آموزش تجربه کاربری (UX) - پیش ثبت نام

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش تجربه کاربری (UX) - پیش ثبت نام

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

گروه مدرسین فرادرس
گروه مدرسین فرادرس

فرادرس از جهت فرصت آموختن، یک محیط کاملا باز (بدون هیچ مرز و شرط برای ورود) برای همه است. اما از جهت فرصت آموزش دادن، یک محیط به شدت بسته است و مدرسین آن با عبور از سخت ترین ضوابط علمی و فیلترهای مهارت آموزشی برگزیده و دستچین می شوند. در چندین سال گذشته کمتر از 5 درصد متقاضیان تدریس در فرادرس توانسته اند به مرحله نهایی ارائه آموزش در آن برسند. ارائه یک آموزش توسط «گروه مدرسین فرادرس» تضمینی برای کیفیت آن می باشد. (+)هر محصولی و یا هر سرویسی با هدف استفاده کاربران طراحی و ایجاد می شوند. اما همه محصولات و خدمات، نمی توانند تعداد زیادی از مخاطبان را جذب کنند. دلایل مختلفی بر این جریان حاکم است اما یکی از این دلایل، عدم وجود تجربه کاربری (User experience) مناسب برای کاربر می باشد. به همین دلیل کاربر پس از یک بار استفاده از محصول یا سرویس، مجدداً به آن مراجعه نمی کند. این موضوع در مورد وب سایت ها و یا نرم افزارها بسیار بیشتر قابل درک است. چه بسیار وب سایت هایی که نتوانسته اند رضایت کاربران را حتی در پر کردن یک فرم و یا در خرید یک محصول به خود جلب کنند. به همین دلیل، ایجاد یک تجربه کاربری مناسب می تواند علاوه بر این که تعداد کاربران راضی و خدمات ما را افزایش دهد، می توانند مشتریانی پایدار تر و وفادارتر را برای ما ایجاد نماید.

👤 مدرس: گروه مدرسین فرادرس

وضعیت انتشار در حال برنامه ریزی
زمان تقریبی انتشار بر حسب تعداد درخواست های دانشجویان و اولویت زمانی و آموزشی اعضای هیات علمی فرادرس، انتشار این آموزش در واحد نشر فرادرس اولویت سنجی می شود. انتشار یک آموزش پس از شروع به ضبط معمولا ۴ تا ۱۲ هفته زمان می برد.

درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه در فرادرس است و انتشار سریع تر آن، بستگی به تعداد متقاضیان این آموزش دارد. چنانچه شما نیز تمایل به انتشار سریع این آموزش دارید در کادر زیر ایمیل خود را درج نمایید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.  توضیحات


  هر محصولی و یا هر سرویسی با هدف استفاده کاربران طراحی و ایجاد می شوند. اما همه محصولات و خدمات، نمی توانند تعداد زیادی از مخاطبان را جذب کنند. دلایل مختلفی بر این جریان حاکم است اما یکی از این دلایل، عدم وجود تجربه کاربری (User experience) مناسب برای کاربر می باشد. به همین دلیل کاربر پس از یک بار استفاده از محصول یا سرویس، مجدداً به آن مراجعه نمی کند.

  این موضوع در مورد وب سایت ها و یا نرم افزارها بسیار بیشتر قابل درک است. چه بسیار وب سایت هایی که نتوانسته اند رضایت کاربران را حتی در پر کردن یک فرم و یا در خرید یک محصول به خود جلب کنند. به همین دلیل، ایجاد یک تجربه کاربری مناسب می تواند علاوه بر این که تعداد کاربران راضی و خدمات ما را افزایش دهد، می توانند مشتریانی پایدار تر و وفادارتر را برای ما ایجاد نماید.

  در این دوره آموزشی شما را با استراتژی ها و نکاتی که می توانند تجربه کاربری UX بهتری را برای کاربران شما ایجاد نمایند آشنا می کنیم.

   
  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • درک مفهوم تجربه کاربری
  • استراتژی های طراحی تجربه کاربری
  • ترندها و شاخص های طراحی تجربه کاربری
  • به روش های تجربه کاربری
  • تکنیک های ایجاد تجربه کاربری
  • تست و ارزیابی کارایی تجربه کاربری
  • معماری اطلاعات در تجربه کاربری
  • مطالعه موردی بر روی چند تجربه کاربری موفق و ناموفق
   
  مفید برای رشته های
  • مهندسی کامپیوتر
  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش تجربه کاربری (UX) - پیش ثبت نام
  ناشر فرادرس
  کد آموزش FVUX9605
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)


  دیدگاه ها

  1. 0 از 5

   :

   چرا نمیاد پس؟؟؟

  2. 0 از 5

   :

   مهندسی کامپیوتر مهندسی کامپیوتر مهندسی کامپیوتر نرم افزار آی تی برنامه نویس
   این هنره، این تلفیقی از هنر و ارتباط تصویری و هنرهای تجسمی با تکنولوژی روز و آی تی هست. دانشی که ما گرافیست ها و هنرمندا عمرمون رو برای درکش گذاشتیم. نمیدونم چرا تو هیچ سایتی تو هیچ مطلبی از گرافیست ها دعوت به حوضه UX UI نشده؟!؟! هیچ مطلبی نیومده بگه خب اونایی که این دانش رو از بر هستند چه راهی براشون وجود داره و باید چکار کنند. چه چیزایی باید یاد بگیرن که با علم ارتباط تصویریشون تلفیق شه و وارد این حوضه شن. واقعا عجیبه.

  3. 0 از 5

   :

   سلام
   آموزش بسیار عالیه ایه اگر آماده بشه !!!


  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  امتیاز شما به این آموزش:
برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران