا تر ببرید میتواند در روند یادگیری تاثیر بیش تری داشته باشد.
پاسخ به نظر

برچسب‌ها:
simulink | استفاده از توابع متلب در سیمیولینک | ترکیب متلب و سیمیولینک | تعریف بلوک های سفارشی در سیمیولینک | حل عددی | سیمیولینک | شبیه سازی | شبیه سازی سیستم های دینامیکی | شبیه سازی عددی | عبارات محاسباتی | مدل سازی | مدل سازی سیستم های دینامیکی
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

×
فهرست جلسات ۱ جلسه ویدئویی