Faradars Discount
x عدم نمایش آخرین ساعات ۴۰٪ تخفیف طرح تخفیف زمستانه کد تخفیف: winter98 .
Faradars Discount
فرصت باقیمانده

آموزش موتور V – Ray در مایا (مخصوص تک فریم) – پیش ثبت نام

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش موتور V - Ray در مایا (مخصوص تک فریم)

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

گروه مدرسین فرادرس
گروه مدرسین فرادرس

فرادرس از جهت فرصت آموختن، یک محیط کاملا باز (بدون هیچ مرز و شرط برای ورود) برای همه است. اما از جهت فرصت آموزش دادن، یک محیط به شدت بسته است و مدرسین آن با عبور از سخت ترین ضوابط علمی و فیلترهای مهارت آموزشی برگزیده و دستچین می شوند. در چندین سال گذشته کمتر از ۵ درصد متقاضیان تدریس در فرادرس توانسته اند به مرحله نهایی ارائه آموزش در آن برسند. ارائه یک آموزش توسط «گروه مدرسین فرادرس» تضمینی برای کیفیت آن می باشد. (+)ما در این فرادرس به یکی از بخش های دنیای بزرگ CG، یعنی مبحث رندرینگ با موتور رندر V-Ray که در بخش های مختلف بسیار کارآمد است و به نوعی قلب دنیای CG محسوب می گردد، وارد می شویم. این آموزش برای تمامی افراد که به نوعی با دنیای CG در ارتباط هستند مفید بوده و سعی شده از مبتدی ترین تا حرفه ای ترین افراد در این زمینه را بتواند راضی نگه دارد. موتور V-Ray یکی از قدرتمندترین موتورهای رندر در زمینه CG است که به تازگی در عرصه کار با GPU نیز وارد شده است که این تحول بزرگی برای افراد متخصص در این زمینه است.

👤 مدرس: گروه مدرسین فرادرس

وضعیت انتشار در حال هماهنگی
زمان تقریبی انتشار ۶ تا ۱۴ هفته (برای ۹۰ درصد آموزش‌های این مرحله)

درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در صف شروع ضبط است و به زودی در فرادرس ارائه عمومی آن آغاز خواهد شد. شما می توانید با وارد کردن ایمیل خود، در اولین زمان، از انتشار نهایی این آموزش مطلع شوید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.
  توضیحات

  امروزه کامپیوتر، جزیی از زندگی بشر شده و در اکثر زمینه ها اثر گذار است. با پیشرفت روز افزون کامپیوترها علوم مختلفی ابداع شدند که برخی از این علوم در رابطه با ایده پردازی، ایجاد طرح های غیرواقعی و انتزاعی، ایجاد و بسط خلاقیت های هنری ذهنی، تبلیغات حرفه ای، انیمیشن سازی، بازی سازی و… هستند. به این علوم که از درون گرافیک کامپیوتری زاده شده اند، Computer Graphic یا به اختصار CG می گویند.

  ما در این فرادرس به یکی از بخش های دنیای بزرگ CG، یعنی مبحث رندرینگ با موتور رندر V – Ray که در بخش های مختلف بسیار کارآمد است و به نوعی قلب دنیای CG محسوب می گردد، وارد می شویم. این آموزش برای تمامی افراد که به نوعی با دنیای CG در ارتباط هستند مفید بوده و سعی شده از مبتدی ترین تا حرفه ای ترین افراد در این زمینه را بتواند راضی نگه دارد. موتور V – Ray یکی از قدرتمندترین موتورهای رندر در زمینه CG است که به تازگی در عرصه کار با GPU نیز وارد شده است که این تحول بزرگی برای افراد متخصص در این زمینه است.

  این موتور در انیمیشن سازی، بازی سازی، معماری (داخلی و خارجی)، تبلیغات و… کارآمدی خود را اثبات کرده است. در این فرادرس سعی کرده ایم به صورت تخصصی و کامل با این موتور در قالب مثال های متنوع به صورت نمای داخلی، نمای خارجی، رندر از اشیا و … آشنا شویم و هنرمندان در عرصه CG را از مبتدی ترین تا حرفه ای ترین، راضی نگه داریم.

   

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • درس یکم: مقدمه رندرگیری (Rendering)
  • درس دوم: بررسی ماهیت فیزیکی دوربین
  • درس سوم: بررسی کامل الگوریتم های پرتوهای دوربین مجازی
  • درس چهارم: بررسی کامل انواع نور به همراه جزییات آن ها
  • درس پنجم: بررسی تخصصی متریال های V – Ray
  • درس ششم: بررسی حرفه ای تر متریال ها (Material)
  • درس هفتم: توضیحات کاربردی
  • درس هشتم: کار با بخش ایجاد مو و پرز
  • درس نهم: کامپوزیت (Composite) نهایی

   

  مفید برای رشته های
  • مهندسی معماری
  • طراحی و گرافیک


  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش موتور V – Ray در مایا (مخصوص تک فریم) – پیش ثبت نام
  ناشر فرادرس
  کد آموزش FVMY9711
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  دیدگاه ها

  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:
درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در صف شروع ضبط است و به زودی در فرادرس ارائه عمومی آن آغاز خواهد شد. شما می توانید با وارد کردن ایمیل خود، در اولین زمان، از انتشار نهایی این آموزش مطلع شوید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران