×
مجموعه آموزش عمومی

مجموعه آموزش عمومی

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه
۵,۲۸۷ دقیقه
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه
۳۲ عنوان آموزشی
1

آموزش افزایش تمرکز و تقویت حافظه

این فرادرس، یک آموزش تکنیکی و تجربه محور است، پس تمرین کردن مداوم و مستمر شما بعد از این آموزش بسیار مهم و سرنوشت ساز است. هدف از این فرادرس، آموزش تکنیک ها و مهارت های استفاده مفید از ظرفیت مغز و بالا بردن توانایی یادآوری است و در واقع با افزایش پهنای سیناپس (Synapse) که وظیفه انتقال اطلاعات بین دو نیم کره مغز را دارد سرعت پردازش مغز را افزایش می دهیم که باعث می شود تمرکز، حافظه و قدرت ذهن شما افزوده شود.

مدرس: سید محمد حسینی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش اصول مطالعه - مهارت‌ های تند خوانی و دقیق خوانی

همانطور که می دانید، خواندن متون درسی و علمی، با خواندن روزنامه متفاوت است و نیاز به دقت بیشتری در مطالعه دارد تا بتوانیم مطالب را عمیق تر درک کنیم. برای رسیدن به این درک عمیق، آموختن برخی شیوه های ساده مرور سریع متن، کمک می کند تا کلیات متن را بدون صرف زمان زیادی جهت مطالعه آن، بفهمیم. به همین دلیل در این فرادرس، بر آن شدیم، این مهارت های ساختار‌مند تندخوانی و دقیق‌ خوانی را به شما آموزش دهیم تا در کنار لذتی که از مطالعه می برید، بتوانید متون مختلف را عمیق تر بخوانید و آن ها را بهتر به خاطر بسپارید.

مدرس: دکتر نسترن پورصالحی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش محاسبات سریع ریاضی

در این آموزش به بیان تکنیک هایی پرداخته شده است که با یادگیری آن ها می توان سرعت انجام عملیات ریاضی را افزایش داد. این افزایش سرعت در حل تمرین برای کسب موفقیت در آزمون ها می تواند مفید باشد و علاوه بر آن، شما را از ماشین حساب بی نیاز کند یا در آزمون هایی که اجازه استفاده از ماشین حساب را ندارید، به شما کمک کند. مطالبی را که در این فرادرس جمع آوری کرده ایم به صورت پراکنده در منابع داخلی و خارجی وجود دارند و اکنون با حل مثال های گوناگون در اختیار مخاطبین قرار می گیرند.

مدرس: فرشته دستمالچی ساعی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش مدیریت خشم

افسردگی، اضطراب، وسواس و… مسائل و مشکلاتی هستند که در علم پزشکی و روانپزشکی برای آن ها دارو ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد. اما برای خشم و پرخاشگری که یکی از آسیب زاترین هیجان ها است هیچ دارویی وجود ندارد. تنها راه حل رهایی از این مشکل دریافت آموزش های تخصصی و مفید است تا بتوان از آن ها در شرایط دشوار زندگی استفاده کرد و خشم خود را مدیریت کرد. بنابراین بهترین کار شناخت صحیح خشم و مدیریت درست آن است. این فرادرس با الهام از آموزه های روانشناسی و با تمرکز بر ساده سازی و کاربردی بودن تهیه شده است. افراد با مشاهده این آموزش به آسانی و در کوتاه ترین زمان به تکنیک های مدیریت خشم مسلط می شوند.

مدرس: رضا حیدری قاسم آبادی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش مقابله با فراموشی در مطالعه - دلایل و راهکارها

این فرادرس با هدف مقابله با فراموشی و ارتقای میزان یادآوری به شناسایی و تبیین کلیه عواملی که باعث فراموشی در جریان یادگیری می شوند و همچنین راهکارهای مقابله با این عوامل، پرداخته است. بر این اساس در آموزش مذکور از بیان مطالب نظری و غیرکاربردی پرهیز شده و صرفا به بیان نکات اصلی و راهکار پرداخته شده است ضمن اینکه این آموزش با در برگرفتن کلیه شرایط و عوامل یادگیری می تواند به عنوان مرجع کامل آموزش صحیح مطالعه و یادگیری مورد استفاده قرار گیرد.

مدرس: دکتر حسن کاویانی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش اصول مطالعه درسی - روش PQ6R برای یادگیری بهتر

یکی از عوامل مهم در یادگیری مطلوب، به کارگیری ظرفیت بالای یادگیری با استفاده از روش های صحیح و علمی مطالعه است. روش صحیح مطالعه، یک هنر، فن و مهارت است که باید آن را آموخت و به کار گرفت چون یکی از راه های شناخت و تحریک حس کنجکاوی، مطالعه کردن است، مهارتی که منشا بسیاری از مهارت های زندگی است و  اگر درست انجام شود، موفقیت های بسیار زیادی را به لحاظ علمی و روحی به همراه خواهد داشت.  روش PQ6R، تکنیک های امتحان شده ای را در یک سیستم ساده و قابل اجرا ارائه می کند که با به کارگیری آن یکی از پرقدرت ترین روش های علمی مطالعه را در اختیار خواهید داشت که می توانید برای یادگیری تمامی دروس، از آن استفاده کنید.

مدرس: عالمه معصوم مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش مبانی عکاسی

هنر عکاسی از دیرباز حافظ و ثبت کننده خاطرات ما بوده است. از زمانی که دوربین عکاسی به ساده ترین شکل آن اختراع شد انسان ها به فکر ثبت تصویری از خود در خاطرات خود و دیگران افتاده اند. آن چه در این آموزش مدنظر داریم، آشنایی با این هنر برای کسانی است که علاقه دارند در مراحل بعدی، عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال کنند.

مدرس: علیرضا زارعی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش شطرنج

شطرنج بازی خردمندان، ورزش ذهن ها و موثر برای تقویت حافظه، پرورش هوش و یادگیری فن برنامه ریزی است. از اواسط قرن نوزدهم میلادی، شطرنج به تدریج به صورت یک علم در آمد و در ایران نیز با گسترش روزافزون شطرنج در میان خانواده ها و به ویژه کودکان و جوانان رو به رو هستیم. جادوی مربع های سیاه و سفید شطرنج بسیاری از فیلسوفان، هنرمندان، دانشمندان و سیاستمداران را در طول تاریخ مسحور خود کرده است.

مدرس: سپیده سلجوقی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش مقدماتی زبان بدن

این فرادرس، یک آموزش فشرده زبان بدن است که در کمتر از یک ساعت اطلاعات پرکاربرد زبان بدن و اطلاعات مربوط به ریز احساسات را به شما آموزش می دهد. شما با استفاده از این اطلاعات می توانید به ذهن طرف مقابل نفوذ کرده، از راست یا دروغ بودن حرف های او آگاه شوید، بفهمید که او چه احساسی دارد و با استفاده از این اطلاعات به راحتی با وی ارتباط برقرار کنید. همچنین شما می توانید با استفاده از اطلاعات این آموزش و به کارگیری آن ها، بر طبق تئوری تغییر، در سریع ترین زمان ممکن اعتماد به نفس خود را افزایش داده و به فردی کاریزماتیک و محبوب تبدیل شوید.

مدرس: دکتر صادق خواجه پور مدت زمان آموزش: ۴۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش مهارت حل مساله و تصمیم گیری

حل مساله، فرایندی است که طی آن فرد به طور سیستماتیک تلاش می کند برای چالش های روزمره خود راه حل پیدا کند. چالش های روزانه می توانند ناشی از مشکلات بیرونی باشند مانند: یک امتحان سخت، تقاضای ترفیع در محیط کار، بحران مالی و یا ناشی از مشکلات درونی مانند: چگونگی رسیدن به اهداف، انجام یک تصمیم گیری مهم در زندگی و تعارض در باورها. تحقیقات نشان می دهند که یادگیری مهارت حل مساله باعث افزایش میزان رضایتمندی از زندگی و عزت نفس می شود و احتمال ابتلا به بیماری های روانی مانند: اضطراب و افسردگی را کاهش می دهد.

مدرس: مریم فلاحی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش مبتدی نرم افزار Corel VideoStudio برای تدوین و میکس فیلم

ویرایش و میکس ویدئو یکی از لذت بخش ترین کارهاست که به ثبت خاطرات ما به بهترین شکل و زیباترین حالت کمک می کند. با یادگیری نرم افزار Ulead که یکی از ساده ترین نرم افزارهای ویرایش تصاویر ویدئویی است، شما می توانید از تمامی عکس های خود آلبوم ویدئویی تهیه کنید، موزیک و صدای دلخواه خود را به آن بیفزایید، ویدئوهای خود را به بهترین شکل میکس و ویرایش کنید و در نهایت در محل دلخواه خود به هر فرمتی که دوست دارید، ذخیره و نگهداری کنید.

مدرس: ابراهیم غلامی روچی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

آموزش مدیریت زمان و تکنیک های آن - بخش اول

هدف اصلی این آموزش آشنایی مخاطبین با انواع تکنیک های مدیریت زمان و چگونگی به کارگیری آن ها برای بهبود مهارت مدیریت زمان است. به این منظور این آموزش در تلاش است تا مخاطبین، با کارکردهای اصلی مدیریت زمان مانند: تعیین اهداف، اولویت بندی فعالیت ها، تخصیص زمان به فعالیت ها و شیوه های بهره گیری بهتر از زمان، آشنا شده و روش پیاده سازی این کارکردها را در عمل فراگیرند.

مدرس: دکتر عبدالرحمن حائری مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۵۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
13

آموزش مدیریت و کنترل استرس - شیوه تفکر و ارزیابی موثر

از اوایل دهه ۱۹۳۰، واژه استرس از رشته فیزیک به رشته روانشناسی به عاریت گرفته شد. از آن هنگام به بعد پزشکان متوجه رابطه این پدیده با بسیاری از بیماری ها همچون: بیماری های قلبی و عروقی، سکته قلبی، آرتروز، بیماری های گوارشی، دیابت، بیماری های متابولیکی، چاقی، اختلالات رشدی در کودکان و نوجوانان، ناباروری در زنان، ناتوانی جنسی در مردان، بیماری های خودایمنی، آکنه، سرماخوردگی و ده ها بیماری دیگر شدند. متاسفانه و یا خوشبختانه، اولین بار بر اثر فشار جامعه پزشکی بود که مبحث استرس به عنوان یک مبحث مهم بر سر زبان ها افتاد. در این فرادرس می آموزیم که چگونه با موقعیت های استرس زای زندگی رو به رو شویم.

مدرس: مریم فلاحی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

آموزش مهارت سخنرانی - مدیریت استرس و افزایش اعتماد به نفس

این فرادرس، یک آموزش کاملا علمی و کاربردی است و مطابق با جدیدترین دستاوردهای روانشناسی و فیزیولوژیک انسان طراحی شده است. در کنار آن یک سری اقدامات کاربردی، ساده و همچنین بایدها و نبایدهایی را ارائه کرده ایم که به طور چشمگیری می تواند به شما در کاهش استرس و اضطراب سخنرانی کمک کند. در پایان این فرادرس قادر خواهید بود، در اغلب موارد بدون نیاز به دارو درمانی یا مراجعه به مشاور و روانشناس، با خود درمانی و کمترین هزینه بر ترس خود از سخنرانی فائق آیید. از ویژگی های خاص این آموزش، می توان به جامعیت، سادگی و کاربردی بودن آن اشاره کرد. این آموزش به همه کسانی که نمی خواهند در حصار ترس ها و تردیدهای خود باقی بمانند و خواهان تحول و پیشرفت خود و باز کردن دریچه های جدید بر روی زندگی خود هستند، مفید است.

مدرس: محمد فروهر مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۳۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
15

آموزش شطرنج - تکنیک های شروع بازی

شطرنج در طول زندگی مسئولیت پذیری و تصمیم گیری را به کودکان آموزش می دهد. وقتی کودکان بازی شطرنج را یاد بگیرند، شروع به توسعه مهارت های ریاضی، از جمله: تفکر حل مساله، تفکر منطقی، تصمیم گیری و حل مشکل می نمایند. این مهارت ها به آن ها اجازه خواهد داد که در مسیر زندگی با اتفاقات غیرمنتظره برخورد نمایند و خود را در تمام موقعیت ها کنترل کنند و ارائه راه حل نمایند. شطرنج از جمله بهترین و موثرترین ابزار در آماده کردن کودکان برای مواجهه با دنیای کنونی است که روز به روز با دنیایی از اطلاعات مواجه می شود و همراه با آن موقعیت های دشوارتری در تصمیم گیری به ارمغان می آورد. شطرنج نحوه تفکر منطقی و کارآمد را آموزش می دهد و انتخاب بهترین گزینه از میان گزینه های موجود را نشان می دهد و اهمیت برنامه انعطاف پذیر، تمرکز و نتیجه انتخاب و تصمیم گیری را به نمایش می گذارد.

مدرس: سعید مرتاضیان مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
16

آموزش کمک های اولیه و امداد و نجات

کمک های اولیه شامل اقداماتی است که هنگام وقوع حوادث، برای جلوگیری از مرگ، پیشگیری از صدمات و عوارض بعدی، کاهش درد و رنج مصدوم قبل از رسیدن افراد حرفه ای و انتقال مصدوم به مراکز درمانی به عمل می آید. یادگیری کمک های اولیه برای تمامی افراد جامعه لازم و ضروری است و شما با استفاده از آموزش، یادگیری، تمرین و تکرار می توانید جان مصدوم را نجات داده، از آسیب های بیشتر جلوگیری کرده، درد و رنج جسمی و روحی وی را کاهش داده و سبب افزایش بهبودی مصدوم شوید. هدف و مزیت ارائه آموزش کمک های اولیه در فرادرس، دسترسی به یک خلاصه کامل و جامع است که با ساده سازی روش های آموزشی، سعی در شناخت و یادگیری بیشتر مخاطبین در زمینه امداد و نجات گردیده است.

مدرس: پریسا رستمی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
17

آموزش شطرنج - تکنیک های وسط بازی

بازی جذاب شطرنج، ورزش ذهن و تقویت کننده حافظه است. خلاقیت در مانور سوارها در وسط بازی شطرنج نمود می یابد. هنر استفاده از نقطه ضعف حریف و پوشاندن نقطه ضعف خود و تعویض به موقع مهره ها، از جمله مهارت هایی است که در مرحله وسط بازی شطرنج باید کسب شود. آشنایی با نحوه دفاع، استفاده درست از فضای بازی، دقت در تعویض مهره، توجه به زمان، گسترش صحیح هریک از سوارهای سبک و سنگین، کسب مهارت در تکنیک ها از جمله آچمزی، تفکر انتقادی و کشف راه های خارق العاده، همه جزو مهارت هایی هستند که در این فرادرس به آن ها می پردازیم.

مدرس: یگانه آقامحمدی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
18

آموزش بازی شطرنج - مرحله آخر

در بازی شطرنج تسلط بر آخر بازی از هر مرحله دیگری مهم تر است، زیرا با اندکی ابتکار و دقت می توان بازی برنده را از دست حریف آماتور به دست آورد. در وضعیت های دشواری که هر دو حریف از دانش یکسانی برای بازی برخوردار هستند، تسلط بر چینش مناسب مهره ها و اطلاع از امتیاز هر مهره می تواند بازی را به سمت برد، پیش ببرد. ارزش پیاده نیز در آخر بازی به حد اعلا می رسد چرا که با کمی دقت و هوشمندی، می توان آن را به وزیر یا هر مهره دیگری تبدیل کرد. در این فرادرس با بسیاری از تکنیک های کسب برتری در آخر بازی، آشنا می شویم.

مدرس: یگانه آقامحمدی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
19

آموزش بازاریابی و فروش تلفنی

فروش تلفنی با شیوه ای موفقیت آمیز به شما کمک می کند تا مهارت های ارتباطی فروش تلفنی خود را افزایش دهید و صرف نظر از این که خدمات یا کالای شما ده میلیون تومان ارزش داشته باشد یا صد هزار تومان، در نهایت توانایی فروشی عالی آن را با کمترین زمان و هزینه ممکن داشته باشید. در این آموزش سعی شده است مهارت های کارکردی و ضروری فروش تلفنی با زبانی ساده و مثال های ملموس بیان شود تا کاربرد عملی برای مدیران بازاریابی و فروش شرکت ها داشته باشد و نیز به عنوان مطالب علمی قابل طرح در کلاس های آموزش روش های فروش، مورد استفاده اساتید و دانشجویان محترم قرار گیرد.

مدرس: سمیه حضوری مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
20

آموزش مدیریت زمان جهت بهره وری شخصی و حرفه ای

در زندگی شخصی و حرفه ای هر فرد بارها رخ داده است که تمام روز را مشغول به انجام کارهای مختلف بوده است، اما در انتهای روز به نظر می رسد که هیچ کار خاصی را انجام نداده است، همچنین در برخی از موارد با وجود سعی و کوشش فراوان برای به اتمام رساندن یک کار در یک بازه زمانی، از اتمام آن کار، ناتوان هستیم. نکته اصلی در تمامی این موارد، عدم توانایی مدیریت صحیح زمان است. در این فرادرس با اصول مدیریت زمان، جهت افزایش بهره وری در کارهای شخصی و حرفه ای آشنا می شویم. این اصول به ما یاد خواهند داد که چطور از زمان خود بهتر استفاده کنیم، چطور کارهای خود را اولویت بندی کنیم و در نهایت، چطور توازنی بین زندگی حرفه ای (کار) و زندگی شخصی خود برقرار کنیم.

مدرس: عبداله شریفی مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
21

آموزش اصول کاربردی روانشناسی در محیط کار

در همه محیط های کاری، ارتباط است که ماندگاری افراد را تضمین کرده، آن ها را متحد می کند و به افراد اجازه می دهد که با هم و در کنار هم کار کنند و عملکرد رفتاری و سازمانی خوبی را داشته باشند. روانشناسی کار به افراد کمک می کند تا بتوانند ارتباط های معقول و منطقی را بشناسند و با سایر افراد و حتی افراد دشوار و ناسازگار در محیط کار به صورت مناسب تعامل و سازگاری در محیط کار را داشته باشند تا بتوانند محیطی امن و توام با آرامش داشته و سلامت روان خود را با یادگیری این علم تضمین کنند.

مدرس: مریم هاشمی بخشی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
22

آموزش هدف گذاری و انتخاب مسیر در زندگی - بخش دوم

در این آموزش مخاطب به خوبی خواهد آموخت که چگونه هدف گذاری و برنامه ریزی کند، چگونه مطابق با برنامه ریزی که مد نظر دارد جلو برود و در نهایت به دستاوردهای جدید و خوبی در زندگی برسد. تفاوت بین افراد موفق و ناموفق در نوع دیدگاهی است که نسبت به زمان و استفاده از آن دارند. در بخش اول آموزش در خصوص رسالت، اهمیت آن و اینکه می تواند چه دستاوردهایی داشته باشد صحبت شده است و در ادامه، این آموزش ها به مخاطب کمک خواهد کرد تا بتواند آموخته های بخش رسالت را پیاده سازی و اجرا کند. در این مسیر قطعا با مسائل و چالش هایی رو به رو خواهد شد که می تواند به کمک آموزش های ارائه شده و تلاشی که انجام می دهد از آن ها عبور کرده و زندگی بهتری را تجربه کند.

 
مدرس: محمدرضا طائی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
23

آموزش هدف گذاری و انتخاب مسیر در زندگی - بخش اول

در این فرادرس قرار است با ارائه مطالب آموزشی کاربردی بتوانیم معنا و مفهوم زندگی خود را پیدا کنیم و از تک تک روزها و لحظات زندگی لذت ببریم و کمترین حسرت ها را داشته باشیم. شما با این آموزش می توانید یک بار برای همیشه رسالت خود را پیدا کنید. در این فرادرس تمریناتی در نظر گرفته شده است که شما بتوانید تک تک گام های رسیدن به رسالت فردی را شناسایی و اجرا کنید. در کنار رسالت مهارت های فردی، هدف گذاری و کمال گرایی هم ارائه شده است تا شما بتوانید یک زندگی ایده آل و متفاوت نسبت به گذشته را تجربه کنید.

مدرس: محمدرضا طائی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
24

آموزش محافظت از اطلاعات شخصی در ویندوز و اینترنت (رایگان)

بحث امنیت از ضروری ترین و مهم ترین نیازهای افرادی است که از کامپیوتر و اینترنت استفاده می کنند. به بیان ساده تر، اگر کاربران در هنگام استفاده از کامپیوتر و اینترنت به بحث امنیت اهمیت ندهند اطلاعات آن ها به راحتی به سرقت خواهد رفت. در این آموزش ویدیویی، کاربران با بحث امنیت، محافظت از اطلاعات و جلوگیری از سرقت اطلاعات آشنا خواهند شد تا بتوانند با بکارگیری و رعایت نکات مطرح شده در آموزش، با خیال آسوده از اینترنت و کامپیوتر استفاده کنند.

مدرس: عبداله اسکندری مدت زمان آموزش: ۲۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
25

آموزش نرم‌ افزار Canvas برای آموزش الکترونیکی

Canvas سیستم مدیریت یادگیری مبتنی بر کلود (Cloud-Based) است که یادگیری و آموزش را آسان می سازد و همچنین این سیستم طوری طراحی شده است که در مرورگرهای وب، دستگاه های تلفن همراه و تبلت ها به راحتی قابل استفاده باشد. سیستم مدیریت آموزش Canvas به علت مبتنی بر کلود بودن، قابل دسترس بودن در همه جا و عدم نیاز به سیستم یا نرم افزار خاص همواره مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در این آموزش با شیوه ایجاد یک دوره، افزودن دانش پژوهان، ایجاد گروه ها، افزودن تکالیف، ایجاد جلسات درجه بندی شده، ارتباط با دانش پژوهان و ایجاد تست و آزمون، به صورت یک پروژه آموزشی آشنا می شویم.

مدرس: دکتر آزاده سهرابی نژاد مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
26

آموزش مدیریت تمرکز و توجه و راه های افزایش آن

ما همانی هستیم که به آن توجه می کنیم و اگر ندانیم توجه ما چگونه مصرف می شود، آن وقت است که دچار مشکل می شویم. هر چه قدر قدرت آگاهی ما بیشتر شود، مطمئنا متوجه می شویم که در طول روز چه مقدار بازدهی داریم. این موضوع را باید دانست که هر چه قدر تمرکز انسان در هر کاری بیشتر باشد، بازدهی او نیز بیشتر خواهد شد. ذهن ما در یک زمان نمی تواند به دو چیز متفاوت متمرکز شود، در نتیجه عملکرد به شدت پایین می آید. در عصری هستیم که قدرت تمرکز به خاطر موضوعات مختلف پایین آمده است و در نتیجه باعث ضررهای زیادی شده است. اهمیت این آموزش در این است که با تمرکز داشتن مناسب، انسان می تواند بیشترین بازدهی را داشته و گام های موفقیت خود را خیلی آسان تر طی کند.

مدرس: علیرضا طائی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
27

آموزش بازی وارسازی (Gamification) و کاربردهای آن

هدف Gamification برانگیختن تعامل بیشتر، تامین نیازها و منفعت افراد، مفرح کردن فضا، ایجاد وفاداری، درگیر کردن ذهنی و تاثیرگذاری بر رفتارها و تغییر آن و ایجاد رفتار مورد نظر است. بازی وار سازی زیر مجموعه ای از علوم فناوری اطلاعات و تکنولوژی، علوم رفتاری و روانشناسی است. گیمیفیکشن در زندگی واقعی در حوزه های بسیاری مانند: کسب و کار، یادگیری و آموزش، سلامت و بهداشت و تغییر رفتارهای عمومی و فرهنگی و همچنین نیروی انسانی، بازاریابی، تبلیغات، شهر هوشمند و زندگی شخصی و خانوادگی و... کاربرد دارد. در این آموزش مفهوم گیمیفیکیشن، ساختارها، ابعاد و کاربردهای آن تدریس شده و به پیش نیاز خاصی نیاز ندارد.

مدرس: منظر عزتی ابرغانی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۱۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
28

آموزش حل سوالات آزمون EPT دانشگاه آزاد اسلامی - گرامر

در این فرادرس به آموزش نکات مهم گرامری که یک داوطلب آزمون زبان انگلیسی نیاز دارد، پرداخته می شود. بنابراین، در این آموزش می خواهیم به حل سوالات گرامر آزمون زبان انگلیسی EPT ادوار گذشته بپردازیم تا داوطلبان تسلط کافی برای پاسخگویی به بخش گرامر را پیدا کنند. علاوه بر این، این آموزش برای داوطلبین آزمون های داخلی دیگر، اعم از: MSRT, TOLIMO, UTEPT نیز می تواند مفید باشد. برای بخش گرامر آزمون زبان انگلیسی EPT نیاز است تا داوطلبان با سوالات ادوار گذشته آزمون آشنا شده و این سوالات را پاسخ دهند تا بتوانند نمره مطلوب از قسمت گرامر را کسب کنند. بنابراین، حل سوالات گرامر ادوار گذشته آزمون زبان انگلیسی روی نمره داوطلب تاثیر بسزایی دارد.

 

مدرس: امیرحسین مهرفر مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
29

آموزش کسب موفقیت با استفاده از علم NLP

در این فرادرس تلاش شده است تا با استفاده از اصول و تکنیک‌های موفقیت و NLP که عصاره بیش از ۱۰۰ کتاب در زمینه موفقیت و تحولات سریع فردی است، آموزش مباحثی از قبیل: آشنایی با نحوه عملکرد مغز و شناخت نظام فکری، ساختار ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه، اصل باورسازی و ایجاد باورهای سازنده، اصل الگوبرداری و الگوسازی، شناخت اهداف و هدف‌گذاری صحیح در زندگی، نقش ایمان و معنویت برای رسیدن به اهداف در زندگی و راه‌های تحول نظام شخصیتی و... عنوان شده است که با عمل به آن‌ها، شاهد رسیدن به اهداف و کسب موفقیت‌های بزرگ در کار و درس و زندگی باشیم و موفقیت در تمام جنبه‌های زندگی را در آغوش بگیریم.

 

مدرس: محسن امراللهی بیوکی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
30

آموزش طراحی سخنرانی

اگر سخنرانی را به عنوان هر نوع صحبتی که یک هدف، یک مبدا و یک مقصد دارد تعریف کنیم، همه ما در طول روز چندین مرتبه سخنرانی می‌کنیم و از این طریق می‌توانیم نیازهای خود را مطرح کرده و برآورده سازیم. حال، آگاهی از این که چطور سخنرانی خود را طراحی کنیم تا دقیقا قصد و هدفی که در ذهن داریم برآورده شود، یک موضوع بسیار مهم است که عدم آگاهی از آن باعث می‌شود که علی‌رغم تلاش‌هایی که برای ارائه یک سخنرانی خوب انجام داده‌ایم، خروجی مطلوبی نداشته باشیم. در این فرادرس به صورت گام به گام مسیر طراحی یک سخنرانی اثربخش را طی می‌کنیم و در یک چارچوب کاربردی، به طراحی سخنرانی می‌پردازیم.

مدرس: علی رضوانی تبار مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
31

آموزش مقدماتی فن بیان و اصول سخنوری

اگر در بیان آنچه که در فکر دارید ناتوان هستید، اگر نمی توانید افکار و احساسات خود را به خوبی بیان نمایید، اگر در مواقع حساس نمی توانید به خوبی از خود دفاع کنید، اگر از اظهارنظر در جمع واهمه دارید، اگر احساس می کنید ضعف شما در فن بیان مانع پیشرفت شغلی شما شده است، اگر هنگام یک ارائه و سخنرانی دست و پاهای شما شروع به لرزیدن می کند و همیشه از این موقعیت فراری هستید، پس این آموزش کاملا برای شما مناسب است و به شما کمک می کند که از این به بعد با اعتماد به نفس کامل لب به سخن گفتن بگشایید و با استفاده از تمرین های این آموزش بتوانید بیان خود را قوی کنید.

مدرس: بهزاد سراوانی مدت زمان آموزش: ۶ ساعت و ۱۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
32

آموزش فشرده سازی اطلاعات با Winrar (رایگان)

نرم افزار WinRAR را می توان محبوب ترین و مناسب ترین نرم افزار فشرده سازی دانست. با استفاده از این نرم افزار، شما می توانید فایل های خود را فشرده کنید، فایل فشرده را به چند تکه بشکنید و بر روی فایل خود رمز بگذارید و از کلی امکانات دیگر این نرم افزار استفاده کنید.

مدرس: سید رضا هاشمیان مدت زمان آموزش: ۵۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید