×
مجموعه آموزش دروس پایه هشتم

مجموعه آموزش دروس پایه هشتم

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه:
۳۸ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه:
۷ عنوان آموزشی
1

آموزش ریاضی - پایه هشتم

کتاب ریاضی هشتم، رابط بین کتاب هفتم و نهم است. چون دانش‌آموزان در پایه هفتم مباحث جدیدی نسبت به ابتدایی یاد می‌گیرند و در نهم به جمع‌بندی می‌رسند تا وارد دوره متوسطه دوم و تعیین رشته شوند. بنابراین ریاضی هشتم حلقه واسطی بین ریاضی هفتم و نهم است. این ويژگی نشان می‌دهد که ریاضیات متوسطه اول به طور کامل به یکدگیر وابسته هستند. ساختار فرادرس ریاضی پایه هشتم به این صورت است که در درس‌های اول و دوم به یادآوری و جمع‌بندی حساب و اعداد می‌پردازد. درس‌های سوم، ششم و نهم به هندسه اختصاص یافته، درس چهارم جبر و معادله و درس پنجم بردار و مختصات است، در درس هفتم توان و جذر و در درس هشتم آمار و احتمال آموزش داده می‌شود.

مدرس: حامد اصلانی مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت و ۴ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش عربی - پایه هشتم

در این آموزش، فهم درست متن کتاب درسی و یادگیری لغت‌های جدید در متن و تکرار لغت‌های عربی هفتم به همراه آموزش قواعد، مورد توجه بوده است. یادگیری ۲۰۰ لغت جدید به همراه تکرار ۴۰۰ لغت پیشین و همچنین آموزش قواعد مربوط به اسم، فعل و ضمیر در این آموزش طراحی شده است. این آموزش در ده درس همراه با ترجمه و یادگیری اصول آن و همچنین حل تمرین‌های مرتبط، با هدف تعمیق یادگیری در اختیار مخاطبین عزیز قرار گرفته است.

مدرس: محمد میرزاعلی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۱۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش زبان انگلیسی - پایه هشتم

آموزش زبان هشتم فرایند یادگیری شما را در سایر مقاطع تحصیلی آسان‌تر کرده و به راحتی قادر هستید در مورد علایق، قابلیت‌ها، مسائل و مشکلات مربوط به سلامتی و فعالیت‌های روزمره خود صحبت کرده و دانش زبانی خود را تقویت کنید و همچنین با اطمینان کامل و با اعتماد به نفس بیشتری به مکالمه، حضور در جوامع بین‌المللی و دسترسی به علوم جدید بپردازید.

مدرس: زهرا تقدمی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت و ۴۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش علوم تجربی پایه هشتم - بخش فیزیک

هدف از تالیف و تدریس کتاب های علوم در مقطع ابتدایی و متوسطه اول، آشنایی دانش آموزان با مبانی علوم پایه نظیر: فیزیک، شیمی، زیست شناسی و زمین شناسی است. یادگیری علوم از دو جهت اهمیت دارد، نخست این که یک شهروند هوشمند و آگاه لازم است که با فراگیری این علوم، آینده روشنی را برای خود و دیگران رقم بزند و هدف بعدی این است که هر یک از شاخه های علوم، بخشی از آینده شغلی دانش آموز را تشکیل می دهد. مثلا اگر هدف مهندس شدن باشد، یادگیری فیزیک و شیمی ضروری است و اگر دانش آموز بخواهد پزشک شود، علاوه بر یادگیری مباحث ذکر شده باید زیست شناس قابلی نیز باشد.

مدرس: مهدی نوعی باهوش مدت زمان آموزش: ۲ ساعت و ۲۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش درس فارسی - پایه هشتم

آموزش‌های قالبی و گاه غیر تخصصی زبان و ادبیات فارسی، ضعف پایه‌ای و مشترک اغلب آموزش‌های کنونی محسوب می‌شود که کلیدها و قالب‌های ناقصی را برای آموزش خود در نظر گرفته‌اند. با توجه به اهمیت خاص ادبیات فارسی و تاثیر آن در پرورش هوش کلامی، ادبی، عاطفی و استدلالی تمام افراد (به خصوص دانش‌آموزانی که در سال‌های اولیه یادگیری زبان و ادبیات فارسی هستند)، این فرادرس با آموزش‌هایی مفهومی با زبانی صمیمی همراه شما است تا در سال‌های آتی، مشکلات عدیده دیگران در یادگیری ادبیات را نداشته باشید.

مدرس: کریم نقدعلی مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۱۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش علوم تجربی - پایه هشتم — بخش شیمی

شیمی، علم مواد، عناصر و مولکول ها است. دانشی است که از هسته اتم تا کهکشان و اعماق دریا را بررسی می کند و با مطالعه و آزمایش به ابداع یا ساخت فرآورده های جدید می پردازد و لذا اهمیت رشته های مرتبط با شیمی بر کسی پوشیده نیست. از این رو، آموزش مفاهیم و نظریه های علم شیمی از همان دوران ابتدایی آغاز شده و تا مقطع دکتری ادامه دارد. در این آموزش در مدت زمانی کوتاه با یکی از مفاهیم شیمی، تحت عنوان یون آشنا می شوید که این مفهوم از پایه و چگونگی تبدیل اتم به یون ‌های مثبت و منفی و در نهایت تشکیل نمک طعام به شکل مفهومی توضیح داده شده است.

مدرس: کبری السادات بهشتی مدت زمان آموزش: ۵ ساعت و ۱۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش نگارش - پایه هشتم

مهارت‌های چهارگانه زبانی، مهم‌ترین ابزار ارتباطی هر انسانی محسوب می‌شود. مهارت‌‌های چهارگانه شامل: شنیدن، گفتن، خواندن و نوشتن است. این مهارت‌ها را به دو شکل و با دو معیار می‌توان دسته‌‌بندی کرد که اولین دسته‌‌بندی بر پایه روانشناسی رشد است که مهارت‌ها را به مهارت‌های اولیه (شنیدن و گفتن) و مهارت‌های ثانویه (خواندن و نوشتن) تقسیم‌بندی می‌کند. دسته‌‌بندی دیگر از دل نگرش سیستمی بیرون آمده و مهارت‌‌ها را به دو دسته ورودی (شنیدن و خواندن) و خروجی (گفتن و نوشتن) تقسیم می‌کند. در زمانه‌ای که عصر اطلاعات و ارتباطات نامیده می‌شود، ورزیدگی در برخورد با داده‌‌های نوشتاری و توان تولید نوشته، اهمیتی انکار‌‌نشدنی دارد.

مدرس: شایان دادبین مدت زمان آموزش: ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید