آموزش حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک - (رایگان)

آموزش حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک - (رایگان)

تعداد دانشجو
۱۳۵ نفر
مدت زمان
۱۳ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
محتوای این آموزش
۲ بازخورد (مشاهده نظرات)
آموزش حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک - (رایگان)

در فیلم آموزشی «حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک»، که به صورت رایگان بر روی فرادرس منتشر شده است، با استفاده از امکانات موجود در بسته نرم افزاری سیمیولینک، فرایند حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE، به صورت شبیه سازی یک سیستم دینامیکی بیان شده است و راه حل عددی معادله دیفرانسیل، با استفاده از نتیجه شبیه سازی سیستم دینامیکی به دست آمده است.

آموزش حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک - (رایگان)

مدت زمان
۱۳ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
۲ بازخورد (مشاهده نظرات)
مدرس
دکتر سید مصطفی کلامی هریس

دکتری تخصصی مهندسی برق - کنترل

دکتر سید مصطفی کلامی هریس یکی از بنیانگذاران و مدیران کنونی فرادرس و از اعضای هیات علمی آن است. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته مهندسی برق - کنترل، از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (قطب علمی کنترل صنعتی) هستند و زمینه های پژوهشی و کاری تخصصی ایشان، در حوزه های مختلف مهندسی کنترل و سیستم های هوشمند بوده است.

توضیحات تکمیلی

در فیلم آموزشی «حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک»، که به صورت رایگان بر روی فرادرس منتشر شده است، با استفاده از امکانات موجود در بسته نرم افزاری سیمیولینک، فرایند حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE، به صورت شبه سازی یک سیستم دینامیکی بیان شده است و راه حل عددی معادله دیفرانسیل، با استفاده از نتیجه شبیه سازی سیستم دینامیکی به دست آمده است. همه مراحل کار، به صورت گام به آموزش داده شده است و نتایج به دست آمده، به صورت کامل مورد بحث و بررسی واقع شده اند.

این فیلم، بخشی از کارگاه تخصصی آموزش شبیه سازی و مدل سازی با سیمیولینک (Simulink) است، که در اسفند ماه 1393، با همکاری فرادرس و شاخه دانشجویی IEEE در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور افراد مختلفی از دانشگاه ها و صنایع ایران، برگزار شد و گواهینامه بین المللی معتبر از سوی IEEE به شرکت کنندگان ارائه گردید. مدرس این کارگاه آموزشی، دکتر سیدمصطفی کلامی هریس، دانش آموخته دکترای مهندسی برق - کنترل، از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی است.

این آموزش بخشی از «مجموعه فرادرس های ضبط شده کارگاه تخصصی مدل سازی و شبیه سازی با سیمیولینک» است.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی این لینک (+) کلیک کنید.


آنچه در این آموزش خواهید دید:

آموزش ویدئویی مورد تائید فرادرس
فایل برنامه ها و پروژه های اجرا شده
فایل PDF یادداشت‌ های ارائه مدرس
آموزش حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک
جهت شروع مطالعه و یادگیری نیاز است بعد از ورود (+) و یا عضویت (+) بر روی دکمه «شروع یادگیری» کلیک کنید.

اطلاعات تکمیلی

نام آموزش آموزش حل یک معادله دیفرانسیل معمولی یا ODE با سیمیولینک - (رایگان)
ناشر فرادرس
کد آموزش FWSIM9312E1
مدت زمان ۱۳ دقیقه
زبان فارسی
نوع آموزش آموزش ویدئویی (نمایش آنلاین + دانلود)
حجم دانلود ۴۷ بایت (کیفیت ویدئو HD با فشرده سازی انحصاری فرادرس)آموزش‌های پیشنهادی برای شمانظرات

سمیرا
سمیرا

با عرض سلام.

در ابتدا لازم می دانم از تمامی مسئولین این سایت و به خصوص آقای دکتر کلامی به خاطر این نوآوری بسیار مفید تشکر و قدردانی نمایم.

من حل تمرین درس معادلات دیفرانسیل هستم و خودم واقعا نمی دانستم چگونه این مبحث را برای دانشجویان ترم دوم که چیز زیادی از متلب و برنامه نویسی نمی دانند، آموزش دهم. این فرادرس بسیار بسیار مفید بود. ضمن اینکه دانشجویان این درس هم با این سایت آشنا شده و مطمئنا استفاده خواهند کرد.


با تشکر

پاسخ به نظر

اهو
اهو

تشکر از زحمت شما. بسیار استفاده کردم.
پاسخ به نظر

برچسب‌ها:
ODE | simulink | حل عددی | حل عددی معادلات دیفرانسیل | دیفرانسیل معمولی | سیستم دینامیکی | سیمیولینک | شبیه سازی | شبیه سازی سیستم های دینامیکی | شبیه سازی عددی | شبیه سازی معادله دیفرانسیل در سیمیولینک | شبیه سازی معادله دیفرانسیل در متلب | مدل سازی | مدل سازی سیستم های دینامیکی | معادلات دیفرانسیل | معادلات دیفرانسیل معمولی
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر

×
فهرست جلسات ۱ جلسه ویدئویی