×
مجموعه آموزش مهارت های ارائه و ساخت اسلاید

مجموعه آموزش مهارت های ارائه و ساخت اسلاید

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه:
۲۲ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه:
۹ عنوان آموزشی
1

آموزش پاورپوینت Microsoft PowerPoint 2016‎

تاکنون نرم افزارهای زیادی به منظور مدیریت ارائه ایجاد شده اند مانند Adobe Presenter و... اما در این میان، نرم افزار PowerPoint توانسته مخاطبین بسیاری را به خود جلب کند. دلیل آن هم بسیار ساده است. شما در نرم افزار PowerPoint می توانید به سادگی اطلاعات را قرار دهید و با استفاده از امکانات موجود، بر روی اطلاعات و اسلایدها، جلوه های انیمیشنی قرار داده و سپس خروجی مورد نظر را برای ارائه تهیه کنید.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۴۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش شیوه ارائه علمی - ارائه پایان نامه و مقاله در کنفرانس و همایش ها

متاسفانه در کنار اهمیت آشنایی با روش های اصولی ارائه علمی، به این موضوع در دانشگاه های کشور به میزان کافی پرداخت نمی شود و دانش محدود دانشجویان در این موضوع نیز نه در طی یک فرایند آموزشی مدون، که بر مبنای سعی و خطا به دست می آید. این موضوع باعث می شود که در موارد متعددی، نتایج علمی به دست آمده توسط دانشجویان و پژوهشگران، در حاشیه و در سایه یک ارائه ضعیف مانده و دیده نشوند. فرادرس «اسلوب و شیوه ارائه علمی»، دقیقا بر همین موضوع تمرکز دارد. این فرادرس می خواهد مباحث پایه و اساسی مرتبط با ارائه علمی را به ساده ترین حالت ممکن بررسی نماید و نکاتی را مطرح نماید که رعایت آن ها، اثر بسیار زیادی بر روی کیفیت ارائه آثار علمی خواهد داشت.

مدرس: دکتر اسماعیل آتشپز گرگری مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش پرزی Prezi برای ساخت اسلایدهای ارائه

در این فرادرس، با اصول اولیه استفاده از نرم افزار Prezi آشنا می شوید و در ادامه تنظیمات و ویژگی های مخصوص این نرم افزار را خواهید آموخت تا در ادامه با استفاده از حداکثر ابزارهای این نرم افزار یک ارائه کامل، جذاب و خاص بسازید. در این نرم افزار با چرخش و حرکت پویا در بین مطالب می توانید حس یکنواختی را از بین ببرید و مخاطب را هر چه بیشتر با خود همراه کنید. شما با استفاده از نرم افزار Prezi می توانید یک ارائه موفق و خاص داشته باشید.

مدرس: حمیدرضا انصاری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش پاورپوینت Microsoft PowerPoint 2013

در این فرادرس، دانشجویان عزیز، با محیط نرم افزار پاورپوینت (Microsoft Office PowerPoint 2013)، قسمت های مختلف آن، منوها و… آشنا می شوند. درس هایی که در این آموزش به آن پرداخته می شود در قسمت توضیحات، آمده است. توضیح کامل معرفی و کار با پارپوینت (Microsoft Office PowerPoint 2013) از نقاط قوت این آموزش به شمار می رود.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش پرزی Prezi Next برای ساخت ارائه و پرزنتیشن حرفه ای

در این فرادرس با ویژگی های پرزی نکست (Prezi Next) آشنا می شوید. با فراگیری ابزارها و تنظیمات مختلف این نرم افزار می توانید ارائه ای ویژه و چشم نواز داشته باشید. مطمئنا استفاده از پرزی نکست باعث تاثیرگذاری و انتقال کامل تر مطالب شما به مخاطب، بدون ایجاد خستگی و حس یکنواختی در آن ها می شود. شما با استفاده از نرم افزار Prezi Next می توانید یک ارائه موفق، تاثیرگذار و خاص داشته باشید. در این آموزش با توجه به محدودیت های حساب کاربری رایگان این نرم افزار و عدم امکان نصب نسخه دسکتاپ پرزی، آموزش های لازم داده شده تا شما بتوانید به کمک نسخه آنلاین و رایگان پرزی از اکثر امکانات این نرم افزار استفاده کنید و با کمک آموزش های قسمت اشتراک گذاری با نحوه ارائه، بدون نیاز به خرید حساب کاربری و ذخیره کردن فایل ارائه، آشنا شوید.

مدرس: حمیدرضا انصاری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش ساخت اسلایدهای ارائه با فوکاسکی Focusky

ما در این فرادرس می خواهیم نحوه کار با یک نرم افزار خاص را به شما آموزش دهیم. نرم افزاری که امکانات آن، شما را شگفت زده خواهد کرد. با استفاده از نرم افزار Focusky می توانید در مدت زمان کمی ارائه های حرفه ای و بی نظیری را بسازید که می تواند همه را شگفت زده کند. با استفاده از این نرم افزار می توانید خروجی ارائه را در فرمت های مختلفی از جمله: فایل exe تولید کنید تا به راحتی بتوانید ارائه را در سیستم های کامپیوتری مختلف اجرا نمایید.

مدرس: محمد جباری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش ادوبی پرزنتر Adobe Presenter برای ایجاد اسلایدهای پویا و تعاملی

Adobe Presenter (ادوبی پرزنتر) از جمله نرم‌افزارهای E - learning به شمار می‌رود که به عنوان یک افزونه (Plug-in) در پاورپوینت مورد استفاده قرار می‌گیرد. از مزایای آن می‌توان به قابلیت ایجاد کوییز و همچنین هماهنگی با سیستم‌های مدیریت آموزشی اشاره نمود. در این فرادرس، ابتدا به معرفی قابلیت‌های مربوط به صدا و تصویر Adobe Presenter پرداخته شده است و سپس ابزار ویرایشی و نحوه ایجاد تعامل و کوییزها، تدریس می‌گردد. در نهایت با بررسی تنظیمات یک ارائه و نحوه انتشار آن در پلتفرم‌های مختلف آموزش به پایان می‌رسد.

مدرس: محمد نسیمی فر مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش مصورسازی داده یا تصویرسازی دیتا Data Visualization - بخش یکم

شیوه ارائه مطلب، مهارتی است که با تمرین مناسب و به کار‌گیری نکاتی مهم در این حوزه قابل فرا‌گیری است. در این فرادرس نگاه متفاوتی به شیوه ارائه مطالب داریم و با رویکردی نوین آنچه را که در متن ارائه به صورت نهفته وجود دارد، بیرون کشیده و با داستانی که مخاطب را با خود همراه می‌سازد ارائه می دهیم تا به نتیجه مناسب دست پیدا کنیم.

مدرس: سعید فضلعلی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و 10دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش ساخت آلبوم عکس سه بعدی با نرم افزارهای گرافیکی

دیدن عکس‌ها و مطالعه کتاب‌های الکترونیکی همیشه به عنوان یکی از جذاب‌ترین کارها در اوقات فراغت و یا در جلسه‌های رسمی می‌تواند برای همه کاربرد داشته باشد. حالا تصور کنید عکس‌های خاطره‌انگیز خود و یا تصاویر مربوط به یک پروژه خاص را به صورت سه‌بعدی و به همراه افکت‌های مختلف تصویری ببینید. قطعا اتفاق هیجان‌انگیزی خواهد بود که می‌تواند باعث جذاب‌تر شدن تصاویر گردد. در این نرم‌افزار و بر پایه‌ فلش، امکان ساخت آلبوم‌های زیبای تصویری با افکت‌های سه‌بعدی وجود دارد که در چند مرحله ساده به راحتی می‌توانید از تصاویر مورد نظر خود آلبوم‌های سه‌بعدی زیبایی بسازید و همچنین با افزودن یک موسیقی زمینه، کار خود را در بهترین حالت ممکن ارائه دهید.

مدرس: امیررضا نیک خواه مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید