آموزش تایپ ده انگشتی

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش تایپ ده انگشتی

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

محسن زارع
مهندس محسن زارع

مدرس فرادرس

کارشناس ارشد کنترل-اتوماسیون صنعتی


مهندس محسن زارع کارشناس ارشد رشته برق - کنترل از دانشگاه تربیت مدرس تهران هستند. تخصص ایشان طراحی و پیاده سازی بردهای الکترونیکی و الگوریتم های کنترل فرایند، نظیر: PID و MPC بر روی تجهیزات آزمایشگاهی پزشکی، IOT و نیز ارتباط دستگاه های الکترونیکی با رایانه (نظیر متلب) و تلفن همراه هوشمند است. (+)تایپ کردن با دقت بالا و بدون نگاه کردن به کیبورد، به جای تمرکز بر نحوه تایپ کردن، باعث تمرکز بر متن نوشته می شود. از طرفی سرعت نوشتن با تمرین این نوع نوشتن افزایش بسیار زیادی خواهد داشت. در این آموزش قصد داریم با آموزشی کوتاه اما مفید ذهن و دست شما رو برای رسیدن به این مهم آماده کنیم.

 

👤 مدرس: مهندس محسن زارع
🕓 مدت زمان: ۱ ساعت و ۵ دقیقه
🎓 تعداد دانشجو: ۱۴,۹۹۴ نفر این آموزش را تهیه کرده اند. — ۳۱۰ نفر در یک ماه اخیر

هزینه آموزش: ۱۰,۰۰۰ تومانآنچه شما در این فرادرس خواهید دید:
آموزش ویدئویی مورد تایید فرادرس
مراجع و فایل های جانبی مرتبط با آموزش

تضمین کیفیت و گارانتی بازگشت هزینه
توجه: کیفیت این آموزش توسط فرادرس تضمین شده است. در صورت عدم رضایت از آموزش، به انتخاب شما:
 • بازگشت و شارژ کل مبلغ پرداختی در حساب کاربری
 • و یا ۷۰ درصد مبلغ پرداختی به حساب بانکی شما بازگشت داده می شود.
  (توضیحات بیشتر +)
دانلود آنی
فعال‌سازی آنی لینک دانلود، بلافاصله پس از ثبت سفارش


  توضیحات


  مزایای تایپ ده انگشتی

  رایانه ها، هر جایی هستند و به این زودی ها هم از بین نخواهند رفت. بیشتر اموری که قبلا با یک خودکار و یک برگ کاغذ انجام می شد، اکنون با رایانه ها، لپ تاپ ها، تبلت ها و یا PDA ها انجام می گیرند. هر چیزی مانند ارسال ایمیل، نوشتن گزارشات و حتی برنامه ریزی روزانه دیجیتال می شوند. آیا می دانید چگونه تایپ ده انگشتی در این امور به شما کمک می کند؟

  در گذشته تایپ ده انگشتی، مهارتی رزرو شده برای تندنویسان دادگاه، رونویس ها و شاید چند نویسنده بوده است. اما، در عصر دیجیتال کنونی همه این قضایا تغییر یافته اند. تایپ ده انگشتی اکنون مهارتی است که هر کسی می تواند یاد بگیرد و این مهارت می تواند با تمرین منظم به آسانی و سریع به دست آید. خب، چرا باید این مهارت را یاد بگیریم؟

  تایپ ده انگشتی (روش تایپ لمسی یا تایپ با استفاده از حس لامسه)، روشی از تایپ کردن بدون استفاده از حس بینایی برای یافتن کلیدها است. یک تایپیست لمسی، مکان دکمه ها را از روی حافظه عضلات (حافظه محرک) پیدا می کند. تایپ ده انگشتی به طور معمول شامل قرار دادن هشت انگشت در یک ردیف افقی منطبق بر وسط صفحه کلید است (ردیف خانه یا ردیف اصلی) و سپس دسترسی به سایر کلیدها را نیز از همین طریق ممکن می سازد. هردوی تایپ دو دستی و تک دستی ممکن هستند.

  فرانک ادوارد مک گورین، یک تند نویس دادگاه اهل یوتای آمریکا که مدرس کلاس های تایپ بود، تایپ ده انگشتی را در سال 1888 اختراع کرد. روی یک صفحه کلید استاندارد، کلیدهای اولیه "ASDF" در دست چپ و ";JKL" در دست راست می باشند. صفحه کلیدهای استاندارد همچنین با نام QWERTY شناخته می شوند چرا که شش کلمه اول صفحه کلید از این کلمات تشکیل شده اند. بیشتر صفحه کلیدهای کامپیوتر یک نقطه یا یک خط برجسته برای انگشت اشاره روی دو حرف از حرف های اولیه وجود دارد که به تایپیست های لمسی مکان کلیدها را مشخص کند و هنگام گم کردن آن ها به یافتن آن ها کمک کند، بی آنکه نیازی به نگاه کردن به صفحه کلید باشد. اخیرا تایپ ده انگشتی روی گوشی های لمسی نیز با استفاده از صفحه کلیدهای شبیه سازی شده ممکن شده است.

  اینجا 6 مزیت که تایپ ده انگشتی دارد ذکر شده است:

  مزایای تایپ ده انگشتی

  سرعت تایپ

  تایپ ده انگشتی می تواند به شدت سرعت تایپ شما را افزایش دهد. شاید تاکنون از روش یافتن حرف روی صفحه کلید و فشردن آن در طول زندگی استفاده کنید یا از نوع دیگری از گذاشتن 10 انگشت روی صفحه کلید استفاده کنید. در هر صورت، این روش ها سرعت تایپ شما را نسبت به روش تایپ ده انگشتی بسیار کاهش می دهد. استفاده از برنامه ای مانند TypingMaster به صورت آنلاین می تواند به افزایش چشمگیر سرعت تایپ شما در مدت زمانی کوتاه کمک کند. نه تنها این مزیت شما را در مقابل رئیس ها و مدیران جذاب جلوه می دهد، بلکه باعث می شود امورتان را به سرعت و در زمان پایین به پایان برسانید.

   

  زمان

  فکر کنید: اگر اکنون در هر دقیقه 20 کلمه تایپ کنید (wpm) پس این به این معنی است که حدودا 30 دقیقه برایتان وقت می برد تا یک متن یک صفحه ای را کامل کنید. فکر کردن به این که چه می خواهید بنویسید و مدت زمانی که شروع و پایان تایپ هنگام نیاز به نگاه کردن به صفحه کلید می برد ممکن است باعث شود نزدیک به یک ساعت زمان به خرج دهید تا این کار را به پایان برسانید.

  با یادگیری تایپ ده انگشتی، می توانید سرعت تایپتان را تا 40 کلمه در دقیقه و یا حتی 60 کلمه در دقیقه افزایش دهید و از اسراف زمان در انجام کارهای بسیار ساده جلوگیری کنید. نه تنها می توان به سرعت تایپ شما اعتماد کرد، بلکه همچنین می توانید تمرکزتان را به جایی که باید، متمرکز کنید.

  کنجکاو شدید که سرعت تایپ خود را امتحان کنید؟ این تست برای سرعت تایپ به زبان انگلیسی است. تست رایگان تایپ را اکنون انجام دهید

   

  تمرکز

  فکر کنید به دفعاتی که باید به صفحه کلید نگاه کنید تا کلید درست را انتخاب کنید. یا، شاید می بینید که دائما تایپ غلط می کنید و باید به عقب برگشته و نوشته خود را اصلاح کنید.

  هر بار این اتفاق می افتد، این تمرکز شما را به هم می زند و حواستان پرت می شود. تایپ ده انگشتی به شما یاد می دهد که هنگام تایپ بر حافظه محرک خود (حافظه عضلات) به جای قدرت بینایی تکیه کنید که باعث آزادی بیشتر شما می شود که دقت خود را به جای صفحه کلید روی صفحه نمایش متمرکز کنید.

  سلامتی

  اگر شما زمان زیادی پشت میز صرف می کنید، پس احتمالا می دانید که نشستن و تایپ کردن در مقابل یک رایانه به چه میزان بدن شما را خسته می کند. شانه های دردناک، گردن خشک شده و مچ های زخمی برخی از عوارض نشستن نادرست و عادات غلط مربوط به کامپیوتر است.

  همین که روش صحیح نشستن و عادات صحیح را یاد گرفتید، دست و بازوها و شانه های شما استراحت خواهند کرد و سطح انرژی شما در طول روز ثابت و استوار خواهد بود. تایپ ده انگشتی تنها روشی برای افزایش سرعت تایپ و کاهش خطاها نیست، بلکه در مورد فراگیری عادات سالم در ارتباط با رایانه است تا احتمال صدمه را کاهش دهد و راحتی بیشتری را فراهم کند.

  ویرایش

  اگر زمان خود را صرف نگاه کردن به صفحه کلید کنید، ایرادهای گرامری یا املایی خود را متوجه نخواهید شد تا وقتی که خودتان دوباره متن را بررسی کنید. تایپ ده انگشتی این امکان را هنگام انجام کار به شما می دهد. چرا که هنگام تایپ ایراد خود را روی صفحه کلید خواهید دید و از دکمه Backspace برای اصلاح آن استفاده خواهید نمود. این روش تایپ برای ایرادهای گرامری نیز مفید است. چرا که هر چیزی که در سرتان می گذرد ممکن است به همان خوبی روی کاغذ نرود.

  تایپ ده انگشتی بهره وری را افزایش می دهد.

  با یادگیری مفاهیم پایه تایپ ده انگشتی، کار و زندگی خود را موثرتر و پربارتر خواهید یافت. ایمیل ها و گزارشات و مکالمات خود در چت ها را با سرعت حرف زدنتان یکی کنید و نتایج این امر را هنگامی که کارهای بیشتری را انجام می دهید ببینید.

  اگر آموزشگر، مستخدم یا دانشجو و یا دانش آموز هستید، تایپ ده انگشتی باعث کاهش اسراف زمان و بهره وری بیشتر شده و تایپ کردن را برای شما لذت بخش می کند.

   
  نکات
  مزایای تایپ ده انگشتی

  تایپ با دقیقا ده انگشت در واقع تایپ لمسی حرفه ای است. این تنها روش تایپ سریع و بدون غلط است. یکی از نیازهای پایه برای این امر تایپ با ده انگشت است. تایپ کردن با دو یا سه انگشت همان چیزیست که باعث می شود تایپ کردن مشکل باشد و مردم علاقه در تایپ کردن را از دست بدهند.

  برخی از مردم که از راز تکامل مهارت تایپ کردن مطلع نیستند، معمولا از دو یه سه انگشت استفاده می کنند. تایپ ده انگشتی یک تکنیک راحت برای تایپ کردن است و البته تایپ کردن را برای همه آسان می کند.

  افرادی که در ابتدای این مسیر قرار دارند اگر گام به گام پیش نروند، هیچگاه قادر به استفاده از ده انگشت در تایپ کردن نخواهد بود. یادگیری مهارت تایپ آسان است و با کمی تمرین، هر کسی می تواند در آن حرفه ای شود. همانند حرفه ای شدن در یک بازی.

  برای این امر، فرد باید هر دو دست را در مکان مناسب روی صفحه کلید قرار دهد و با تمرین منظم، مکان کلیدها به طور خودکار حفظ می شوند و فرد در مدت زمان بسیار کمی بدون حتی نگاه کردن به صفحه کلید قادر به تایپ خواهد بود. این امر هیچگاه با دو یا سه انگشت ممکن نخواهد بود.

  پس توصیه می شود شروع این کار را با دو یا سه انگشت شروع نکنید و این امور را با ده انگشت انجام دهید که قطعا باعث افزایش توانایی تایپ شده و شما را یک تایپیست حرفه ای خواهد کرد.

  جهت دانلود رایگان نرم افزار خودآموز تایپ سریع به این لینک (+) مراجعه فرمایید.

   
  دانلود رایگان تایپ 10 انگشتی ویژه ناشنوایان

  دانلود مستقیم - حجم دانلود 426 مگابایت (کلیک کنید +)

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • تایپ کردن انگلیسی با نرم افزار Rapid typing
  • مقدمه
  • تایپ کردن انگلیسی
  • تایپ کردن فارسی با نرم افزار Rapid typing


  پیش نمایش

  پیش نمایش ۱ : تایپ ده انگشتی - ۲۰ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم پیش نمایش - حجم دانلود ۱۲۹ مگابایت (کلیک کنید +)
  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش تایپ ده انگشتی
  ناشر فرادرس
  شناسه اثر ۸–۱۲۴۵۲–۰۴۹۶۱۹ (ثبت شده در مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد)
  کد آموزش FVTYP9403
  مدت زمان ۱ ساعت و ۵ دقیقه
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  حجم دانلود ۳۴۹ مگابایت     (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)


  ​راهنمای تهیه آموزش ها

  آیا می دانید که تهیه یک آموزش از فرادرس و شروع یادگیری چقدر ساده است؟

  راهنمایی بیشتر ( +)

  در مورد این آموزش یا نحوه تهیه آن سوالی دارید؟
  • با شماره تلفن واحد مخاطبین ۵۷۹۱۶۰۰۰ (پیش شماره ۰۲۱) تماس بگیرید. - تمام ساعات اداری
  • با ما مکاتبه ایمیلی داشته باشید (این لینک). - میانگین زمان پاسخ دهی: ۳۰ دقیقه

  با شروع یادگیری، یک کلیک فاصله دارید. همین حالا شروع کنید.

  آموزش تایپ ده انگشتی

  هزینه آموزش: ۱۰,۰۰۰ تومان
  دیدگاه ها

  ( امتیاز ۴.۴ از ۵ )
  ۴.۴ از 5


  تا کنون ۱۴,۹۹۴ نفراز این آموزش استفاده کرده اند و ۱۲۲ نظر ثبت شده است.
  1. 0 از 5

   :

   عالی بود

  2. 4 از 5

   :

   خوب بودا، فقط من به نظرم زمان محدودی نداشت برای دانلود؛ چون بعضی از آموزشا حجمش خیلی زیاده.

  3. 5 از 5

   :

   قبلش بلد نبودم با گذروندن این دوره یاد گرفتم.

  4. 5 از 5

   :

   خیلی خووبه برای برنامه نویسی نیاز داشتم تایپم رو سریع بکنم در عرض یک هفته تایپم تند شد.ممنونم ازتون

  5. 4 از 5

   :

   خیلی خوب بود. نحوه بدست آوردن لینک ها هم خیلی راحت و سریع بود.

  6. 4 از 5

   :

   من اصلا فرادرس رو به خاطر آموزش های رایگانی که روی سایت میذاشت، شناختم. واقعا معرف من همین آموزش بود.

  7. 4 از 5

   :

   مبنای آموزش خیلی مفید و کاربردی بود.

  8. 4 از 5

   :

   نرم افزارهای مفید رو هم معرفی کرده بود، خیلی تخصصی نبود اما بازم متعادل و خوب بود.

  9. 5 از 5

   :

   نرم افزاری که توش گفتن بهتر از نرم افزارای سایت های دیگه بود

  10. 5 از 5

   :

   خیلی عالیه. من از سایتای دیگه هم آموزش می گیرم ولی اساتید فرادرس فوق العادند تبلیغاتشون هم عالیه تقریبا همه جا فرادرس می بینم ?

  11. 4 از 5

   :

   مطالب جدیدی یاد گرفتم تاثیر خوبی روی تایپم گذاشت.

  12. 4 از 5

   :

   خوب بود اون برنامه ای که معرفی کردند اثربخش بودم و تونستم استفاده کنم.

  13. 5 از 5

   :

   کامل ندیدم اما تا اونجا که پیش رفتم، مطالب خیلی کاربردی بود.

  14. 4 از 5

   :

   راحت توضیح میدند، نرم افزار مرتبط و شیوه تایپ رو گفتند.
   این مورد یک مهارت فیزیکی هست که حتما باید تمرین بشه که یاد بگیریش، استاد فقط باید یه سری نکات و مطالب رو بگن که اینجا توضیحات لازم رو دادند.

  15. 5 از 5

   :

   غیر از دروس تخصصی، آموزش های متفرقه شما هم واقعا فوق العاده اس. مثل همین تایپ ده انگشتی.

  16. 4 از 5

   :

   بسیار کاربردی بود.

  17. 4 از 5

   :

   من از قبل چون آموزشای فرادرس رو دیده بودم و راضی بودم. بازم ازش کلی آموزش تهیه کردم.
   به نظرم هر چقدر که آموزش ها کاربردی تر باشه و مثال های بیشتری داخلش حل بشه، قطعا برای ما مفیدتره.

  18. 4 از 5

   :

   از قبل بلد بودم و علمم به روزتر شد. به نظرم اگه آموزش ها رو مثلا وقتی 2 ساعت باشه، آدمو خسته می کنه؛ پس اگه به 4 تا پارت نیم ساعته تقسیم بشه بهتره.

  19. 4 از 5

   :

   خیلی مفید بود، خیلی از فرادرس راضی ام و همیشه حقوق مولفو رعایت می کنم و از کسی که فرادرس رو بهم معرفی کرد، زنگ زدم و ازش تشکر کردم.

  20. 5 از 5

   :

   محتوا خیلی عالی بود.
   لطفا ارتباط با مدرسین فراهم کنید.

  21. 4 از 5

   :

   خوب و کامل توضیح داده شده بود.

  22. 4 از 5

   :

   آموزش های رایگان عالی بودن، من رشته ام گرایش به سمت شیمی فیزیکه.
   خیلی آموزش های فرادرس تونست بهم کمک کنه.

  23. 4 از 5

   :

   کاملا بدون هیچ عیب و نقصی، خوب توضیح دادند. البته هنوز تمرین نکردم ولی آموزششون خوب بود.

  24. 5 از 5

   :

   عالی بود. واقعا مهارتمو تقویت کرد. با این آموزش های خوبتون، جای هیچ نقد و انتقادی رو نمیذارید بمونه.

  25. 4 از 5

   :

   اگر این آموزش تهیه می کنید بهتون پیشنهاد می کنم تمرین داشته باشید که مباحث فراموش نکنید.

  26. 5 از 5

   :

   راضیم کاملا، فارسی رو خیلی خوب مسلط شدم ولی انگلیسی رو هنوز تمرین نکردم.

  27. 4 از 5

   :

   برای تافل تهیه کردم که مفید بود.

  28. 5 از 5

   :

   خیلی خوب بود، فقط من نیاز داشتم که زمان بیشتری بذارم که بتونم با آموزش پیش برم و دستم راه بیوفته، که متاسفانه زمان کمی داشتم و خیلی نتونست اونموقع برامک مفید باشه.

  29. 5 از 5

   :

   عالی و مفید.
   لطفا در زمینه طراحی لباس، مد و فشن هم آموزش قرار بدید.
   از شما برای تخفیفاتی که در سایت میذارید و همچنین طرح ضیافت آموزشی بسیار ممنونم.

  30. 5 از 5

   :

   واقعا از فرادرس ممنونم واقعا آموزش عالی بود خیلی سرعتم بالا رفت.
   متشکرم

  31. 5 از 5

   :

   آموزش ساذه و بدون کم و کاست
   ممنونیم

  32. 0 از 5

   :

   خیلی آموزش خوبی بود، چون علاوه بر یادگیری کامل یک برنامه خوب برای تمرین هم پیشنهاد شد و بسیار تاثیر گذار بود.
   ممنون

  33. 4 از 5

   :

   مفید بود برام. اما خیلی تکرار توش بود.

  34. 4 از 5

   :

   من فکر نمیکردم یه آموزش بتونه حس خوب و واقعی تایپ کردن رو نشون بده ولی این آموزش خیلی خوب و مفید بود.

  35. 4 از 5

   :

   برای من تو کارم خیلی بهم کمک کرد. تخصصی کار می کنه. خیلی عالی بود.

  36. 5 از 5

   :

   دیگه چیزی نموند که توضیح داده نشه. خیلی خوب بود.

  37. 3 از 5

   :

   توضيحاتش خوب بود البته ميشه به صورت پيشرفته تر ارائه کنيد.

  38. 4 از 5

   :

   محتوا خوب بود. پيشنهادی که دارم لطفا در مورد زبان های غير انگليسی آموزش های پيشرفته تری قرار بديد.

  39. 5 از 5

   :

   سلام
   خوب بود یاد گرفتم که چجوری انگشتامو روی کیبورد قرار بدم و اینکه تصویر کیبورد رو هم واقعی نشون می داد، خیلی خوب بود.

  40. 4 از 5

   :

   عالی بود و تونستم مطالب مربوط به تايپ رو کامل ياد بگيرم.

  41. 5 از 5

   :

   این آموزش باعث شد که سرعت تایپ من بالا ببره و من واقعا از همه نظر ار آموزش راضی هستم.

  42. 1 از 5

   :

   خیلی خوب و با لحجه شیرین

  43. 0 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید، خدمت استاد زارع
   از اونجایی که من برنامه نویسی کار می کنم سرعت تایپ بسیار برام مهم هست ولی فقط در برنامه نویسی می تونستم روی این مورد کار کنم و مهارت خودم رو بالا ببرم، ولی با کمک ایشون الان من خیلی روان و سریع می تونم کد بنویسم.

  44. 5 از 5

   :

   خیلی ممنون از آموزش خوبتون. من در عرض یک ماه تمرین روان و سریع تایپ میکنم

  45. 0 از 5

   :

   ممنون، خیلی مفید بود.

  46. 5 از 5

   :

   عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد محترم دوره و فرادرسی ها
   این اموزش فوق العاده س. با توجه به زمان فوق العاده کم و یک ساعته ش، کاملا راه رو برای یک تایپیست حرفه ای شدن به شما نشون میده و فقط بستگی به تمرین و تلاش خودتون داره. تایپ بدون نگاه کردن به صفحه کلید که همیشه به نظرم کار سختی می اومد با این اموزش برام اسون شد والان این متن رو کاملا بدون نگاه کردن به صفحه کلید تایپ میکنم
   این اموزش رو به دوستانم هم معرفی کردم و به شما هم توصیه میکنم
   جا داره از استاد محترم دوره و مجموعه ی فرادرس هم سپاسگزاری کنم

  47. 4 از 5

   :

   با سلام و عرض ادب خدمت شما و مدرس عزیز اقای زارع
   اگر بخوام به نکات مثبت این آموزش اشاره کنم می تونم به توضیح خوب و جامع مدرس اشاره کنم و نکات اشاره شده هم خوب بود. نکته ای که برای من صدق می کنه اینه ککه من قبل از دیدن آموزش اعتقاد داشتم تایپ سریع فقط به تمرین مربوطه. اما بعد فهمیدم هر چند تمرین و ممارست نقش زیادی داره اما با آموزش میشه که اونو ارتقا داد مخصوصا اگر به نکات جزئی و یا کلی اشاره بشه تا همیشه یادمون بمونه.
   باز هم تشکر می کنم از مدرس گرامی همچنین از فرادرس که واقعا فراتر از کلاس درسه. ممنون

  48. 0 از 5

   :

   ممنون از فرادرس و مدرس محترم
   نکات خوب بود اما این موضوع رو نباید فراموش کرد که این مطلب فقط با تمرین به نتیجه میرسه

  49. 0 از 5

   :

   عرض سلام و احترام و خسته نباشید و تشکر ویژه بابت آموزش های خوب و با کیفیتتون ، با کمک آموزش های شما تونستم خیلی چیزهای زیادی یاد بگیرم و خیلی یدردم خوردن و کمکم کردن و بدون نیاز به استاد که راهنمایی و هیچ کمکی نمی کنند تا حد زیادی چیزهای مختلف یاد بگیرم و از این بابت از شما بسیار سپاسگذارم. از استاد عبداللهی سپاسگذارم بخاطر تدریس عالی سطح بالاشون همه پکیج هاشون رو تهیه کردم و واقعا دارم از تدریسشون لذت میبرم مرسی استاد. مطمئنم دانشجویان و فعالان زیادی در زمینه ذکر شده بسیار استقبال خواهند کرد. با تشکر دوباره از تمامی زحمات شما . بسیار سپاسگذارم.

  50. 0 از 5

   :

   سلام عرض میکنم خدمت تیم محترم فرادرس
   تشکر میکنم از استاد محترم جناب آقای مهندس محسن زارع
   این آموزش برای همه بسیار مفیده و هر دانشجویی باید تایپ ده انگشتی رو یاد بگیره. این آموزش برای بنده که در حال یادگیری برنامه نویسی هستم بسیار مفیده و میتونه به سریعتر شدن کد نویسی خیلی کمک کنه.
   نکته مثبت این آموزش اینه که تایپ سریع اعداد با نامبر پد کیبرد هم آموزش داده شده که بازم برای من‌ که رشته اصلی تحصیلی من‌ حسابداری است خیلی کاربرد داره . البته توجه داشته باشید که تایپ سریع فقط و فقط با تمرین زیاد بدست میاد و این آموزش با استفاده از نرم افزار مخصوص اصول این کار رو بیان میکنه و یادگیری به پشتکار یادگیرنده بستگی داره.

  51. 2 از 5

   :

   به شخصه با دیدن بیست دقیقه اول این آموزش سر درد گرفتم، مدرس محترم یک حرف را ده بار تکرار میکنند! طوری که در این بیست دقیقه میشه گفت بیش از ده دقیقش تکرار مکررات است!

  52. 0 از 5

   :

   با سلام و خسته نباشید خدمت تیم توسعه دهنده و حرفه ای فرادرس و با عرض تشکر از خدمات خوب تیم فرادرس و استاد محترم درس مربوطه ی تایپ ده انگشتی مهندس زارع بابت آموزش خوب ایشان باید نکته ای رو درباره ی اسن آموزش عرص کنم با وجود آموزش خوب و عالی و دقیق آقای زارع و کیفیت خوب ویدیو و تصویر و صدا باید بگم که این آموزش ( آموزش تایپ ده انگشتی ) فقط و فقط با تمرین و تکرار یاد گرفته میشه چون جای هر کدوم از دکمه ها باید در ذهن تثبیت بشه و با دیدن کلمه ی مربوطه ناخودآگاه دست به سمتش بره و این بجز با تمرین به هیچ شکل دیگه ای قابل حل شدن نیست در آخر از تیم فرادرس و دبیر محترمه آقای زارع تشکر میکنم و امیدوارم آموزش ها بیشتر و کاملتر شوند .

  53. 5 از 5

   :

   این آموزشو من دیدم. جامع و کاربردی بود و در کل خوب بود به نظرم.

  54. 4 از 5

   :

   مدرس مطالب خیلی خوب ارائه کرده بودن

  55. 5 از 5

   :

   خوب بود من به دلیل اینکه استاد دانشگاه و کارمند بانک هستم این آموزش رو تونستم استفاده کنم به دردم خورد.

  56. 4 از 5

   :

   این آموزش عالی بود من خیلی راضی بودم و کاربردی بود.

  57. 4 از 5

   :

   بیان مدرس بسیار روان و گیرا بود و مطالب خوب ارائه می کردن.

  58. 5 از 5

   :

   من این اموزش رو تهیه کردم در عین خلاصه بودن بسیار مفید هستش ولی خب نیاز به تمرین و مرور دارد و با یک بار نگاه کردن به اموزش نمیتونید تایپ انگشتی رو یاد بگیرید و پیشنهاد میشود که در کنار اموزش وقت بزارید و تمرین کنید.با تشکر از فرادرس از اموزش خوبش

  59. 5 از 5

   :

   خیلی اموزنده و مفید بود.
   ممنون از شما

  60. 5 از 5

   :

   تشکر اموزش خوبی بود.

  61. 5 از 5

   :

   آموزش بسیار خوبی بود. تایپ سریع علاوه بر سرعت عمل نیاز به دونستن یکسری قواعد داره. قبل از تهیه‌ی این آموزش باورم نمی‌شد که تایپ سریع قواعدی داره، ولی بعد از دیدن پیش‌نمایش آموزش کنجکاو شدم و این آموزش روتهیه کردم. با این که بنابه رشته‌ی تحصیلیم، مهندسی کامپیوتر تایپ کردنم سریع بود ولی با این آموزش خیلی بهتر از قبل می‌تونم تایپ کنم به دوستانی که در رشته‌ی تحصیلیشون احتیاج به تایپ دارن، توصیه میکنم این آموزش روتهیه کنن، مخصوصا دوستان رشته مهندسی کامپیوتر، که نیاز به تایپ سریع برای تایپ برنامه‌ها دارند.

  62. 0 از 5

   :

   سلام خدمت همه دوستان فرا درسی
   اموزشتون خیلی خوب و کار بردی بود واقعا مرسی از شما که اینقدر به فکر ما هستین ،اجرتون با خدا
   واقعا تا قبل این من واسه تایپ کردن حتی یک کلمه کلی وقت تلف میکردم مخصوصا که ما دانشجو ها واسه گزارش نویسی و تایپ مقاله و پایان نامه خیلی زیاد با تایپ کردن سر و کار داریم . الان خیلی سرعت تایپم بستر شده و بدونه نگاه کردن به کی برد واقعا خیلی راحت میتونم تایپ کنم . توصیه میکنم اونایی ک مثل من مشکل تایپ داشتن حتما این آموزش رو ببینم ولی بیشتر به تمرین خودشون بستگی داره که بتونن با سرعت بالا تایپ کنن
   مرسی از فرا درس و آموزش های خوبشون

  63. 0 از 5

   :

   من که دارم با ده انگشت تایپ میکنم و در هر دقیقه تقریبا 240 کلمه مینویسم ولی بازم میخوام بیشترش کنم

  64. 0 از 5

   :

   با سلام . خیلی عالی بود . قبلا خیلی کند تایپ می کردم ، اما خوب حالا پیشرفت خوبی داشتم ، ایشون خیلی خوب تصویر برداری کردن و به بهترین صورت ممکن کلیدها رو نشون میدن ، یه کم اولش عادت کردن به این روش سخته اما همون طور که استاد در این آموزش گفتن با تمرین و تمرین بیشتر عادت میکنید، برای من که خیلی تاثیر گذار بوده ، اما به نظر من شاید لزومی نداشته باشه دقیقا مثل ایشون تایپ کرد، بعضی وقتا شاید یه سری از کلیدهارو با روش آسونتری بشه زد.
   خیلی ممنون بابت این آموزش خوب

  65. 5 از 5

   :

   سلام وخسته نباشید به شما.خیلی خوب و کوتاه و راحت عنوان کردید حتما امتحان میکنم بیشتر تایپم تقویت بشه دستتون درد نکنه

  66. 5 از 5

   :

   درود و وقت بخیر. خیلی خیلی ممنونم که در مورد تمام مباحث فیلم آموزشی دارید. این آموزش برای برنامه نویس ها خصوصا خیلی کاربردی خواهد بود چون با تایپ ده انگشتی هم سرعت عمل بالاتری خواهند داشت هم کارشون حرفه ای تر به نظر میاد. همیشه برای یادگیری تایپ ده انگشتی امروز و فردا میکردم اما با این آموزش خوبتون حتما این کار رو شروع میکنم برای اینکه حرفه ای تر باشم و حرفه ای تر کد بزنم. من حتما حتما سایتتون رو به تمام اطرافیانم که دنبال ویدئوهای آموزشی هستند معرفی خواهم کرد، چون خودم خیلی لذت بردم این همه مطلب در یک سایت جمع آوری شده... در آخر هم تشکر میکنم از تمام اساتید و مدیرانی که در ساماندهی این سایت مشارکت داشتند.

  67. 0 از 5

   :

   واقعاً ممنون که آموزش با زیرنویس رو هم قرار دادید آخه من ایجوری خیلی راحت تر یاد میگیرم
   ان شااللّه همیشه موفق و مفید باشید

  68. 0 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید و خیلی ممنون بابت این آموزش مفید
   من این آموزش رو در هدیه های آموزش فرادرس تهیه کردم که واقعا از سایت پربار و مفیدشون ممنونم و بابت این هدیه که آموزش های
   خیلی متنوع و خیلی خوبی را برای هدیه گذاشتن
   بسیار سپاسگذارم

  69. 0 از 5

   :

   بسیار عالی بود

  70. 5 از 5

   :

   با عرض سلام خدمت مهندس محسن زارع به نظر من این آموزش کاملا کمک میکنه به قدرت تایپ ما و من از این آموزش استفاده کردم و راضیم و نکاتی رو اینجا ارائه میدم که کسانی که میخواهند تهیه کنند نکات را بدانند
   بخش انگلیسی تایپ ها واقعا عالی تدریس شده و اینو میشه احساس کرد بعد از تمرین کردن و بخش فارسی نیز اضافه بشه و به نسبت دیگر آموزش های موجود در اینترنت خوب و کمک کننده است ولی ممکن است به دلیل اینکه زبان فارسی زبان مادر ما است انتظار ما بیشتر باشد از تایپ این زمان یک نکته منفی که است صدای آموزش است لطففا کیفیت آموزش ها را بالا ببرید چون واقعا زحمت کشیده میشوند و یک صدای بی کیفیت تو ذوق میزند ولی من به همینم هم راضی و فوق العاده است کار خیر پسندانه شما سبک آموزش است که میتونه گفت ویژه ناشنوایان و کم شنوایان نیز می باشد و کمک زیادی میکنه به این عزیزانمون جهت ایجاد کسب و کارشون به دانشجویان هم حتما پیشنهاد میکنم تهیه کنند چون تایپ سریع از کمبود وقتمون جبران میکنه در واقع ما وقت میزاریم این مهارت را یاد میگیریم در اوقات فراغت ولی در واقع زمان می خریم در هنگام تایپ کار های دانشجویی و افرادی که می خواهند تایپیست بشوند و درامد داشته باشند پیشنهاد من تهیه این اموزش هست حتما تهیه کنید

  71. 5 از 5

   :

   آموزش عالی و خوبی بود و مخصوصا مدت زمان کم آموزش و درعین حال جامع بودنش خیلی خیلی خوب بود . از مهندس محسن زارع برای این آموزش تشکر می کنم و هم چنین از سایت فرادرس برای داشتن همچین آموزش های کاملا کاربردی مخصوصا برای برنامه نویسان تشکر و قدر دانی می کنم. به امید توفیق روز افزون برای سایت و موسسان سایت و اساتید عالی سایت

  72. 0 از 5

   :

   باسلام و خسته نباشید . من این اموزشو وقتی فراردس بصورت رایگان توی یه جشنواره منتشر کرده بود دانلود کردم . کلشو نشستم دیدم ولی متاسفانه خیلی راضی نبودم . چون مطالب خیلی تکراری بودن و اعصاب خردکن . بنظرم اموزش میتونست خیلی کامل تر از این و اصولی ترباشه . چون تایپ ده انگشتی خیلی مهمه و کاربردیه و وجود یک اموزش خوب میتونه خیلی کمک بکنه برای شروع یادگیری.

  73. 0 از 5

   :

   عالیی بود

  74. 5 از 5

   :

   سلام آموزش عالی و کامل بود به نظرم همه میتونن از این آموزش استفاده کنن چون به زبان ساده بیان شده سپاس

  75. 5 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر ویژه بابت سایت پربارتون.
   در ابتدا باید بگم که آموزش هاتون واقعا حرف نداره.
   بدون اینکه ذره ای از ارزش کار استاد کم بشه، باید بگم که این دوره، دوره راحتیه و یادگیریش خیلی آسونه.
   بنده این آموزش رو برای یکی از دوستانم گرفتم و دلیل اصلیم برای انتخاب این آموزش توضیح خوب استاد بود و همچنین زاویه بسیار خوب فیلمبرداری از تایپ استاد.
   و اهمیت این دوره اینجا روشن میشه که به این نکته پی ببریم که، آموزش های بسیار کمی در زمینه تایپ 10 انگشتی وجود داره و اکثرا یا انگلیسی هستن یا خواندنی و با این آموزش و راهنمایی های استاد، در مسیر صحیح پیشرفت در این زمینه قرار میگیرید و از اتلاف زمان جلوگیری میکنید.
   با تشکر ویژه از مهندس زارع عزیز و تیم پرقدرت فرادرس.
   در صورت امکان در زمینه برنامه نویسی چند سکویی به صورت پیشرفته درسهایی طراحی و ارائه گردد. مطمئنم دانشجویان و فعالان زیادی در زمینه ذکر شده بسیار استقبال خواهند کرد. با تشکر دوباره از تمامی زحمات شما . واقعا تحول بزرگی در زمینه انتقال دانش در سطح کشور ایجاد کردید. مطمئنم این حرکت شما طبق آرمان فرادرس می تواند جهانی شود. بسیار سپاسگذارم.

  76. 5 از 5

   :

   بسیار عالی

  77. 0 از 5

   :

   سلام بسیار عالی بود

  78. 0 از 5

   :

   عالی

  79. 0 از 5

   :

   سلام دوستان
   مدت دوره آموزش تایپ حرفه ای، به طور معمول در آموزشگاه های فنی و حرفه ای 4 ماه است که گاهی بیشتر نیز می شود. اما معتقدم که جهت آموزش این مهارت به افرادی که واقعاً انگیزه و پشتکار یادگیری آن را داشته باشند، یک جلسه نیز کافی بوده و بعد از آن در صورتی که تمرین مرتب و مکرر کنند، به مرور زمان در حد تایپیست های حرفه ای آموزش دیده ظاهر خواهند شد.
   من از این آموزش استفاده کردم و با سرعت یاد گرفتم، فقط یک توصیه به شما دوستان عزیز این که برای مسلط شدن بسیار تمرین کنید چه فارسی و چه انگلیسی و با نرم افزاری کار کنید که با آن راحتید

  80. 4 از 5

   :

   عالی است و تایپ انگلیسی اش را من خیلی دوست داشتم چون نکته های خوبی استد عرض میکند ولی این نرم افزار کمی نامناسب است

  81. 5 از 5

   :

   با سلام خدمت تیم حرفه ای برادرس واقعا از از اموزشاتون ممنون و راضی هستیم این آموزش هم واقعا خوب و عالی بود از همتون بایت زحماتتون ممنونیم

  82. 0 از 5

   :

   سلام من دانشجوی ارشد هستم و همه پروزه هامو به صورت تایپ شده تحویل میدم و واقعا این سری از اموزش به کارم اومد تشکر میکنم از گروه فرادرس به خاطر انتشار این اموزش فقط یه نکته که در این اموزش از نرم افزار رپیدتایپینگ استفاده شده که من با نرم افزار TypingMaster Pro 10.1 هم کار کردم واین نرم افزار هم میتونه کمک زیادی به یادگیری تایپ ده انگشته بکند باز هم ممنون از حسن توجه شما به نظرات ممنون از آموزش خوب تون و همینطور از مجموعه خوبه فرادرس، موفق باشید.

  83. 5 از 5

   :

   عالی بود ، خیلی سایت خوبی دارین کلا

  84. 5 از 5

   :

   با عرض سلام خدمت مهندس محسن زارع به نظر من این آموزش کاملا کمک میکنه به قدرت تایپ ما و من از این آموزش استفاده کردم و راضیم و نکاتی رو اینجا ارایه میدم که کسانی که میخواهند تهیه کنند نکات را بدانند
   بخش انگلیسی تایپ ها واقعا عالی تدریس شده و اینو میشه احساس کرد بعد از تمرین کردن و بخش فارسی نیز اضافه بشه و به نسبت دیگر آموزش های موجود در اینترنت خوب و کمک کننده است ولی ممکن است به دلیل اینکه زبان فارسی زبان مادر ما است انتظار ما بیشتر باشد از تایپ این زمان یک نکته منفی که است صدای آموزش است لطففا کیفیت آموزش ها را بالا ببرید چون واقعا زحمت کشیده میشوند و یک صدای بی کیفیت تو ذوق میزند ولی من به همینم هم راضی و فوق العاده است کار خیر پسندانه شما سبک آموزش است که میتونه گفت ویژه ناشنوایان و کم شنوایان نیز می باشد و کمک زیادی میکنه به این عزیزانمون جهت ایجاد کسب و کارشون به دانشجویان هم حتما پیشنهاد میکنم تهیه کنند چون تایپ سریع از کمبود وقتمون جبران میکنه در واقع ما وقت میزاریم این مهارت را یادمیگیریم در اوقات فراغت ولی در واقع زمان میخریم در هنگام تایپ کار های دانشجویی و افرادی که میخواهند تایپیست بشوند و درامد داشته باشند پیشنهاد من تهیه این اموزش هست حتما تهیه کنید

  85. 0 از 5

   :

   سلام ممنون از شما
   آموزش عالی و جامع بود
   جالبتر اینکه ناشنوایان هم میتونن ازش استفاده کنن
   تا حالا همچین موردی رو توی آموزش های آنلاین ندیده بودیم
   ممنون از فرادرسی های عزیز

  86. 4 از 5

   :

   من این اموزش رو دیدم و خیلی عالی بود شاید شما بگین نیازی به این ویدیو نیست و کار با نرم افزار اسان است ولی مدرس از نکتخ ها وتجربه هایی در این ویدیو در مورد تایپ کردن میگه که این تجربه چند سال زمان می برد که با تایپ کردن به این نکته ها پی ببرین لذا اگر میخاین تو وقت صرفه جویی کنین و تایپ کردن ده انگشتی رو سریعتر یاد بگیرین پیشنهاد میکنم این ویدیو تمرین کنین و ضمنا با ید در این راه پشتکار داشته باشین و تمرین زیاد کنین تا مغزتان جایگاه حروف رو ی کیبورد را به خوبی بشناسد تا بدون نگاه کردن به کیبورد و مسلط تایپ کنین و ضمنا اگه تو یه ساعت معین تمرین کنین به یادگیری بهتر کمک میکند و در این دوره زمان تایپ کردن سریع نه تنها مزیت نیست بلکه لازمه تقریبا تمامی کارهای ماست

  87. 0 از 5

   :

   سلام خوب بود!
   البته برای تایپ فارسی بهتره از نرم افزارهای فارسی استفاده بشه چندتا نرم افزار ایرانی خیلی خوب هم در این زمینه ساخته شده که با نرم افزارهای خارجی هم قابل رقابت هست.
   با آرزوی موفقیت.

  88. 0 از 5

   :

   ممنون پیش نمایش ها عالی بود

  89. 5 از 5

   :

   عااااالی ممنوووووون

  90. 5 از 5

   :

   عالی بود و تونستم فوت و فن تایپ ده انگشتی رو خوب یاد بگیرم.

  91. 5 از 5

   :

   من آموزش هایی مختلفی از این مجموعه گرفتم و راضی بودم.

  92. 5 از 5

   :

   سلام و خسته نباشید.

   بنده دانشجوی رشته برق قدرت در مقطع کارشناسی ارشد هستم، در این مقطع بدلیل وجود پروژه ها و ارئه های درسی زیاد، نیاز داشتیم که همه این پروژه هارو خودمون تایپ کنیم که با وجود کند بودن در تایپ متن تبدیل به یه کار خسته کننده و طاقت فرسا می شد. من با یادگیری و تمرین این دوره تونستم واقعا در تایپ متن قوی بشم و همچنین کمک خیلی زیادی به من در تایپ پایان نامم کرد.

   ممنونم از سایت پر طرفدار فرادرس و همینطور آقای مهندس زارع بابت این آموزش خوب.

   موفق باشید.

  93. 0 از 5

   :

   ممنون عالی بود.

  94. 0 از 5

   :

   سلام، خوب بود.

  95. 5 از 5

   :

   سلام.

   من دانشجوی کارشناسی ارشد برق هستم و تمام پروژه ها رو باید تایپی تحویل استاد بدم که علاوه بر آماده کردن خود پروژه، نوشتنش هم زمان گیره. با وجود منابعی که دارم و تو اینترنت هست این آموزش واقعا خوب بود و همینطور به زبان ساده هست، که حتما میتونه در نوشتن پایان نامه کمکم کنه و دیگه دغدغه ای برای نوشتن یا تایپ کردن پایان نامم نخواهم داشت.

   ممنون از آموزش خوب تون و همینطور از مجموعه خوبه فرادرس، موفق باشید.

  96. 0 از 5

   :

   با سلام. ممنون از تمامی افرادی که در فرادرس زحمت میکشن. سایتتون بی نظیره.

  97. 5 از 5

   :

   سلام آموزش خوب بود. اگه صدا واضح تر بود خیلی عالی می شد. با تشکر.

  98. 5 از 5

   :

   سلام عالیه. صدا اگر شفاف تر می شد عالی تر بود. لطفاً تایپ فارسی هم آموزش داده بشه.

   با تشکر.

  99. 0 از 5

   :


   در پاسخ به bahman:
   با سلام؛

   ضمن تشکر از ارائه دیدگاه تان؛ البته در این آموزش یکی از سرفصل ها به تایپ فارسی اختصاص داده شده است اما در حالت کلی محوریت آموزش با تایپ انگلیسی می باشد.

   از این رو چنانچه تمایل به ثبت پیشنهاد در زمینه ارائه موضوعات مورد نظر در قالب یک فرادرس آموزشی جدید را دارید، از طریق این لینک (+) نسبت به تکمیل فرم اقدام نمایید.

   از حضور شما در فرادرش خوشحالیم و منتظر دیدار دوباره شما در فرادرس هستیم.

  100. 0 از 5

   :

   واقعا ممنون.

  101. 5 از 5

   :

   عالی بود. ممنون.

  102. 0 از 5

   :

   سرعت تایپ معمولاً به هنگام یادداشت‌ برداری یا تایپ صورت جلسه‌ جلسات اهمیت دارد. برای آموختن این مهارت، نرم‌افزارهای گوناگون رایانه‌ای موجود است، برای نمونه کی‌تاچ (KTouch) و راهنمای تایپ تایپ‌فستر (TypeFaster Typing Tutor)

   اما بهترین راه برای یادگیری تایپ ده انگشتی تکنیک رنگ‌ها می‌باشد به گونه‌ای که با تکنیک رنگ‌ها به راحتی می‌توان هر کلید را مخصوص یک انگشت به ذهن سپرد و با تمرین‌های مکرر موفق به یادگیری تایپ ده انگشتی شد. در این آموزش تکنیک رنگ به خوبی رعایت شده بود.

   ممنون.

  103. 0 از 5

   :

   با سلام.

   این درس موضوع جالبی داره چون یکی از مشکلاتی هست که اکثرا باهاش درگیرند و به این فکر می کنند که چطور می تونن سرعت تایپ رو افزایش بدهند هرچند این روند را می بایست با تلاش مسلط شد.

   با این وجود با توجه به زمان و هزینه قابل قبول می باشد.

   بازم ممنون.

  104. 4 از 5

   :

   با عرض سلام و خسته نباشید.
   من از اونجایی که به آموزش تایپ ده انگشتی نیاز داشتم این آموزش رو خریدم و از خریدم راضی هستم ولی یه انتقاد کوچک هم داشتم و اون این است که در این مجموعه بیشتر به تایپ انگلیسی پرداخته شده است و کمتر به آموزش تایپ فارسی پرداخته شده است هر چند که بنا به گفته ی مدرس بعد از فرا گرفتن تایپ انگلیسی تایپ فارسی هم به همان شکل است ولی امیدوارم که مجموعه ی تایپ فارسی هم به طور مجزا و کامل آموزش داده شود.
   با تشکر

  105. 0 از 5

   :

   ممنونم از لطفتون.بسیار عالی بود

  106. 5 از 5

   :

   سلام ممنون از آموزش مفیدتون.
   منتظر آموزش های بعدیتون هستم.

  107. 0 از 5

   :

   با سلام. من الآن 60 ساله هستم. سال 1353 هجده ساله بودم که دیپلم بازرگانی گرفتم. از آنجائی که تسلط تحریر 200 حرف در دقیقه با ماشین تحریر های مکانیکی بودم لذا بعنوان مربی در یکی از آموزشگاههای آموزش ماشین نویسی در شیراز را به هنرجویان زن و مرد را عهده دارشدم و همچنین مربی یکی از دبیرستانهای شهر شیراز که کارگاه آموزش ماشین نویسی داشت، شدم. حال به همه نوجوانان وجوانان و کلا کسانیکه بنحوی با کامپیوتر سر و کار دارند، توصیه میکنم که تحریر ده انگشتی را فرا بگیریند. هر چند کلیدهای کیبورد کامپیوتر با ماشین تحریرهای مکانیکی چندتائی افزایش یافته ولی پس از فراگیری ضمن اینکه کارهایتان سریعتر میشود یک لذت خاص خودش را دارید و بقول عوام از کارتان دلزده و خسته نمیشوید. همین الآن هم جلوی فرزندان و دوستانم بدون اینکه به کیبورد نگاه کنم سریع متن طولانی را تحریر میکنم و باعث تعجب اطرافیان میشود.

  108. 3 از 5

   :

   کارتان یک عمل فرهنگی بسیار عالی و قابل تقدیر است که برای بالابردن سطح فرهنگ کشور فعالیت میکنید و امکانات آموزشی رایگان (یا در صورت وجود هزینه، با هزینه پایین) دراختیار افرادی میگذارید که بودجه کافی برای یادگیری ندارند. خیلی متشکرم.

  109. 0 از 5

   :

   آموزش خوب و کاربردی بود. قبلا کلی پی دی اف راجع به تایپ ۱۰ انگشتی دانلود کرده بودم ولی حوصله نمی کردم بخونم، ولی با این آموزش و نرم افزاری که به همراهش بود روز به روز سرعت تایپم بهتر میشه و وقتای بی کاریم باهاش تمرین می کنم.
   پیشنهاد میکنم آموزش های مربوط به مهارت های کار با کامپیوتر رو بیشتر کنید چون در عین سادگی بسیار کاربردی هستن.

  110. 0 از 5

   :

   امیری
   ممنونم آموزش خوبی بود. موفق و پیروز باشید.

  111. 5 از 5

   :

   با سلام و خسته نباشد خدمت آقای زارع. آموزش به شدت جالب و کاربردی بود. من که قبل از این آموزش واقعا با تایپ کردن مشکل داشتم و اصلا حوصله تایپ رو نداشتم ولی با تمرین هایی که تو این آموزش داشتم، تغییر محسوسی تو سرعت و دقت تایپ کردنم ایجاد شد و تو وقتم صرفه جویی میشه و موقع تایپ کردن دیگه لازم نیست کلی وقتم تلف بشه و کمتر خسته میشم. بازم خیلی ممنون.

  112. 0 از 5

   :

   سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان. و همچنین خسته نباشید خدمت آقای زارع که این مهارت ویژه رو به ما که اصلا از اصول تایپ چیزی نمی دانستیم آموختند. وافعا که برای شخص من بسیار مفید و سازنده بود، به طوری که سرعت تایپم بسیار بسیار نسبت به قبل بیشتر شده و به راحتی توانایی تایپ کردن سریع رو دارم. از همه ی این زحمات و آموزشهای کاربردیتان سپاسگزارم.

  113. 4 از 5

   :

   من هنوز این آموزش راندیده ام ولی قبلا از آموزش AVR استفاده کرده ام و راضی بودم.

  114. 4 از 5

   :

   با سلام. من قبل از تهیه این آموزش از آموزش های SQL Server و مجموعه آموزش های راه اندازی سایت و کار با وردپرس نیز استفاده کرده ام و راضی بودم.

  115. 2 از 5

   :

   به نظرم آموزش بسیار ساده بود. لطفا نرم افزار های جدید مثل Tipp Ten را آموزش دهید.

  116. 4 از 5

   :

   من از کلیه آموزش هایی که تا کنون از این مجموعه تهیه کرده ام راضی بودم. مخصوصا آموزش متلب که عالی بود. پیشنهاد دارم در زمینه نرم افزار های کاربردی آموزش های بیشتری منتشر کنید.

  117. 4 از 5

   :

   با سلام نسبت به آموزش های دیگری که در این زمینه قبلا دیده بودم خوب بود.

  118. 5 از 5

   :

   سلام جالب بود .
   موفق باشید

  119. 4 از 5

   :

   سلام به نظرم بخش تایپ انگلیسی قوی تر است

  120. 4 از 5

   :

   به نظرم بخش قالب بندی کار با کیبورد خیلی خوب بود.

  121. 4 از 5

   :

   آموزش خوبی بود. ممنون

  122. 3 از 5

   :

   آموزش خیلی روان و عالی بود. از مدرس این درس تشکر میکنم.


  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  امتیاز شما به این آموزش:
​همین امروز شروع به آموختن کنید​

آموزش تایپ ده انگشتی

هزینه آموزش: ۱۰,۰۰۰ تومان


برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دسته های مرتبط:


فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران شرکت های خلاق