Faradars Discount
x عدم نمایش آخرین ساعات جشنواره تخفیف ویژه ۴۰٪ تخفیف کد تخفیف: FTR99 کلیک کنید .
فرصت باقیمانده

آموزش برنامه نویسی مدل های پیش بینی به زبان VB.NET – پیش ثبت نام

دسترسی به اطلاعات این آموزش: اطلاعات کلی محتوا و سرفصل ها پیش نمایش و دانلود اطلاعات تکمیلی دیدگاه ها
آموزش برنامه نویسی مدل های پیش بینی به زبان VB.NET

درباره ناشر

فرادرس
فرادرس

فرادرس بزرگ‌ترین ناشر دیجیتال آموزش‌های تخصصی، دانشگاهی و مهندسی است.

درباره مدرس

گروه مدرسین فرادرس
گروه مدرسین فرادرس

فرادرس از جهت فرصت آموختن، یک محیط کاملا باز (بدون هیچ مرز و شرط برای ورود) برای همه است. اما از جهت فرصت آموزش دادن، یک محیط به شدت بسته است و مدرسین آن با عبور از سخت ترین ضوابط علمی و فیلترهای مهارت آموزشی برگزیده و دستچین می شوند. در چندین سال گذشته کمتر از ۵ درصد متقاضیان تدریس در فرادرس توانسته اند به مرحله نهایی ارائه آموزش در آن برسند. ارائه یک آموزش توسط «گروه مدرسین فرادرس» تضمینی برای کیفیت آن می باشد. (+)در این فرادرس سعی شده تا با زبان ساده علاوه بر آموزش روش های مختلف پیش بینی سری های زمانی، با محیط VB.NET، نرم افزاری برای محاسبه روش های مذکور تهیه گردد. علی رغم اهمیت این موضوع، نرم افزاری به زبان فارسی برای محاسبه و پشتیبانی از روش های مختلف پیش بینی سری های زمانی وجود ندارد و عموما افراد برای تسهیل محاسبات این روش ها، نیازمند شبیه سازی روش های مذکور در محیط های نرم افزارهای دیگر هستند. در فرایند آموزش این نرم افزار همواره سعی بر کد نویسی به ساده ترین روش ها بوده و افراد علاقه مند به برنامه نویسی خواهند دید که چگونه می توان با خلاقیت های کوچک و ساده تاثیر زیادی را در کاهش حجم نرم افزارهای نوشته شده اعمال کرد.

👤 مدرس: گروه مدرسین فرادرس

وضعیت انتشار در حال برنامه ریزی
زمان تقریبی انتشار بر حسب تعداد درخواست های دانشجویان و اولویت زمانی و آموزشی اعضای هیات علمی فرادرس، انتشار این آموزش در واحد نشر فرادرس اولویت سنجی می شود. انتشار یک آموزش پس از شروع به ضبط معمولا ۴ تا ۱۲ هفته زمان می برد.

درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه در فرادرس است و انتشار سریع تر آن، بستگی به تعداد متقاضیان این آموزش دارد. چنانچه شما نیز تمایل به انتشار سریع این آموزش دارید در کادر زیر ایمیل خود را درج نمایید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.
  توضیحات

  در بازارهای پویا و رقابتی امروز، اهمیت علم پیش بینی بر کسی پوشیده نیست. پیش بینی نرخ مصرف مواد برای سال آینده یک کارخانه، میزان تقاضای بازار در دوره آتی برای شرکت های بازرگانی، پیش بینی نرخ دلار و… همه و همه نشان دهنده جایگاه مهم این علم در دنیای امروز است. در این فرادرس سعی شده تا با زبان ساده علاوه بر آموزش روش های مختلف پیش بینی سری های زمانی، با محیط VB.NET، نرم افزاری برای محاسبه روش های مذکور تهیه گردد.

  علی رغم اهمیت این موضوع، نرم افزاری به زبان فارسی برای محاسبه و پشتیبانی از روش های مختلف پیش بینی سری های زمانی وجود ندارد و عموما افراد برای تسهیل محاسبات این روش ها، نیازمند شبیه سازی روش های مذکور در محیط های نرم افزارهای دیگر هستند. در فرایند آموزش این نرم افزار همواره سعی بر کد نویسی به ساده ترین روش ها بوده و افراد علاقه مند به برنامه نویسی خواهند دید که چگونه می توان با خلاقیت های کوچک و ساده تاثیر زیادی را در کاهش حجم نرم افزارهای نوشته شده اعمال کرد.

   

  فهرست سرفصل ها و رئوس مطالب مطرح شده در این مجموعه آموزشی، در ادامه آمده است:
  • درس یکم: پیش بینی سری های زمانی
  • درس دوم: کد نویسی روش نایو
  • درس سوم: کد نویسی روش میانگین ساده
  • درس چهارم: کد نویسی روش میانگین متحرک
  • درس پنجم: کد نویسی روش میانگین متحرک وزنی
  • درس ششم: کد نویسی روش هموارسازی نمایی ساده
  • درس هفتم: کد نویسی روش هموارسازی نمایی تعدیل شده
  • درس هشتم: کد نویسی روش حداقل مجذورات
  • درس نهم: کد نویسی صحت پیش بینی MAD و MSE

   

  مفید برای رشته های
  • مهندسی نرم افزار
  • مهندسی صنایع
  • مدیریت


  اطلاعات تکمیلی

  نام آموزش آموزش برنامه نویسی مدل های پیش بینی به زبان VB.NET – پیش ثبت نام
  ناشر فرادرس
  کد آموزش FVVB9802
  زبان فارسی
  نوع آموزش آموزش ویدئویی     (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
  دیدگاه ها

  نظر شما در مورد این فرادرس چیست؟

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز شما به این آموزش:
درخواست اطلاع رسانی انتشار این آموزش

این آموزش در حال برنامه ریزی برای ارائه در فرادرس است و انتشار سریع تر آن، بستگی به تعداد متقاضیان این آموزش دارد. چنانچه شما نیز تمایل به انتشار سریع این آموزش دارید در کادر زیر ایمیل خود را درج نمایید.

مزایای درخواست اطلاع رسانی انتشار:

 • مطلع شدن از انتشار آموزش در اولین زمان پس از انتشار
 • دادن بیشترین اولویت انتشار به آموزش های مورد نظر خود (آموزش های با بیشترین پیش ثبت نام، با اولویت بیشتری منتشر می شوند)
 • دریافت تخفیف ویژه به هنگام انتشار، مختص افرادی که درخواست اطلاع رسانی در یک آموزش داشته اند.برچسب‌ها: , , , , , , , , , ,فرادرس در رسانه ها و جشنواره ها

روزنامه ایرانیان مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز آفرین نت استارت کنفرانس مهندسی برق ایران جشنواره وب ایران