×
مجموعه آموزش زبان انگلیسی

مجموعه آموزش زبان انگلیسی

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه:
۱۲۴ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه:
۳۳ عنوان آموزشی
1

آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح پایه A1 - به زبان فارسی

در این آموزش اصول گرامر پایه زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان ممکن تدریس شده است. معمولا در دوره های عادی آموزشی، زمانی در حدود ۶ ماه به آموزش این مباحث اختصاص داده می شود. این آموزش برای زبان آموزانی که ارائه انگلیسی گرامر، یادگیری را برای آن ها بسیار دشوار نموده است، گزینه مناسبی به شمار می رود به این دلیل که توضیحات کاملا فارسی بوده اما در عین حال معادل انگلیسی زمان ها و یا اصطلاحات کلیدی نیز به صورت انگلیسی مطرح شده اند. از دیگر مزایای این آموزش بررسی اصولی قواعد گرامر با استفاده از روش های به روز دنیا و مطابق با استاندارد سلتا است که از آن جمله می توان به: بررسی مفهوم، فرم و استفاده از تایم لاین ها اشاره کرد.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش خط تحریری انگلیسی

امروزه با توجه به تبیین نیازها و اولویت ها بسیاری از افراد دانش یک زبان خارجی را یکی از واجبات و اولویت های زندگی می دانند و این امر سبب شده تا عده کثیری در کشور ما زبان انگلیسی را فراگیرند، اما آیا صرف دانش زبانی برای بهره مندی از آن کافی است؟ در جواب باید گفت خیر، بلکه دانش زبانی برای بروز و ظهور یافتن، نیازمند سایر مولفه های مرتبط است که دست خط یکی از این مولفه ها در هر زبانی می تواند باشد. مولفه ای که نه تنها کیفیت فراگیری زبان شما را در قالب نگارش نشان می دهد، بلکه دست خط صحیح و زیبا یکی از معیارهای تعیین شخصیت افراد نیز شمرده می شود.

مدرس: محمد شیروان مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۱۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش نوشتن متن Essay یا مقاله نویسی در آزمون های زبان انگلیسی

روش صحیح نوشتن Essay یا Writing، برای هر فردی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که با ارائه یک Essay در سطح عالی، نه تنها می توان شانس موفقیت در مراحل علمی و کاری را بالا برد، حتی می توان برای دریافت بورسیه ها و Scholarship ها نیز شانس بالاتری نسبت به سایر متقاضیان داشت. در این فرادرس سعی شده است تا مهم ترین نکات مربوط به نوشتن یک Essay معرفی شود و در قالب مثال‏ های کاربردی و متنوع، کاربرد تمامی این نکات تشریح گردد. با اطمینان می ‏توان گفت: افرادی که زبان انگلیسی آن ها در سطح قابل قبولی است، با یادگیری تمامی نکات مطرح شده در این آموزش، خواهند توانست سطح نوشتار خود را چندین پله ارتقا دهند.

مدرس: دکتر سروش ابیانه مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۵۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش مکالمه زبان انگلیسی در سفر‎

زبان انگلیسی به عنوان رایج ترین زبان گفتاری در دنیا است. داشتن سفرهای بین المللی و یا حتی مواجه شدن با یک فرد انگلیسی زبان، اهمیت یادگیری این زبان را دوچندان خواهد کرد. در این آموزش ویدئویی که در چهار درس تهیه شده است، شما با ضرورت ها و نحوه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی آشنا خواهید شد و در ادامه مکالمه های رایج در سفر مانند معرفی خود در جمع، رزرو تلفنی هتل و هواپیما، مکالمه رایج در فرودگاه و تاکسی را به زبان انگلیسی آموزش می دهیم.

مدرس: کامران کروژدهی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش تافل TOEFL - تشریح آزمون و تکنیک های پاسخ دهی به سوالات

آزمون تافل آی بی تی (TOEFL iBT)، چهار مهارت خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نگارش را در مدت حدود ۴ ساعت می آزماید و نمره داوطلب در هر چهار قسمت را برای مراکز معتبر سراسر جهان (که توسط داوطلب انتخاب می شوند) ارسال می کند. در این دوره با تمرکز بر نحوه سنجش آزمون، کلیه قسمت های آزمون موشکافانه بررسی شده و مهارت های مورد نیاز آموزش داده می شود. در حین ذکر مهارت ها، نکات مهم گرامری، ساختاری، علائم نگارشی و سایر موارد مربوط به دانش زبان نیز به صورت خلاصه و مفید در هر قسمت ارائه می گردد.

مدرس: محمدحسین کلباسی اشتری مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۵۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش رایتینگ تسک ۱ آیلتس آکادمیک IELTS - به زبان فارسی

هدف اصلی این آموزش، آماده سازی جهت نگارش تسک ۱ آزمون بین المللی آیلتس آکادمیک است. از آنجا که تجزیه و تحلیل داده های گرافیکی حتی در زبان فارسی هم بسیار سخت به نظر می آید، آشنایی با شیوه های ساده سازی و شناخت ساختارهای کلی و جزئی نگارش تسک ۱ آیلتس بسیار مهم است. در این آموزش سعی شده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی دروس لازم جهت آشنایی و تسلط بر این بخش از آزمون، شامل: کلیات آزمون، چگونگی تحلیل داده ها و تقسیم داده های گرافیکی به واحدهای کوچک تر جهت تحلیل بهتر و همین طور تشخیص روندهای شاخص و حذف داده های زاید، معرفی کلمات و ساختارهای پرکاربرد، نکات کلیدی و معرفی فاکتورهایی که نمره شما را تعیین خواهند کرد، پرداخته شود.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح پایه A1 - به زبان انگلیسی

امروزه آشنایی با زبان انگلیسی به عنوان یک نیاز اساسی چه در زمینه تحصیلی و چه در زمینه های کاری تعریف شده است و لذا آشنایی با قواعد گرامر پایه به عنوان شالوده اصلی یادگیری این زبان، بسیار حائز اهمیت است. آنچه در این آموزش در نظر گرفته شده، پاسخ به نیازهای اولیه و آشنایی با اصول گرامر پایه به عنوان اولین قدم در یادگیری اصولی این زبان است. اشاره به تمامی جزئیات مباحث مطرح شده و همچنین طراحی درس ها بر اساس استانداردهای تعریف شده CEFR، این آموزش را به منبعی مناسب برای آغاز یادگیری زبان تبدیل کرده است.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی - بخش گرامر

در آزمون زبان EPT، هدف اصلی سنجش زبان دانشجویان از نظر ساختار زبان است. آزمون زبان EPT از بخش های مختلفی، شامل: لغت، گرامر و درک مطلب تشکیل شده است. بخش گرامر آزمون زبان EPT به دو بخش تقسیم شده است، بخش اول شامل جملاتی است که در هر جمله زیر چهار کلمه از این جمله خط کشیده شده است و داوطلب باید بین گزینه ها، گزینه ای که ایراد گرامری دارد را تشخیص دهد و بخش دوم شامل چهار جمله در هر سوال است که دانشجو باید جمله ای که دارای خطاهای گرامری است را، شناسایی کند. برای دانشجویان مقاطع عالی، داشتن مدرک زبان و پاسخ گویی به سوالات کنکور زبان عمومی یک امر ضروری است.

مدرس: امیرحسین مهرفر مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۴۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش آشنایی با شعر انگلیسی

این فرادرس با توجه به مهم ترین عناوین و بر پایه سرفصل وزارت علوم تحقیقات و فناوری برای درس شعر انگلیسی در مقطع کارشناسی رشته زبان و ادبیات انگلیسی تهیه شده است. در این آموزش، در ابتدا ویژگی های بارز شعر انگلیسی از جمله ساختار شعر و الگوهای آوایی، آرایه های مجاز، انواع شعر و همچنین تفاوت بین تجزیه - تحلیل و نقد شعر را مورد بررسی قرار می دهیم، سپس در قسمت های بعد با برخی از مهم ترین دوره های ادبی، آشنا می شویم و اشعار حائز اهمیت شعرای شاخص آن دوره را تجزیه و تحلیل می نماییم.

مدرس: مریم معین خرازی مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۱۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش آزمون GRE جی آر ای - استدلال کلامی

هدف از این فرادرس، آشنا کردن داوطلبان با نحوه برگزاری و ساختار آزمون، قالب و تکنیک های پاسخگویی به سوالات و همچنین نکات کلیدی موفقیت در آزمون های GRE می باشد. پس از اتمام این آموزش، داوطلبان ضمن آشنایی کامل با آزمون Verbal Reasoning، با تلاش و پشتکار خود می توانند در بالاترین سطح آمادگی برای شرکت در آزمون قرار داشته باشند.

مدرس: محمدصادق طالبی مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش رایتینگ تسک ۱ آیلتس آکادمیک IELTS - به زبان انگلیسی

هدف اصلی این آموزش، آماده سازی جهت نگارش تسک ۱ آزمون بین المللی آیلتس آکادمیک است. از آنجا که تجزیه و تحلیل داده های گرافیکی حتی در زبان فارسی هم بسیار سخت به نظر می آید، آشنایی با شیوه های ساده سازی و شناخت ساختارهای کلی و جزئی نگارش تسک ۱ آیلتس بسیار مهم است. در این آموزش سعی شده است تا در کوتاه ترین زمان ممکن به تمامی دروس لازم جهت آشنایی و تسلط بر این بخش از آزمون، شامل: کلیات آزمون، چگونگی تحلیل داده ها و تقسیم داده های گرافیکی به واحدهای کوچک تر جهت تحلیل بهتر و همین طور تشخیص روندهای شاخص و حذف داده های زاید، معرفی کلمات و ساختارهای پرکاربرد، نکات کلیدی و معرفی فاکتورهایی که نمره شما را تعیین خواهند کرد، پرداخته شود.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: 1ساعت و ۴۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

آموزش آشنایی با آزمون زبان پی تی ای PTE Academic

روند تعداد شرکت کنندگان آزمون PTE Academic که مدرک مورد تایید سازمان های مهاجرتی و دانشگاه های کشورهای استرالیا و نیوزلند است، رو به افزایش است. با توجه به اینکه این آزمون در حال حاضر در ایران برگزار نمی شود و هزینه های قابل توجه سفر به کشورهای همسایه جهت شرکت در آزمون متوجه متقاضیان شرکت در آزمون می شود، لازم است تا زبان آموز حتما با آمادگی هرچه بالاتری در این آزمون شرکت کند. هدف از این فرادرس تشریح چارچوب آزمون PTE Academic و جزییات مربوط به هر بخش است. با توجه به تعداد قابل توجه بخش های این آزمون (۲۰ بخش)، الزامات هر بخش و میزان اهمیت آن در نمره نهایی آزمون دهنده بررسی می شود. در انتهای آموزش، مخاطب موارد آزمونی را شناخته و قادر خواهد بود تا در خصوص هر بخش بهترین عملکرد را داشته باشد.

مدرس: مهدی قدیری مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۴۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
13

آموزش ۱۱۰۰ واژه ضروری - زبان انگلیسی

امروزه مطالعه زبان انگلیسی، از حالت مزیت برای قبولی در یک رشته خوب و پیدا کردن شغلی مناسب تغییر کرده و به ضرورت تبدیل شده است. بسیاری از دانشگاه‌ها از دانشجویان و اساتید انتظار دارند که در حداقل یک زبان به عنوان زبان خارجه تسلط داشته باشند. در این آموزش، کلیه واژگان کتاب ۱۱۰۰ واژه، بررسی و به همراه مثال و یادیار ارائه می‌گردد تا در زمان کوتاه، واژگان در ذهن نهادینه شوند. بالا بردن دایره واژگان به شما کمک می‌کند به طور مستقیم مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی را تقویت نمایید و شانس قبولی خود را در آزمون‌های زبان داخلی و بین‌المللی بالا ببرید.

مدرس: مجید حاتمی مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۵۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

آموزش صدا و نوشتار الفبای انگلیسی

همانطور که می‌دانیم، زبان انگلیسی در کشور ما به عنوان زبان خارجی تلقی می‌گردد. همین امر باعث شده است که در محیط اطراف زندگی خود نتوانیم تلفظ و نوشتار صحیح حروف و کلمات زبان انگلیسی را ببینیم و درک کنیم. بنابراین، قدم اول و اصلی در یادگیری صحیح و پایه‌ای زبان انگلیسی، شناخت دقیق نام و صدای حروف و همچنین نحوه نوشتار صحیح آن‌ها است. روش تدریسی که در اکثر موسسات انتخاب شده است، این روش را پوشش نداده و مسیر یادگیری را ناهموار و زمان‌بر می‌نماید.

مدرس: حدیث اصغرزاده مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
15

آموزش آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد اسلامی - حل سوالات - بخش گرامر

در این فرادرس به آموزش نکات مهم گرامری که یک داوطلب آزمون زبان انگلیسی نیاز دارد، پرداخته می شود. بنابراین، در این آموزش می خواهیم به حل سوالات گرامر آزمون زبان انگلیسی EPT ادوار گذشته بپردازیم تا داوطلبان تسلط کافی برای پاسخگویی به بخش گرامر را پیدا کنند. علاوه بر این، این آموزش برای داوطلبین آزمون های داخلی دیگر، اعم از: MSRT, TOLIMO, UTEPT نیز می تواند مفید باشد. برای بخش گرامر آزمون زبان انگلیسی EPT نیاز است تا داوطلبان با سوالات ادوار گذشته آزمون آشنا شده و این سوالات را پاسخ دهند تا بتوانند نمره مطلوب از قسمت گرامر را کسب کنند. بنابراین، حل سوالات گرامر ادوار گذشته آزمون زبان انگلیسی روی نمره داوطلب تاثیر بسزایی دارد.

مدرس: امیرحسین مهرفر مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
16

آموزش یادگیری زبان انگلیسی با کامپیوتر

هدف این فرادرس عبارت است از: آشنا کردن زبان‌آموزان و دانشجویان با نرم‌افزارهای آموزش زبان و مهارت‌های زبانی، روش‌های دسترسی به منابع، نحوه جستجوی موثر در اینترنت، نحوه تعامل با کامپیوتر و اینترنت جهت زبان‌آموزی و موارد مشابه. این آموزش تلاش می‌کند به نیازهای آموزشی درس کاربرد نرم‌افزارهای رایانه‌ای در آموزش که جزو دروس مصوب کارشناسی زبان انگلیسی است، پاسخ دهد. این آموزش یکی از محبوب‌ترین موضوعات داغ در آموزش زبان است و در چند دهه اخیر توسط همکاران دانشگاهی در خارج از کشور و به تدریج در داخل کشور نیز مورد توجه قرار گرفته است. ارائه دروس از طریق فناوری، به خصوص در اوایل کار می‌تواند برای مبتدیان ایجاد ارعاب کند، اما این آموزش تلاش کرده تا رویکردی خواننده‌پسند ارائه نماید.

مدرس: دکتر رضا مبشرنیا مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
17

آموزش زبان انگلیسی - کالوکیشن ها Collocation - سطح متوسط

در این آموزش سعی شده است در کوتاه‌ترین زمان ممکن، کالوکیشن‌های سطح Intermediate پوشش داده‌ شود و همچنین ترکیب‌ها به همراه تلفظ، ارائه تعریفی از ترکیب به زبان انگلیسی و فارسی در راستای شفاف‌سازی و ابهام‌زدایی، ارائه مثال به زبان انگلیسی برای زبان‌آموزان فراهم شده و همچنین سعی شده است که از بیان مطالب اضافه پرهیز شود که صرفا اقدامی است در جهت سرعت بخشیدن به یادگیری مخاطب و همه این اقدامات تلاشی در جهت ساده‌سازی و افزایش سرعت در یادگیری بوده است.

مدرس: نوید مزروعی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۵۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
18

آموزش تقویت مهارت خواندن ریدینگ انگلیسی در آزمون تافل - TOEFL Reading

با داشتن نمره در سطح عالی برای تافل، نه تنها می‌توان شانس موفقیت در پذیرش دانشگاهی و یا مهاجرتی را بالا برد، حتی می‌توان برای دریافت بورسیه‌ها و Scholarshipها نیز شانس بالاتری نسبت به سایر متقاضیان داشت. مهارت درک مطلب (Reading Comprehension)، عنوان یکی از ۴ مهارتی است که در این آزمون سنجیده می‌شود و البته می‌توان گفت پیچیده‌ترین آن‌ها است، چون که علاوه بر مدیریت زمان برای پاسخ به سوالات متعدد این بخش، خواندن متون بلند نیز باید به گونه‌ای مدیریت شود تا زمان و انرژی بیهوده هدر نرود و فرد بتواند حداکثر سوالات را در کمترین زمان ممکن پاسخ دهد. هدف از ارائه این آموزش نیز، ارتقای این مهارت از آزمون تافل برای علاقه‌مندان است. در این آموزش سعی شده است تا با معرفی مهم‌ترین نکات و تکنیک‌ها و در قالب مثال، کاربرد تمامی این نکات تشریح گردد.

مدرس: دکتر سروش ابیانه مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
19

آموزش آزمون زبان انگلیسی تولیمو TOLIMO - بخش شنیداری

در این فرادرس سعی شده است تمامی نکات شنیداری مورد نیاز برای داوطلبان آزمون زبان انگلیسی TOLIMO آموزش داده شود. به علاوه، برای این آموزش مثال‏‌های بسیار زیادی در نظر گرفته شده است. هدف اصلی این فرادرس، آماده‌سازی دانشجویان برای بخش شنیداری آزمون زبان انگلیسی TOLIMO و دیگر آزمون‌‏های زبان انگلیسی داخلی مانند MSRT است. داوطلبان برای پاسخ‏گویی به بخش شنیداری آزمون زبان انگلیسی TOLIMO نیاز دارند که مهارت‌‏ها و تکنیک‏‌های پاسخ‏گویی را فرا بگیرند. بنابراین، در این آموزش بیست‌و‌دو مهارت برای پاسخ‏گویی به بخش شنیداری آزمون زبان انگلیسی TOLIMO آموزش داده می‏‌شود که با یادگیری این‌ها داوطلبان به راحتی می‏‌توانند به سوالات بخش شنیداری پاسخ دهند.

مدرس: امیرحسین مهرفر مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
20

آموزش مبانی نظری ترجمه زبان انگلیسی

اصول و مبانی نظری ترجمه، از دروس تخصصی رشته مترجمی زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی است. می دانید که رشته مطالعات ترجمه در سطح جهان، رشته ای جوان با سابقه آکادمیک سی و چند ساله است. علی رغم این که پیش از این تاریخ نیز کار ترجمه انجام می گرفته است، ولی با اعلام استقلال رشته مطالعات ترجمه، نظریات جدیدی توسط بزرگان این رشته معرفی شدند. هر نظریه ای در ترجمه بر دو پایه اصلی استوار بوده و نگاه علمی تری به فن ترجمه و ارزیابی ترجمه های موجود دارد. هر نظریه، هم بر پایه یافته های زبان شناسی و هم بر پایه ترجمه شکل می گیرد. پس برای فهم هر نظریه ای در ترجمه، ابتدا باید با پایه زبان شناسی آن آشنا شده و سپس به بحث ترجمه بپردازیم.

مدرس: دکتر نازیلا روشی مدت زمان آموزش: ۹ ساعت و ۲۳ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
21

آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح مقدماتی A2 - به زبان انگلیسی

تدریس یک باره مفاهیم گرامری باعث سردرگمی زبان آموز شده و این اجازه را به او نمی دهد که بتواند یادگیری مفاهیم اولیه را به عنوان شالوده پروسه آموزش، عمیق ساخته و بعد بر روی این شالوده، جزئیات لازم را اضافه کند. از طرفی، عدم طراحی درست و نیز آموزش یک باره گرامر باعث پیچیدگی آن ها می گردد که ممکن است دانشجو را سردرگم کند، اما دسته بندی گرامر، آموزش گام به گام را میسر کرده است که علاوه بر سهولت، یادگیری را نیز عمیق تر می کند.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
22

آموزش نگارش مقاله علمی به زبان انگلیسی

مهارت نگارش مقاله علمی به زبان انگلیسی، مهارت ضروری برای هر محقق و فرد دانشگاهی در زمان حاضر محسوب می‌شود. با حرکت به سمت آینده، این ضرورت نیز در حال افزایش است. این فرادرس بر تقویت مهارت به جای دانش تئوری صرف، تاکید دارد. ترتیب درس‌ها بر پایه ترتیب موضوعات تدوینی در یک مقاله است که شامل: تدوین زمینه، روش، یافته‌ها، بحث و نتیجه‌گیری است. شبیه‌سازی هر چه بیشتر با محیط واقعی نگارش مقاله، از اصولی است که پایبندی به آن تا جای ممکن مد نظر قرار گرفته است. در کنار آن، استفاده از قالب‌های متعدد نگارش به زبان انگلیسی و مثال‌های متنوع به عنوان راهبرد اصلی آموزشی در تمام طول آموزش رعایت شده است.

مدرس: دکتر کامبیز عباچی زاده مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۲۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
23

آموزش زبان انگلیسی - پیشوندها و پسوندها

از آنجایی که زبان انگلیسی، زبانی بین‌المللی است و بیشترین کلمه را نسبت‌ به زبان‌های دیگر دارد، امروزه یادگیری این زبان بیش از پیش حائز اهمیت است. در انتهای این فرادرس، شما قادر خواهید بود با چندین تکنیک ساده و صد‌ البته تمرین مداوم، ریشه کلمات، پیشوندها و پسوندها را شناسایی کنید، دایره لغات خود را گسترش بدهید، به ‌سادگی کلمات جدید بسازید و در عین‌ حال از پیشرفت خود لذت ببرید.

مدرس: مائده مرادی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
24

آموزش آشنایی با رزومه نویسی به زبان انگلیسی

از آنجایی که امروزه رقابت بسیار بالایی برای تحصیل یا کار در محیط بین‌المللی وجود دارد و متقاضیان زیادی برای یک شغل و یا یک برنامه تحصیلی رزومه ارسال می‌کنند، یک رزومه قوی باید در همان ابتدای خواندن، توجه کارفرما یا کمیته داوری در دانشگاه را جلب کند تا به کسب موفقیت فرد کمک کند. در این فرادرس می‌خواهیم ابتدا به معرفی انواع رزومه و نحوه نوشتن آن‌ها بپردازیم و سپس با بهره‌گیری از تکنیک‌های نگارشی سعی در بهبود رزومه انگلیسی داریم.

مدرس: بهاره حکمت نیا مدت زمان آموزش: ۳۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
25

آموزش اصول ارائه و سخنرانی به زبان انگلیسی

امروزه با توجه به گسترش ارتباطات و تعاملات با سراسر دنیا، نیاز به برقراری تعاملات بیشتر از طریق به کارگیری زبان بین المللی در قالب سخنرانی احساس می شود. این سخنرانی می تواند با اهداف مختلفی همچون: کاری، درسی، شغلی و... صورت پذیرد و گاه نیاز است که در مقابل یک جمع دو نفره و یا صد نفره و حتی بیشتر سخنرانی به زبان انگلیسی انجام گیرد و چه بسا که در برخی از موارد، این سخنرانی حتی حیاتی و سرنوشت ساز هم بوده است، اما عدم آشنایی با اصول ارائه و اضطراب بیش از حد باعث شده که سخنرانی آن طور که باید، موفقیت آمیز و رضایت بخش نباشد. در این موارد قطعا نیاز داریم تا با اسلوب سخنرانی به زبان بین المللی آشنا شده و برخی از تکنیک ها، گرامر و لغات مرتبط با نحوه ارائه را بیاموزیم که قالب آن برای هر نوع ارائه ای مشترک است. پس از فراگیری این فرادرس و تمرین زیاد قطعا می توانید که هر نوع ارائه ای را انجام دهید و با حفظ ساختار، موضوعات مختلف را ارائه دهید.

مدرس: یاسمین دواتگران تقی‌پور مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
26

آموزش کاربردی نامه نگاری به زبان انگلیسی

یکی از موارد مهم و کاربردی در اکثر تعاملات روزمره و رسمی، نگارش نامه است که به فراخور شرایط نگارش و مخاطب، نوع، ساختار و الگوهای متفاوتی دارد. به کارگیری این اصول و قواعد می تواند نشانه ای از سطح علمی، فرهنگی و شخصیتی افراد تلقی گردد. هدف این آموزش، بیان مستلزمات و ضروریات دانشی نگارش نامه است که در کنار آن، با بیان الگوهای پر بسامد تعریف شده در قالب مثال ها و تحلیل آن ها سعی داریم تا ساختاری ذهنی برای مخاطب ایجاد کنیم تا به خوبی بتواند آن الگو را بنویسد. با توجه به افزایش روزافزون نیاز به تعامل با دیگران و با در نظر گرفتن سابقه نگارش نامه، این امر خصوصا در مبحث نگارش نامه های رسمی و ایمیل بسیار مورد نیاز عموم قرار می گیرد و لذا این فرادرس به عنوان یک آموزش عمومی و کاربردی به تدریس مباحث مهم و کاربردی پرداخته است.

مدرس: محمد شیروان مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
27

آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح متوسط (B1) - به زبان فارسی

آموزش پیش رو بر اساس استاندارد CEFR طراحی و تولید شده و این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید دانش زبانی خود را با معیارهای بین‌المللی بسنجید. ارائه مثال‌ها و تمرین‌ها در هر بخش این فرصت را فراهم می‌آورد تا میزان یادگیری خود را تخمین زده و برای کاربرد هر مبحث در مکالمات و یا نگارش متون، آمادگی لازم را کسب کنید. از دیگر ویژگی‌های این آموزش استفاده از Concept Check Questions یا به اختصار CCQs است که به درک عمیق‌تر و جزئی‌تر قواعد مطرح شده کمک کرده و شما را یک گام به یادگیری کامل این مفاهیم نزدیک‌تر می‌کند.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۵۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
28

آموزش گرامر زبان انگلیسی سطح پایه A2 - به زبان فارسی

در این آموزش به نکات تکمیلی گرامر پایه زبان انگلیسی پرداخته می شود. آشنایی با این مباحث شما را قادر می سازد تا بتوانید در مورد زمان های مختلف، جمله بسازید و درباره مسائل روزمره صحبت کنید. این آموزش مطابق با استاندارد CEFR، یعنی چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان ها طراحی شده است و لذا دسته بندی اصولی گرامر، این امکان را به زبان آموز می دهد که به صورت پلکانی و مرحله به مرحله، آموزش های لازم را در حوزه گرامر پشت سر گذارد.

مدرس: زهرا دلاور مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۱۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
29

آموزش نرم‌ افزار مترجم یار ترادوس Trados - تکمیلی

در این فرادرس ابتدا به بررسی ترجمه فرمت‌های مختلف می‌پردازیم. در ادامه به صورت جزئی‌تر، ترجمه اجزای یک متن را بررسی می‌کنیم و در انتها، ضمن معرفی اپلیکیشن‌های پرکاربرد نرم‌افزار ترادوس، به تحلیل برخی از آن‌ها در این ابزار قدرتمند ترجمه می‌پردازیم. پیش‌نیاز استفاده از این آموزش، آشنایی مقدماتی با نحوه ترجمه در نرم‌افزار مترجم‌یار ترادوس است.

