آموزش تجزیه اولیه در جبر جا به جایی (رایگان)

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش تجزیه اولیه در جبر جا به جایی

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

دکتر داود اسداللهی
دکتر داود اسداللهی

مدرس فرادرس

دکترای تخصصی ریاضی محض- جبر جابجایی


دکتر داود اسداللهی، دانش آموخته دکتری ریاضی محض گرایش جبر جابه جایی از دانشگاه تبریز، در دوران تحصیل دو مقاله ارزشمند در شاخه جبر جابه جایی در معتبرترین مجلات ISI به چاپ رسانده اند که در یکی از آن ها یکی از مهم ترین قضایای جبر جابه جایی به روشی ساده اثبات گردیده است. ایشان حدود ده سال سابقه تدریس در دانشگاه های سطح اول کشور را دارند و هم اکنون در دانشگاه فنی و حرفه ای مشغول تدریس هستند. ایشان به نرم افزارهای MATLAB, SPSS و Latex تسلط دارند. (+)جبر جا به‌ جایی، براساس مطالعه حلقه های جا به‌ جایی استوار شده است. جبر جا به جایی مدرن یکی از سنگ بناهای هندسه جبری جدید است که توسط الکساندر گروتندیک (Grothendieck) معرفی شده است. این شاخه بسیار مهم جبر مجرد، به واسطه دو منبع هندسه جبری که شامل مطالعه چندجمله ای های چند متغیره روی یک میدان است و ارتباط تنگاتنگی با هندسه دارد و نیز نظریه جبری اعداد که در آن حلقه اعداد صحیح مورد مطالعه قرار داده می شود و کاربرد فراوانی در شاخه های مهم ریاضیات مانند ترکیبیات و گراف دارد، پیشرفت کرده است. ما در این آموزش قصد داریم تا تجزیه اولیه در جبر جا به جایی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

👤 مدرس: دکتر داود اسداللهی
🕓 مدت زمان: ۶۹ دقیقه

هزینه: رایگان!

اگر قصد مشاهده و دانلود این آموزش را دارید، بر روی این لینک (+) کلیک کنید.


آنچه شما در این فرادرس خواهید دید:
آموزش ویدئویی مورد تایید فرادرس
فایل PDF یادداشت های مدرس در حین آموزش  توضیحات

  جبر جا به‌ جایی، براساس مطالعه حلقه های جا به‌ جایی استوار شده است. جبر جا به جایی مدرن یکی از سنگ بناهای هندسه جبری جدید است که توسط الکساندر گروتندیک (Grothendieck) معرفی شده است. این شاخه بسیار مهم جبر مجرد، به واسطه دو منبع هندسه جبری که شامل مطالعه چندجمله ای های چند متغیره روی یک میدان است و ارتباط تنگاتنگی با هندسه دارد و نیز نظریه جبری اعداد که در آن حلقه اعداد صحیح مورد مطالعه قرار داده می شود و کاربرد فراوانی در شاخه های مهم ریاضیات مانند ترکیبیات و گراف دارد، پیشرفت کرده است.

  این درس برای مطالعه دانشجویان کارشناسی ارشد در رشته ریاضی محض، گرایش جبر در نظر گرفته شده است و اساس گرایش مهم در مقطع دکترا به نام جبر جا به‌ جایی است. مفهوم اساسی در جبر جا به‌ جایی، ایده آل اول است. این مفهوم تعمیمی مشترک از اعداد اول و نقاط هندسی را فراهم می کند. مفهوم هندسی توجه حول یک نقطه، نظیر مشابه جبری آن، فرایند مهم موضعی کردن یک حلقه در ایده آلی اول را دارد.

  ما در این آموزش قصد داریم تا تجزیه اولیه در جبر جا به جایی را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

   

  این آموزش رایگان بخشی از آموزش جبر جا به‌ جایی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این آموزش بر روی این لینک (+) کلیک کنید.

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • تجزیه اولیه
   • ایده آل های تحویل ناپذیر و اولیه
   • تجزیه اولیه
   • قضیه یکتایی اول
   • قضیه یکتایی دوم

   

  این آموزش رایگان بخشی از «آموزش جبر جا به‌ جایی» می باشد.  پیش نیاز

  • مبانی جبر
  • جبر پیشرفته

  مشاهده آنلاین و دانلود رایگان

  بخش ۱ : تجزیه اولیه - ۶۹ دقیقه


  توجه: ممکن است که به خاطر سرعت پایین اینترنت شما، نمایش آنلاین با کیفیت پایین تر از کیفیت HD ویدئوی اصلی نمایش داده شوند. در این صورت آموزش را دانلود کرده و سپس مشاهده نمایید.

  دانلود مستقیم - حجم دانلود ۴۵ مگابایت (کلیک کنید +)


  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش تجزیه اولیه در جبر جا به جایی (رایگان)
  ناشر فرادرس
  کد آموزش FVTIMTH122S03
  مدت زمان ۶۹ دقیقه
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  حجم دانلود ۴۵ مگابایت     (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)
  دیدگاه ها

  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران