آموزش زبان فرانسه سطح A2 – پیش ثبت نام

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

گروه مدرسین فرادرس
گروه مدرسین فرادرس

فرادرس از جهت فرصت آموختن، یک محیط کاملا باز (بدون هیچ مرز و شرط برای ورود) برای همه است. اما از جهت فرصت آموزش دادن، یک محیط به شدت بسته است و مدرسین آن با عبور از سخت ترین ضوابط علمی و فیلترهای مهارت آموزشی برگزیده و دستچین می شوند. در چندین سال گذشته کمتر از 5 درصد متقاضیان تدریس در فرادرس توانسته اند به مرحله نهایی ارائه آموزش در آن برسند. ارائه یک آموزش توسط «گروه مدرسین فرادرس» تضمینی برای کیفیت آن می باشد. (+)در عصری که ما زندگی می کنیم، گسترش روابط میان کشورها و ملت ها با سرعت چشمگیری رو به افزایش است، از این رو یکی از راه های برقراری ارتباط موثر با کسانی که زبان مادریشان با ما تفاوت دارد، این است که بتوانیم با یک زبان مشترک با آن ها به گفتگو و تبادل نظر بنشینیم، پس یادگیری زبان های خارجی، برای پیشرفت در همه جهات زندگی کاملا ضروری به نظر می رسد. زبان فرانسه جزو ده زبان برتر و زنده دنیاست که علاوه بر فرانسوی ها، مردم کانادا و بلژیک و همچنین ۲۵ کشور دیگر به این زبان صحبت می کنند و همچنین می توان به زبان آموختگانی اشاره کرد که در سراسر دنیا به این زبان صحبت می کنند.

👤 مدرس: گروه مدرسین فرادرس
روش دریافت: لینک دانلود و/یا ارسال فیزیکی

وضعیت انتشار در حال برنامه ریزی
زمان تقریبی انتشار بر حسب تعداد درخواست های دانشجویان و اولویت زمانی و آموزشی اعضای هیات علمی فرادرس، انتشار این آموزش در واحد نشر فرادرس اولویت سنجی می شود. انتشار یک آموزش پس از شروع به ضبط ۴ تا ۱۲ هفته زمان می برد.

درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه در فرادرس است و انتشار سریع تر آن، بستگی به تعداد متقاضیان این آموزش دارد. چنانچه شما نیز تمایل به انتشار سریع این آموزش دارید در کادر زیر ایمیل خود را درج نمایید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.
  توضیحات

  در عصری که ما زندگی می کنیم، گسترش روابط میان کشورها و ملت ها با سرعت چشمگیری رو به افزایش است، از این رو یکی از راه های برقراری ارتباط موثر با کسانی که زبان مادریشان با ما تفاوت دارد، این است که بتوانیم با یک زبان مشترک با آن ها به گفتگو و تبادل نظر بنشینیم، پس یادگیری زبان های خارجی، برای پیشرفت در همه جهات زندگی کاملا ضروری به نظر می رسد. زبان فرانسه جزو ده زبان برتر و زنده دنیاست که علاوه بر فرانسوی ها، مردم کانادا و بلژیک و همچنین ۲۵ کشور دیگر به این زبان صحبت می کنند و همچنین می توان به زبان آموختگانی اشاره کرد که در سراسر دنیا به این زبان صحبت می کنند.

  این فرادرس که سطح A2 از زبان فرانسه را شامل می شود، به شما کمک می کند تا در یک مسیر پر هیجان آموزشی قرار بگیرید و به مرور بر دانش زبانی خود بیفزایید تا بتوانید وارد دنیای جدید در زندگی شده و فرصت های جدیدی برای تغییر زندگی خود خلق کنید. هدف از ارائه این آموزش به شما عزیزان، به اشتراک گذاشتن تجریات و مهارت های آموزشی زبان فرانسه، همچنین مقایسه و شبیه سازی آن با زبان آنگلیسی (برای کسانی که به زبان انگلیسی مسلط هستند یا با آن آشنایی دارند) می باشد.

  نکته مهمی که ذکر آن در اینجا کاملا ضروری به نظر می رسد، این است که، در بیشتر آموزشگاه های زبان در ایران، توضیحات و جو حاکم بر کلاس کاملا به زبان فرانسوی است و این امر، آموزش این زبان را با توجه به نداشتن تجربه قبلی در این زبان (مانند انگلیسی که در مدارس تدریس می شود) بسیار مشکل می کند، بنابراین تصمیم گرفتیم روش آموزشی کاملا فارسی و با مثال های زندگی روزمره ارائه کنیم تا بعد از درک ساختار این زبان و تسلط اولیه به آن، بتوانید آموختن این زبان را ادامه داده و به درجات بالا برسید.

   

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • درس یکم: صرف فعل های پرکاربرد گروه دوم و سوم به همراه کاربرد آن ها در جمله به صورت مکالمه ای
  • درس دوم: زمان گذشته برای افعال هر ۳ گروه و کاربرد آن ها در جمله به همراه مکالمه
  • درس سوم: زمان گذشته استمراری برای افعال هر ۳ گروه و کاربرد آن ها در جمله به همراه مکالمه
  • درس چهارم: مقایسه بین زمان گذشته و زمان گذشته استمراری
  • درس پنجم: زمان آینده و کاربرد آن ها در جمله به همراه مکالمه
  • درس ششم: آشنایی با کلمات پرسشی و کاربرد آن ها در جمله
  • درس هفتم: آشنایی با ضمایر جایگزین اسم ها و کاربرد آن ها در جمله
  • درس هشتم: آشنایی با ضمایر جایگزین اشخاص و کاربرد آن ها در جمله
  • درس نهم: آشنایی با جملات شرطی در زمان حال و کاربرد آن ها در جمله
  • درس دهم: مکالمه و تمرین


  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش زبان فرانسه سطح A2 – پیش ثبت نام
  ناشر فرادرس
  کد آموزش FVLNG97031
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  تعداد DVD یک عدد (در صورت دریافت غیر آنلاین)
  دیدگاه ها

  1. 0 از 5

   :

   سلام
   بنده مشتاقانه منتظر این دوره و سایر دوره های آموزش زبان فرانسوی هستم
   به نظرم خیلی ها هستن که دوست دارن این زبان زیبا رو تا سطح مکالمه روان یاد بگیرن


  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  درج دیدگاه

  امتیاز شما به این آموزش:

  *
درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه در فرادرس است و انتشار سریع تر آن، بستگی به تعداد متقاضیان این آموزش دارد. چنانچه شما نیز تمایل به انتشار سریع این آموزش دارید در کادر زیر ایمیل خود را درج نمایید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.برچسب‌ها: , , , , , , , ,
فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران