آموزش محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس ها (رایگان)

آموزش محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس ها (رایگان)

مدت زمان
۵ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
۱ بازخورد (مشاهده نظرات)
آموزش محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس ها (رایگان)

زبان برنامه‌نویسی و نرم‌افزار متلب، بدون شک، امروزه یکی از ابزارهای حیاتی برای مطالعات علمی در رشته‌های مختلف علمی و فنی به حساب می‌آید. با توجه به نیاز کاربران متلب در ایران که شامل تعداد قابل توجهی از دانشجویان و متخصصین کشور است، برای دسترسی به منابع آموزشی مناسب و کامل، مجموعه کاملی از نکات و ترفندهای آموزشی برنامه‌نویسی متلب تولید و در اختیار مخاطبان محترم قرار گرفته است. ما در این آموزش می‌خواهیم با محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس‌ها در متلب آشنا شویم.

آموزش محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس ها (رایگان)

مدت زمان
۵ دقیقه
هزینه آموزش
رایگان!
۱ بازخورد (مشاهده نظرات)
مدرس
دکتر سید مصطفی کلامی هریس

دکتری تخصصی مهندسی برق - کنترل

دکتر سید مصطفی کلامی هریس یکی از بنیانگذاران و مدیران کنونی فرادرس و از اعضای هیات علمی آن است. ایشان دارای مدرک دکترای تخصصی در رشته مهندسی برق - کنترل، از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی (قطب علمی کنترل صنعتی) هستند و زمینه های پژوهشی و کاری تخصصی ایشان، در حوزه های مختلف مهندسی کنترل و سیستم های هوشمند بوده است.

توضیحات تکمیلی

زبان برنامه‌نویسی و نرم‌افزار متلب، بدون شک، امروزه یکی از ابزارهای حیاتی برای مطالعات علمی در رشته‌های مختلف علمی و فنی به حساب می‌آید. با توجه به نیاز کاربران متلب در ایران که شامل تعداد قابل توجهی از دانشجویان و متخصصین کشور است، برای دسترسی به منابع آموزشی مناسب و کامل، مجموعه کاملی از نکات و ترفندهای آموزشی برنامه‌نویسی متلب تولید و در اختیار مخاطبان محترم قرار گرفته است.

ما در این آموزش می‌خواهیم با محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس‌ها در متلب آشنا شویم.

این آموزش رایگان بخشی از آموزش رایگان نکات و ترفندهای متلب می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده از این آموزش بر روی این لینک (+) کلیک کنید.

مشاهده بیشتر مشاهده کمتر


مشاهده آموزش

محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس ها

توجه: اگر به خاطر سرعت اینترنت، کیفیت نمایش پایین‌تر از کیفیت HD ویدئو اصلی باشد؛ می‌توانید ویدئو را دانلود و مشاهده کنید (دانلود پیش‌نمایش - حجم: ۵ مگابایت -- (کلیک کنید +))


اطلاعات تکمیلی

نام آموزش آموزش محاسبه ترانهاده و ترانهاده مزدوج ماتریس ها (رایگان)
ناشر فرادرس
کد آموزش FSVMA014
مدت زمان ۵ دقیقه
زبان فارسی
نوع آموزش آموزش ویدئویی (لینک دانلود)
حجم دانلود ۵ مگابایت (کیفیت ویدئو HD‌ با فشرده سازی انحصاری فرادرس)

آموزش‌های پیشنهادی برای شما

نظرات

بابک
بابک

عالی بود
خیلی ممنون

پاسخ به نظر


برچسب‌ها:
MATLAB | matlab programming | programming | Programming language | برنامه نویسی متلب | ترانهاده | ترانهاده مزدوج ماتریس | ترانهاده مزدوج ماتریس ها | زبان برنامه نویسی | محاسبه ترانهاده | نرم افزار متلب
مشاهده بیشتر مشاهده کمتر
فهرست جلسات ۰ جلسه ویدئویی ×