×
دکتر حامی تورجی زاده

دکتر حامی تورجی زاده

  • مدرس فرادرس
  • دکتری تخصصی مهندسی مکانیک - رباتیک
  • دانشگاه علم و صنعت

دکتر حامی تورجی زاده، فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک – رباتیک از دانشگاه علم و صنعت ایران در سال 1391، با بیش از ۱۵ سال سابقه ی تدریس دروس دانشگاهی در دانشگاه های مختلف نظیر: دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه خوارزمی و دانشگاه صنعتی اراک، در حال حاضر ۷ سال است که عضو هیئت علمی و استاد مشاور انجمن رباتیک دانشگاه خوارزمی هستند. ایشان در حوزه های رباتیک، کنترل مکانیکی، دینامیک خودروها و سیستم های مکاترونیکی مشغول به تدریس و پژوهش هستند و تا به این لحظه دارای دو ثبت اختراع، بیش از ۳۰ مقاله ISI، بیش از ۲۰ مقاله کنفرانسی در سطح بین الملل، بیش از ۲۰ مقاله علمی پژوهشی و تالیف دو کتاب می باشند.

سوابق تحصیلی

مقطع تحصیلی رشته تحصیلی دانشگاه / موسسه آموزشی
دکتری تخصصی مهندسی مکانیک - رباتیک دانشگاه علم و صنعت
کارشناس ارشد مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی دانشگاه علم و صنعت
کارشناسی مهندسی مکانیک دانشگاه خواجه نصیرالین طوسی
دانشجویان۲۷۳ دانشجو
حضور دانشجویان در کلاس۲۵۰ هزار دقیقه
مدت زمان آموزش‌ها۷۶۲ دقیقه
تعداد آموزش‌ها۳ عنوان آموزشی

تعلیم این تعداد دانشجو در نظام آموزشی رایج، نیازمند حداقل ۱ سال فعالیت آموزشی است.

آموزش‌ها

1

آموزش مدل سازی سینماتیکی و دینامیکی ربات ها و کنترل و بهینه سازی آن ها

امروزه ربات ها به دلایل مختلفی اعم از: صنعتی، پزشکی، نظامی و… پرکاربرد و حائز اهمیت هستند. قدم اول برای طراحی ربات ها به منظور انجام یک هدف مشخص، شناخت فضای مفاصل، فضای کاری ربات و درجات آزادی آن است و همچنین برای کنترل ربات به منظور پوشش هدف مورد نظر در قدم اول نیاز است تا میزان حرکت مفاصل تعیین گشته و بتوان فضای مفاصل ربات را به فضای کاری تبدیل کرد که این کار به کمک علم سینماتیک ربات صورت می گیرد. در این آموزش ضمن آشنایی با ربات و انواع آن، نحوه مدل سازی سینماتیکی و سینتیکی آن را فرا می گیرید و همچنین با الگوریتم های کنترلی مفید برای کنترل و بهینه سازی ربات ها آشنا می شوید.

مدرس: دکتر حامی تورجی زاده مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت و ۴۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش سینتیک ربات‌ ها در مدل سازی سینماتیکی و دینامیکی ربات ها (رایگان)

امروزه ربات‌ها به دلایل مختلفی اعم از: صنعتی، پزشکی، نظامی و… پرکاربرد و حائز اهمیت هستند. قدم اول برای طراحی ربات‌ها به منظور انجام یک هدف مشخص، شناخت فضای مفاصل، فضای کاری ربات و درجات آزادی آن است و همچنین برای کنترل ربات به منظور پوشش هدف مورد نظر در قدم اول نیاز است تا میزان حرکت مفاصل تعیین گشته و بتوان فضای مفاصل ربات را به فضای کاری تبدیل کرد که این کار به کمک علم سینماتیک ربات صورت می‌گیرد. ما در این آموزش قصد داریم تا سینتیک ربات‌ها در مدل‌سازی سینماتیکی و دینامیکی ربات‌ها - بخش یکم را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: دکتر حامی تورجی زاده مدت زمان آموزش: ۴۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش تبدیلات همگن در مدل سازی سینماتیکی و دینامیکی ربات ها (رایگان)

امروزه ربات‌ها به دلایل مختلفی اعم از: صنعتی، پزشکی، نظامی و… پرکاربرد و حائز اهمیت هستند. قدم اول برای طراحی ربات‌ها به منظور انجام یک هدف مشخص، شناخت فضای مفاصل، فضای کاری ربات و درجات آزادی آن است و همچنین برای کنترل ربات به منظور پوشش هدف مورد نظر در قدم اول نیاز است تا میزان حرکت مفاصل تعیین گشته و بتوان فضای مفاصل ربات را به فضای کاری تبدیل کرد که این کار به کمک علم سینماتیک ربات صورت می‌گیرد. ما در این آموزش قصد داریم تا تبدیلات همگن در مدل‌سازی سینماتیکی و دینامیکی ربات‌ها - بخش یکم را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

مدرس: دکتر حامی تورجی زاده مدت زمان آموزش: ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید