آموزش پیشرفته نرم افزار SAM (طراحی و آنالیز مکانیزم های مکانیکی) – پیش ثبت نام

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش پیشرفته نرم افزار SAM (طراحی و آنالیز مکانیزم های مکانیکی)

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

گروه مدرسین فرادرس
گروه مدرسین فرادرس

فرادرس از جهت فرصت آموختن، یک محیط کاملا باز (بدون هیچ مرز و شرط برای ورود) برای همه است. اما از جهت فرصت آموزش دادن، یک محیط به شدت بسته است و مدرسین آن با عبور از سخت ترین ضوابط علمی و فیلترهای مهارت آموزشی برگزیده و دستچین می شوند. در چندین سال گذشته کمتر از 5 درصد متقاضیان تدریس در فرادرس توانسته اند به مرحله نهایی ارائه آموزش در آن برسند. ارائه یک آموزش توسط «گروه مدرسین فرادرس» تضمینی برای کیفیت آن می باشد. (+)با توجه به گستردگی راه های حل مشکلات گوناگون، امروزه پژوهشگران مشغول به حل مسائل به صورت تیمی و آن هم تیم هایی تشکیل شده از متخصصین، در رشته های مختلف می باشند. از سوی دیگر، هزینه های بالای طراحی، تحلیل و تست سیستم های گوناگون و نیاز به تولید محصولات با کیفیت باعث شده است که پژوهشگران به سراغ نرم افزارهای متنوع بروند تا بتوانند بهترین و بهینه ترین راه حل ها را بنا بر شرایط حاکم در زمینه های مختلف ارائه دهند. نرم افزار Artas SAM یک نرم افزار فوق العاده و تضمین شده ولی نسبتاً ناشناخته است که در صنایع و رشته های مختلف و نیز فضای علمی، جایگاه بالا و کاربرد گسترده ای دارد.

👤 مدرس: گروه مدرسین فرادرس
روش دریافت: لینک دانلود و/یا ارسال فیزیکی

وضعیت انتشار در حال هماهنگی (برای ۹۰ درصد آموزش‌های این مرحله)
زمان تقریبی انتشار ۶ تا ۱۴ هفته

درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در صف شروع ضبط است و به زودی در فرادرس ارائه عمومی آن آغاز خواهد شد. شما می توانید با وارد کردن ایمیل خود، در اولین زمان، از انتشار نهایی این آموزش مطلع شوید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.
  توضیحات

  با توجه به گستردگی راه های حل مشکلات گوناگون، امروزه پژوهشگران مشغول به حل مسائل به صورت تیمی و آن هم تیم هایی تشکیل شده از متخصصین، در رشته های مختلف می باشند. از سوی دیگر، هزینه های بالای طراحی، تحلیل و تست سیستم های گوناگون و نیاز به تولید محصولات با کیفیت باعث شده است که پژوهشگران به سراغ نرم افزارهای متنوع بروند تا بتوانند بهترین و بهینه ترین راه حل ها را بنا بر شرایط حاکم در زمینه های مختلف ارائه دهند. نرم افزار Artas SAM یک نرم افزار فوق العاده و تضمین شده ولی نسبتاً ناشناخته است که در صنایع و رشته های مختلف و نیز فضای علمی، جایگاه بالا و کاربرد گسترده ای دارد. همچنین امکان مشاهده آنی اعمال تغییرات در خروجی و نتایج نرم افزار در کنار حجم کم و زمان کوتاه مورد نیاز برای تحلیل، از جمله خصوصیات حائز اهمیت و منحصر به فرد SAM در میان نرم افزارهای طراحی و تحلیل مکانیزم مختلف است.

  در اینجا امکان ایجاد نمونه آزمایشی به صورت مجازی وجود دارد که باعث افزایش سرعت و کاهش زمان طراحی و تست می شود. با این اوصاف، به این نرم افزار پرتوان به دلیل کمبود مراجع آموزشی مفید به خصوص به زبان فارسی کمتر توجه شده است. در این مجموعه سعی شده است در ادامه مجموعه آموزشی مقدماتی همین نرم افزار، نکات تکمیلی در عین مرور سریع موارد پایه ای لازم بیان شود و نتایج به صورت کمی و کیفی آنالیز شوند تا شم مهندسی قوی و دیدی وسیع به مخاطبان داده شود. بعد از فراگیری آموزش های تهیه شده، دانشجویان می توانند سیستم های مکانیکی مشابه را هم طراحی و مدل سازی کنند و خروجی ها را آنالیز کنند.

   

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • درس یکم: معرفی سیستم های مستقیم الخط (خط راست) دقیق
  • درس دوم: سیستم لنگ لغزنده متقارن
  • درس سوم: جعبه دنده در SAM
  • درس چهارم: چرخ دنده های سیاره ای
  • درس پنجم: سیستم های انتقال قدرت دیاد Dyad
  • درس ششم: معرفی سیستم های غیر مستقیم الخط
  • درس هفتم: معرفی انواع اتصالات linkage
  • درس هشتم: آنالیز سیستم های چند میله ای گوناگون
  • درس نهم: استفاده از بانک اطلاعات نرم افزار SAM
  • درس دهم: مکانیزم وات Watt

   

  مفید برای رشته های
  • مهندسی مکانیک
  • مکاترونیک
  • مهندسی پزشکی


  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش پیشرفته نرم افزار SAM (طراحی و آنالیز مکانیزم های مکانیکی) – پیش ثبت نام
  ناشر فرادرس
  کد آموزش FVMEC96072
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  تعداد DVD یک عدد (در صورت دریافت غیر آنلاین)
  دیدگاه ها

  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:
درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در صف شروع ضبط است و به زودی در فرادرس ارائه عمومی آن آغاز خواهد شد. شما می توانید با وارد کردن ایمیل خود، در اولین زمان، از انتشار نهایی این آموزش مطلع شوید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران