Faradars Discount
x عدم نمایش تا ۵۰٪ تخفیف جشنواره تخفیف عیدانه فرادرس کد تخفیف: GDR98
Faradars Discount
فرصت باقیمانده

آموزش فریمورک فون گپ (PhoneGap) برای برنامه نویسی موبایل – پیش ثبت نام

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش فریمورک فون گپ (PhoneGap) برای برنامه نویسی موبایل

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

گروه مدرسین فرادرس
گروه مدرسین فرادرس

فرادرس از جهت فرصت آموختن، یک محیط کاملا باز (بدون هیچ مرز و شرط برای ورود) برای همه است. اما از جهت فرصت آموزش دادن، یک محیط به شدت بسته است و مدرسین آن با عبور از سخت ترین ضوابط علمی و فیلترهای مهارت آموزشی برگزیده و دستچین می شوند. در چندین سال گذشته کمتر از 5 درصد متقاضیان تدریس در فرادرس توانسته اند به مرحله نهایی ارائه آموزش در آن برسند. ارائه یک آموزش توسط «گروه مدرسین فرادرس» تضمینی برای کیفیت آن می باشد. (+)فون گپ فریم ورکی است که به شما امکان ساخت اپلیکیشن های موبایلی با استفاده از فناوری های پایه وبی (با استفاده از زبان های HTML و CSS و JavaScript) را می دهد و شما می توانید با نوشتن یک برنامه، اپلیکیشن خود را بر روی سیستم عامل های مختلف از قبیل: آی.او. اس، آندروید، فون گپ و … داشته باشید.فون گپ فریم ورکی است که به شما امکان ساخت اپلیکیشن های موبایلی با استفاده از فناوری های پایه وبی (با استفاده از زبان های HTML و CSS و JavaScript) را می دهد و شما می توانید با نوشتن یک برنامه، اپلیکیشن خود را بر روی سیستم عامل های مختلف از قبیل: آی.او. اس، آندروید، فون گپ و … داشته باشید. به عبارت دیگر شما با یک کد و یک برنامه، اپلیکیشنی را خواهید داشت که بر روی چندین پلتفرم، نصب و اجرا خواهد شد، بنابراین فریم ورک فون گپ، یک فریم ورک چند پلتفرمی (Cross-platform) است.

👤 مدرس: گروه مدرسین فرادرس
روش دریافت: لینک دانلود و/یا ارسال فیزیکی

وضعیت انتشار در حال برنامه ریزی
زمان تقریبی انتشار بر حسب تعداد درخواست های دانشجویان و اولویت زمانی و آموزشی اعضای هیات علمی فرادرس، انتشار این آموزش در واحد نشر فرادرس اولویت سنجی می شود. انتشار یک آموزش پس از شروع به ضبط معمولا ۴ تا ۱۲ هفته زمان می برد.

درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه در فرادرس است و انتشار سریع تر آن، بستگی به تعداد متقاضیان این آموزش دارد. چنانچه شما نیز تمایل به انتشار سریع این آموزش دارید در کادر زیر ایمیل خود را درج نمایید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.
  توضیحات

  امروزه ایجاد و توسعه اپلیکیشن های موبایلی یک ضرورت است و استفاده از ابزارهای مناسب برای توسعه سریع در این راستا، ضروری است. همان طور که می دانید برای نوشتن اپلیکیشن در هر سیستم عامل (به صورت محلی) به زبان خاصی نیاز است.

  برای مثال ساخت اپلیکیشن در سیستم عامل اندروید (Android) به زبان جاوا (Java)، ساخت همان اپلیکیشن در سیستم عامل آی او اس (iOS) به زبان سویفت (Swift) برنامه نویسی و تولید می شود، بنابراین تقریبا برای هر اپلیکیشن به صورت محلی (Native) در هر سیستم عاملی، به زبان خاص خودش نیاز است.

  در این راستا، فون گپ فریم ورکی است که به شما امکان ساخت اپلیکیشن های موبایلی با استفاده از فناوری های پایه وبی (با استفاده از زبان های HTML و CSS و JavaScript) را می دهد و شما می توانید با نوشتن یک برنامه، اپلیکیشن خود را بر روی سیستم عامل های مختلف از قبیل: آی.او. اس، آندروید، فون گپ و… اجرا کنید.

  به عبارت دیگر شما با یک کد و یک برنامه، اپلیکیشنی را خواهید داشت که بر روی چندین پلتفرم، نصب و اجرا خواهد شد، بنابراین فریم ورک فون گپ، یک فریم ورک چند پلتفرمی (Cross-platform) است.

   

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • درس یکم: فون گپ را شروع کن
  • درس دوم: یک برنامه فون گپی ایجاد کن
  • درس سوم: نگاهی عمیق به برنامه فون گپ
  • درس چهارم: اپلیکیشن خود را بساز
  • درس پنجم: به رویدادها جواب بده
  • درس ششم: کار کردن با دستگاه، شبکه و نوتیفیکیشن (Notification)
  • درس هفتم: کار کردن با شتاب سنج، جهت یاب و موقعیت یاب
  • درس هشتم: ذخیره سازی و دیتابیس (Database)
  • درس نهم: عکست را بگیر
  • درس دهم: مالتی مدیا را دوست دارم
  • درس یازدهم: یک تماس داری، ذخیره اش کن
  • درس دوازدهم: ساخت یک یادداشت چند رسانه ای

   

  مفید برای رشته های
  • مهندسی فناوری اطلاعات (IT)


  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش فریمورک فون گپ (PhoneGap) برای برنامه نویسی موبایل – پیش ثبت نام
  ناشر فرادرس
  کد آموزش FVIT9707
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  تعداد DVD یک عدد (در صورت دریافت غیر آنلاین)
  دیدگاه ها

  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:
درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه در فرادرس است و انتشار سریع تر آن، بستگی به تعداد متقاضیان این آموزش دارد. چنانچه شما نیز تمایل به انتشار سریع این آموزش دارید در کادر زیر ایمیل خود را درج نمایید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران