×
مجموعه آموزش دروس پایه یازدهم

مجموعه آموزش دروس پایه یازدهم

مدت زمان آموز‌ش‌های این صفحه:
۱۵۰ ساعت
تعداد آموز‌ش‌های این صفحه:
۱۴ عنوان آموزشی
1

آموزش فیزیک - پایه یازدهم

در این فرادرس ضمن معرفی مفاهیم اولیه الکتریسیته ساکن، هدف این است که با ارائه مطالب به شکل ساده به دانش پژوهان کمک شود تا با داشتن دید کلی نسبت به این درس بتوانند روش حل مثال های عددی و مفهومی که در امتحانات پایان ترم و تست های آزمون ورود به دانشگاه در نظر گرفته می شوند را فراگرفته و از آن ها در جهت حل نمونه سوال های دیگر استفاده نمایند، همچنین به دانش آموزان عزیز توصیه می گردد تا حتی الامکان بر روی این مبحث تمرکز و توجه بیشتری داشته باشند به این دلیل که به علت گستردگی مطالب این مبحث، طراحان کنکور می توانند سوالات بسیار متنوعی طرح نمایند.

مدرس: کورش امامی مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۴۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
2

آموزش ادبیات فارسی - پایه یازدهم

کتاب‌های ادبیات همانند سایر کتب درس ‌ها با تغییرات عمده و بنیادین مواجه شده‌اند، به طوری که هم در فرم و هم در محتوا شاهد تغییرات اساسی هستیم، به همین دلیل نیاز است که تمام کتاب از ابتدا، به طور کامل و دقیق آموزش داده شود تا در درسنامه‌ها، آرایه‌‌های ادبی و دستور زبان فارسی با مشکل مواجه نشویم. این آموزش در پی آن است تا با بررسی خط به خط کتاب ادبیات فارسی یازدهم، تمام نیازهای دانش‌آموزان برای امتحانات پایان ترم و داوطلبان کنکور سراسری را برطرف نماید و با تدریس تخصصی مباحث ادبیات اطمینان خاطر کافی را به دانش‌آموزان ببخشد.

مدرس: دکتر داوود علی پور مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۵۰ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
3

آموزش زبان انگلیسی ۲ - پایه یازدهم

در تهیه و تنظیم این آموزش تلاش بر این بوده است که توضیحات و تمرین های هر درس برای همه دانش آموزان مستعد مفید باشد و تمامی مطالب مطرح در کتاب درسی خود را در آن بیابند و برای دانش آموزان برتر نیز، به نکات ویژه ای اشاره شده است. به شما توصیه می شود که ضمن مطالعه دقیق و به موقع کتاب درسی و حل تمرین های آن با رعایت نظرات دبیران گرامی، مراجعه داوطلبانه و هدفمند به این مجموعه و استفاده از آن برای کسب نتایج کاملا مطلوب و درخشان نیز مدنظر باشد.

مدرس: سهراب غلام‌پور مدت زمان آموزش: ۴ ساعت و ۴۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
4

آموزش ریاضی ۲ - پایه یازدهم علوم تجربی

بر اساس تفکر سنتی موجود فرض بر این است که دانش‌آموزانی به رشته علوم تجربی گرایش دارند که در درس ریاضی ضعیف هستند اما در سال‌های اخیر تعداد زیاد متقاضیان رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی و رقابت نفس‌گیر موجود در کنکور سراسری رشته تجربی، اهمیت درس ریاضی را دوچندان کرده است، زیرا کسانی موفق به کسب رتبه‌های برتر می‌شوند که نقطه ضعف رقیبان که همان درس ریاضی است، نقطه قوت آن‌ها باشد. در آموزش پیش ‌رو سعی شده تمام نکات کتاب درسی به صورت مفهومی آموزش داده شود و با حل مثال‌های گوناگون مطالب آموزش داده شده در ذهن دانش‌آموزان تثبیت گردد.

مدرس: علیرضا اردستانی مدت زمان آموزش: ۱۴ ساعت
یادگیری را شروع کنید
5

آموزش فیزیک ۲ - پایه یازدهم — مرور و حل تمرین

دانش‌آموزان رشته ریاضی و تجربی در فیزیک سال یازدهم دبیرستان با مباحث الکتریسیته و جریان‌های الکتریکی و دنیای مغناطیس آشنا می‌شوند. اهمیت آشنایی با این مباحث را می‌توان در ساخت ابزارآلات پیشرفته امروزی مشاهده نمود. در این آموزش سعی‌شده است تا با بهره‌گیری از مفاهیم هر موضوع و استفاده از تصاویر و نکات مهم، ابقای مطالب در ذهن دانش‌آموز تثبیت گردد و در نهایت با حل چند نمونه از سوالات پرتکرار امتحانی، بستر مناسب برای اخذ نمرات مطلوب در امتحانات درسی فراهم گردد.

مدرس: رضا مرسلی مدت زمان آموزش: ۲۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
6

آموزش ریاضی و آمار ۲ - پایه یازدهم علوم انسانی

در این فرادرس، تمامی نکات کتاب درسی خدمت مخاطبین ارائه می‌شود که همواره علاوه بر مطرح کردن نکات کتاب درسی، نکات و مطالبی که در پایه‌های قبلی تدریس شده است نیز، بررسی می‌گردد. علاوه بر این، تمامی مطالب کتاب در قالب تمارین فعالیت‌های کلاسی و… در هر مبحثی، حل شده و با تکنیک‌های مهم آموزشی خدمت شما ارائه می‌گردد و همچنین نکات ویژه نیز در قالب آزمون پایانی، تدریس شده است. یادگیری ریاضی در این پایه بسیار مهم و حیاتی است، چون که این درس علاوه بر این که در معدل دانش‌آموزان تاثیرگذار است، یکی از دروس اصلی و مهم رشته انسانی در کنکور سراسری نیز به شمار می‌رود.

مدرس: محمد‌مهدی قرائی مدت زمان آموزش: ۱۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
7

آموزش عربی، زبان قرآن ۲ - پایه یازدهم — ویژه رشته های ریاضی و تجربی

در این فرادرس سعی شده است تا بدون درگیر کردن دانش‌آموزان با مطالب زائد و زمان‌بر، به آموزش زبان عربی در قالب آموزش ترجمه‌ لفظ‌ به‌ لفظ جمله‌ها و آموزش قواعد تا حد امکان ساده‌‌شده بپردازد. این فرادرس از دانش‌آموز می‌خواهد تا مانند کلاس درس از ثانیه‌ ابتدایی تا انتهایی همراه آن شود و همگام با دبیر به ترجمه و حل تمارین بپردازد.

مدرس: محمد میرزاعلی مدت زمان آموزش: ۸ ساعت و ۲۱ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
8

آموزش علوم و فنون ادبی ۲ - پایه یازدهم

عروض و قافیه، علم درست‌‌خوانی و کسب لذت موسیقی از نظم و شعر است. بدون شناخت آن، امکان قرائت اصولی شعر فراهم نمی‌شود. در کتب علوم و فنون رشته انسانی نیز با توجه به همین مهم، علم عروض و قافیه به عنوان یکی از مبانی علم ادبیات به دانش‌‌آموزان تدریس می‌‌شود. عدم شناخت، رغبت دبیران و همچنین تسامح کتب درسی به فاصله گرفتن دانش‌آموزان از این مبحث شیرین انجامیده است. هدف از این فرادرس، آموزش اصولی از مقدمات بحث تا سطوح پیشرفته به علاقه‌مندان است که علاوه بر تحصیل مبانی به صورت تئوریک، گوش‌های خود را نیز با ابیات ناب، طرائف و ظرایف این علم آشنا کنند تا هنگام آزمون با صرف کمترین زمان به نتیجه ممکن دست یابند.

مدرس: علیرضا بدیع مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۱۵ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
9

آموزش فلسفه - پایه یازدهم

در این فرادرس تلاش می‌شود تمام مباحث کتاب درسی، بخش ‌به ‌بخش تشریح و تعمیق شود. ضرورت این سیر، گاه ایجاب می‌کند که از کتاب فراروی کنیم و مباحثی را که کتاب به‌ طور خلاصه به ‌آن‌ها اشاره‌ کرده ‌است، به ‌تفصیل بیان کنیم. برای رسیدن به این غایت، تشریح مباحث کتاب با رویکردی انتقادی انجام می‌گیرد، یعنی اگر نقص یا تعارضی در آن باشد، از آن چشم‌‌پوشی نمی‌شود. اگر فلسفه همواره پرسیدن است، آن هم پرسیدن از بنیادها، پذیرش بی‌پرسش کتاب درسی فلسفه، خیانت به محتوای اصلی آن است. امید آن است که مخاطب بتواند بار دیگر به خودش و جهان پیرامون خود بنگرد، از خود بابت بنیادی‌ترین مسائل زندگی ‌خود بپرسد و چیزهایی را که به صرف عرف پذیرفته‌ است، بار دیگر مورد پرسش قرار بدهد.

مدرس: ابوالفضل جعفری خانه مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت و ۲۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
10

آموزش دین و زندگی ۲ - پایه یازدهم

همان‌طور که می‌دانید، کتاب دین و زندگی پایه یازدهم، پر‌حجم‌ترین و پر‌اهمیت‌ترین کتاب دین و زندگی در سه سال متوسطه دوم است، چون که تعداد صفحات بیشتری دارد و حدود ۱۰ تست از ۲۵ تست دین و زندگی کنکور سراسری را به خود اختصاص می‌دهد. این نکته بسیار مهم است که بدانید نتیجه دروس عمومی کنکور، اهمیت بسیار زیادی در تعیین رشته و محل دانشگاه دارد. این فرادرس به دور از اتلاف وقت، تمام نکات مورد نیاز دین و زندگی پایه یازدهم را آموزش می‌دهد تا شما با صرف کمترین زمان ممکن، به فراگیری آن پرداخته و به تمامی مطالب تشریحی و تستی کتاب مسلط شوید.

مدرس: مهراد بصیری مدت زمان آموزش: ۱۲ ساعت و ۴۹ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
11

آموزش عربی، زبان قرآن ۲ - رشته ادبیات و علوم انسانی

آموزش عربی یازدهم رشته انسانی از این جهت دارای اهمیت است که درس عربی برای رشته انسانی یک درس اختصاصی است و برای دانش‌آموزان این رشته و موفقیت در کنکور برگ برنده است. برای آموزش این درس تلاش کرده‌ایم که نه تنها تمام جملات را ترجمه کنیم و تمرینات کتاب را با تکنیک و روش‌های ناب حل کنیم، بلکه آموزش قواعد را با زبانی ساده و شیوا بیان کنیم تا هر دانش‌آموز در هر سطحی بتواند آن را فرا بگیرد و البته تمام جملات هر درس را از جهت قواعد آنالیز می‌کنیم، یعنی پس از آموزش، قواعد هر جمله‌ای که در هر بخشی دیده شود، از جهت قواعد همان درس بررسی می‌گردد.

مدرس: پیمان کشاورز صدر مدت زمان آموزش: ۱۶ ساعت و ۳۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
12

آموزش زمین شناسی - پایه یازدهم

در این فرادرس، مطالب کتاب زمین‌شناسی پایه یازدهم دبیرستان بررسی شده و با استفاده از شکل، نمودار و… شرح داده شده است، به طوری‌ که نکات لازم جهت یادگیری کتاب زمین‌شناسی پایه یازدهم در دسترس دانش‌آموزان قرار می‌گیرد و آن‌ها به راحتی در آزمون‌های مدرسه‌ای، هماهنگ و کنکور، امتیاز خوبی را کسب می‌کنند. دانشجویان رشته‌های زمین‌شناسی، مهندسی عمران و مهندسی معدن نیز، با استفاده از این آموزش، اطلاعات پیش‌نیاز دروس دانشگاهی مرتبط را به دست می‌آورند.

مدرس: حمیده محمدی مدت زمان آموزش: ۷ ساعت و ۷ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
13

آموزش جامعه شناسی ۲ - پایه یازدهم

جامعه‌شناسی سال یازدهم، یکی از مهمترین دروس اختصاصی رشته انسانی و پل ارتباطی بین جامعه‌شناسی سال دهم و دوازدهم است. با توجه به این که این درس جزو دروس اختصاصی دانش‌آموزان انسانی است، اهمیت بسیار زیادی در افزایش تراز دانش‌آموزانی که در کنکور سراسری انسانی شرکت می‌کنند، دارد. مطالبی که در این درس از سال دهم تا سال دوازدهم بیان شده، ارتباط معنایی با هم دارند. سال دهم پیش‌نیاز سال یازدهم و سال یازدهم پیش‌نیاز سال دوازدهم است. برای اینکه شما این درس را به خوبی یاد بگیرید، نیاز به توضیح برخی از قسمت‌های مفهومی هر درس دارید.

مدرس: سعید شاهپری مدت زمان آموزش: ۱۰ ساعت و ۲ دقیقه
یادگیری را شروع کنید
14

آموزش نگارش ۲ - پایه یازدهم

آشنایی با تکنیک‌های نوشتن، علاوه بر گسترش مهارت‌های نوشتاری، بر انسجام ذهن و زبان نیز می‌افزاید. چگونگی آغاز و انجام کلام، عمق بخشیدن به سخن، ایجاد تعلیق و جذابیت در سخن گفتن و در نهایت برقراری روابط بین فردی موفق، از مهارت‌های فردی قرن بیست و یکم به شمار می‌رود که آشنایی با تکنیک‌های این آموزش بخش قابل توجهی از آن‌ها را برای مخاطبان به ارمغان می‌آورد. نوشتن مهارتی است که هم ذاتی و هم اکتسابی است، اما مهم‌ترین نکته در مورد تقویت این مهارت، پشتکار و سخت‌کوشی است. مطالعه نمونه‌های متعدد، کلاس‌ها و فیلم‌های آموزشی مناسب نیز، از ضروریت‌ها برای نوشتن محسوب می‌شود.

مدرس: مرجان سجودی مدت زمان آموزش: ۳ ساعت
یادگیری را شروع کنید