مدرس: یگانه آقامحمدی مدت زمان آموزش: ۴۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
30

آموزش زبان انگلیسی - پرکاربردترین حروف اختصاری

در این آموزش قصد داریم رایج‌ترین و پرکاربردترین حروف اختصاری را که در بافت متنی بسیاری از زمینه‌های مکتوب در زبان انگلیسی وجود دارد، معرفی کنیم. از قوانین مربوط به نگارش مخفف‌ها و حروف اختصاری، می‌توان به عنوان قواعد ظریف علم زبان انگلیسی یاد کرد که دانستن آن، افراد را از انجام اشتباهات نگارشی کوچک اما مهم باز می‌دارد.

مدرس: عاطفه بنده مدت زمان آموزش: ۳۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
31

آموزش زبان انگلیسی - اصطلاحات رایج در مکالمه و احوالپرسی رسمی و غیر رسمی

در این فرادرس ابتدا تعریف اصطلاح، عبارت، ضرب المثل، رسمی و غیر رسمی بودن اصطلاحات را تدریس نموده و سپس به آموزش نحوه شروع مکالمات روزمره با استفاده از عبارات و اصطلاحات تخصصی همراه با توضیح و مثال هر یک می پردازیم. در آخر هر درس، ضرب المثل، عبارات رایج و مکالمه مربوط به موضوع آن درس گفته می شود. در این آموزش یاد می گیرید که چطور به زبان انگلیسی صحبت کنید تا جملاتی که در مکالمه استفاده می کنید، بوی ترجمه ندهد. اگر بخواهید فقط گرامر یا فقط لغات را فرا بگیرید، بی فایده است بلکه باید بتوانید تمام مهارت ها را در مکالمه استفاده کرده و به راحتی صحبت کنید. هدف فقط یادگیری مکالمه نیست، بلکه یادگیری چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی در قالب مکالمه با تلفظ صحیح و استفاده از لغات کاربردی و کلیدی است. پس از تمرین روزانه، به مدت حدود یک ساعت در روز می توانید خود را برای زندگی به زبان انگلیسی آماده کنید و با قالب های یک Native برای صحبت کردن آشنا شوید.

مدرس: زهرا ادیبی مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
32

آموزش ارتقای مهارت Writing و Reading در آزمون های زبان انگلیسی - نکات گرامری

لازمه کسب نمره بالا در یک آزمون انگلیسی مثل تافل یا آیلتس، داشتن پایه گرامر قوی است، چون این گونه امتحانات توانایی شما را در استفاده و درک زبان انگلیسی می سنجند که بدون دانستن قواعد گرامر، موفقیت در این امتحانات تقریبا غیر ممکن است. با داشتن گرامر قوی، می توان به راحتی نمره بسیار بالایی در امتحانات زبان گرفت و در نتیجه می‌توان شانس موفقیت در پذیرش دانشگاهی و یا مهاجرتی را بالا برد، حتی می‌ توان برای دریافت بورسیه ‌ها و Scholarshipها نیز شانس بالاتری نسبت به سایر متقاضیان داشت.

مدرس: دکتر سروش ابیانه مدت زمان آموزش: ۳ ساعت
یادگیری را شروع کنید
33

آموزش زبان انگليسی - ويژه مهمانداران هواپيما

در این فرادرس به فراگیران مهمانداری به صورت کاربردی شیوه‌های ارتباط مستقیم و موثر در شرایط کاری آموزش داده می‌شود و آن‌ها را برای شرکت در مصاحبه نیز آماده می‌نماییم. هدف ما نیز از این آموزش ارائه مطالب کاربردی اصلی در راستای کسب دانش زبانی لازم در این حوزه، منسجم و کاربردی‌سازی آموزه‌های اصلی، آموزش حداکثر محتوای ممکن در حداقل زمان و افزایش مهارت زبانی برای انجام مصاحبه این حوزه است. لازم به توضیح است که زبان عمومی فراگیران دوره‌های مهمانداری جهت پذیرش باید حداقل در سطح Intermediate باشد و ما تنها به حوزه زبان کاربردی مهمانداری خواهیم پرداخت و زبان عمومی در اینجا آموزش داده نمی‌شود.

مدرس: محمد شیروان مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۱۶ دقیقه
یادگیری را شروع کنید