×

آموزش انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) (رایگان)

آموزش انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) (رایگان)

هزینه آموزش
رایگان!

تعداد دانشجو
۴۸ نفر
مدت زمان
۳ دقیقه
محتوای این آموزش
آموزش انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) (رایگان)

تمامی سازمان ها به طور فزاینده ای درگیر دست یابی و نشان دادن عملکرد سیستم بهداشت و ایمنی شغلی (OHSAS)، با توجه به سیاست ها و اهداف خود در حوزه بهداشت و ایمنی شغلی به وسیله کنترل ریسک هایی که در این زمینه وجود دارند، هستند. استاندارد OHSAS که دربرگیرنده مدیریت ایمنی و سلامت حرفه ای است، به این منظور تهیه شده است که عناصر یک سیستم مدیریت ایمنی و سلامت حرفه ای اثربخش را برای سازمان ها فراهم نماید تا بتوانند با سایر الزامات مدیریت تلفیق شده و سازمان ها را در دست یابی به اهداف ایمنی و سلامت حرفه ای و اهداف اقتصادی کمک نماید. ما در این آموزش قصد داریم تا انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

آموزش انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) (رایگان)

تعداد دانشجو
۴۸ نفر
مدت زمان
۳ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!

سیده روزیتا ابراهیمی

دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی صنایع

مهندس سیده روزیتا ابراهیمی، دانشجوی دکتری تخصصی مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هستند. حوزه‌های مطالعاتی و تحقیقاتی ایشان، شامل: هماهنگ‌سازی زنجیره تامین با استفاده از قراردادها و استفاده از رویکرد تئوری بازی‌ها به منظور تحلیل و آنالیز و همچنین بهینه‌سازی زنجیره تامین‌های مواد غذایی، به طور خاص زنجیره تامین لبنی می‌باشد. رساله دکترای ایشان با تمرکز بر روی ارزش‌افزایی زنجیره تامین لبنی، با به کارگیری رویکرد نظریه بازی‌ها، الگوریتم‌های ابتکاری و فراابتکاری، در حال پیاده‌سازی است.

توضیحات تکمیلی

تمامی سازمان ها به طور فزاینده ای درگیر دست یابی و نشان دادن عملکرد سیستم بهداشت و ایمنی شغلی (OHSAS)، با توجه به سیاست ها و اهداف خود در حوزه بهداشت و ایمنی شغلی به وسیله کنترل ریسک هایی که در این زمینه وجود دارند، هستند.

کاهش خطراتی که کارکنان را تهدید می کند، بهبود نظام های مدیریتی سازمان ها، تلاش برای ایفای مسوولیت های اجتماعی، حصول اطمینان از رعایت مقررات و دستورالعمل های لازم الاجرا و دست یابی به گواهی نامه های معتبر، از جمله منافعی است که استقرار این سیستم در سازمان ها به همراه خواهد داشت.

استاندارد OHSAS که دربرگیرنده مدیریت ایمنی و سلامت حرفه ای است، به این منظور تهیه شده است که عناصر یک سیستم مدیریت ایمنی و سلامت حرفه ای اثربخش را برای سازمان ها فراهم نماید تا بتوانند با سایر الزامات مدیریت تلفیق شده و سازمان ها را در دست یابی به اهداف ایمنی و سلامت حرفه ای و اهداف اقتصادی کمک نماید.

ما در این آموزش قصد داریم تا انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

 

این آموزش رایگان بخشی از آموزش سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این آموزش بر روی این لینک (+) کلیک کنید.

فهرست سرفصل‌ها و رئوس مطالب مطرح شده در اين مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • انتشارات مرجع
 

این آموزش رایگان بخشی از «آموزش سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008)» می باشد.


آنچه در این آموزش خواهید دید:

آموزش ویدئویی مورد تائید فرادرس
فایل PDF یادداشت‌ های ارائه مدرس


انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008)
جهت شروع مطالعه و یادگیری نیاز است بعد از ورود (+) و یا عضویت (+) بر روی دکمه «شروع یادگیری» کلیک کنید.

اطلاعات تکمیلی

نام آموزش آموزش انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) (رایگان)
ناشر فرادرس
کد آموزش FVTIOR115S03
مدت زمان ۳ دقیقه
زبان فارسی
نوع آموزش آموزش ویدئویی (نمایش آنلاین + دانلود)
حجم دانلود ۴ بایت (کیفیت ویدئو HD با فشرده سازی انحصاری فرادرس)

آموزش‌های مرتبط با آموزش انتشارات مرجع در سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (OHSAS 18002:2008) (رایگان)
نظرات

تا کنون ۴۸ نفر از این آموزش استفاده کرده اند و هنوز نظری ثبت نشده است.
برچسب‌ها:
OHSAS | استاندارد OHSAS | استاندارد مدیریت ایمنی | الزامات سلامت حرفه‌ ای | الزامات سیستم مدیریت ایمنی | ایمنی شغلی | بهداشت شغلی | خط‌ مشی ایمنی | خط مشی سلامت حرفه ای | سلامت حرفه‌ ای | سلامت شغلی | سیستم مدیریت ایمنی | مدیریت ایمنی
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
×
فهرست جلسات ۱ جلسه ویدئویی
×