×
مجموعه آموزش بازاریابی و تبلیغات

مجموعه آموزش بازاریابی و تبلیغات

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه:
۱۴۳ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه:
۲۶ عنوان آموزشی
1

آموزش آشنایی با بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing

از مزایای بازاریابی دیجیتال می توان به این مورد اشاره کرد که با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، روز به روز به تعداد کاربران دنیای تکنولوژی اضافه شده و همیشه مشتری جدیدی برای معرفی و تبلیغ محصول وجود دارد. همچنین، همیشه راه ها و فناوری های جدیدتری ارائه می شوند که از طریق آن ها می توان به بازاریابی و معرفی محصولات پرداخت. در این دوره، ما با اصول بازاریابی دیجیتال آشنا شده و روش های مختلف بازاریابی دیجیتال را فرا خواهیم گرفت.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش مبانی بازاریابی محتوا Content Marketing

در این فرادرس، مطالبی پیرامون بازاریابی محتوا که یکی از مهم ترین روش های دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) می باشد به صورت خلاصه و مفید ارائه گردیده است. مفاهیم عنوان شده حاصل مطالعه مقالات متعدد خارجی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی محتوا می باشد و شما را با مفاهیم کلی و اساسی در این زمینه، آشنا می سازد. بازاریابی محتوا بر اساس تولید محتوای با کیفیت شکل می گیرد و می تواند برای تمامی کسب و کارها و آگاه سازی درباره برند شخصی، مفید و موثر واقع شود.

مدرس: مائده حوائی مدت زمان آموزش: ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش آشنایی با تبلیغ نویسی Copywriting

رقابت بین کسب و کارها هر روزه در حال افزایش است و به همین دلیل هر ساله میلیاردها دلار در تمام دنیا صرف تبلیغات می شود. انسان ها در هر کجا که باشند در معرض بمباران این تبلیغات قرار می گیرند، اما یک تبلیغ برای موثر بودن باید ساده، شفاف و جذاب باشد و در اینجا است که کپی رایتینگ (Copywriting) وارد عرصه می شود. مفهوم کپی رایتینگ این است که تبلیغی نوشته و ایجاد شود که خواننده آن را به انجام کاری تشویق و ترغیب نماید. کپی رایتینگ یا تبلیغ نویسی در چند سال اخیر بسیار مورد توجه بوده است. در واقع این شغل ترکیبی است از مهارت های مختلف، مخصوصا نویسندگی که با کمک آن محصولات و خدمات به شکل اصولی به مخاطبین هدف معرفی شده و باعث ترغیب مخاطبین به خرید محصولات و خدمات می شود.

مدرس: امیرحسین بهبودی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش مدیریت تبلیغات و برند

در این فرادرس سعی شده است تا مراحل برندسازی با ذکر مثال های متنوع به مخاطبان ارائه شود. مراحلی که با اصول و ابزارهای بازاریابی شروع می شود و پس از بررسی مراحل ایجاد برند و تبلیغات، با ذکر انواع رسانه هایی که می توان از آن در این حوزه استفاده کرد، به پایان می رسد. در واقع هدف از این فرادرس آن است که کلیه مخاطبان که شامل: همه دانشجویان رشته های کسب و کار، مدیریت، مهندسی صنایع و کلیه مشاورین کسب و کار و همچنین صاحبان کسب و کار است، پس از اتمام آموزش توانایی برندسازی اصولی و موفق را داشته باشند.

مدرس: محمدرضا منتظرالقائم مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش مدیریت بازاریابی

در این فرادرس، تلاش شده است تا مباحث پایه ای بازاریابی و چگونگی مدیریت آن بیان شود، بنابراین آموزش مذکور برای شروع فعالیت در بازار، می تواند کمک شایانی نماید. در این فرادرس، به مباحثی چون: برند، مشتری مداری و اصول مذاکره پرداخته می شود و سعی شده است تا در خلال آموزش، با استفاده از مثال های گوناگون و بیان مسائل موجود در عرصه بازاریابی، تدریس به صورت کاربردی ارائه شود.

مدرس: حمیدرضا فردوسیان مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت و ۲۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش تکنیک ‌های فروش در بازاریابی - بخش یکم

تجارت مدام در حال تغییر است و لازم نیست شما استراتژی های فروش خود را کاملا تغییر دهید بلکه باید مهارت های خود را ارتقا دهید یا حتی می توانید مهارت های هوشمندانه تری را بیاموزید و به یاد داشته باشید که سخت کار کردن به اندازه هوشمندانه کار کردن قابل تقدیر نیست. اگرچه هسته اصلی فروشندگی تغییری نکرده اما تغییرات اساسی در لیست بلندبالای مسئولیت ها اینگونه نشان می دهد که باید مدیریت داشته باشیم، تغییرات را بپذیریم و مهارت های لازم برای رسیدن به موفقیت در میان رقبا را کسب کنیم. در این فرادرس سعی شده است مهارت های کارکردی و ضروری فروش در میان رقبا با زبانی ساده و مثال های ملموس بیان شود تا ضمن کاربرد عملی برای مدیران بازاریابی و کارکنان فروش شرکت ها، به عنوان مطالب علمی قابل طرح در کلاس های آموزش روش های فروش، مورد استفاده اساتید و دانشجویان نیز قرار گیرد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۲۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش بازاریابی و فروش تلفنی

فروش تلفنی با شیوه ای موفقیت آمیز به شما کمک می کند تا مهارت های ارتباطی فروش تلفنی خود را افزایش دهید و صرف نظر از این که خدمات یا کالای شما ده میلیون تومان ارزش داشته باشد یا صد هزار تومان، در نهایت توانایی فروشی عالی آن را با کمترین زمان و هزینه ممکن داشته باشید. در این آموزش سعی شده است مهارت های کارکردی و ضروری فروش تلفنی با زبانی ساده و مثال های ملموس بیان شود تا کاربرد عملی برای مدیران بازاریابی و فروش شرکت ها داشته باشد و نیز به عنوان مطالب علمی قابل طرح در کلاس های آموزش روش های فروش، مورد استفاده اساتید و دانشجویان محترم قرار گیرد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش مدیریت فروش و تحویل

این آموزش به ما کمک می کند به مهارتی برسیم که بتوانیم مدیران فروش کارآمدتری را در اسرع زمان و با حداقل هزینه تربیت کنیم، دانش خود را در این حوزه توسعه دهیم، به بینش قوی دست یابیم و در نهایت به مهارت های لازم دسترسی پیدا کنیم که نه تنها رویکرد ما نسبت به فروش و مدیریت فروش بسیار متحول می گردد، بلکه قادر به تصمیم گیری های قدرتمندی در این حوزه نیز می شویم. در این آموزش سعی شده است مفاهیم فروش با زبانی ساده و مثال های ملموس بیان شود تا دانشجویان، کاربردهای آن را در بازاریابی به صورتی ملموس درک کنند. در پایان هر درس با ارائه سوال های مرتبط و تمرین های کاربردی تلاش شده درک عمیق تر و تحلیلی این مفاهیم برای دانشجویان تسهیل گردد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۱۱ ساعت و ۴۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش تکنیک ‌های فروش در بازاریابی - بخش دوم

این آموزش به شما کمک می کند که روش های گوناگون فروش بیشتر و شناخت سیاست های راهبردی توسعه مشارکت بین خریدار و فروشنده را بیاموزید و به اعتماد به نفس کافی برای مواجهه با خریدار و مشکلات پیش آمده در هر مرحله از فروش برسید. در این آموزش سعی شده است مهارت های کارکردی و ضروری فروش با زبانی ساده و مثال های ملموس بیان شود تا کاربرد عملی برای مدیران بازاریابی و فروش شرکت ها داشته باشد و نیز به عنوان مطالب علمی قابل طرح در کلاس های آموزش روش های فروش، مورد استفاده اساتید و دانشجویان محترم قرار گیرد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۲۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش فروش رابطه ای - بازاریابی وابسته Affiliate Marketing

در دنیای تجارت، بازاریابی شریان حیاتی یک کسب و کار است. در این صنعت روش های مختلفی وجود دارد که یکی از این روش ها بازاریابی وابسته است. بازاریابی وابسته به نوعی برون سپاری فروش محصولات یک شرکت به افراد دیگر است. در این فرادرس، ابتدا بازاریابی وابسته تشریح شده است و ملزومات آن توضیح داده می شود، سپس با فرض آماده بودن ملزومات، اقدام به سنجش شرایط و آماده سازی محیطی، عناصر مربوط به بازاریابی وابسته، رعایت نکات مهم و اقدام به بازاریابی وابسته می گردد. در پایان نیز مشکلات و اشتباهات رایج در این روش که موجب کوتاهی عمر یک بازاریابی وابسته می شود توضیح داده می شود تا بر اساس تجربیات مجریان موفق بتوان از صنعت و کسب و کار بازاریابی وابسته صیانت کرد.

مدرس: حامد باقری مدت زمان آموزش: ۱۳ ساعت و ۲۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش بازاریابی اجازه‌ ای

در تمامی اوقاتی که بازاریابان به دنبال برنامه ریزی های بازاریابی خود هستند، مردم (مشتریان) به زندگی و مشکلات آن می پردازند و در زمانی که مشتریان تمرکز بالایی ندارند، پیام تبلیغاتی ارسال می شود و حتی به دلیل حساسیت اکثر مشتریان درباره امنیت اطلاعات شخصی خود، دریافت تبلیغات ناخواسته و با موضوعات متفاوت را نوعی مزاحمت تلقی می کنند و به تبلیغات عکس العمل مثبت نشان نمی دهند. با توجه به این توضیحات، نظریه پردازان صنعت بازاریابی، بازاریابی اجازه ای را پیشنهاد می دهند. در این نوع بازاریابی با توجه به شرایط و اصول پیاده سازی آن، مشتریان در جریان ارسال تبلیغات قبل از دریافت آن قرار می گیرند و در صورت تمایل پیام های تبلیغاتی به ایشان ارسال می شود، لذا با این اقدام می توان امیدوار به دریافت پاسخ مثبت از مشتریان شد.

مدرس: حامد باقری مدت زمان آموزش: ۱۱ ساعت و ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

آموزش لینکدین LinkedIn برای بازاریابی

یکی از مباحث بسیار مهم در دنیای فروش و بازاریابی، پیدا کردن مخاطب هدف و برقرار کردن بهترین نوع ارتباط با آن‌ها به جهت داشتن بالاترین نرخ تبدیل (تبدیل مخاطب هدف به مشتری) است و لینکدین با میلیون‌ها نفر مخاطب متخصص در سر تا سر دنیا این امکان را برای ما فراهم کرده است تا بتوانیم به طور مستقیم با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنیم و بالاترین بازدهی را در تبدیل آن‌ها به مشتری داشته باشیم. آموزش لینکدین مارکتینگ (LinkedIn Marketing) می‌تواند به شما این توانمندی را دهد که بهترین پروفایل متناسب با پرسونای مخاطبان خود را درست کنید و در عین حال با تکیه بر دانش نوین بازاریابی و فروش به شما کمک می‌کند که بتوانید مخاطبان هدف خود را بشناسید، به بهترین نحو با آن‌ها ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

مدرس: محمد صادق شفیعی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
13

آموزش کسب و کار در اینستاگرام

در این فرادرس به مبحث اینستاگرام مارکتینگ می‌پردازیم و اصول مورد نیاز کسب‌ و کار در این محیط را شرح می‌دهیم به طوری که در پایان این آموزش، کاربر بدون هیچ‌گونه دانش قبلی قادر به فعالیت تجاری اصولی در فضای اینستاگرام خواهد بود و فروش محصولات و خدمات را به طرز چشمگیری افزایش خواهد داد.

مدرس: آرش سلیمانی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

آموزش بازاریابی در شبکه های اجتماعی

قدرت و تاثیر شبکه‌های اجتماعی، در بحث بازاریابی، عرضه و فروش محصولات و یا خدمات مختلف، بر کسی پوشیده نیست. امروزه با گسترش و توسعه استفاده از اینترنت و سرویس‌های مرتبط با آن، مخصوصا وجود اینترنت بر روی گوشی‌های همراه، باعث شده تا دسته‌بندی جدیدی در مشاغل و ارائه خدمات و محصولات، در سر تا سر دنیا و از جمله کشور ما ایجاد شود. با یادگیری این اصول و رعایت قواعد و قوانین حاکم بر شبکه‌های اجتماعی، قطعا می‌توانید به اهداف فروش بالا و کسب سودهای مورد نظر برسید. بر همین اساس و در این آموزش، تلاش کرده‌ایم تا شما عزیزان را با این اصول و قواعد آشنا کنیم.

مدرس: امیررضا نیک خواه مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۲۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
15

آموزش آشنایی با بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing 2021

در دنیای امروز دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) به عنوان یکی از بهترین روش‌هایی است که افراد علاقه‌مند به بازاریابی اینترنتی می‌توانند آن را دنبال کنند. امروزه در سراسر دنیا، میزان درآمد دیجیتال مارکترها حتی از برخی مهندسان نیز بیشتر است. در این آموزش قصد داریم با ارائه مطالب مفید، راه را برای افرادی که قصد دارند در این مسیر قدم بگذارند، روشن کنیم. این آموزش حاصل سال‌ها تجربه واقعی در بازار کار و مطالعات گسترده است و با یک بیان ساده و کاربردی ارائه شده است.

مدرس: عباس قربانی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
16

آموزش بازاریابی الکترونیک یا ای مارکتینگ E-Marketing

بازاریابی الکترونیک تنها به استفاده از وب سایت و پست الکترنیکی محدود نمی شود، بلکه تعامل با مشتریان از طریق دستگاه های دسترسی دیگری، مانند: تلویزیون دیجیتال تعاملی، رادیوی دیجیتال، تلفن همراه، کیوسک ها و… را نیز شامل می شود. بنابراین، ما برای استفاده از ابزارهای جدید باید گوش به زنگ باشیم تا در صورت لزوم بتوانیم آن ها را به کار ببریم. در این آموزش سعی شده است که چگونگی برنامه کلان بازاریابی الکترونیک در این محیط و ابزارها و تکنیک های آن به زبانی ساده بیان شود تا راهنمای کارشناسان وب، مدیران بازاریابی و متخصصان بازاریابی دیجیتال که به دنبال شناسایی رویکردهای صحیح کسب و کار بازاریابی الکترونیک برای پشتیبانی از استراتژی سازمان خود هستند، باشد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۲۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
17

آموزش بازاریابی محتوایی

در این آموزش ابتدا با تعارف اولیه و البته مهم و باورهای غلطی که در ذهن ما راجع به بازاریابی محتوایی شکل گرفته است آشنا می‌شویم و در مرحله بعد، سری به اصول بازاریابی محتوایی زده، ماموریت خود را تنظیم می‌کنیم و همچنین یاد می‌گیریم که چطور موضوع یک محتوا را انتخاب کرده، یک راهنما برای آن تنظیم کنیم و سپس آن را به اجرا بگذاریم. در مرحله آخر یک برنامه استراتژیک بازاریابی محتوا را تنظیم می‌کنیم که این برنامه شامل: تعیین بازار هدف، ساخت پیام، دسترسی به مشتریان بالقوه و چند آیتم دیگر است. در انتخاب این آموزش شما می‌توانید تمرین‌های مختلف را انجام داده، کاربرگ‌ها را پر نمایید و یک کسب‌ و کار محکم و قوی را در شرایط بحرانی حفظ نموده و از آن به کسب سود بپردازید.

مدرس: علیرضا لیلی زاده مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
18

آموزش برندسازی مد و پوشاک

در این فرادرس به برندسازی و فرایند آن در صنعت مد و پوشاک می‌پردازیم. شیوه برندسازی در این صنعت با صنایع دیگر بسیار متفاوت است. بنابراین، در ابتدای این آموزش به مفهوم: مد، صنعت مد و پوشاک در جهان و ایران و سپس به شناخت مصرف‌کننده مد که یکی از مهم‌ترین مباحث به شمار می‌رود، می‌پردازیم. پس از آن، به معرفی مفهوم برند و فرایند برندسازی در صنعت مد و پوشاک می‌پردازیم. در ادامه، خلق برند لوکس، شخصی‌سازی و استراتژی‌های آن و همچنین جایگاه مهم رسانه‌های اجتماعی در این صنعت را مورد بررسی قرار می‌دهیم. در مرحله بعد، به بررسی نمونه برندهای موفق در ایران و جهان پرداخته و در بخش آخر چالش‌های برندسازی مد، پوشاک و همچنین پیشنهادهای استراتژی برای خلق برند موفق در ایران را مورد بحث قرار می‌دهیم.

مدرس: نسرین سهرابی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۳۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
19

آموزش اصول و مبانی کارآفرینی

امروزه کارآفرینی و زمینه‌های توسعه و آموزش آن به یک ضرورت بدل شده است و باید در ایجاد بسترهای مناسب محیطی و آموزشی در جهت انتقال تجربیات و مهارت‌های مورد نیاز کارآفرینان سعی نمود. نتایج مطالعات حکایت از این دارد که آموزش‌های کارآفرینی می‌تواند افرادی با اعتماد به نفس بالا، فرصت‌شناس و در نهایت افراد متمایل و علاقه‌مند به راه‌اندازی كسب و كارهای مستقل را شناسایی و در پرورش آن‌ها موثر واقع گردد. هدف کلی کارآفرینی و آموزش آن ايجاد انگيزه در بين افراد، ايجاد كارآفرينان جديد و تشويق آنان به سوی كسب مهارت‌های لازم است.

مدرس: زینب خوش چهره مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
20

آموزش بازاریابی ایمیلی Email Marketing

ایمیل مارکتینگ (Email Marketing) یکی از ابزار قدرتمند فروش در دنیای دیجیتال مارکتینگ است. ارسال ایمیل انبوه می‌تواند مخاطبان را به مشتری تبدیل کند و در نهایت کاری کند تا مشتریان دوباره و سه‌باره از شما خرید کنند. در این آموزش با مفاهیم ایمیل مارکتینگ آشنا می‌شوید. یاد می‌گیرید که فهرست ایمیل خود را گسترش دهید. یاد می‌گیرید که با استفاده از سیستم‌های اتوماسیون ایمیل انبوه بفرستید و ایمیل‌ها را طوری صفحه‌بندی کنید تا مخاطبان دعوت به اقدام شما را بپذیرند و از شما خرید کنند. همچنین کار با سایت ارسال ایمیل انبوه و فله‌ای میل‌چیمپ (Mailchimp) را می‌آموزید.

مدرس: برمک بهره مند مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۲۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
21

آموزش مدیریت فروش حرفه ای

هدف از این آموزش، کمک به مدیران و سرپرستان فروش است تا با یادگیری مطالب کاربردی، بتوانند مهارت‌های خود را افزایش داده و باعث افزایش فروش سازمان گردند. بدون شک، یکی از مهم‌ترین عناصر موفقیت هر کسب‌وکاری در فروش آن خلاصه می‌شود و نقش مدیر فروش در رسیدن به اهداف، رشد و بقای سازمان بسیار مهم و پررنگ است. این آموزش برای شما فراهم شده است تا با فراگیری آن بتوانید تبدیل به یک مدیر فروش شایسته و کارآمد شوید و همواره بتوانید به موفقیت‌های بیشتری برسید.

مدرس: محمدرضا طائی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۵۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
22

آموزش بازاریابی ویروسی

با توجه به این که بازاریابی ویروسی به عنوان یکی از انواع بازاریابی در معرفی کالا و خدمات در صنایع مختلف تولیدی و خدماتی نقش کلیدی ایفا می‌کند، لذا آموزش آن به بخش‌های اقتصادی قطعا می‌تواند فرایند معرفی محصول و فروش هر چه بیشتر آن را تسریع بخشد. پس بسیار حائز اهمیت است که بنگاه‌های تولیدی و خدماتی برنامه آموزش‌محور برای پرسنل بخش‌های بازرگانی، بازاریابی، فروش و تحقیقات بازار خود مهیا نمایند. این آموزش‌های سازمانی و یادگیری مهارت‌های نوین در واقع می‌تواند شرکت‌ها را در تحقق اهداف بلندمدت در کمترین زمان ممکن و با نازل‌ترین هزینه، یاری کند.

مدرس: زینب خوش چهره مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
23

آموزش بازاریابی نسل ۵ (بازاریابی انسان به انسان H2H)

بر اساس تعریف، بازاریابی نسل ۵ استفاده از فناوری‌های تقلید از انسان برای ایجاد، برقراری ارتباط، تحول و افزایش ارزش در طول ارتباط با مشتری است. یکی از موضوعات مهم در بازاریابی نسل ۵، همان چیزی است که ما آن را فناوری آتی می‌نامیم که گروهی از فناوری‌ها است و هدف آن تقلید از توانایی‌های بازاریابان انسانی است که شامل: هوش مصنوعی، NLP، حسگرها، رباتیک، واقعیت افزوده (AR‎)، واقعیت مجازی (VR‎)، اینترنت اشیا و بلاکچین می‌باشد. در این فرادرس با توجه به مولفه‌های بازاریابی و مخصوصا بازاریابی نسل پنجم با رویکرد و نگرش اساسی بازاریابی انسان به انسان، دانشجویان با روند اجرای این بازاریابی و مزایای آن آشنا می‌شوند.

مدرس: حامد باقری مدت زمان آموزش: ۹ ساعت و ۴۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
24

آموزش بازاریابی مد

شناسایی مشتریان و نیازهای آنان نقش تخصصی و ویژه‌ای است که با استفاده از تحقیقات بازار و کسب بینش در زمینه رفتار خرید مصرفی به انجام می‌رسد. در این آموزش به بررسی این مورد می‌پردازیم که چگونه بازاریابی زیربنای کسب و‌ کارهای موفق در زمینه مد است. نحوه برخورد با چالش‌های این صنعت را می‌آموزیم و به بینشی در زمینه نقش متمایز بازاریابی صنعت مد و فعالیت‌های امور بازاریابی مد در شرکت‌های مد می‌رسیم تا متخصصان بازاریابی و فعالان صنعت مد، قادر به شناسایی رویكردهای صحیح كسب و كار برای پشتیبانی از حرفه خود باشند.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۲۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
25

آموزش بازاریابی ویدئویی Video Marketing

بازاریابی ویدئویی (Video Marketing) استفاده از ویدئوها برای تبلیغ و بازاریابی محصول یا خدمات شما، افزایش تعامل در کانال‌های دیجیتالی و اجتماعی، آموزش مصرف‌کنندگان، مشتریان و جذب مخاطبان با رسانه جدید است. اگر هنوز بازاریابی ویدئویی را شروع نکرده‌اید، اکنون زمان مناسبی است که برای آن اقدام کنید. با کاهش اثربخشی بازاریابی سنتی و محبوبیت ویدئو، بازاریابی ویدئویی یکی از ضروریات هر کسب و کار شده است. اجرای بازاریابی ویدئویی نیاز به ملزوماتی دارد که ما در این فرادرس شما را با این ملزومات آشنا کرده و تلاش می‌کنیم تا مطالب مرتبط با این شیوه جدید از بازاریابی را یاد گرفته و در کسب و کار خود استفاده نمائید.

مدرس: امیرحسین بهبودی مدت زمان آموزش: 4ساعت و 14دقیقه
یادگیری را شروع کنید
26

آموزش برندسازی شخصی در فضای دیجیتال

دیجیتال پرسنال برندینگ (Digital Personal Branding) یا برندسازی شخصی در فضای دیجیتال، از ترندهای روز دنیای بازاریابی است که اخیرا مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. بنابر تعریف، برند شخصی تاثیری است که با رفتار، گفتار و تخصص خود در ذهن مشتری برجا می‌گذارید و منظور از برندسازی شخصی، تقویت این اثرگذاری است و اگر برای تحقق این هدف از ابزارهای دیجیتال بهره ببرید، با دیجیتال پرسنال برندینگ سر و کار دارید. اگر چه دیجیتال پرسنال برندینگ ماهیتا مفهومی مستقل از پرسنال برندینگ نیست، اما استفاده هوشمندانه و حرفه‌ای از ابزارهای دیجیتال برای برندسازی شخصی به قدری مهم و تعیین‌کننده است که به عنوان مفهومی جدا و مهم مطرح‌شده و چنان نکات مهمی را دربردارد که به حوزه جدیدی در بازاریابی و بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است.

مدرس: دکتر پروانه چارستاد مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید